Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Arkadaşlar Honda CBR 250 mi ? Kawasaki Ninja R250 mi ? Yardımcı olur musunuz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    MersinJJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R6 -
    Arkadaşlar 250 cc bir motor almak istiyorum .. sadece Honda ve Kawasakilerde var 250 couping ..
    Hondanın ;
    -Sıvı soğutmalı 4-zamanlı 4 sübaplı DOHC tek silindirli
    -Şanzımanı = zincirli
    -Depo = 13 lt. (yedek dahil)
    - 6 vites
    fiyatı 9.250 TL
    bkz:http://www.honda.com.tr/teknik_detay...rsport-cbr250r

Kawasakinin;
    -Likit soğutmalı 4 zamanlı , Çift Silindir
    - şanzımanı = Şaftlı
    - Depo = 17 litre
    - 6 Vites
    fiyatı 11.000 TL
    bkz:http://www.kawasaki.com.tr/motosiklet/motosiklet.html

--- Yardımcı olpta öneride bulunursanız çok sevinirim ... Teşekkürlerr..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle yeni üyeliğiniz hayırlı olsun. tecrübenizin ne derecede olduğunu bilemiyorum kendinizi tanıtırsanız sitedeki arkadaslar size çok daha fazla yardımcı olabilir, belirttiğiniz modeller hakkında sitede birçok konu açıldığınıda belirtmek isterim dilerseniz bir göz atıp araştırın. yoruma gelince tabiki 2 silindir, tek silindirden üstündür kawasakinin yakıt deposu hacmi 1000cc supersportla aynı. kısaca yazdığınız özellikler ortada cevabıda belli aslında

DoLPHiN2306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-R6-ktmrc200-ktmduke390
    Ninjanin sıfır fiyatı Türkiyede 12 400 TL değerinde bkz http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...825222/detay/? bende iki motor üzerinde çok düşündüm. Parayı denkleştirdiğimde ya 2. el veya 0 ninja almaya karar verdim. Sebebini bilmiyorum görünüşü vs daha hoşuma gitti. Kısmen özellikleri bence honda dan daha ii. herşeyi belirleyen aslında para.

okg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkiside güzel modeller fakat kawasaki 2 silindir olduğu için hondadan daha fala yakar.Bir dergide kawasakinin 1 litre ile 19 km yaparken hondanın 24 km yaptığını okumuştum(hondanın değeri yanlış olabilir).Şimdiden hayırlı olsun=)

mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    Bildiğim kadarıyla kawasaki şaftlı değil

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Her ne kadar kawasaki daha güzel olsada ben o parayı vermem 0'ına

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    kawasaki şaftlı değil tabiki yanlış bilgi almış arkadaş. Benim görüşümü sorarsan cbf 250r dan yana olucaktır. ninja çift silindirin verdiği avantaj daha hızlı olucaktır eminim fakat biri 100 yaparken diğeri 110 yapıcaktır. cbr in dijital göstergesi duruşu vs daha hoş o yüzden fikrim cbrdan yana.

Motosikleti
    ninja ER
    bu sorunun cevabına yazanların yarısı cbr yarısı ninja dicektir.. her 2 sininde artı eksı yonleri var tabiki.. cbr fiyatı daha uygun teksılındır az yakar gösterge digital... ninja 2sılındır fiyatı cok uygunda değil göstergeler analog.. bence fırsatın varsa gidip 2sinede yakından bak ustune otur dene.. yada bana kalırsa al bi tane kawa kafan rahat etsin ama cebin değil
    ..uçuyoruzz DEDE

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    daha önceden motor kullanmışlığın varsa trafik deneyiminin yeterli olduğunu düşünüyosan (motorla) ikisinide alma git ikinci el 500-600cc güzel bir şey al
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    bende ninja_ömer arkadaşıma katılıyorum.

En önemlisi senin gidip ikisini de bir deneyip görüp tartman. Ninja 2 silindir evet biraz daha fazla yakar ama sen racing kategorisinde birşey alıyorsun. ve racingde benzini düşünemezsin. Honda biraz daha sönük kalacaktır hem ses hende güc olarak. Ama benzini cok az yaktığından dolayı gezi motoru olarak cok rahat kullanırsın. Ama müthiş bir performans bekleyemezsin. Göstergelerin hondada dijital kawasakide ise analog olması ne kadar önemlidir bilmiyorum senin icin ama ben pek takılmam böle bişeye acıkcası.

