Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

en iyi çin malı hangisi?

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar motor almayı düşünüyorum da en iyi çin yada tayvan benzeri motor markası hangisi acaba?servis,sağlamlık,yedek parça garanti açısında?ilginiz için teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    kalite olarak zealsun ve zonghsen iyi.
    ama yedek parça servis olarak mondial en iyisi. çünkü geçen sene en fazla satan motor markası.
    yaygınlık çok önemli diğer yerlerede yazdım geçen sene debriyaj balatası 37 ytl iken bu sene 18 ytl olmuş.
    motor için ayıracağın fiyatı söylersen model olarak da yarımcı olabiliriz. ayrıca scooter mı vitesli mi istiyorsun hoşgeldin bu arada
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

dünyali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaşlar bende kararsız kaldım ne yapalım altık bizde cinli olucaz cebimize göre ama ben 2 tane motot arasında kararsız kaldım biri kewn biri mezin seyhan 250 2500 fazla para cıkaramam 2 si de bu fiyata buldum ama biri tabi sıfır biri kulanılmış ama biri 250 biri 150 hade gelin de karar verin cünkü bende 2 tahta eksik kalkıp uzun yola da cıkabilirim siz olsanız hangisini alırsınız.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı dünyali adlı üyeden alıntı
    ya arkadaşlar bende kararsız kaldım ne yapalım altık bizde cinli olucaz cebimize göre ama ben 2 tane motot arasında kararsız kaldım biri kewn biri mezin seyhan 250 2500 fazla para cıkaramam 2 si de bu fiyata buldum ama biri tabi sıfır biri kulanılmış ama biri 250 biri 150 hade gelin de karar verin cünkü bende 2 tahta eksik kalkıp uzun yola da cıkabilirim siz olsanız hangisini alırsınız.

keeway ve MZ demek istedin heralde.
    ayrıca mz değil artık kanuni oldu.

keeway de çin malı

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mondial iyidir.bence deneyin.ama model olarak değişebilir.ft110 bence ıyı hıc sorun cıkarmıyo .paracalrıda ucuz.
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

cihanpir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş mz güzel motor kullanıyorum çok atik ve seri...ama yakıt olarak biraz fazla diğerlerine göre..ama zevkli bi motor..cebine ve zevkine göre kararı sen ver..performansmı yoksa yakıtmı ??? diğer motor hakkında çok fazla bilgim yok...fakat zannetmiyorum 250 mz gibi hız yapabileceğine...uzun yol dersen ben düzceye gidip geliyorum bazen. bir defa mola veriyorum. performansı düşmüyor ama ben yinede bir defa duruyorum adapazarında...sonra devam...

bu arada cevap dünyalıya idi...

twilight_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence mondial mct250

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    ben zealsun diye biliyorum ayrıca zongshen-zealsun çini motogpde temsil eden marka
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

seco@ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    unutmayalım arkadaşlar yamaha da çinde üretiliyor en iyisi bu bence
    Ybr
    10 xx xxx

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı melbur adlı üyeden alıntı
    ben zealsun diye biliyorum ayrıca zongshen-zealsun çini motogpde temsil eden marka
    zongshen-zealsun kaliteli olabilir. ama yedek parça ve servisi halen iyi durumda değil. ben mondial dedim bu yüzden

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Bence en iyisi Taivan malı olan Kanuni ama bu 2005 modeller için geçerli yani 2.el düşünürsen...Ama 2006 model Kanuniler artık resmen çin malı oldu
    0 Rh (+)
    06 - 09

seco@ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    evet arkadaşlar kanunide bozmaya başladı
    Ybr
    10 xx xxx

houlacaust - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Kt
    bende kanuni tigrina var 2005 model. taiwan da mı yapılmıştır acaba o da

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    houlacaust kardeşim konunun tarihine bakmadınmı hiç 4 yıl sonra hortlatmışsın konuyu
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    abi bence en iyi çin benim motorum hehehehe
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

houlacaust - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Kt
    olsun be kbc kardeşm bi hevesle yazdım
    Dünya Denen Şu Hanede Elbet Seni Biri Anlar...

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Mondi hem sağlamlık hem servis ve ucuz bol yedek parça ile hepsinin önünde.
    Motosiklet = Özgürlük

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Alıntı motoco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondi hem sağlamlık hem servis ve ucuz bol yedek parça ile hepsinin önünde.
    Öyle bir yazmışsınki. Sanki Tüm motorlardan iyi der gibi. Bence Ülkemizde Olmasada AsiaWing =)) Güzel motorlar yapmışlar.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    bende daha önce virago 250 vardı bisan roadster i gördüm yanyana koydum ve bazen onun yedek parçalarını kulllandım. bisan roadstar modelini tek geçerim temizini 2000 2500 e denk getirebilirsen kaçırılmayacak motor..
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Motosikleti
    Artık Yok...
    her kez markalarda şaşırmış Mz alman malıdır halis mulis.. artık türkiyeye getirtimi durdu..
    bir arkadaş yamahaya çin demiş pes diyroum başka bir şeyde demiyorum.. yamaha nın çinde üretlien parçaları grenaj ve basit parçalarki bütün motor firmalarının bu tip basit işçilik gerektiren parçaları çinde üretiliyor ucuz işçilikden ötürü ama ana motor teknolojisi asla çinde yaptırılımıyor onlar japonyada montaj ediliyor çünkü japonlar biliyor o yüksek teknolijilerini çinde üretseler o çinli üreticiler arka kapıda başka markalar adı altında kendi motorlarınada o teknolojiyi kullanıcaklar..

unutmayın çinde şu anda bir motor teknolojisi varsa bu hep zamanında yıllardır orda büyük markalara ürettikleri motorlar sayesinde var zaten ürettikleri teknolojide büyük markaların eski teknolojileri 10 sene önceki teknolojileri büyük markalar işleri biten eski teknolojileirni çinlilere veriyorlar..

çinliler içindeki kaliteli markalara gelince tabiki en başda Lifan ikincisi zongshen zealsun.. bunlar çinlilerin en kaliteli firmaları fabrikaları zaten bir ton markaya fason üretimde yapıyorlar birinci kalite ikinci kalite..

ama çinli yerli alıcaksan mondial kanuni asya dan şaşma akarı kokarı olsada bir o kadar parça servis sıkıntısı olmaz..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler