Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

beklenen motorun sitesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    outlawwanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx
    http://www.kubamotorcycle.com/ kuba motor merkezi gaziantepte ve motorları baya uygun fiyatlı xt-200 modeli hayli hayli uygun gibime geldi yani mondialle baya kapışacak gibi sizce ayrıca xt 150 fiyatıda çok cazip aslına bakarsanız hiç yedek parça derdi kafama takılmıyor nedenmi? jj 150 modeline baksanıza bu scooterı türkiyeye getirmeyen kaldımı mondial asya ramzey harput dorado ve daha bir çok aklıma gelmeyen firma evet varsayalımki kuba motor jj150 modelini aldınız firma yetkilileri iflasın eşiğine geldi bu motoru alır bir mondial veya asya bayiine gidersiniz nasıl olsa birinde parça olmazsa diğerinde mutlaka bulunur ..ayrıca site anasayfasında çinden fabrikasından manzaralarda var (ne kadar gerçekçi bilemicem anasayfa en üst bölümde motoGP ve rossi gözüme çarptıda ne işi varsa rossinin çinlilerle çinliler herhalde motoGP yede destek veriyor:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konuyu motosohbete taşıdım....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

latif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf450,honda xl200,yamahaxt660r,yamaha tenere 660,honda xr650r
    sudan ucuz valla tüm serisinden birert
    tane almak lazim duruma göre yol koşuluna göre
    istanbulmotoclub

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    logosu bana tanıdık geldi

çalıntı bu logo

aynısını almışlar. değiştirme bile yapmamışlar

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    XT 150 - 16 aynısını pionner 125 olarak 2500 ytl fiyata satıyorlar katalogtaki resim bile tamamiyle aynı!!!

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    ehehehhe iyi de biz beklemiyorduk ki bu motoru
    ya bunların hepsi iyice birbirinin kopyası oldu sadece adı değişiyor
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

tarzanabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha bisan megashock sürüyoz :(
    Hakkaten bayaa bi ucuz görünüyo. Bunlardan kullanıp da bize görüşlerini gelirtebilecek birisi yok mu?

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Harbiye'de Pioneer modeline sahip biri var, ama tanımıyorum, sadece görüp motosikletinin fotoğrafını çekmiştim:

Sanırım bu 1890 YTL fiyatlı bu model:
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

tarık54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çakma harley
    bedavamotolar
    :146::MOTORUMU İSTEMEBENDEN BUZGİBİ SOĞURUM SENDENpala::

Olcan abi senin resmini koyduğun motor benim avatardaki motorun aynısı 200 cc pionner avatardaki resmi ben gidip çektim 3000 ytl istiyorlar XT 150-16 daha küçük silindir hacimli bir motor RM motor diye bir yer var Kahramanlarda orada gördüm satıcı bu şekilde gelmeye devam ederlerse yaza doğru fiyatların çok ineceğini söylüyordu gide gele muhabbet falan adam kankam oldu anlatmaya başladı herşeyini yedek parça durumunu falan özetledi ama pek tatmin olmadım çünkü arıza yapmış bir motorsiklet için sıfır motordan parça söktüklerini kendisi bizzat gösterdi ayrıca İzmirde motorsiklet satan her yerde bu makineyi görmeye başladım benim içinde bir seçenektir hala ayrıcada SJ-150 23 te başka bir ithalatçı tarafından THUNDER adıyla satılıyor bu resimdeki motoru aynen bir topic te gördüm artık kataloglardaki resimler bile değişmiyor!

Arkadaşlar xt 150 16 diye satılan motorsiklet çinde 800 ytl'ye satılıyor.bu demek oluyor ki bu motorsikletlerin kralı 1000 ytl. yani bu motorsikletler tam bir ölüm makinesi.
    ne kendim binerim ne de başkalarına tavsiye ederim.

düzeltiyorum:
    xt 150 23 ün fiyatı 800 ytl idi.
    xt 150 16 ise eminim daha düşük fiyattır.daha ucuza satıldığına göre...

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Budur o zaman benim gördüğüm Pioneer:

bunlar celık motorun ve jınlun kopyesı hatta sıtelerdekı resımler bıle aynı neredeyse bı logolar deıgısık

Tc

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Evet özellikle SJ150-23 modeli tek değişikliğe uğramadan Çelik'te ve Ramzey'de var.

Bir de görünüş olarak piyasadaki uygun fiyatlı racing motosikletlerden daha başarılı bulduğum XT200-18 var:

Bunu henüz başka bir Çin malı markada görmedim...

Arkadaşlar işte size pionner 125 fotoğrafı bir ay önce falan çekmiştim pek kaliteli değil idare edin artık bilen biri bu markaları test edip yorumlasa iyi olacak özellikle xt 200 çok çekici görünüyor bizd tanıyalım bilelim ona göre kararımızı verelim çünkü ne kadar doğru bilmiyorum ama bu ay içinde yaklaşık iki yüz tane pionner 125 sattığını söyledi!

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    hepsi birbirinin aynı bunların...resimlerde küba motor markasını sonradan koymuşlar...anlamadım salak yerinemi koyuyolar insanları?yada birilerinin iştahı kabardı çin malları çok satıyor diye...en azından makinelerin resimlerini düzgün yapsınlarda salak yerine konmuş gibi hissetmesek..

gcc_ondr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    Alıntı thundersss adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar işte size pionner 125 fotoğrafı bir ay önce falan çekmiştim pek kaliteli değil idare edin artık bilen biri bu markaları test edip yorumlasa iyi olacak
    bizim komşuda 125 ccliği var bu motorun, adam şehir içinde,sokak aralarında 5 inci viteste biniyorum dedi, Allah Allah dedim, ya sen fantezi seviyorsun ya da motor çok verimsiz dedim. sonra bende denedim motor çok kısa yolda hızlanmadan vites istiyor, ama tabi rodaj döneminde motor çok yorulmuşta olabilir ki bence bayağı bi hor kullanılmış, zaten o da ikinci el almış. düz yolda maksimum 80 i zor görmüş adam, bende yüksek viteste görmedim ama 3 üncü viteste 40 falan anca yapıyor motor, onun haricinde konforlu bir motor, göstergeleri çok iyi, şu ana kadar büyük bi problem yaşamamış, ve bizim ordaki serviside bayağı iyi zaten bu motorun bu arada benim bahsettiğim motor 3000 km, benim gördüğüm bunlar...
    herkese adrenalini bol zamanlar....

bir gün gelecek, gelecekte gelecek...B RH+

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    racing, tip olarak güzel. tekerler belli olmuyor ama biraz ince gibi geldi bana.
    arka fren kampana görünüyor.
    ama eğer isminde göründüğü gibi 200cc ise ve 150 kmh gibi bir hıza çıkabiliyorsa güzel bir alternatif olabilir.

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    SJ 150'yi (yeşil spor tarzda olan) ramzey den 3.450 YTL'ye alacağıma bunlardan alırım ama hoca marka adlarını bile photo-shopla yazmışlar makinelerin üzerine... GÜVENmek zoooooooooooooooooooooor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler