Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Diğer Araç Sürücülerine İletmek İstediğiniz Mesajlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    daha önce açıldıysa affola görmediğim için açtım. diğer araç sürücülerine söylemek istedikleriniz, dökün içinizi ilki benden olsun

Motorsikletinde bir taşıt olduğunu ve her taşıt gibi bulunduğu şeritin tamamını kullanma hakkı olduğunu, yolun durumu viraj giriş ve çıkışlarında içinde bulunduğu şeritin tamamını kullanmak zorunda olduğunu eğer siz motor nasıl olsa ensiz araç ikimiz birden şerite sığarız diyerek motorun şeritini ihlal ettiğiniz anda motor sürücüsü için olası bir kazaya davetiye çıkardığınızı ve olası bir kazada motor sürücüsünün en iyi ihtimalle ağır yaralanacağını hatta bu tür kazaların büyük bir çoğunluğunun ölümle ve kalıcı sakatlıklarla sonuçlandığının lütfen unutmayınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üstüme üstüme sürmeyin lan... demek istiyorum mümkünse.
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    o geçtiğiniz gece lambası değil trafik lambası.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

POSEİDON71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA ROYALSTAR 1300 CC
    bastırdığınız pisikolojinizin bilinçalındaki ezilmiş kişiliğinizi tek hükmedebildiğiniz şey olan araba ile dışa vurarak iki tekerlekli olanlarında birer vasıta olduğunu unutmayın
    BURSA / GEMLİK 16 CUP 68
    +905324776099
    ARABA BEDENİ MOTOR RUHU TAŞIR...

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Geçen gün karşıdan gelip u dönüşü yaparak önüme doğru kıran sevgili! taksi sürücüsü,
    sizin gibiler yüzünden ölüyor insanlar dediğimde "Tohumuna para mı saydım lan" diyen saygıdeğer! insan evladı,
    eğer seni bir daha görürsem sakın durma! Plakan aklımda..
    Sana buradan daha içten sözler söylemek isterdim ama mübarek ramazandayız..

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Ben en sağ şeritten giderken arkamdan son sürat gelip emniyet şeridinden giden mahluk dua et ilerde trafik sıkışmadı çizecektim kestaneni

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bazı araştırmalara göre trafikte akrobasi yaparak ve/veya yüksek süratlere çıkarak seyreden araç sürücüleri, cinsel sorunlar yaşamakta ve bu sorunlarını, otomobillerini/motosikletlerini bir iktidar aracı haline getirerek bastırmaktadırlar. Bu bilgilerin ışığında, acaba yalnızca erken boşalma sorunu mu çekiyorsunuz yoksa tümden mi iktidarsızsınız?

Yalnız bu mesajı yazılı olarak iletmek ve ilgili şahıs okumadan önce olay mahallini terketmek istiyorum mimkünse
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Uğur Bilgili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS
    Sıradaki şarkının armağan edilebileceği kadar sıradan olan diğer araç sürücelerine bende dahil sıradaki parçayı armağan ediyorum

airhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R80
    Geçenlerde Esat caddesinin sol şeridinde aniden durarak yatmama sebep olan taksi şoförüne sesleniyorum.Senin Baban benim.(Işıklarda yakalayıp yüzünede söylemiştim Yeminlen)
    Atari kolum buzuldugunda böyle üzülmüştüm.
    Bide motorumu sattıgımda...

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    DİKKAT 2 TEKER
    SEVELİM,KORUYALIM

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    ortalama 100km/s ile giderken plakama kadar yanaşmayın TAKİP MESAFESİNİ KORUYUN!!!! virajda yatarken marifetmiş gibi sağıma yada soluma yanaşıp PANİK YAPTIRMAYIN!!!

Motosikleti
    Yamaha R1
    söylersem olmaz ayıptır ramazan günü. ama onlar anladı bence

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Motosikleti bir tutku olarak kullanıyorum. Ve çoğu kez motosikletten cüsseli araç sürücüleri tarafından herhangi bir şekilde taciz ediliyor, tehlike ile karşı karşıya kalıyorum.
    Amma........!!!!!!! Tır'i (Çekiciyi) işim için her gün kullanıyorum. Bir gün dorsenin altında sıkışıp kemikleri kırılanın , motosiklet sürerken beni hiçe sayan piçin biri olduğunu düyarsam hemen oracıkta Karadeniz oyun havası üstüne de kolbastı oynarım...

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    kadınlara;

araba kullanmak sizin için yeterince zor. bilgisayar, telefon, hatta televizyonun uzaktan kumandası bile fazlasıyla karmaşık, biliyoruz.

lütfen iki zor işi bir arada yapmaya çalışmayın. araba kullanırken cep telefonunuzla konuşmayın. sizin cipe bir şey olmaz belki ama bana çarpacak olursanız ölürüm.

şaka bir yana, lütfen kimse alınmasın. gücendirecek bir şey yazmışsam peşinen özür dilerim. ama her şakada bir gerçeklik payı da vardır, değil mi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    elbet birilerine ulaşacaktır burada yazılanlar 1 kişiye bile durumumuzu anlatabilirsek o bile kardır

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstüme üstüme sürmeyin lan... demek istiyorum mümkünse.

Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    Hepinizin göözlerinden öperim.
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Yazarsam banlanırım kesin

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    yeni modada geçerken birden direksiyonu üstüne kırar gibi yapıp arabanın içinde gülmek beni korkutu ya hahaha
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Güzel başlık hemen dolduralım.Çok kibar mesajlar gelmiş bende aynı seviyede devam etmek isterim.

-Sevgili virajda yolcu indirip bindiren minibüs sürücüleri, ananızı avradınızı bu olayı her gördüğümde saygı ile anıyorum.
    -Ayrıca dar bir sokakta hiç yavaşlamadan ve en ufak boşluk da bırakmadan yokmuşum gibi tam gaz üzerime gelen araç sürücüleri, sizin de gelmişinizi geçmişinizi merak ediyorum.Bir ara oturup konuşalım.
    -Sağdan giderken sağdan soldan önüme kırıp yola sapan, şerit değiştiren soyunu sopunu araştırdığım primatlar; sizinle belgesel film çekmek istiyorum.
    -Virajda dönerken arkama yapışan yanıma giren onun bunun evlatları; babanızın kim olduğu belliyse yapmayın böyle şeyler.Babanıza şikayet ederim.Belliyse tabi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)