Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yardım edermisiniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    fastdragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben foruma yeni üye oldum bi şey sormak istiyorum ben yaklaşık 1 yıldır bi otelde çalıştım ve ordan biriktirdigim 7 milyar para var ve hmn gidip motor almak istiyorum bahçelievlerdeki bi motor bayisiylede konuştum ama ewde sadece annemle konuştum bu konuyo ve annem kesinlikle hayır diyo babama sölesem kim bilir ne olur motoru gizlidende almak istemiyorum onlarında gönülleri olması için ne yapmam lazım yardımınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Mantık kullan.

-Motor çok zevklidir
    -Motor az yakar
    -Vergisi, gideri azdır (otomobilin dörtte birinden az)
    -Görüntüsü güzeldir
    -Trafiğe takılamzsın
    -Park sorunu yaşamazsın
    -Ucuzdur
    -7 milyara alacağın Şahin'den daha güvenlidir Yine de güvenlik konusuna fazla girmemek daha iyi

Bu noktaları iyi savunursan, kararlı olursan onlar da saygı duyacaklardır (en azından şu anda benim durumum böyle).

haklsın ama ben moturu gizliden almak yerine aileminde gönlü olmasını istiyorum bunu için ne yapmalıyım acaba

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Benim demek istediğim ailene bu saydığım konuları mantıklı olarak açıkla, motor isteğinin kesinliğini belirt, saygı duyacaklardır. Annenin kabul etmesi çok zor olacak yanlız

haklısın ben yanlış anlamışın senin yazdıklarını ben benim acımdan anladım tavsiyen için saol bakalım bi yolunu bulucaz artık napalım

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her şeyden önce anne baba ne diyosa doğru odur.... Otur onların fikirlerine hak verdiğini ama seninde böle bir fikrin olduğunu anlat eğer onları ikna edemiyosan demekki sen daha ikna olmamışındır.
    Unutmaki fikirlerini kabul ettirmek karşındakinin fikirlerini dinleyerek başlar
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

yardımınız için çok teşekkürler inş hallederim şu sorunları

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler