Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Çok istediği hayali sonu oldu

Motovento
    REKLAM ALANI
    anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    az önce okudum haberi arkadaşlar bir kişi ölmüş bir kişide yaralanmış. dengesizin biride çıkmış motor cambazlık iş neden binilir dikkatsizilik bilmem ne diye saydırıp döktürmüş bende gereken cevabı verdim vatandaşa. ölen arkadaşımıza Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum. yaralanan arkadaşımıza da Allah'tan acil şifalar diliyorum.

İzmir'de henüz 1.5 yaşındayken, üsteğmen babası ile doktor annesini trafik kazasında yitiren, yıllarca anne ve babası olarak bildiği babaannesi ile dedesinin yanında büyüyen üniversite öğrencisi Ece Yüzbaşı, çok isteyip satın almak istediği motosikletle deneme turunda yola düşerek yaşamını yitirdi. Ece’nin acı kaderi yakınlarını gözyaşlarına boğdu.

Dün saat 18.00 sıralarında İzmir- Manisa yolunda meydana gelen kazada, Ege Üniversitesi Felsefe Bölümü 3’üncü sınıf öğrencisi 20 yaşındaki Ece Yüzbaşı, 29 yaşındaki Serkan Kirtil yönetimindeki 34 HHL 16 plakalı motosikletin arkasından yola düştü. Ağır yaralanan Ece Yüzbaşı, sağlık ekiplerinin müdahalesine rağmen kaza yerinde yaşamını yitirdi. Yaralı kurtulan Serkan Kirtil ise, hastanede tedavi altına alındı. Kazada, Kirtil’in alkolsüz olduğu ve her ikisinde de kask takılı olduğu belirtildi.

MOTOSİKLETİ SATIN ALACAKMIŞ
    Bir süre önce otomobilini satıp, çok sevdiği ve hayalini kurduğu motosikleti almak isteyen Ece Yüzbaşı’nın, motosiklet satışı yapan Serkan Kirtil’le alacağı motosikletle deneme turuna çıktığı anlaşıldı. Ece Yüzbaşı’nın ölümünün ardından ortaya çıkan acı gerçek ise yürekleri bir kez daha dağladı.

ANNE- BABASI KAZADA ÖLMÜŞ
    Ece Yüzbaşı1993 yılında henüz 1.5 yaşındayken, Kayseri’de görevli olan babası Üsteğmen Hakan Yüzbaşı’nın, doktor olan eşi Hacer Yüzbaşı ile yine doktor olan çifti otomobiliyle Ankara’ya uzmanlık sınavına götürdüğü sırada kaza yaptığı, bu kazada Ece’nin annesi ile babasının öldüğü belirtildi. Anne- babasının ölümünün ardından Ece’yi, babaannesi Engin ve dedesi Alşan’ın büyüttüğü belirtildi.

DEDE VE BABAANNE YIKILDI
    Ece Yüzbaşı’nın uzun süre annesi ile dedesini anne- babası bildiği, ancak 10 yaşına geldiğinde gerçeğin kendisine anlatıldığı belirtildi. Yıllar önce kazada yitirdikleri oğulları ile gelinlerinin kendilerine emaneti olan, büyük bir sevgiyle bağlı oldukları torunları Ece’nin de kazada ölümü babaanne ile dedeyi yıktı.

Ece Yüzbaşı’nın yarın Menemen’de anne ve babasının yanında toprağa verileceği belirtildi. Kazayla ilgili soruşturma sürüyor.

BİRDEN GAZ VERİNCE DÜŞMÜŞ
    Ece Yüzbaşı’nın ölümüne neden olan Serkan Kirtil işlemlerinin ardından adliyeye sevkedildı. Kirtil ifadesinde, "Motosikleti denemek için gaza yüklendiğim sırada yola düşmüş olabilir, kazadan dolayı ben de çok büyük üzüntü yaşadım" dedi.

Kaynak: Mynet
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Üzücü gerçekten. Muhtemelen tekere kalkmak istedi ve acı son
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    motorla deneme sürüşü yapıyorlarmış vefat eden bayan motoru almak istiyorumuş ve sürücünün ani gaz vermesi sonucu kız arkaya doğru düşüyor. yani denediği motoru almak isterken hayatını kaybediyor çok acı bir olay :(

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kıza hava atmak isteyen bir o çocugu motora ani gaz veriyor kızı düşürüyor ve öldürüyor ben bu adamı hapse atarım ordaki mahkumlarada tecavüz ettiririm sabah öğlen ve akşam.
    Bu herifin adını unutmayın unutturmayın ey izmirli motorcular çünkü iki gün sonra gene yollarda olucak onu eşek sudan gelene kadar dövün.

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    Allah rahmet eylesin
    MT-İSTANBUL Dikkatli sür, insanın yedek parçası yoktur....ÖNCE GÜVENLİK

"Motosikleti denemek için gaza yüklendiğim sırada yola düşmüş olabilir"

Bence bu arkadaş cinayetle yargılanmalı. İnsan hayatı ile oynamak neymiş öğrensin.

Kız arkaya oturunca gaza geldim, etkilemek için tek teker yapmaya kalktım demiyor da lafa bak.Motor kullanan her insan ani gazlamada arkadakinin hazırlıksız yakalanacağını bilir, bilmesi lazım.Bilmiyorsa da cinayetle yargılansın işte.Öğrenmiş olur.

Alıntı dersansport adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kıza hava atmak isteyen bir o çocugu motora ani gaz veriyor kızı düşürüyor ve öldürüyor ben bu adamı hapse atarım ordaki mahkumlarada tecavüz ettiririm sabah öğlen ve akşam.
    Bu herifin adını unutmayın unutturmayın ey izmirli motorcular çünkü iki gün sonra gene yollarda olucak onu eşek sudan gelene kadar dövün.
    Aynı anda yazıyormuşuz, çok doğru.Aynen katılıyorum

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    Alıntı jawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Motosikleti denemek için gaza yüklendiğim sırada yola düşmüş olabilir"

Bence bu arkadaş cinayetle yargılanmalı. İnsan hayatı ile oynamak neymiş öğrensin.

Kız arkaya oturunca gaza geldim, etkilemek için tek teker yapmaya kalktım demiyor da lafa bak.Motor kullanan her insan ani gazlamada arkadakinin hazırlıksız yakalanacağını bilir, bilmesi lazım.Bilmiyorsa da cinayetle yargılansın işte.Öğrenmiş olur.
    kesinlikle haklısınız. ve eminde değil " gaza yüklendiğim sırada yola düşmüş OLABİLİR" bu nasıl bir saçmalıktır arkadaş. bence canilikten öte bişey değil.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben şerefim üzerine yemin ederimki bu adamı yollarda görim yada başka biryerde onu klüp evine götürüp hayatının en kötü anlarını yaşatacagız.

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    internette biraz araştırınca,
    izmir karşiyaka dan bir motosiklet saticisi oldugunu buldum bu kaza yapan şahsin :((((

KARŞIYAKA MOTOSİKLET-SERKAN KİRTİL
    Adresi: 1675 Sk. No:167/A-B
    Karşıyaka / İZMİR

Telefon : 0 (232) 3729822

Faks : 0 (232) 3729822

Adres : 1675 SK. NO:167/A-B KARŞIYAKA / İZMİR

“Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    çık ,çık ,çık ...... allah rahmet eylesin ,yakınlarına sabırlar versin, gerekeni söylemişsiniz bana birşey kalmamış...
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250

Motosiklette feci son...

İzmir'de dün gece meydana gelen kazada, motosikletten düşerek yaşamını yitiren 20 yaşındaki Ece Yüzbaşı'nın, henüz 1.5 yaşındayken anne ve babasını da trafik kazasında kaybettiği ortaya çıktı. Yıllarca anne ve babası olarak bildiği büyükbabası ile babaannesinin yanında büyüyen üniversite öğrencisi Ece Yüzbaşı'nın, çok isteyip hayalini kurduğu motosikleti almak için çıktığı deneme turunda yola düşerek hayatını kaybettiği belirtildi.

FELSEFE BÖLÜMÜNDE OKUYORDU
    Önceki akşam, İzmir-Manisa Karayolu'nda meydana gelen kazada Ege Üniversitesi Felsefe Bölümü öğrencisi 20 yaşındaki Ece Yüzbaşı, Serkan Kırtıl (39) yönetimindeki 34 HHL 16 plakalı motosikletin arkasından yola düştü. Ağır yaralanan Ece Yüzbaşı, sağlık ekiplerinin müdahalesine rağmen kaza yerinde hayatını kaybetti. Yaralı kurtulan Serkan Kırtıl ise hastanede tedavi altına alındı. Kırtıl'ın alkolsüz olduğu ve her ikisinde de kask takılı olmasına karşın Ece Yüzbaşı'nın kurtarılamadığı belirtildi. Bir süre önce otomobilini satıp çok sevdiği ve hayalini kurduğu motosikleti almak isteyen Ece'nin, Karşıyaka'da motosiklet satışı yapan Serkan Kırtıl'ın işyerinden alacağı motosikletle deneme turuna çıktığı öğrenildi.

ACI KADERİ ORTAYA ÇIKTI
    Ece Yüzbaşı'nın kazada hayatı kaybetmesinin ardından acı kaderi de ortaya çıktı. Yakınları, Ece'nin babası pilot Teğmen Hakan Yüzbaşı ile annesi doktor Hacer Yüzbaşı'nın, 1993 yılında trafik kazasında öldüğünü söyledi. O tarihte Kayseri'de görev yapan Hakan Yüzbaşı'nın, eşinin Ankara'da yapılacak Tıpta Uzmanlık Sınavı'na (TUS) girebilmesi için otomobilleriyle yola çıktıkları ve yaşamlarını yitirdikleri öğrenildi. Ece Yüzbaşı'nın uzun süre büyükbabası ile büyükannesini, anne ve babası bildiği, ancak 10 yaşına geldiğinde gerçeğin kendisine anlatıldığı belirtildi. Genç kızın yarın (cumartesi) Menemen'de, anne ve babasının yanına defnedileceği bildirildi.

GÖZALTINA ALINDI
    Kaza sonrası gözaltına alınan motosikleti kullanan Serkan Kırtıl ifadesinde, "Motosikleti deniyorduk, bir ara gaz verdim ve sonra düştüğünü fark ettim" dediği öğrenildi. Kırtıl'ın işlemlerinin ardından İzmir Adliyesi'ne sevk edileceği kaydedildi.
    http://www.haberturk.com/yasam/haber...lette-feci-son

bence tek teker yapmaya çalıştı veyada ani gazlama yazık olmuş allah rahmet eylesin
    bu kawasaki bir başka dostummm

evocamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 KIRMIZI (2011)
    Motosiklet hava atma gösteriş yapma makinası değildir.Bunları yapmak isteyen bu iş yapılmış pistleri seçebilir.İnsanın bi anlık gaza gelmesiyle nelere yol açabileceğini düşünebilmeli.
    Bir arkadaşın imzasındada yazıyor " O tuttuğunuz tripod değil Gaz kolu ".
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu adam ciddi pisikopat. Kızın anne babası yaşamıyor. Adam bide motosiklet satıcısı kıza satıcağı motosikleti göstermek için bindiriyor ve kızı öldürüyor.

Allah bilir sapık ruhlu herif kız bana sarılsın iyice diye tehlikeli sürmeye başladı sonra zavallı kız düştü arka seleden.

allah rahmet eylesin... Ama bu adamı öldürürüm ölen kızın kuzeni amcası dayısı falan olsam!

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:37 ----------

tweeterdaki fotosu

Uploaded with ImageShack.us

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Gencecik bir insan.. Annesiyle babasını trafik kazasında kaybetmiş... Allah dedesiyle anneanesine sabır versin...

Benim anlamadığım şey, o motoru kullanan arkadaş hiç uyarmadı mı kızcağızı yani otomobilini satıp motor alıyormuş belli ki tecrübesi yok...
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok acı, Allah rahmet eylesin...

Sitedeki yorum gözüme çarptı: "motorsiklet kadar tehlikeli bir araç yok yasaklanmalı."
    www.motorumla.net

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok acı, Allah rahmet eylesin...

Sitedeki yorum gözüme çarptı: "motorsiklet kadar tehlikeli bir araç yok yasaklanmalı."
    aynen, baya birşey yazdım ama yayınlamazlar muhtemelen.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    Allah rahmet eylesin
    acı ölüm genç ölüm

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Umarım kullananın artistlik yapma çabası sonucu düşmemiştir . Yazık olmuş. Allah sabır versin.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    sürücü insan gibi kullandığı sürece artçı düşmez kardeşim. burda tek suçlu var. yazık olmuş hayatının baharında gencecik kıza

omeruby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZNU
    Allah rahmet eylesin. Gencecik kıza yazık olmuş.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)