Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İnsanlık ölmemiş , motorcu dayanışması

Motovento
    REKLAM ALANI
    kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bugün boğaziçi köprüsünden anadolu yakasına geçtim,tam harem sapağından çıktım arkadan bir motorlu arkadaş, selektör korna arkamdan kaptırmış geliyor,sağa çektim hayırdır dememe kalmadan arkadaş abi çantan düştü yola arkamadan arabalar hızlı geliyordu alamadım deyince,birde ne göreyim artçı yerine bağladığım içinde laptop um,dijital fotoğraf makinemin,hafıza kartları ve daha bir çok eşyamın olduğu çantamın yerinde yeller esiyor,eyvah dedim gitti çanta

Motoru sağda bıraktım ve yayan geriye doğru gittim birde baktım ne çanta var nede parçası ,ben biri aldı götürdü yada arabalar üstünden geçti parçalandı diye düşünürken,telefonum çaldı,arayan arkadaş çantan bende gel al dedi,içime bir rahatlamayla beraber verdiği adrese gittim .bu arkadaşta motorcuydu yan yana geçmişiz köprüden düştüğünü görünce sağolsun işyerine götürmüş gittim teslim aldım

Huzurlarınızda akadaşa bir kez daha teşekkür ederim
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

İnsanlık ölmemiş gerçekten.

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    Allah razı olsun arkadaştan ve geçmiş olsun çantayı göremediğinde ne hissettiğini çok iyi anlıyorum başına gelen bilir bir daha daha dikkatli bağlarsın inş.
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

Motosikleti
    ninja ER
    gerçekten bravo o kişiye.. hele bu devirde madem konu dayanışmadan açıldı bende kendimden bir örnek vereyim dün k.çekmeceden geçiyorum önümdeki motordan adamın terliği düştü evet doğru terlik? adam terlikle kullanıyordu yahu Allah tan trafik sıkışıktı bende durup aldım adamda ilerde sağa çekmiş bekliyordu işaret edip verdim terliğini abi dedim napıyon ne iş ya böyle
    ..uçuyoruzz DEDE

Alıntı kim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün boğaziçi köprüsünden anadolu yakasına geçtim,tam harem sapağından çıktım arkadan bir motorlu arkadaş, selektör korna arkamdan kaptırmış geliyor,sağa çektim hayırdır dememe kalmadan arkadaş abi çantan düştü yola arkamadan arabalar hızlı geliyordu alamadım deyince,birde ne göreyim artçı yerine bağladığım içinde laptop um,dijital fotoğraf makinemin,hafıza kartları ve daha bir çok eşyamın olduğu çantamın yerinde yeller esiyor,eyvah dedim gitti çanta

Motoru sağda bıraktım ve yayan geriye doğru gittim birde baktım ne çanta var nede parçası ,ben biri aldı götürdü yada arabalar üstünden geçti parçalandı diye düşünürken,telefonum çaldı,arayan arkadaş çantan bende gel al dedi,içime bir rahatlamayla beraber verdiği adrese gittim .bu arkadaşta motorcuydu yan yana geçmişiz köprüden düştüğünü görünce sağolsun işyerine götürmüş gittim teslim aldım

Huzurlarınızda akadaşa bir kez daha teşekkür ederim
    İşi gücü rast gitsin inşallah, kendi başıma gelmiş gibi hissettim helal olsun.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    vaybe varmı böyle insanlar halen..... helal olsun.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Olay budur. Tebrik ediyorum arkadaşımızı. Ben herzaman söylerim; terafikte yüzlerce araba ile karşılaşırsınız ama selam vermezsiniz, iki motorlu birbirini görünce selamlaşır.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşi gücü rast gitsin inşallah, kendi başıma gelmiş gibi hissettim helal olsun.
    Aynen Allah razı olsun.
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Aslında sadece yapması gerekeni yapmış...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Gerçekten harika bir insanlık örneği göstermiş.Motorcuların dayanışması gerçekten çok hoşuma gider.Ben her gördüğüme selam veririm ama çoğu anlamaz

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Aslında böyle olmayan insanlar azınlıkta ama nedense gözümüze onlar batıyor.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    helal olsun arkadaşa, bu devirde ender bulunan biri denk gelmiş sana, şanslıymışsın =)

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ayakta_alkis.gif
    Helal olsun.Motorcu dayanışması işte
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adam mış hemde adam gibi adam mış
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    cbf150+xl1000varadero
    kim bilir kısmet bu ya belkide sende bilmeden o arkadaşa bir gün iyiliğin dokunmuştur. kaynaşın arkadaş olun hatta kanki olun

geregini yaptım dostum bunun için konu açmana gerek yoktu benim yerimde sende olsan aynısını yapacagına eminim çay içmeye işyerime beklerim

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı istan-bul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geregini yaptım dostum bunun için konu açmana gerek yoktu benim yerimde sende olsan aynısını yapacagına eminim çay içmeye işyerime beklerim
    ) buda olacağını hiç tahmin etmemiştim sağolasın...
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Helal olsun .İnsanlık örneği.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Böyle zamanda gerçekten bravo. Keşke herkes arkadaş gibi olsa.

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Her şeyden önce motorucu dayanışmasından ziyade gerçekten helal olsun denilecek bir insanlık örneğiDüşünüyorum da aslında insanlar kötü değil be...Bir domates kasasında bile onlarca çürük domates çıkarken nasıl olurda birkaç kötü insanı görerek tüm insanlar aynıdır diyebiliriz ki(ben de buna dahil)...Allah bu arkadaşın bütün işlerini rast getirsin inşallah...
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)