Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Taksim Dikelekleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    İndirimli öğrenci akbili
    Demek dikelek olmak icin motora gerek yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Dikilip sohbet muhabbet etmelerine hic itirazim yok, zira herkes istedigini yapabilir.

Ama kask kolda saga sola bakip ara gazi verip verip yola devam etmek nedir, onu daha cozemedim.

Bir gun Taksim'den Bostanci'ya giden dolmuslara binmistim, dolmus Dolmabahce'ye inerken, Inonu stadinin yanindaki yokusta, isiklarda durdu. Yanimiza 3 tane racing motorlu arkadas geldi. Hicbirinin kafasinda kask yok, hepsi durduk yere ara gazi vere vere kafamizi sisirdiler. Zira o isiklarda biraz uzun yanar. Dolmus'taki insanlarin direk tepkisi, "serseri bunlar" "sunlarin haline bak" vs oldu. Gercekten disaridan imaj olarak bu tur durumlar cok kotu gozukuyor, ve malasef biz motorcularinda tum imaji etkileniyor.

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    tekirdağ şarköyde yazlığa her gittiğimde aynı saplar sap sap duruyor sahil yolunda çocuk parkının yanında saplık dışında yaptıkları bi şey yok ha bu arada motorlarıda millet anlamıyo tabi ses var diye kanıyorlar 90-97 arası bi zzr bi kaç tane daha dedemden kalma motorlar
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Onur Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300 HAYABUSA
    Alıntı avciceyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekirdağ şarköyde yazlığa her gittiğimde aynı saplar sap sap duruyor sahil yolunda çocuk parkının yanında saplık dışında yaptıkları bi şey yok ha bu arada motorlarıda millet anlamıyo tabi ses var diye kanıyorlar 90-97 arası bi zzr bi kaç tane daha dedemden kalma motorlar
    hehehehehehhe
    Tavuk döner ben yolumdan dönmem Az çene, çok sürüş

Motosikleti
    nova 150 cc
    Bu orda dikilenleri yadırgamak değil. Bi eziklik duygusu. Bi hüzün zencilerden mevzu açılınca zenci olmayanların bi morali bozulur ya öyle bişey. Tamam abilerim kardeşlerim bi gün sizede nasip olur inş konunun adından nefret etmeye başladım hit aldıkça. ama dayanamadım yazdım. herkese kazasız sürüşler

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    dikelek ismine çok güldüm
    .ama ister gerçek meraklısı olsun ister hava atma amaçlı şehrin belli başlı meydanlarında motosikletlerin ve motosiklet gruplarının varolduğunu görmek sevindirici.meydanın o bölgesinden de insanları seyretmek gelene geçene bakınmak aprketmiş diğer motosikletleri incelemek gayet eylenceli. (dikelek değilim gösterişsiz bir kurye motorum var :D ) ayrıca bir arkadaş söylemiş "motorlara gözkulak oluyorlar" diye. bedava güvenlik işte.

Onur Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300 HAYABUSA
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dikelek ismine çok güldüm
    .ama ister gerçek meraklısı olsun ister hava atma amaçlı şehrin belli başlı meydanlarında motosikletlerin ve motosiklet gruplarının varolduğunu görmek sevindirici.meydanın o bölgesinden de insanları seyretmek gelene geçene bakınmak aprketmiş diğer motosikletleri incelemek gayet eylenceli. (dikelek değilim gösterişsiz bir kurye motorum var :D ) ayrıca bir arkadaş söylemiş "motorlara gözkulak oluyorlar" diye. bedava güvenlik işte.
    zaten bizde varlıklarından rahatsız değiliz ben çok memnunum motorumu sahiplenip etrafa bakınmaları hırsızları uzaklaştırmayada yarar diye düşünüyorum ben haimden memnunum
    Tavuk döner ben yolumdan dönmem Az çene, çok sürüş

fyildirok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    Alıntı kadirr26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bodrumda da var bitane tam numune.
    Honda goldwing ile barlar sokağının [trafiğe kapalı alan] en dikkat çekici noktasında sürekli,
    Üstelik teybini de açmış,[benim motorumda teyp bile var dercesine]

bir de telefonu da gökyüzüne doğru kaldırıp saatlerce çok meşgul gibi hava yaratmaya çalışması,

gelen geçen, ne bilem bodrum .hic bi'şey umrunda değilmiş gibi,

hatta "bodrumun bütün dağları benim"havaları .

Bir de komik ansızın garip haraketleri,tik leri. tripleri

yav bu adamın ailesi nebılem uyarıcak arkadaşı yok mudur?

Gerçekten çok komik bir durumda.
    sadece gördüğümde değik,aklıma geldiğinde bile gülmekten karnıma ağrılar giriyo,

neyse her mahallenin bir delisi vardır.

çok mu abarttım!
    Görürseniz hal haraketlerine dikkat edin
    Kel=))) olanmı uzun saçlı olanmı

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bu arkadaşların soylerı devam ediyor mu? Baya oldu taksime gitmeyeli :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    gecenlerde ordaydılar
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    Naked :)
    Trafikte dangalak hareketler yapsalar eyvallah da, yani ortada bişey yok. Hava atsın ne olur yani? Bir ferrariniz olsa hava atmazmısınız? Benim hoşuma gidiyor motorize eleman görmek. Böyle basit şeylere takılmayın. Bir racing keyif için alınır, belki hava için. Başka bir fonksiyonu yok yani. Motor başında sohbet de gayet zevklidir. Bakın hepimiz burda toplaşıp motosiklet başlığı altında sohbet ediyoruz, bundan zevk alıyoruz. Benim motor da 13 km'de. Ama ne yapayım daha imkanım olmadı adam gibi binmeye. Ha benim hava atma gibi bir durumum da yok tabi bu yaştan sonra. Bırakın gençlik gençliğini yaşasın....

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Babam saolsun kabilesi

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    öle motorum olsa bende taksimde dikilirdim yanlış anlamayında muhtemelen işleri güçleri olmaması bütün akşam orda dikilmelerine etken oluyor kanaatindeyim, ama bir zaararları yok en son gittiğimde sayelerinde bi s1000 rr görme fırsatım olmuştu
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    millete zarar vermedikten sonra bi sıkıntı yok..görüntü de güzel ve estetik...kasksız gezmeleri de millete niye dert oluyo onu anlamıyom...herkesin kaskı kendine...
    Hedef_Turan, soa ve nezih77 bunu beğendiler.

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millete zarar vermedikten sonra bi sıkıntı yok..görüntü de güzel ve estetik...kasksız gezmeleri de millete niye dert oluyo onu anlamıyom...herkesin kaskı kendine...
    Aynen katılıyorum!!! Adam caddede çıkıp teker yapsa suç, durup motorun başında muhabbet etse suç ve bu genelde bilinçli bile olmuyor ben orda motoru park edip arkadaşımı bekliyorum o sırada başka bir motorcu geliyor sohbet açılıyor zaman geçiyor.Kaskıda takarsa ne alâ takmazsa kendi tercihi...
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Kuru gürültü.
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Hedef_Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen katılıyorum!!! Adam caddede çıkıp teker yapsa suç, durup motorun başında muhabbet etse suç ve bu genelde bilinçli bile olmuyor ben orda motoru park edip arkadaşımı bekliyorum o sırada başka bir motorcu geliyor sohbet açılıyor zaman geçiyor.Kaskıda takarsa ne alâ takmazsa kendi tercihi...
    Bunlar öyle birşey değil ya.

Küçükken dozer izlemeye çağıran arkadaşın oldu mu hiç
    Heh aynen o şekilde gidip milleti izliyorlar. 4 saat sonra bile bıraktığın yerde duruyorlar
    Hedef_Turan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)