Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Erkek adam deri pantolon giyer mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar. Başlık sizi yanıltmasın bu kanıda değilim. Motosiklet için internetten deri pantolon arıyordum soğuklar için çok faydası olduğunu düşünüyordum . İnternette rastladığım her yerde erkek adam deri pantolon giymez tarzı yazılara rastladım.
    Konuştuğum her insan giyilir mi o eşcinsel misin tarzı konuşmalar yaptı. Hiç bir anlam veremedim. Ama deri pantolon giyen erkekler halk arasında dalga konusu oluyor nedense. O yüzden almaktan vaz geçtim hatta arkamdan öyle konuşulmasını istemem.
    Aşağıda bazı yabancı ve Türkçe sayfalar verdim. Her yerde aynı şeyler konuşuluyor. Bu neden böyle ? Neden erkek adam deri pantolon giyemez ?

Bazı sözlük konuları
    http://www.uludagsozluk.com/k/deri-p...n-giyen-erkek/
    http://www.ihlsozluk.com/nedir.php?q...on+giyen+erkek
    http://inci.sozlukspot.com/w/deri-pantolon-giyen-erkek/

Yabancı siteler
    http://tnation.t-nation.com/free_onl...ther_pants_gay
    http://isitnormal.com/story/is-it-no...r-pants-13964/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Onu bilmiyorum da hani deri mont felan soğukta textil ürünler kadar etkili olamıyordu??
    #sürenadam

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosiklete binenlerede deli dediler manyak dediler canına susamış dediler ama öyle diyorlar diye vaz mı geçtik?

Eğer eşcinsellikle alakalı bir durum olsa bıyıklı bıyıklı chopper cruiser kullanıcılarına ne diyecekler yada her filmde motosikletle boy gösteren deri montlu bıçkın delikanlılara?

Bana kalırsa bu iş birazda ulaşamadığı ete pis demekle aynı durum ve eşcinsellikle alakalı bir durum olmadığı gibi abartı deri ürünler bi yerde zenginlik göstergesidir

Bana kalırsa gerçek deri yerine suni deri tercih etmeniz daha iyi olur hem daha az para ödemiş hemde gerçek deriyle aynı işi ve görünümü sunan bi ürün almış olursunuz.

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    erkek adam deri etek giymez. iskoçlar hariç
    çok güzel deri pantolonlar var param olsa alırım. kimin ne dediği önemli değil.
    http://urun.gittigidiyor.com/garaj/d...52497#aciklama
    bu ürünü almazdım http://www.feyizoglu.com/Held-Tuscon...n_44503.html#0
    bu güzelmiş bunu alırım. http://www.hudsonderi.com/?urun-1033...torsiklet.html

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Giymemesi için bir sebep yok zamanla kırılıcak tabular bunlar.Ne demek yani deri pantalon giyen erkek eşcinseldir diye.

Birkaç sene önce küpe takana top diyorlardı.Sonradan sadece sağ kulağında küpe olanlara top musun demeye başladılar.Şimdi bütün o tabular kırıldı.

Motosikleti
    Naked :)
    Görüntüsü farklı oluyor normal giyim için alınanlara göre. Kimse aptal değil, onun korumalı pantolon olduğunu anlarlar merak etmeyin. Bende alıcam bu yaz full deri koruma...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkana kız alırsan sorun yok

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikletlere abi bu 1000 lik mi,kaç yapıyor tarzı sadece hız ve zevk amaçlı bi araç olarak bakan bir toplumuz.
    Zamanla anlaşılacak motosikletin de bir ulaşım aracı olduğu ve bu saçma ön yargılar kırılacak... Siz alın,gerekli korumalarınızı giyinin..
    Kaza anında ve sonrasında öyle boş boş konuşanların hiçbirinin insana faydası olmaz..

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mavi istiridye barı. bunu burda görmeyi bekliyordum başlığı okuyunca
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben alt üst tayt takım içte haliyle don yok şekilde bisikletimle haftanın 2 günü biniyorum vapura millet bir kaslı popoya bakıyor sonra sakallı surata bulaşan olmuyor.Neymiş möhim olan sert görünebilmekte ama gay gibin görünürseniz sonu kötü tabi hoş sitede gay arkadaşlarda olabilir özür diliyorum

Motosikleti
    Suzuki Intruder C800
    O yorumlari yazanlar duble paca kadife pantolonla gezen tiplerdir dostum. Eger altinta cruiser, chopper tarzi bir makina varsa deri pantolon gayette guzel durur.
    Deri ruzgara karsi cok dayanikli bir materyaldir. En kaliteli tekstil urunler en fazla deri kadar koruma saglarlar ruzhara karsi. ( soguga demiyorum) . Icine kaliteli bir iclik giydimi de soguk diye bir sey kalmaz.
    Tabi bu giyim tarzi motosikleti ne amacla kullandiginada bagli. Ben motosikletimi bir arac olarak kulanmiyorum, yani bir yere ulasmak icin degil benim motosikletim.
    Hava guzel oldugunda deri pantolonumu, harley cizmelerimi giyip keyif icin suruyorum. Revit tekstil 4 mevsim pantolumda var ama deri kadar iyi korumuyor.

Hudson derinin internet sitesini ziyaret etmeni oneririm. Giyim tarzina gore chap tercih edebilirsin.

Tekeriniz duz bassin. Saygilar.
    Ride to Live

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    onu diyenler genelde kendileri gizli eşcilsel
    saklanmak için delikanlı ayağına yatıyorlar.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    karpuz kadar kıçı olanlar giyemez...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Giyilen pantolon çok dar ve ince bir deri değil ise, vücut hatlarını tüm çıplaklığı ile gözler önüne sermiyorsa kimsenin bişey diyeceğini sanmyorum.
    Aksi durumda deri, kot yada kumaş olması benzer yorumları almak için yeterlidir. Esas nokta ütü çizgisinden başka çizginizi göstermeyin yeter
    Zaten cinsel tabularını yıkamamış (vinrinde sadece) bir topluluğuz (Söz meclisten içeri). 30 yaşına merdiven dayamış cinselliğini özgürce yaşayamamış nice yaşıtımız, kardeşimiz radarlar 7/24 açık taramadalar. En ufak firikik, yada yuvarlak hatlı obje taramaya takılmaktadır.
    Race motora hemcins artçı almayın iki teker geçti olmasın...
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Motosikleti
    Naked :)
    Tayt mayt bizi bozar

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Alıntı dersansport adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben alt üst tayt takım içte haliyle don yok
    Merakımı mazur gör hocam, niye yok?
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Alıntı mayildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merakımı mazur gör hocam, niye yok?
    urganla bağlıyordur
    bu kawasaki bir başka dostummm

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    sulanmaya başladı konu devamını beklıyorum

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    ben giymem, giyene de karışmam

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)