Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İlk Motosikletim Olacak

Motovento
    REKLAM ALANI

al bi 150 t1 scooter boy kilo fark etmez kullanıma göre 3-4 lt arası yakıyor 1500 e sıfır gıbı alırsın 2. el kalanıda ehliyet ekipman alırsın oldu bitti..
    Sen İp Atla Bende Atlarım,Sen Saklanbac Oyna BEnde Oynarım , Sen El Salla Bende El Sallarım, Sen Gül Bende Gülerim , Sen Camdan Atla Ben Gülmeye Devam Ederim:))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    2000 tl bütçeye mondial mg deluxe olabilir şasesi 125 ukt den daha hafif olduğu için seri ve daha torklu bir motosiklet. yedek parçaları sudan ucuz. Hem de ön fren disk depo göstergesi çelik jantlar bunlar ekstraları. 125 ukt ler çok ağır olduğu için hızı düşük ve dağ yollarında felan totosu kaldıramıyor. Şimdidn hayırlı olsun...

ossiaa4560 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 KT 2012
    Bu arada 16 litre değil 16 liralık benzin demek istedim 180 km gittim yedeği bile baya götürdü mondıal 125 en iyi motordur 7 senedir kullanıyorum 1 arizasini bile görmedim her sene bakımlarını yaptırırım ve çekişi bile ilk günkü gibi 100 luk motor almayın çünkü çeki balatası çabuk yıpranıyor ve her tarafı plastik güvenli bir motor değil ve 16 liralık benzin günümüzde 4 litre

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:05 ----------

Alıntı yeleri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15.5 litrelik depom var. Kirmizi yandiginda alirim hep benzini 11 litre falan alir. beni 230-240 km rahat goturur. motorum 800 cc v-tvin . Sen eminmisin senin motorun az yaktigindan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:04 ----------

16tl-16lt sabah sabah karisabilir
    kardeş 16 litre benzin değil 16 liralık benzin dedim iyi oku bence günümüzde 16 liralık benzin 4 litre

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    mondial 125 MH drift kullanıcısıyım üstüne 1000 lira da borçlanırsan 0 olarak plakalı alabilirsin gayet başarılı motor bilgin olsun kardeşim
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    Motosan Cg 150
    Alıntı _w_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000 tl bütçeye mondial mg deluxe olabilir şasesi 125 ukt den daha hafif olduğu için seri ve daha torklu bir motosiklet. yedek parçaları sudan ucuz. Hem de ön fren disk depo göstergesi çelik jantlar bunlar ekstraları. 125 ukt ler çok ağır olduğu için hızı düşük ve dağ yollarında felan totosu kaldıramıyor. Şimdidn hayırlı olsun...
    Teşekkürler. Tavsiyenizi dikkate alacağım.

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    sym wolf cok sağlamdır
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    2000 liraya sıfır çinli alıp paranı çöpe atma. üzerine biraz daha koy al bir ybr doyasıya bin. sıfır sevdasına kapılıp paranla rezil olma.

temiz bir ybr bulman zor olabilir o paraya ancak her halukarda daha avantajlıdır. yapacagın her kuruş masrafı üzerine koyar. ama 2000 lirayı çinliye verirsen. 2 ay sonra satlıga çıkar 1000 lira veren olmaz.

ben çinli alarak bir kez o hatayı yaptım birdaha asla yapmam kimseninde yapmasını istemem. ya adam gibi motorlar getirirler yada satış yapamayıp defolup gitsinler.
    şerefini kaybedenin kaybedecek bir şeyi kalmamıştır

Motosikleti
    Suzuki Intruder C800
    iyi okudum editledim ''Kardes" neyse en iyi motorla basarilar.
    Ride to Live

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler