Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

KTM Duke 200 Avrupada satılacakmı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu konu hakkında bilgisi olan varmı? Bu motosiklet Malezya hindistan gibi ülkeler içinmi hazırlandı..

Çünkü 250 ve 300cc olarak daha sonra üretileceği rivayet edliyor

Malum CBR150 - Yamaha R15 - FZ-16 Fazer - TVS Apache210 gibi modeller Avrupaya gelmiyor ve bizdede satılma gibi bir durumu yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Satılacak diye biliyorum.

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satılacak diye biliyorum.
    İnşallah dediğin gibidir. Scooterlarda envai çesit hacim varken viteslilerde ara cc diye bişey pek görülmüş bişey değil.

Ama bana satılmama ihtimali yüksek geliyor.

diğer yandan süper moto stilinde olması satılma ihtimali için olumlu bişey

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet avrupada kesinlikle satılacak
    italya sitesi
    http://www.ktm.com/it/naked-bike/200-duke.html
    ingiltere
    http://www.ktm.com/gb/naked-bike/200-duke.html
    fransa
    http://www.ktm.com/fr/naked-bike/200-duke.html
    hatta fiyatı bile yazıyor
    ama Türkiye de???
    spormotoya 2-3 defa bu konu ile ilgili mail göndermeme rağmen bana geri bildirimde bulunmadılar sanırım onlarında bi bilgisi yok ya da ellerinde olan 125 duke leri çıkarmaya çalışıyorlar çünkü bu 2 motorun avrupadaki satış fiyatı arasında 400 euroluk bir fark var yani 1000 tl spormoto bizi kazıklamaya çalışmazsa eğer 11000 11500 tl gibi bi fiyata gelmesi lazım böyle bir durumda kimse 125liği tercih etmeyecektir

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    KTM avrupada satmayacaksa nerede satacak bu malı anlamadım ben. Araştırdığımda tamamen hindistan sitelerinde ön incelemeri yapılmış. Hiçbir avrupa sitesinde inceleme benzeri bişey görmedim(haber hariç). Bu durum beni de şüphelendiriyor... Ama KTM nin Avusturya kökenli olması ve tüketici kitlesinin çoğunluğunu avrupalı kesimin oluşturması da beni umutlandırıyor...

@GP500-1st

Üstad kanayan yarama bastın. Ben de SM tarzı olmadığı için soğuk bakıyordum motora. Bu mu SuperMoto stili?

Ground clearance (unloaded): 170 mm !!!
    #sürenadam

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Üstad kanayan yarama bastın. Ben de SM tarzı olmadığı için soğuk bakıyordum motora. Bu mu SuperMoto stili?

http://www.ktm.com/uploads/tx_ktmpro...ke_or_left.jpg

evet hemi dük hemi KTM daha ne supermotosu bak aklıma geldi gene depreşti yaram...
    DUKEII,DUKEII,DUKEII,DUKEII,DUKEII,DUKEII,DUKEII,D UKEII,
    binicem üstüne vurucam kırbacı!!!!
    ANGARAJ

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sm olmasa da hafiflik ve kıvraklık konusunda şehir içinde oldukça keyif verici olur diye düşünüyorum tabiki sm nin yeri bambaşka

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet hemi dük hemi KTM daha ne supermotosu bak aklıma geldi gene depreşti yaram...
    DUKEII,DUKEII,DUKEII,DUKEII,DUKEII,DUKEII,DUKEII,D UKEII,
    binicem üstüne vurucam kırbacı!!!!
    Çocuk yine mi uykunu alamadın... Uyan artık şu rüyadan

Ben senin kadar tecrübeli olsaydım eğer, Ankara'daki 2 ilandan birisini çoktan almıştım... Ama sen laftasın işte... (Verdim gazı, hadi bismillah )

Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sm olmasa da hafiflik ve kıvraklık konusunda şehir içinde oldukça keyif verici olur diye düşünüyorum tabiki sm nin yeri bambaşka
    O kadar para vermişken SM olmazsa içimdeki yangını tamamen sürdüremeyebilirim doktor bey
    #sürenadam

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    bende şöyle biliyorum 125 'lik ile başladılar yeni başlayanları ve gençleri çekmek için sonra sonrası için yine ktm kullanmaları ve devam etmeleri için ara bir model çıkıcak diye biliyorum inşallah gelir ama
    ktm duke 125 fiyatı maşallah

Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet avrupada kesinlikle satılacak
    italya sitesi
    http://www.ktm.com/it/naked-bike/200-duke.html
    ingiltere
    http://www.ktm.com/gb/naked-bike/200-duke.html
    fransa
    http://www.ktm.com/fr/naked-bike/200-duke.html
    hatta fiyatı bile yazıyor
    ama Türkiye de???
    spormotoya 2-3 defa bu konu ile ilgili mail göndermeme rağmen bana geri bildirimde bulunmadılar sanırım onlarında bi bilgisi yok ya da ellerinde olan 125 duke leri çıkarmaya çalışıyorlar çünkü bu 2 motorun avrupadaki satış fiyatı arasında 400 euroluk bir fark var yani 1000 tl spormoto bizi kazıklamaya çalışmazsa eğer 11000 11500 tl gibi bi fiyata gelmesi lazım böyle bir durumda kimse 125liği tercih etmeyecektir
    Link için teşekkürler. Bende 125 ile fiyat farkı açısından 200 ün italya fiyatını merak ediyordum. Seninde bahsettiğin gibi 400E fark var(güseeeel ) ama yine senin dediğin gibi 1000 tl lik farkı distirbütörün biraz kar yaklaşımıyla yüksek yansıtması olası

KTM avrupada satmayacaksa nerede satacak bu malı anlamadım ben. Araştırdığımda tamamen hindistan sitelerinde ön incelemeri yapılmış. Hiçbir avrupa sitesinde inceleme benzeri bişey görmedim(haber hariç). Bu durum beni de şüphelendiriyor... Ama KTM nin Avusturya kökenli olması ve tüketici kitlesinin çoğunluğunu avrupalı kesimin oluşturması da beni umutlandırıyor...

@GP500-1st

http://www.ktm.com/uploads/tx_ktmpro...ke_or_left.jpg

İyi deredcede hafif şase dolayısıyla 250 cc nakedlara bi super moto selamı çakar gibi Yoldada abi krosmu bu dedilermi tamamdır

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Link için teşekkürler. Bende 125 ile fiyat farkı açısından 200 ün italya fiyatını merak ediyordum. Seninde bahsettiğin gibi 400E fark var(güseeeel ) ama yine senin dediğin gibi 1000 tl lik farkı distirbütörün biraz kar yaklaşımıyla yüksek yansıtması olası

İyi deredcede hafif şase dolayısıyla 250 cc nakedlara bi super moto selamı çakar gibi Yoldada abi krosmu bu dedilermi tamamdır
    Aslan KTM, 300€ nedir ki!!! Şaka bir yana bence çok yakın fiyatlar birbirine. Avrupada kimse 125liği tercih etmez ki? Neredeyse 2 katı güç var ama fiyat farkı sadece 300€... Çok garip

Yanlız şaka maka ben kaldırımlara çıkıp inmeye çok alıştım. Yeri geldi mi de çamura giriyorum, toza toprağa... Şimdi bu motor diğer küçük cc lere iyi bir ders verir evet ama benim ihtiyacımı karşılar mı bilemiyorum. Yada... bilmiyorum, bilemiyorum,,, TR fiyatının ~11.500 TL civarında olabilitesi beni biraz heycanlandırıyor galiba

Buarada kendi ülkesi Avusturyada 4.500 € dan satışı var. Diğer avrupa ülkelerine göre daha pahalı. Ve 125cc ile aralarında 500€ fark var...
    #sürenadam

Aslan KTM, 300€ nedir ki!!! Şaka bir yana bence çok yakın fiyatlar birbirine. Avrupada kimse 125liği tercih etmez ki? Neredeyse 2 katı güç var ama fiyat farkı sadece 300€... Çok garip

Yanlız şaka maka ben kaldırımlara çıkıp inmeye çok alıştım. Yeri geldi mi de çamura giriyorum, toza toprağa... Şimdi bu motor diğer küçük cc lere iyi bir ders verir evet ama benim ihtiyacımı karşılar mı bilemiyorum. Yada... bilmiyorum, bilemiyorum,,, TR fiyatının ~11.500 TL civarında olabilitesi beni biraz heycanlandırıyor galiba

Buarada kendi ülkesi Avusturyada 4.500 € dan satışı var. Diğer avrupa ülkelerine göre daha pahalı. Ve 125cc ile aralarında 500€ fark var...
    Avustralya ile italya arasındaki fark farkı muhtemelen vergi sisteminden gelen bi farktır diye düşünüyorum.

11.000 'e 25 beygir motor senin ihtiyacını karşılarmı bilmiyorum ama Fayda maliyet olarak çoğunluğu kesmez bizim ülkede.

yine bu motor ve atlayıp zıplamak biraz riskli olabilir.

Sahibindede 4 tane duke 125 var 8000 tele ye bırakıyor ikisi. Motorlar 5000 km de ybr125 hesabı satılığa çıkmış bu biraz üzücü yahu...

Cem yılmaz demişya ''Uzaylıda olsa insan insandır'' diye Demekiki KTM de olsa 125'lik 125'likmiş

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avustralya ile italya arasındaki fark farkı muhtemelen vergi sisteminden gelen bi farktır diye düşünüyorum.

Hooop, çok gittin çok, aktı hayvanlar hep...Çevir sürüyü çeviirrr...Avustralyaya gittin, ben avusturya dedim KTM avusturya firması değil mi? Neden italyadan, fransadan vs.. daha pahalıya satıyor kendi ülkesinde, yerim öyle vergi sistemini ben !!!

11.000 'e 25 beygir motor senin ihtiyacını karşılarmı bilmiyorum ama Fayda maliyet olarak çoğunluğu kesmez bizim ülkede.

yine bu motor ve atlayıp zıplamak biraz riskli olabilir.

hp/güç oranı beni fazlasıyla karşılar. Fiyat olarak okadar cömert olabilir miyim emin değilim. Ama ben biraz motoru hor demeyelim de, dediğin gibi hopbid hopbidi yaparak kullanmak istiyorum Bunun tip çok güzel ama yere çok yakın. Bir de benim boy 1.82, malum bu motor da 125cc den daha büyük olmayacak. Hani çok takılmam böyle şeylere ama SM olaydı iyiydi işte anla

Sahibindede 4 tane duke 125 var 8000 tele ye bırakıyor ikisi. Motorlar 5000 km de ybr125 hesabı satılığa çıkmış bu biraz üzücü yahu...

Cem yılmaz demişya ''Uzaylıda olsa insan insandır'' diye Demekiki KTM de olsa 125'lik 125'likmiş

Bu son kısımda ne demek istediğini anlayamadım? YBR hesabı derken? Ucuza mı gidiyor KTM ler, pahalıya mı?
    Yazmış olduğunuz Mesaj öngörülenden az karakter içeriyor. Öngörülem en az karakter 10 adettir.
    #sürenadam

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    avrupada belli yaşa kadar 125 cc kısıtlaması var
    belli ki ktm deneme maksatlı ilk 125 cc yi sürdü piyasaya
    aynı model üzerinden 200, 250 çıkacak hatta 300cc nin de üretileceği konuşuluyor
    250 cc olanına 10bin bangonot verirdim param olsaydı

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Çocuk yine mi uykunu alamadın... Uyan artık şu rüyadan

Ben senin kadar tecrübeli olsaydım eğer, Ankara'daki 2 ilandan birisini çoktan almıştım... Ama sen laftasın işte... (Verdim gazı, hadi bismillah )
    Moruk onların biri satıldı heralde elemanın başka bi ktm kategorisinde ilanı vardı 8 küsüre satıldı yazdı 1 hafta evvel. DUKE II kategorisindekini unuttu herhal ötekide deli para hem bavyeralının borcu neyin bitmedi daha nereye alıyon?? ama sen alırsan yine vururum kırbacı seni bekliyoruz aslında yalnız değiliz biz
    ANGARAJ

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Avrupada beygir! sınırlaması var diye biliyorum ben...? Hacimden ziyade. En azından İngilterede öyle. Ama her ne olursa olsun fiyatların yakın olması şu 2 sonucu doğuruyor, KTM ya 125 liği hacim sınırlaması fırsatından yararlanıp yüksek fiyattan satıyor, yada her nedendir bilinmez 200 lüğü ucuza satıyor...

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Moruk onların biri satıldı heralde elemanın başka bi ktm kategorisinde ilanı vardı 8 küsüre satıldı yazdı 1 hafta evvel. DUKE II kategorisindekini unuttu herhal ötekide deli para hem bavyeralının borcu neyin bitmedi daha nereye alıyon?? ama sen alırsan yine vururum kırbacı seni bekliyoruz aslında yalnız değiliz biz
    Zaten 2 tanelerdi, demek birisini kaybettik...

Ben şöyle 250cc oyuncah! gibi bir SM çakayım da al kullan tepe tepe, ayıp ettin. Ama benim borçların da bitmesi lazım önce. Tabi bir de tarifimdeki motordan TR de en az 1 adet olması gerek Saatliğine kiralarım artık "siz"e?: Sen istiyor hoplayıp zıplamak, vereceksin 100$ daha...
    #sürenadam

Avrupada beygir! sınırlaması var diye biliyorum ben...? Hacimden ziyade. En azından İngilterede öyle. Ama her ne olursa olsun fiyatların yakın olması şu 2 sonucu doğuruyor, KTM ya 125 liği hacim sınırlaması fırsatından yararlanıp yüksek fiyattan satıyor, yada her nedendir bilinmez 200 lüğü ucuza satıyor...
    Fiyat konusunda 125 ve 200 arasındaki farkın az olması pazarlama ve satışlar için çok başarılı. Ama bundan 125 in pahalı olduğu sonucu çıkmaz. Yamaha YZF-R125 4250 euro ya satılıyorken 3900 euro ile KTM duke 125 fiyatı makul tutulmuş. 200 de iyi fiyatlı olmuş böylece.

Bu arada 2 zamanlı 125 lere denk bi 0-100 ü olucak bu 4 zamanlı motorun. 2006 Rs 125 in 28.5hp olduğunu düşünürsek Agırlık ve tork oranlarıda örtüşüyor. CBR 250 ışıklarda ciddi şekilde arkasında kalıcak

Alan hemen 5000 km de elden çıkartıyor kolay elden çıkarıyolar ben onu kastettim hemen motora kıyıyolar. 2 sezon kullanılmıcak bir motor değil aslında da müşteri profili bi üste rahat geçebilenler genelde bununda etkisi var.

İyi güzelde bu dövizle satışın acısı müşteriden çıkıyor daha pahalı olan yamaha 125 8.300 e satılabiliyorken KTM 125 10.000 anasını satıyım

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Bu motoru getirselerde parçasını getirmezler, hava filtresi buji vs gibi sarf malz. haricinde, daha kritik bi parça iht. olduğunda sürüm sürüm süründürürler. Haftalarca bekletirler.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    İnşallah gelir Türkiye' yede, b125 liğini çok beğenmiştim, 200 lüğü çok iyi oldu özellikle fazla fiyat farkı olmaması. Birkaç sitede görmüştüm, 25 hp güç ve 20 nm tork yazıyordu, şehiriçi kullanım için çok süper bir motor olacağı kesin başlangıç için on numara olacak bir motor
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Spormoto elin de ki 125 cc Duke'leri bitirmeden getirmez sanırım bence de.
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)