Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Airhawk

Motovento
    REKLAM ALANI
    mac555 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250, ?
    Hortlasın bu başlık diye yazdım, bir minder 400tl olur mu ya! Alternatif onerebilecek var mı?
    Çay var içersen...Ben var seversen...Yol var gidersen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Arkadaşlar airhawk aslında motorcular için üretilen bir ürün değil fakat patladı gitti diyelim daha çok medikal olarak kullanım alanları mevcut kötürüm veya felçli tekerlekli sandalyeye mahkum kullanıcalar için tasarlanmış bir ürün ortapedik anlamda airhawk e göre çok daha uygun ürünlerde mevcut 50 lira 70 lira olarak da jel minderlerde var bende sele ve toto ağrısından bıkmışken hatta ağrısını yaşıyorken rossmann da ıdeenwelt ürünlerinin bulunduğu reyona bakarken kendiliğinden şişen minder diye bir ürünle karşılaştım kapağı gevşetiyorsun şişiyor onu seleye koydum oldumu sana airhawk kullana kullana tecrube edindim üzerine oturup havasını biraz aldınmı tadından yenmez oldu ağrım sızım olmadı 2 haftadır kullanıyorum üstelik maliyetide 14.99 tl miydi neydi bula bilirseniz alın derim ara ara merak salar gider bakarım gerçekten yaşamı kolaylaştıran ürünler mevcut dünde bluetootlu höperlör aldım 44 tl ye tek şarjla 2 saat falan son ses muzik dinledim telefonla entegre edip imkanı olan göz atsın güzel ürünler var bir airhawk olmasada çözüm olabilir
    mac555 bunu beğendi.

mac555 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250, ?
    Tavsiye için teşekkürler, 140 usd diyorlar bir mindere, altin suyuna mı batırdınız mübarek! Nereden bulabikiriz bu urunleri? Bir site ya da şirket önerebilir misiniz?
    Çay var içersen...Ben var seversen...Yol var gidersen

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alternatif olarak ben şöyle birşey öneririm. Kendim de kullanıyorum.
    Sulu minderler var, belki bilirsiniz. Şöyle bir link bırakayım örnek olması açısından.
    http://www.firsatcaddesi.com/sogutma...EE6BoCdCTw_wcB
    Bu soğutma işi falan fasa fiso, işe yaramıyor. Sadece su dolu bir minder. Bunu ikiye katlayıp bir kumaşın içine koyup kullanabilirsiniz. Ben kask kılıfına koydum öyle kullanıyorum, iş görüyor.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen gün pulsarıyla yunanistan turuna çıkan birisi vardı artçısıyla yolculuk etmiş.Açtığı konuda bahsetmişti bede ondan öğrendiğimi sizinle paylaşayım.Bisikletin iç lastiğine(şambrel)biraz hava vurup kıvırarak bir kılıfa koyuyorsununz,kaskınızın taşıma kılıfı olabilir oluyor size el yapımı airhawk

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Iyi fikir kayip dusmemesi icin sele altina bir aparat lazim..
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    http://urun.n11.com/branda-ve-sele-o...B&gclsrc=aw.ds
    şundan aldım. ulan ne eziyetler çekiyomuşuz be. kıç ne terliyor ne ağrıyor. resmen bulutların üzerinde gidiyosun. verdiğim 360 liranın her kuruşu helal olsun.
    d*şaklara özgürlük!

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    air hawka oturan adam birdaha ofiste evde oturamaz ben evde tv karşısında bile airhawk ile oturuyorum . Piyasada sahte jele 200 lira vereceğime 400 lira verir gerçek jel alırım . emin olun denemdiğim hiç bişey kalmadı şişen yastık falan hikaye kalır çünkü jel bire bir sarıyor ve oturduğunuzu anlamıyorsunuz

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Konuyu hortlatıyorum ama airhawk alternatifi bir şey arıyorum. 650TL gibi rakamlar bir mindere çok tabi. Şöyle 100TL ya kadar iş gören bir şey var mı?

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu hortlatıyorum ama airhawk alternatifi bir şey arıyorum. 650TL gibi rakamlar bir mindere çok tabi. Şöyle 100TL ya kadar iş gören bir şey var mı?
    iki yıldır kullanıyorum

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ideenwelt.html

Motoruma.com tdem35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ürün ilk uzun yol pilotları için çıkıyor (9-10 saat vb.). İlk tasarlayan arkadaşta patenti olduğu için diğer üreticiler de bu arkadaşa patent ücreti ödüyorlar. Dolayısıyla bu ürün biraz fiyatlı oluyor. Aslında sizden fikir parası alıyorlar materyal parası değil.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Arkadaşlar Pedli bisiklet tayti kullanın.Gece gündüz gibi farkeder.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250

Şunu bırakır giderim..

Motosikleti
    Yamaha Niken
    Bugun ilk uzun yoluma ciktim. Istanbuldan çesmeye geldim. Direk arastirmaya basladim airhawk olmus 875 TL :(((

Arkadaşlar, yukarıdaki verilen youtube linkini çok zaman önce görmüştüm. Sonra araştırdım yurt dışı videolarda da var aynısı. Ve tabi gittin decathlona aldım bisiklet şambrelini yaptım. 1 senedir kıllanıyorum. Toplam maliyetim 60 tl yi geçmedi terzi dahil. Saçma fiyatlarla kazıklanmayın. Biraz emekle kendi yaptıpımız şeye totonuzu oturtun!

Son olarak bu airhawk ve bir de wildass diye aynı ürün markası var. Wildass biraz daha uygun. Türkiye de de satılıyor. Ancak hepsi çinde aynı fabrikada fason yaıpılıyor. Siz de götümükoru diye bir marka yapın para gönderin firmaya yapsınlar size 1000 tane getirin satın burada .. adamlar böyle yapıyor. Size linkini vereyim ürünün maliyetini görün ve ne kadar kazıklandığımızı da götün, pardon görün

https://m.alibaba.com/product/606816...12636231pqNj4v

Bu linkteki Resimleri yükleyemedim girin bakın, şaşıracaksınız. Yaaa işte böyle

Ama bunu da boşverin. Sadece bilin istedim. Kıçımızı kendi kendi yaptığımız şeyle koruyalım. Haydi kıçımız bizim kampanyası başladı!

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    rossmann ın minderi harika ve gün itibarıyle 27 tl

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Bir haftadır yoldayım. Maalesef airhawk patladı küçük diken gibi birşey girmiş.

Tamiri hakkında fikir verebilecek varmı..

Yozgat'ta lastikçi ye tamirini sordum. O bakarken çırak sordu bu nedir diye verdiği cevap cuk oturdu...GÖTLÜK... hala gülüyorum 😂😂

Motosikleti
    Yamaha Niken
    Anladigim kadari ile neopren malzemeden uretiliyor ayni serbest daliş elbiseleri gibi. Herhangi bir zipkinci magazasinda neopren yapistirici bulabilirsiniz. Denenebilir kanaatindeyim.

Alıntı LostRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rossmann ın minderi harika ve gün itibarıyle 27 tl
    Ben internette bulamadım ama rossmann mağazalarında hala satışı var değil mi ?

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    İnternette malesef yok mağazalarda bulabilirisiniz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)