Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Takasta Alınacak Piaggio X8 250ie

Motovento
    REKLAM ALANI
    syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Arkadaşlar bu haftanın başında motorumu satmak için ilan verdim. Birkaç kişi beğenip görmeye geldiler. Dünde bir abim motoru görmek istedi. Geldi görüştük. Baktı inceledi. Beğendi motoru. Abim eski motorculardan ve eşine motor almak istediği için başlangıç motoru olarak benim motorumu düşünmüş. Şekil itibariylede eşinin beğendiğini söyledi. Konuştuk biraz sohbet ettik. O abi gelirken kendi motoruyla geldi. Motoru Piaggio X8 250ie. Benim satmamdaki amaç Ybr - cbf tarzı bir motor almaktı. Ama yinede öyle bir motor bulmuşum inceliyelim fikrimiz olsun dedim. Bende onun motoruna baktım. Gerçekten çok güzel. Kalite ben burdayım diye bas bas bağırıyor. Daha sonra o abi al bin öyle bakarak birşey anlayamazsın dedi. Bende hiç kaçırmadım. Aldım motoru evin etrafında 1 tur attım. Muhteşem bir 5 dk geçirdim. Motoru çok beğendim. Fikrim değişmeye başlamıştı. Nabıcam vitesliyi habire vites değiştirmekle mi uğraşıcam diyordum. Evin önüne geldim ve stop ettim. Abiyle biraz daha ayak üstü konuştuk. Ufak bir pazarlığımız oldu. Abi bana motorunun satılık olduğunu söyledi. Ayaklarının tam yere basmadığını ve ışıklarda dur kalklarda sıkıntı çektiğini söyledi. Bu sebepten satıyormuş. Zaten başka bir sebepten satılacak bir motor değil. Daha sonra gel seninle takas yapalım diye teklifte bulundu. Ben şaşırdım ve afalladım. Onu alabilecek param yok aslında ama. Yinede zorlanabilir bütçe sırf o motor için.

Şu esnada sizden fikirlerinizi istiyorum. Kullanmış olan abilerim veya kardeşlerim varsa onların fikri benim için çok önemli olacaktır. Bu motor için siz ne düşünürsünüz? Etrafınızdan duyduğunuz kötü bir yanı var mıdır?
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    sen yapmazsan benim numaramı 0532 796 31 73 ver ben zc ile direk takasa girerim

Motosikleti
    Suzuki Marauder 800
    Ben bu tarzlardan anlamam ama demek ki güzel takaski kardeşimin biri hemen takasa girdi bile :D baksana

hayalets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt 250 R
    en kötüsünden çin olmaması büyük dez avantaj.imkanın varsa bütçeni zorlayabiliyorsan düşün bence kolay kolay masraf çıkartmaz rahat kullanışlı tam bir uzun yol motorudur.Rahat edersin bir on sene değiştirmeyi düşünmessin
    Satılık ucuz choper motorsiklet
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-mondial-150-zat-takasli-250-cc-capir-vitesli-chopper-motorsiklet-58197787/detay/

Motosikleti
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen yapmazsan benim numaramı 0532 796 31 73 ver ben zc ile direk takasa girerim
    Aman nedir bu motoru isteyenler. Benim ustaya sordum. Almaycaksan ver numarayı diyo bana. Adamla bugün veya yarın tekrar konuşucam. Olmazsa işimiz anlaşamazsak senin numarayı veririm problem değil

---------- Post added at 16:31 ---------- Previous post was at 16:29 ----------

Alıntı telkarinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu tarzlardan anlamam ama demek ki güzel takaski kardeşimin biri hemen takasa girdi bile :D baksana
    Öyle galiba.

---------- Post added at 16:33 ---------- Previous post was at 16:31 ----------

Alıntı hayalets adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en kötüsünden çin olmaması büyük dez avantaj.imkanın varsa bütçeni zorlayabiliyorsan düşün bence kolay kolay masraf çıkartmaz rahat kullanışlı tam bir uzun yol motorudur.Rahat edersin bir on sene değiştirmeyi düşünmessin
    En kötüsünden çin olmaması büyük dezavantaj derken? Tam anlayamadım demek istediğinizi. Bende sizin gibi düşünüyorum. Bu alırsam bir daha sıkıntım olmaz. Rahat rahat binerim. Bakımı yaptırırım kafam rahat olur diye düşünüyorum. Bakalım hayırlısı.

Motosikleti
    Gt 250 R
    ondan bahsediyorum işte kafan ağarmaz rahat rahat kullanırsınız kolay kolay bi sıkıntı doğurmaz.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-mondial-150-zat-takasli-250-cc-capir-vitesli-chopper-motorsiklet-58197787/detay/

Motosikleti
    ondan bahsediyorum işte kafan ağarmaz rahat rahat kullanırsınız kolay kolay bi sıkıntı doğurmaz.
    Ya orda dezavantaj falan geçince ben tam anlayamadım. O yüzden. Dediğiniz doğru oda sıkıntı çıkarır arıza yaparsa satarım alırım bir tane şahin. Bundan sonra yapılcak birşey kalmaz

Motosikleti
    Gt 250 R
    çok özür diliyorum dalgınlığıma gelmiş çin malı olmaması büyük avantaj yani

Motosikleti
    çok özür diliyorum dalgınlığıma gelmiş çin malı olmaması büyük avantaj yani
    Heh şimdi oldu İtalyan çok farklı. Daha önce piaggio typhoon'a binmiştim onuda böyle çok beğenmiştim. İnşallah benim için hayırlıysa olsun.

Motosikleti
    Suzuki Marauder 800
    kafa kafaya mı takas yapacaksınız

Motosikleti
    Gt 250 R
    hayırlısıysa olsun inşallah herşeyin hayırlısını iste ilk önce.inşallah olur.italyan japon farmfarklı bişi yaw

Motosikleti
    Alıntı telkarinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafa kafaya mı takas yapacaksınız
    Yok üstüne para alıcan

---------- Post added at 18:31 ---------- Previous post was at 18:29 ----------

hayırlısıysa olsun inşallah herşeyin hayırlısını iste ilk önce.inşallah olur.italyan japon farmfarklı bişi yaw
    İnşallah. Fark var gerçekten

Motosikleti
    Gt 250 R
    satışta ne kadar istiyormuş ve senin motorun üstüne ne kadar isticek biliyormusun acaba?

Motosikleti
    satışta ne kadar istiyormuş ve senin motorun üstüne ne kadar isticek biliyormusun acaba?
    6.000 lira diyor motoruna. Üstünü konuşmadık. Yani zaten tam belli değil. O kadar para verebilir miyim? Bu sıkıntıya girmek mantıklı mı? Motor güzel olabilir ama bir kere benim motorum 3 katı fiyat vermek beni epey zor duruma sokabilir.

Motosikleti
    Gt 250 R
    bütceni biraz zorlar fakat iyi düşünmelisin gene.Bu paraya farklı şeylerde alabilirsin evli değilsen evlenmeyide düşünmüyorsan şu anlık uygun olur fakat evliylen çoluğun çocuğunda varsa düşünmelisin tekrar

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    kardeşim takasta genelde motorun değerini öldürmeye çalışır taraflar incele sahibindeni nekadara gittiğini piaggio nun gör,ona göre miktarını belirle.
    sana şöyle de bişey söyliyeyim çin malını genelde elden çıkarmak zor oluyor belki bu bir fırsat olabilir senin için.Fakat senin motorunda temizdi sanırım değerini öldürme derim.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    almadan önce mutlaka servise götür anlattığın durumdan işgillendim doğrusu alıcı gibi gelip takas teklif etmek bilmiyorum incelemeden alınmaz

Hayırlısı olsun

Motosikleti
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almadan önce mutlaka servise götür anlattığın durumdan işgillendim doğrusu alıcı gibi gelip takas teklif etmek bilmiyorum incelemeden alınmaz

Hayırlısı olsun
    Yok öyle art niyetli birine benzemiyor. Ben öyle güzelmiş motorunuz falan diyince. Muhabbet açıldı sen satıp ne alıcaksın falan dedi. Konuştuk biraz. Bende satmayı düşünüyordum fakat şu sıralar ilanı kaldırdım biniyorum yazın lazım oluyor falan. Daha sonra eğer düşünücek olursan böyle bir motor. Takas yapabiliriz bende seneye doğru ufak birşeyler alıcam. Bunun kontrolü zor boyuma uygun birşey alıcam falan dedi. Yani ben o lafın altında birşey aramadım bilmiyorum.

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:28 ----------

Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim takasta genelde motorun değerini öldürmeye çalışır taraflar incele sahibindeni nekadara gittiğini piaggio nun gör,ona göre miktarını belirle.
    sana şöyle de bişey söyliyeyim çin malını genelde elden çıkarmak zor oluyor belki bu bir fırsat olabilir senin için.Fakat senin motorunda temizdi sanırım değerini öldürme derim.
    Ya benim motorun fiyatı belli. Yani öldürmek istesede biraz zor. Ufaklıktan beri bu işlerin içindeyiz biliyoruz az çok işlerin nasıl döndüğünü. Herkes ister onun dediği olsun. Onun verdiği paraya alsın motoru. Olmuyor öyle. Takas değilde sadece o adama motoruda satabilirim. Eşi için alıcakmış. Beğendi de kendisi. Eşinide getiricek oda gördükten sonra işler netleşicek. Bizde bu arada düşünücez onun motorunu değerlendiricez. Benim kafama yatıyor yani bilmiyorum. Binerim ben ona.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    dediğin motor hakikaten çok güzel...
    durumun varsa, motorda güzelse kaçırma derim...

Motosikleti
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğin motor hakikaten çok güzel...
    durumun varsa, motorda güzelse kaçırma derim...
    Motor güzel abi. Lastikler yeni akü yeni sadece sağ tarafında çizik var o kadar. O da problem değil zaten öyle bir alette.
    Durumu değerlendiricez. İmkanım yok aslında ama belki biyerlerden buluruz. Olurda alırsam birdaha da satmam heralde. Evladiyelik olur bana.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)