Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İnsanlık ölmemiş , motorcu dayanışması

Motovento
    REKLAM ALANI

Valla bu adamı bu sitede tanıtıp onur konuğu ünvanı ile aramıza katalım.Belki içimizden birinin yardım edebileceği bir sıkıntısı olur ileride.Diyecektim yoksa
    istan-bul

Dün, 23:16
    geregini yaptım dostum bunun için konu açmana gerek yoktu benim yerimde sende olsan aynısını yapacagına eminim çay içmeye işyerime beklerim

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1Pl7kgm5U
    Çoktan üyebile oldunmu????*

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doğru olan bu...
    Sabah rus yemek kanalı izliyorum herzamanki gibi...
    Bir programda Türk yemekleri yaptılar , e tabi Türklerden de bahsettiler biraz.
    Ilk söyledikleri Türklerin çalma huyunun pek olmadığıydı. Programı sunanlardan biri sahile gitmiş Türkiye'de , millet telefonunu sahilde bırakıp denize giriyormuş çok şaşırmış. Burada yapsak havluyla beraber çalarlar diye anlatıyordu... Hoş bizde de yok değil...
    Hoş bir söz daha var burada bizimle ilgili ama onu yazmaya pek gerek yok...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Sym Gts250
    Allah razı olsun o arkadaştan

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    Zaten iyiler de olmasa bu kadar hayvanın olduğu memlekette yaşanmaz...
    Allah razı olsun...

Motosikleti
    CBR 600F
    İşte motor kullanmak sırf bu yüzden ayrı bir zevk benim için. Kullanan kişiler arasında acaip bi dayanışma var. Hatırlıyorum ilk motorumu aldığım zamanlarda daha toyken, istanbul motora götürmüştüm motorumu bi parça değişikliği için. Saolsunlar yapamadıkları gibi bi de motoru bana benzin pompası kapalı halde teslim edip kapattıklarını söylememişler :D Fener bahçe standının orda yokuşta kaldım Ne olduğunun farkında değilim ama yanımda 3 tane motorcu durdu. Ben o sırada servisle konuşuyodum gelip baksınlar diye. Bişey lazım mı diye sordu hepsi. Bitanesi durdu motora baktı uzun uzun, o da çıkamadı işin içinden :D Ama insan kendini biraz güvende hissediyo bu tür durumlarda... "en kötü birazdan bi motorcu geçer durur" diyo bir sorun olduğunda. Bikaç ay önce kaldırımdan inerken arkamdaki goldwing'li bi abi motoru yatırdı durdurdum motoru gittim hemen yanına kaldırdık sonra devam etti yoluna. Yardım etmek de ayrı bi güzel yardım almak gibi

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    takdir edilesi bir davranış...
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    arkadaşı tebrik ediyorum...

yaklaşık bir hafta önce bisikletimi bisiklet park yerine bırakıp mersin foruma girdim. yaklaşık 10 dakika sonra geldiğimde bisiklet
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Allah o abimizin işini gücünü hep rast getirsin inşallah böyle iyi insanlar her zaman kazanmalı !
    Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık , doğru insanı bulduğumuzda onların değerini anlayamazdık ...

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    arkadaş helal süt emmiş biri demek ki
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Süper bir olay.Helal olsun arkadaşa
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

carsvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    Helal olsun...
    Yaratan rabbinin ismi ile oku!

valla helal olsun arkadaşa lakin sen de şanslıymışsın
    '4' TEKER BEDENİMİ, '2' TEKER RUHUMU TAŞIR !

Motosikleti
    KTM 505SX-505SXF-125DUKE
    Önce insan olarak binlerce teşekkür,sonra motorcu olduğu için Extra bonus teşekkür.
    Gerçekten o adamın işi her zaman rast gider. He benim inancıma göre abicim sende bir yerde bir kişiye bir şekilde yardım etmişsin ve hayır duasını almışsın.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:40 ----------

Alıntı istan-bul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geregini yaptım dostum bunun için konu açmana gerek yoktu benim yerimde sende olsan aynısını yapacagına eminim çay içmeye işyerime beklerim
    Her işin rast gitsin dostum.İnsanlık örneği olmuş.Basite indirgemek isteyenler bir kez daha düşünsün.

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaş sağolsun, üzerine düşeni yapmış bravo

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru olan bu...
    Ilk söyledikleri Türklerin çalma huyunun pek olmadığıydı. Programı sunanlardan biri sahile gitmiş Türkiye'de , millet telefonunu sahilde bırakıp denize giriyormuş çok şaşırmış. Burada yapsak havluyla beraber çalarlar diye anlatıyordu... Hoş bizde de yok değil...
    Yavv Görkem Arkadaş,

Sen de oturmuş namımıza nam katacağına Rus Yemek Kanalı Seyrediyorsun he miii
    Poturdak

Camuka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 ESD
    Çok şanlıymışsın bence allah cc doğru bir insanla karşılaşdırmış seni yaklaşık 5 gün önce sırt çantamı düşürdüm motorun arkasından 30 Km sonra farkettim geri döndüm baya araşdırım ama bulamadım güzergah üzerindeki karakollarada müraccatta bulundum ses yok ehliyet ruhsat dijital foto mak. ve en önemlisi gözlükcü oldğum için 10 ad R.B. gözülk vardı maliyetini siz düşünün zor durumda kaldım ama yapcak bir şey yok dünya imtihan dünyası ve bizlerde bir şekilde imtihan ediliyoruz diye düşünüyorum Rabbime çok şükür bundada bir hayır vardır diyorum. Rabbim cümlemizi doğru insanlarla karşılaşdırsın.

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru olan bu...
    bunlar gurur verici şeyler , benimde 1500 tl lik telefonun düşmüştü motordan bulan gariban olduğu halde aradığımda telefonumu ve merak etmeyin telefonunuz bende adresim şu buyrun gelin alın dedi . gittiğimde tebrik ettim teşekür ettim çıkardım 50 tl verdim okadar sevindiki , sonra 2 çocuğum var dedi ben bu telefonu satıp parasını yiyemem dedi .helal olsun diyorum

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yavv Görkem Arkadaş,

Sen de oturmuş namımıza nam katacağına Rus Yemek Kanalı Seyrediyorsun he miii

O konularda şüphen olmasın.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Vallaha benimde başıma geldi.Altımda modenas,inönü stadı önünden beşiktaşa doğru aheste aheste gidiyorum.Bi ses geldi arkadan ''TİNNN''bakmadım.Trafik biraz sıkışık..Yüz metre geçmeden bir iki korna ,baktım bi transalp heyecamlı bir şekilde arkamda.Birşey diyecek belli.Baktığımı görünce kaskını açtı bi baktım bayan sürücü.Heralde birşey soracak dedim iyice yavaşladım.Yanıma geldi stop etti motoru çünki elinde benim plaka var ve bana uzatıyo.İçim nasıl insanlık doldu anlatamam.Durmuş motordan inmiş plakayı almış bana yetişmiş.Aksi durumda uğraşırdım trafik tescilde yeni plaka diye.Birde köprüye girerken polis çevirse.Hayde yaslardı kaçak geçişleri.Allah razı olsun.Böyle insanlardan.Din dil ırk mal mülk hepsi fasa fiso önemli olan insan olmak.

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    gecmiş olsun abi böle insanlarda varmış hayatta adına sevindim...
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Motosikleti
    Regal Raptor
    Helal olsun o arkadaşa artık bir acı kahve ısmarlaman lazımdı
    ASALET;boyda değil, soydadır! İNCELİK;belde degil, dildedir! DOĞRULUK;sözde değil,özdedir! GÜZELLİK;yüzde değil, YÜREKTEDİR!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)