Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

slm 110 ft kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    mcosh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm motor kaza gecırdı on catal ve şasi yamulmuş.Sebebiyet veren gerizekalı arkadaş 100 de 100 suclu polıs raporuna gore (kırmızı da gecmıs).Kaskoya havale etti adamlar düzeltip verin diolar(kasko).Experle anlasmıslar fakat bu motor ne derece duzen tutar seyır halınde ıkıye yarılırmı yada ne gıbı sıkıntı olur fıkrı olan arkadaslar yazarsa memnun olurum. parca deısmıyolar on catal ve sası ıcın .motorun deıstırılmesı halınde ıkıncı el ne oldugu belırsız bı motor verıyolarmıs.Fakat tum gereklı değısıklıgın yapılmasından sonra masrafı kazaya sebebıyet veren sahsın odemesı gerekmezmı ?kasko nun ne kadar odıyecegının onun sorunu olması gerekmıyormu ? bılgısı tecrubesı olan arkadaslar paylasırlarsa cok sevınırım tum motor camıasına kazasız surusler dılerım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    arkadaşım bende de 110ft var. şasi eğildiyse o motor eski haline dönmez. bence adamla anlaş üste sen de biraz para ver tam yaptır motorunu. yoksa herşey gelebilir başına. geçmiş olsun
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ylmzz sana katılıyorum.parayı hıc takma kafana.kasko veya gerizekalıı odesın.sen en sıkı tamırı yaptır.hatta parca degıstırsınler ,yapmıs gıbı gostersın kaskoya fazla fıyat versın .bende de var110tf kaza yapmıs halını dusunemıyorum.gecmıs olsun
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    2move +1000

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Ewt 8/8 suçlu ise kasko herşeyi ödemek zorunda bildiğim kadarıyla...Sen iyice bi araştır bu durumu internetten veya kasko şirketinin genel müdürlüğünden
    0 Rh (+)
    06 - 09

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    konuyu moto sohbete taşıyorum geçmiş olsun .......

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    gecmıs olsun abı bencede o motordan hayır gelmez guzelce yaptırmadan bınme motora

motomonster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    o serefsızin telifonunu ara yaptir ulen de moturumu

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    8/8 yada %100 suşluysa karşı taraf. Tüm masrafı karşılamak zorunda. Hatta bildiğim kadarıyla kasko diğer sürücüden tümünü tahsil ediyor. Vermezse icraya veriyorlar. Mutlaka takibini yapın. Motorunuzun tüm parçaları değişsin.

motor ile ilgili görüşüm. Çatı eğildiyse o motor düzen tutmaz. Önü arkası ayrı gider. Yerinde olsam komple yeni motor aldırırdım. Bunu bilirkişi raporuyla ispatlayın ayrıca. Size Kullanılmış motor veremez.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Suçlu olan karşı tarafla muhattap olmana gerek yok, servise götür motoru (ki götürmüşsün) exper geldiğinde sende orda ol. Düzelmeyi kabul etme, yeni parça takılmasını iste bunda ısrar et çünkü vermek zorunda sigorta. Hasarlı olan tüm parçaların yenisini taktır, ama yeni motor vermezler haberin olsun.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

VAlla Ben OLsam kaskO Yapmasa BiLe adama YaptirriM Bana Zarar GElSin MotoruMa gelMesiN Benİm tek varLigim Oo KirriM Azini Burnunu AdamıN =))

mcosh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaslar sagolun bılgılendırdıgınız ıcın .kazayı kardesım yapmıs ben memlekette deıldım olsam orda zaten ıslardım adamı bı ama telefon bıle vermemıs adam gtu atmıs peder de sası deısınce trafıge kaydettırmek ıcın 500 tl lazım dıo yoksa deısırız sasıyı demısler on catalı deısmemısler egıp bukup takarız demısler.anlıcanız ıı p ne servıs haber vermemıs bızımkılere exper geldıgınde adam kendı kafasına gore eg buk demıs sası kaydettırme parasıda olunca bızımkıler ılgılenmemıs.exper karsısında tamam dıyım deısın dıye ama yasal yaptırımı yoksa ne anlam ıfade eder bılmıyorum. butun motorcu kardeslerıme kazasız hayırlı gunler dılerım

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şöle bir şey yapabilirsin motoru gören ve değişime gerek duymayan experin karrını bir noter görevlisini oraya götürerek zabıt altına aldırabilirsin böyle bir uygulama experi konu hakkında tekrar düşünmeye sevkedecektir..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı YoL__CaNaVaRi adlı üyeden alıntı
    VAlla Ben OLsam kaskO Yapmasa BiLe adama YaptirriM Bana Zarar GElSin MotoruMa gelMesiN Benİm tek varLigim Oo KirriM Azini Burnunu AdamıN =))
    Abi bu nasıl bir zihniyet bana zarar gelsin motoruma gelmesin.
    Motorumu çöpe atarım ama kendi canımı asla !

hyosung150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung ms150 / mondial 125agk / honda today 50
    şase düzelmez yenisi takılır düzelen şaseden hayır bekleme kesinlikle ben kaza yaptım ve düzelttiler 1 ay sonra hemen sattım motor yan yan gidiyor

numan_tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pistanbul/tuzla bim marketi arkası sarı bina okk
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ama er 5 için para biriktiriyorum.
    geçmişş olsun...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler