Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

İzmir' de olan kazanın videosu...

Motovento
    REKLAM ALANI
    eren1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600
    undefined

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    QM50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Home Made Kastino Qm 50 Chopper
    Y şimdi benim anlamadığım bu motorda debriyaj yokmu gaz tkılı kaldı diyorlarda debriyaja bassa gaz takılı olsa bile motoru vitesten ayırır ve frenlemeye izin verir ilginç
    Home Made Kastino Qm 50 Mini Chopper

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Baya mesafe varmış ama hiç hız kesmiyo motor intihar gibi bişey bu

eren1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600
    En azında motordan atlayabilirmiş.
    undefined

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    allah rahmet eylesin ama minibüs orada olmasada kurtulacağını sanmıyorum
    tabikide o minibüsün orada olması başlıca bir hata ama sonuç belli

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Allah rahmet eylesin.Teknik bir sıkıntı var gibi ama rahmetlinin acaba sağlıkla ilgili bir problemi mi olmuş???? Teknik olarak debriyajı kullanır vites küçültür kompresör yapar ki viraja girilirken böyledir pistlerde ve ön fren kullanılır....

Burada ne olursa olsun pist içerisinde en ufak bir sert cismin olmaması yada vari ise önünde lastik ve benzeri şeyler ile önlam alınması gerekirdi.
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

jazztime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PCX
    Allah rahmet eylesin anlık bir olay mekanı cennet olsun ailesinede sabırlar diliyorum...
    ***** GİDECEĞİ LİMANI BİLMEYEN KAPTANA HİÇBİR RÜZGAR YARDIM EDEMEZ *****

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    minübüs olmasa bile duvara çarpacaktı.teknik bir problem yada sağlık ile ilgili bir sorun var gibi.

tekrarda allah rahmet eylesin
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı QM50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Y şimdi benim anlamadığım bu motorda debriyaj yokmu gaz tkılı kaldı diyorlarda debriyaja bassa gaz takılı olsa bile motoru vitesten ayırır ve frenlemeye izin verir ilginç
    Pist işletmecisi kedini temize çıkartmak için rahmetliye iftira atıyor.

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baya mesafe varmış ama hiç hız kesmiyo motor intihar gibi bişey bu
    Hadi ordan! Pistlerde böyle kazalar hep olur, ama ancak Türkiye'de yarış pistinde minibüse çarparsın.

Alıntı eren1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En azında motordan atlayabilirmiş.
    200'le giderken? Kafan iyi galiba!

Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah rahmet eylesin ama minibüs orada olmasada kurtulacağını sanmıyorum
    tabikide o minibüsün orada olması başlıca bir hata ama sonuç belli
    Adam gibi pist olsa kurtulurdu.

Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin.Teknik bir sıkıntı var gibi ama rahmetlinin acaba sağlıkla ilgili bir problemi mi olmuş???? Teknik olarak debriyajı kullanır vites küçültür kompresör yapar ki viraja girilirken böyledir pistlerde ve ön fren kullanılır....

Burada ne olursa olsun pist içerisinde en ufak bir sert cismin olmaması yada vari ise önünde lastik ve benzeri şeyler ile önlam alınması gerekirdi.
    Katılıyorum.

Motosikleti
    henuz yok
    5.6defa seyrettım dedıklerınızıde okudum ıntıhar,teknık sorun ,mınubus orda olsada olmasa da atlasaydı ,vıtes kucultseydı debrıyaj,duvar var v.s v.s goruntu enınde sonunda olecekmıs gıbı gosterıyo .aklında ne vardı o an neden bole oldu(allah arkada bıraktıklerına sabır guc metanet versın)bazen gordugunede duyduguna ınanma derler ya ole bısey.acaba ne oldu da olume gıderken hala motorun uztundeydı

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pist işletmecisi kedini temize çıkartmak için rahmetliye iftira atıyor.

Hadi ordan! Pistlerde böyle kazalar hep olur, ama ancak Türkiye'de yarış pistinde minibüse çarparsın.

200'le giderken? Kafan iyi galiba!

Adam gibi pist olsa kurtulurdu.

Katılıyorum.
    neyin peşindesin 200 ile o viraj alınamyacağını bilmiyorsan bisiklet sürmeye devam et bal gibide belli sağlığında veya teknik olarka bir sorun vardır... Eceli orada geldiyse herşey bahane...
    bu kawasaki bir başka dostummm

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Videoda pist yetkilisi arkadaş daha önce motorun gaz telinin takıldığı için sahibinin takla attığını iddia ediyor.

Motorda teknik bi arıza olsa bile onların pistin en keskin dönemecinde o münübüsün orda niye durduğu bunun nasıl sonuçlar doğurcağı konusundaki çok büyük yanlışlarını cinayet teşebbüsü vari ihmallerini örtmez!

Çok üzücü bi olay.. Motorun virajı alamayıp toprak bölüme çıktığı anda hızlanmaya devam etmesinde panik ve yaşın verdiği etki ile bisüre elini gazdan çekememiş olabilirde Topraktan tekrar kaza yaptığı viraj öncesi asfalta çıkınca hızını yavaşlattığı ivmesini azalttığı görülüyor. Hızını belki 160 tan 110 a kadar çekebiliyor.

Allah rahmet eylesin tünm sevenlerinin başı sağolsun..

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyin peşindesin 200 ile o viraj alınamyacağını bilmiyorsan bisiklet sürmeye devam et bal gibide belli sağlığında veya teknik olarka bir sorun vardır... Eceli orada geldiyse herşey bahane...
    kesinlikle katılıyorum çok doğru 200le o viraj nasıl alınsın ecel bu ne zaman nerede ve nasıl geleceğini kimse bilemez Allah rahmet eylesin geride kalanlarada sabır versin.
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster

MOTOR pisten cıkınca bıle savrulmadan dumduz saga sola yalpalamadan gıdıyor zoru başarmış amcamız saglık sorunu olmuş olabılır.. yada buyuk bır şansızlık en ufak dıreksıyonu kırsa yada motora bır mudahalede bulunsa son surat o mınubuze carpmaz saga sola yalpalar motoru yatırırdı heralde Allah rahmet eylesın...
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Arkadaşım sen neyin peşindesin. ne demek 200 ile viraj alnımayacağını biliyosan bisiklet sürmeye devam et

O münübüse 50 ile bile virajda kayıp altına girsen cantına vursan boynunu kırıp olürsün zaten! Pist sürüşünde her zaman virajın dışına kayıp düşebilirsin hızını ayarlayamaya bilirsin. Normal olmayan abartı olan şey ordaki demir yığını

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım sen neyin peşindesin. ne demek 200 ile viraj alnımayacağını biliyosan bisiklet sürmeye devam et

O münübüse 50 ile bile virajda kayıp altına girsen cantına vursan boynunu kırıp olürsün zaten! Pist sürüşünde her zaman virajın dışına kayıp düşebilirsin hızını ayarlayamaya bilirsin. Normal olmayan abartı olan şey ordaki demir yığını
    kullandığın cbr ı benzin dök yak bence orda tek o sürmüyor viraja masıl girildiğini görmüyormusun hiç gaz kesmeden lastiklerede girse eceli geldiyse orda yine ölür evet o minibüsün orda olmaması lazım... amma ve lakin arka freni bile sıksa o kadar mesafede ölmez yaralnmış olurdu eceli orda geldi bahane diye düşünüyorum...
    bu kawasaki bir başka dostummm

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    kullandığın cbr ı benzin dök yak bence orda tek o sürmüyor viraja masıl girildiğini görmüyormusun hiç gaz kesmeden lastiklerede girse eceli geldiyse orda yine ölür evet o minibüsün orda olmaması lazım... amma ve lakin arka freni bile sıksa o kadar mesafede ölmez yaralnmış olurdu eceli orda geldi bahane diye düşünüyorum...
    Kaç kere çıktın o piste? sadece buna cevap ver çok merak ettim kaç kere çıktın?
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Motosikleti
    S&T GT250R 2011
    Motoru yan yatırmak denen bişey var. Adamlar çarpışma kaçınılmazsa tırı, kamyonu, dorseyi ne varsa yan yatırıyor. Motorcuların en çok öğrenmesi gereken usturuplu şekilde yan yatırma. En fazla kolu bacağı kırılırdı. Çok yazık. İntihar gibi kaza, hız kesmeden gitmiş. Peki hala kimse o minübüs orada ne yapıyor açıklamadı. Hala pistimiz güvenli deniyor.

Orda bi hata veya teknik arıza olduğu kesin yoksa kimse o hızla bariyerlere doğru gitmez.

Ama senin vurgu yaptığın yer ve kullandığın kelime yanlış. 200 le gidersen ölürsün eceli gelmiş zaten demen..ordaki hatayı yok sayar gibi.

Türkiş bi mantık o pistin o halde içeri motor doldurulup yarıştırılması..Gerçekten skandal

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    sevgili kardeşim, yanlış anlama ama

- kaç kere piste çıktın
    - kaç defa 200 km hıza ulaşıp ne kadar süre devam edebildin?
    - en yüksek hızda yaptığın freni merak ediyorum...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)