Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaskların hiç biri Kafama uymuyor Yardım Lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    ufo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce kanuni windy 125 model bir motor aldım ama KASK konusunda hayal kırıklığına uğradım ve motorumu kamyonet tutarak eve getirmek zorunda kaldım. Ankara yiba çarşısı ve diğer semtlerdeki başka birkaç motorcuda ne kadar Kask satan varsa denemediğim kask kalmadı LS2- VENOM ve diğer CE belgeli kaskların XXL bedenlerinin hepsi KAFAM ÇOK BÜYÜK olduğu için uymuyor bırakın kafamı sıkmayı kafama bile girmiyor. İşin ilginç tarafı Çin malı Kalitesiz kaskların XXL bedenleri uydu ama kalitesi çok düşük. Arkadaşlar Lütfen sizden rica ediyorum Kaliteli ve özellikle büyük beden ve benim gibi KAFASI BÜYÜK birinin rahatlıkla kullanabileceği kaliteli bir kaskı Ankarada nereden bulabilirim motoruma binemiyorum ve kasksızda kesinlikle binmek istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim saygılarımla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nick entry uyumu
    bu konuda sana kendiside xxl sikletinden olduğundan en iyi mete_han abi yardımcı olur
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    çene açılır kaskların girmemesine imkan yok ?

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    olabilir daha çok araman lazım bende senin gibiyim en son istanbulda xxl zeus buldum o uydu kalitelilerden
    Now the world is gone. Im just one.

çene açılır ve tam kapalı denemediğim kask kalmadı arkadaşlar hiç birisinin XXL modeli olmuyor bu gün öğle tatilinde tekrar bir kaç yere baktım yalnız maxem marka bir kask oldu oda çin malı ve kask çok zayıftı. Başka bir yerde çin malı ama maxem marka kaska göre daha kaliteli gözüken Armode marka L beden bir kask denedim kafama tam oturmadı XXL si yokmuş olsaydı onu deneyecektim ama burdada kısmet deyilmiş azimle arayıp bulacam inşallah yardımlarınızı bekliyorum. ilginiz için teşekkür ederim. Saygılarımla

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbr 1000 rr
    suomy nin bargy xxl modeli var arasstirin o olur buyuk bi ihtimal ve kaliteli bi kask

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    merak ettim şimdi başının çevresi kaç cm? benimki 60 cm, XL giyiyorum. sitelerde ölçüm cetvelleri var başın çevre
    uzunluğuna göre hangi öiçüde kask olacağını söylüyor.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Benim kelle 63-64 beden. Schuberth kullanıyorum. Bazı modellerinde kafama uyuyor bazılarında ise bu beden yok.
    Onun haricinde yarım kasklarda deneme yanılma yolu ile başka markalardan da aldım.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Arkadaşlar merhaba ilgilen herkese teşekkür ederim bir haftadır şehir dışındaydım nete giremedim. Dün gelir gelmez bir motor ve aksesuar satış mağazasına gittim ama nafile beden olarak en büyük XL bedenler var çene açılır yada tam olan kaskların hiç biri olmuyor. Acaba ben Ankarada XXL beden kask bulamayacakmıyım? bu arada kafamı ölçtüm 63-64 cm geliyor buda XXL beden ama bir türlü bulamıyorum nafile saygılarımla.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ben kendime KOCA KAFA derdim ve denediğim birkaç L beden kask tam oldu bana. Sana XXL olmuyorsa demek ki ben normalmişim

Şaka biyana, umarım aradığın gibi bişey bulursun. Buarada bir arkadaşın tavsiyesi olan Suomy kasklar epeeey kalitelidir(maddi olarak hani ;) )
    #sürenadam

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    merhaba ufo , ben dünyalı

yıllarca ebatlarım nedeniyle dalga geçildim , ezildim , hor görüldüm , itildim , kakıldım , dışlandım ,

şimdi sıra bende

gerçekten oldukça merak ettim resmini ekleyebilir misin ?

arkadaşlara göstericem

şaka şaka ...

istanbulda değilsin sanırım , buralardan senin için yapabileceğimiz birşey var ise , seve seve yardımcı olmak isterim.

örneğin çıkma yada yeni bir kafa , kelle filan
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

HTBAYDAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yerleşik hayata geçince yeniden olacak...
    Motomax'a (yıldız), Ulusan Motor'a(Doğukent Bulvarı), Gezgin Motor'a(Konya yolu), 4.44'e (Emek), Moto Art'a (Birlik Mah), Efe Honda'ya(İstanbul Yolu) bakabilirsin. Elinde en çok çeşit malzeme bulunduranlar bunlar.

Kolay gelsin...
    "in the land of the blind, one eyed is the king..."

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)