Karar sonunda senin olacak tabi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    Tabiki cbr 250

dkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 mavi istyor:)
    benim tercihim kawasaki olurdu görünüşü daha güzel çift silindir olduğu için seside güzel honda cbr 250 kadar tipsiz bi motora okadr para vermem (keşke şu 250cc motorlarında tasarımını 1000likler gibi yapsalr hyosung gibi)

fyildirok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    iki motoru yan yana bi görsen=) marşa bas ninja fıs kalıyor cbr tok sesli...arkadan bak ninja bisiklet tekerli honda sanki 600cc havasında...o katı plastik gösterge zaten ninjaya hiç yakışmıyor...birde benzin...arada 10 kmden fazla oynuyor haberın olsun...

Motosikleti
    Honda Titan
    altın elbiseli adam cbr250 yi tanıttı. en hızlı motor olmasada en kaliteli motor dedi. ve az yakıyor.
    [B][COLOR="#696969"]Mondial RS 151 - 2008 / 2011[/COLOR][HR][/HR] [COLOR="#FF0000"]Honda Titan - 2011 / ?[/COLOR][HR][/HR] :bestmt:[/B]

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    şahsi fikrim kawasakidir...kusura bakılmasın ama dijital gösterge vs.bunlar fasa fiso.biri çift silindir biri tek silindir! çift silindir motor candır...

kamsea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s2 250
    tabii bu arada bahsi geçen motorları Türkiye de temsil eden firmaları da değerlendirmek gerek bence... Ayrıca en fazla 1 yada 2 yıl bineceğini de düşünürsek 2.el piyasası daha canlı olan ve en az zarar edebileceğin markaya yönelmeni tavsiye ederim.. Bence CBR250 daha iyi bir seçim

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    cbr250 derim alması satması kolay öyle performans olarak pek farkda etçeğini sanmam.

Motosikleti
    kawasaki ninja 250
    ARKADAŞIM NİNJA 250 DOĞRU Bİ KARAR OLACAKTIR TÜRKİYE GENELİNDE SATIŞLARA BAKILIRSA NİNJA HONDAYA GÖRE BELKİDE 3 KATI FAZLA SATMIŞTIR NİNJA KULLANDIM MÜTHİŞ Bİ DENGE VE PERFORMANS TAVSİYE EDERİM KESİNLİKLE GÜZEL BİR MOTOR .

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı selibo44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞIM NİNJA 250 DOĞRU Bİ KARAR OLACAKTIR TÜRKİYE GENELİNDE SATIŞLARA BAKILIRSA NİNJA HONDAYA GÖRE BELKİDE 3 KATI FAZLA SATMIŞTIR NİNJA KULLANDIM MÜTHİŞ Bİ DENGE VE PERFORMANS TAVSİYE EDERİM KESİNLİKLE GÜZEL BİR MOTOR .
    kardeşim nasıl bir istatistik anlayışın var ben anlamadım 2008 den beri satılan bir motorla 2011 de pazara girmiş bir motorun satışlarını nasıl oranladın açıklarmısın.

Motosikleti
    cygnus rs
    herkes ne kullanıyorsa onu savunuyor kimse aldığı mala kötü demez zaten,

biri tek silindir öbürü 2 silindir,birazda tip farkı var işte hız olarakda 120 ye kadar aynı gidiyor 130 dan sonra honda tıkanıyor, kendi görüşüm ninjadan yana,ninjanın göstergesi kötü osu kötü busu çirkin sesi kötü falan diyorlar ama ninja 250 nin fiyatı 8-9 bin olsaydı kimse başka motora bakmazdı , 2 silindirli motordan f1 sesi almaya çalışanlar var onlarda bi acayip,çıldırıp bin liralık eksoz takan biliyorum ses ses diye,kedi ulaşamadığı ciğere mındar der ya aynı hesap,alamayan kötülüyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler