Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Su taşıma işi için motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım biz herhalde anlayış konusunda dünyanın en anlayışlı milletiyiz. bir araç alırken bunun servisine yedek parçasına ve satarken sana zorluk çıkarmamasına bakıcaksın bendeki markanın sadece okunuşu yeter sana xciting alıpta çancincon servisine gitmek bana koyardı o yüzden tercih etmedim ancak ben iki yüzlü değilim fiyatına göre iyi motor da senin gibi bu dünyanın en güzel malı bunu almıyanlar salaktır diye düşünmedim kimse salak değil ben çok ama çok memnunum motorumdan .kymco dediğin motor markası eğer marka olsaydı bunun ayrıdan bi yapılılaşması olması lazımdı servisi yedek parçası kaliteli hızlı olması lazımdı 200 cc lik scooterları 125 cclik scooterlara boyun eğmemesi lazımdı. hertürden çok çeşit motoru olması lazımdı ama nerdeee soruyorum bunların hiç biri varmı? şimdi ucuz diye alırsın belki ama sonra çok söversin honda da kalite var senin altındakinden inan bana çok ama çok kaliteli bikere seninki tayvan benimki italyan fabrika çıkışlı honda artı dünyanın en çok satan scooter markasının motoru kymco da var listedede sondan birinci

şimdi mondial 500 cclik maxi scooter çıkarda 4000bine ben alırmıyım seninkide o hikaye kapılmışın özelliklerine kerizlemelerine sonra kat kat çıkar acısı bunu anlıyamamışsın

sahibindene bak honda today fiyatlarına yenisinden pahalı 2 elleri nerdeyse çok degerli motor herkez hondanın kalitesini biliyor kardeşim todayi satarken anında 5 kişi buldum ben ve activamı kinetixsimizi todayimizi cbf150 mizi varya eğer satarken 2 süreyi geçtiyse ben burda honda demezdim
    Kardeş şu ufkunu bi genişletip Honda'yı bi kenara koysan önüne ne seçenekler çıkacak farkında değilsin.Hem de 150cc satıp tekrar 150cc almak zorunda kalmıcaksın.Ne yapacaksın şimdi.150'liliği satıp swt600'mü alacaksın.Görüyosun ki arada kocaman bi boşluk var.Sadece honda markasında değil diğer japonlarda da durum aynı.Şimdi ps150'yi satıp 10 bin TL'ye burgman200 alır mısın?Bütün japonlar aynı.Ara cc'lerde kısırlar.Kymco'ya terfi etsen 250cc, 300cc , 500cc ne arasan var.

Kymconun servis konusuna gelirsek ben eksoz problemi yaşadım.1 hafta gibi kısa sürede yenisini takıp teslim ettiler.Silkar'ın Türkiye'nin en çok satan 250'liliğini yedek parça stoğu olmadan satacağını mı sanıyosun.Böyle bi hata yaparlar mı?Hondanın servis elemanları uçak mühendisi mi sanki.Onlarda vasıfsız eleman.Ben cbf150'yi götürdüm servise , 2 tane 20'li yaşlarda genç eleman bana kalkmış , motorun şurası eskimiş , burası yıpranmış değiştirmek lazım diye bi fatura çıkardılar 350 TL.Yok dedim kalsın.Siz yağını değiştirin yeter.Şimdi Kullandığım xcitingin cbf150'den bakım masrafı açısından çok büyük farkı yok.2 bin de bir yağ değişimi , 9 binde buji , 5 binde hava filtresi.Herşey cbf150 ile aynı.Bu kymcolar öyle motorlar ki yağını suyunu koy 100 bin km gitsin.Servis buji , hava filtresi değiştirmekten aciz mi?Bu kadar yıldır bu ülkede bu kadar çok kymco kullanıcısı var.Bi tane şikayetçi olan var mı?

Servislerin ilgisizliğinden bahsetmişsin.Geçen motoru servise bıraktım eksoz değişimi ve bakım için.Elemanlar istanbul'a gitmiş eğitim için.3 gün eğitim alıp geldiler.Bu mu ilgisizlik.Geçenlerde bizim otoparkta yangın çıktı.İtfaiyenin söylediğine göre yangının başladığı bölge motorların olduğu bölge.Allahtan ben orda yer bulamayınca uzağa koymuştum motoru.Yanmaktan kurtuldu.O bölgede bi tane de xciting500 vardı.İstanbuldan mühendisler geldi o xcitingi incelemek için.Bizim motorlar asla yanmaz.Bugüne kadar hiç karşılaşmadık diye incelemeye gelmişler.Muhtemelen başka motordan çıktı yangın.Ya da kundaklama ihtimali bile var.Bekçi yerinde değilmiş o sattlerde.

Kymco'yu çok küçümsüyosunuz ama bu marka japonların ara cc'lerdeki boşluğunu dolduran bir firma ve Türkiye'de ciddi satış rakamları yakalamış durumda.Hadi sokaktaki vatandaş bu kymco çin malı değil mi diye soruyo da siz bari yapmayın.Elinizin altında internet ve forumlar var.Öğrenin biraz.Bir sürü japon malı muadilleri kronik sorunlarla boğuşurken sorunsuz motorlar üretiyo kymco.Mesela sürekli elektrik tesisatında arıza çıkaran ve yanan xmax haberleri duyuyoruz.Ama kymcoda bu sorunlar yok.Nasıl ki anakart , ekran kartı deyince aklınıza Taiwanlı Asus markası geliyosa , scooter konusunda da Taiwanlı kymco dünyada böyle bi yer etmiş durumunda.Ama bizim milletimiz hala daha çin malı sanıyo.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    pekala senin dedğin doğru olsun biz hiç bişi bilmiyoruz vede artık yazdıklarının hiç birini okumuyorum çünkü gerek yok forumdaki herkezde oyle yapıyo

sana cevabım peki millet olarak moronuz senin dediklerini yapmadıkta dünya da 2010 yılında en çok satan scooter listesine bir bak

2010 Yılı Global Motosiklet Satış Adetleri İlk 10 araç:

1) Honda SH300..............................13.957 adet
    2) Honda SH150..............................10.661 adet
    3) Honda SH125..............................10.088 adet
    4) Piaggio Beverly 300 Tourer...........9.932 adet
    5) Yamaha Xmax 250.......................9.692 adet
    6) Yamaha Tmax 500.......................8.663 adet
    7) Piaggio Liberty 125 RTD................7.361 adet
    8 ) Piaggio Vespa GTS 300 Super.......7.047 adet
    9) Kymco Agility R16 125...................6.534 adet
    10) Piaggio Beverly 300 RST..............6.239 adet

dünya geneli satış rakamında honda ezici ama eze eze 1. sen kalk kymcoyu savun hani xcting nerede :D yavhu birde kalkmış ilerde motoru büyütceksen paşa paşa kymconun eline düşcen diyosun yahu büyük motor düşünenin kymcoyla ne işi olur hahaha:D o gitsinde 125 ccyle 200 cc arasındaki dengesinle uğraşsın hahahahaha:D aman allah korusun honda listedeki gibi 1 numara su alıcak arkadaşada söylüyorum kymconun hiç bir modeli su taşımaya elverişli değilllllll yeri yok belki like modelinin önü geniştir onu bilemem tabi kymco like alıcaksada 200 lüğünü alsın arada fark yok daha az yakıyo ve 1 hp daha güçlü hiç değilse 125 ccliklere boyun eğmez kolay kolay
    Mustafa Kemal Atatürk

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı AmonRA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcu 48 senin balonunu bi patlatırım görürsün

Adam başlık açmış su taşıma için scooter alıcam , kymco mu honda mı alayım diye , sen kalkmışsın kymcolar ufak diyosun.Sana tekrar söylüyorum hondanın bi tane pisiciği var ama kymco da 5 çeşit model var.Yarın bi git kymco bayiine senin pisicikle kymconun motorlarını bi boy ölçüştür bakalım hangisi daha büyük.Adama yanlış bilgi veriyosun.Milleti yanıltıyosun.Sen istediğin kadar Honda fanatikliği yap millet gözünü açtı.Tek tek kepenk kapatıyo honda bayileri.Zamanında efsane olmuş motorlarının yerine bişey koyamıyo.Model yok satış yok.Bitti o iş.Geçmişte kaldı.

Benim balonumu patlatma meselesine gelirsek eğer sende daha sıfır alınmış bi cbf150'nin yağ eksiltip garantiden komple motorunun değiştirildiğini , motoru yenilenen cbf150'nin tekrar yağ eksiltmeye devam ettiğine şahit olsaydın seninde düşüncelerin 180 derece çark ederdi.CBF150 işi şans işi.En fazla 20 bin km binip elden çıkaracan.Yoksa yıllarca binilecek bir motor değil.Bunu herkes biliyo.Geçiş motoru sadece.

Piyanist İrfan kardeş.Benim ilk göz ağrım CBF150'dir.Ne dağ bayır gezdim ben o motorla.Uzun yola da çıktım günde 400 km mesafe gittim.Ama belli bi zamandan sonra 150cc sıkmaya başlıyo.Uzun yolda kamyonlarla fazla samimi olmak iyi olmuyo.Hadi dedik honda hayat onda CBF250'den devam edelim.O nasıl bi motor öyle.Oturuş pozisyonu eğik , gidon aşşağada.Amortisörler berbat sert , titreşim var acayip.Ah seni icat eden honda mühendislerinin ... dedik sattık tekrar cbf150 devam.Arayışlara devam ederken bi baktık kymco xciting 250 herkes memnun.Sorunsuz motor diyolar.Hemen aldık.Oh be dünya varmış dedik.CBF150'nin rahatlığında ama sorunsuz ve arıza çıkarmayan bi motormuş.Ara cc'lerde cbf150 rahatlığını bulma konusunda ümidi kesmişken xcitingde buldum huzuru.Yoksa gidip en az 500 cc bir motor almayı kafaya koymuştum.Şimdi hem uzun yolda üzülmüyorum hem de yakıt tüketimi açısından sıkıntı yaşamıyorum.

İrfan kardeş sana da tavsiyem cbf150'yi 20 bin km'ye gelmeden elden çıkarman.Geçiş motorudur kendileri.Kilometre ilerledikçe problem çıkartma oranı yüksek bir motordur.Benim xcitingi de ne zaman istersen görebilirsin.Her zaman kapım açık.

recebim haklı olabilirsin bilader sözüm yok bildiğimi söyler bilmediğim yerde susmasını bilirim inşallah bir gün kısmat olur uzarım yanına doğru o başka mevzuuuu

ancak tüm mt üyeleri ve sende içinde olmak kaydı ile herkezin fikirlerine saygılı bir şekilde ,burada kimseyi rencide etmemek gerek , burada bir dost olarak söylüyorum anlatma uslubunla şimşekleri üzerine topluyorsun , şunu unutmaki tarafsız yazıyorum ve yazdıklarım motosiklet konusu özelliğinden ziyade senin yazmış olduğun usluptur..

honda meselesine gelince benimde kullandıkça gördüğüm eksiler var fakat piyasası olan 2. el değerinde satılan bir sınıf olduğunu bildiğim için ileride değiştireceğimde sorun yaşamayacağım bir makina olduğunu bildiğim için ,yakıt ekonomisi ve görseli hoşuma gittiği için, aldım ki ilkini satarken sıkıntı çekmedim...

amacım seni rencide etmek değil lütfen yanlış anlama !

motosiklete dün başlamış bir arkadaşın değilim bisiklete 11 yaşında başladım motosiklete 13 yaşında ve emin ol allah o günleri gösterirse bundan sonra alacağım makina en az 750 cc olacak ,tarzı da imkanlarım ve o modeler belirleyecek inşallah..

şunu unutmaki ne söylediğin kadar nasıl söylediğin konusu çok önemlidir sen buraya yoğunlaş kardeşim

görüşürüz kendine iyi bak....
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    pekala senin dedğin doğru olsun biz hiç bişi bilmiyoruz vede artık yazdıklarının hiç birini okumuyorum çünkü gerek yok forumdaki herkezde oyle yapıyo

sana cevabım peki millet olarak moronuz senin dediklerini yapmadıkta dünya da 2010 yılında en çok satan scooter listesine bir bak

2010 Yılı Global Motosiklet Satış Adetleri İlk 10 araç:

1) Honda SH300..............................13.957 adet
    2) Honda SH150..............................10.661 adet
    3) Honda SH125..............................10.088 adet
    4) Piaggio Beverly 300 Tourer...........9.932 adet
    5) Yamaha Xmax 250.......................9.692 adet
    6) Yamaha Tmax 500.......................8.663 adet
    7) Piaggio Liberty 125 RTD................7.361 adet
    8 ) Piaggio Vespa GTS 300 Super.......7.047 adet
    9) Kymco Agility R16 125...................6.534 adet
    10) Piaggio Beverly 300 RST..............6.239 adet

dünya geneli satış rakamında honda ezici ama eze eze 1. sen kalk kymcoyu savun hani xcting nerede :D yavhu birde kalkmış ilerde motoru büyütceksen paşa paşa kymconun eline düşcen diyosun yahu büyük motor düşünenin kymcoyla ne işi olur hahaha:D o gitsinde 125 ccyle 200 cc arasındaki dengesinle uğraşsın hahahahaha:D aman allah korusun honda listedeki gibi 1 numara su alıcak arkadaşada söylüyorum kymconun hiç bir modeli su taşımaya elverişli değilllllll yeri yok belki like modelinin önü geniştir onu bilemem tabi kymco like alıcaksada 200 lüğünü alsın arada fark yok daha az yakıyo ve 1 hp daha güçlü hiç değilse 125 ccliklere boyun eğmez kolay kolay
    Hani xciting nerede mi?Gözünü iyi aç bak şimdi sana nerde olduğunu göstereyim :
    2010 yılı 3 AYLIK SATIŞ ADETLERİ (Resmi kesin sonuçlar.)
    2010 Yılı Ocak Şubat Mart ayı Scooter Satış Adetleri

Beldeyama YAMAHA
    X-City 250 1 ad.

Ferco Motor Aprila
    Scarabeo 200 7 ad
    Mana 850 1 ad.

Ferco Motor Gilera
    Runner 200 7 ad.
    Fouco 500 1 ad.
    Nexus 300 1 ad
    Nexus 500 1 ad.

Ferco Motor Piaggio
    Beverly 250 6 ad.
    Beverly 500 5 ad.
    Carnaby 200 20 ad.
    Fly 100 13 ad.
    MP3 250 2 ad.
    Liberty 150 1 ad.
    XEvo 250 6 ad.
    XEvo 400 6 ad.
    X7 250 11 ad.

Ferco Motor Vespa
    GTS 250 6 ad.
    GTS 300 7 ad.
    LX 150 14 ad.

Honda
    Silwerwing 600 13 ad.
    PS 150 37 ad.
    Activa 100 920 ad.
    Beat 100 214 ad.

Silkar Kymco
    Agility 125 12 ad.
    Agility City 125 16 ad.
    Like 125 19 ad.
    Ding 200 18 ad
    Like 200 11 ad
    Downtown 300 3 ad.
    People S 200 12 ad.
    Süper 8 125 17 ad.
    Xciting 250 17 ad.
    Xciting Rİ 500 5 ad.

Suzuki
    AN 400 Burgman 0 ad.
    AN 650 Burgman 0 ad.

200 cc ile 500 cc arasındaki satış rakkamlarını ele aldığımızda:
    Suzuki 0 ad.
    Honda 13 ad.
    Yamaha 1 ad.
    Kymco 66 ad.
    Piaggio grup 200cc ve üstü scooterde101 adetle sınıfında önde olduğu resmi rakkamlara göre açıklanmıştır.
    Gördün mü xciting neredeymiş.Honda gitsin 100cc motor satsın.200cc ile 500cc arası kymco markası hondanın sattığının 5 katını satmış.Honda bayileri motor satamıyoruz diye ağlasın sen hala daha honda fanatikliği yap.Yamaha niye kepenk kapattı , Türkiyede servis ve bayi ağı çöktü gitti.Koskoca yamaha 1 tanecik motor satmış.Bi tek ybr 125 satmakla olmuyo bu işler.Yukarıdaki tablo hondanın da can çekiştiğinin göstergesi işte.Globalde sh300 birinci olsa nolcek.Zaten gitmişler scootera 300cc motor takmışlar.Taksana şunu adam gibi bi maxiscooter kasasına.Ufacık motora 300cc motor.Allah akıl fikir versin.Zaten Türkiye'de sıfır çekecek sh300.Xciting250 dururken kim gider 50 cc fark için sh300 scooterına 3.200 TL fazla para öder.

İtalyanların piaggiosu , vespası , gilerası , aprillası 4'ü bi araya gelmiş anca kymco'yu geçebilmişler 200cc üstünde.Yoksa kymco'yu Türkiyede durdurabilmek ne mümkün

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ocak-Şubat_Mart.... Yani ölü sezon....
    Peki genel satışları da koy buraya.... Toplam 2010 yılının....

Çok satmak motorun kalitesine bağlı olsaydı Mondial dünyanın en kaliteli motoruydu... ,
    Senin algılamanda , olayları yorumlamanda gariplikler seziyorum.... Değişik şeyler düşünüyorsun... Nerden nereye ulaştırıyorsun konuyu...,

Bırak bu işleri recebim... Gel doğru yola... Kimse kymco yu kötülemedi... Sadece olduğu yeri bilmeni istiyorlar... Güzel motor iksayting.. Kullanmışlığımda var... Ama bana çok hantal ve cüsseli bir makina geldi..... Kişisel görüşüm bu şekilde....

Ama maxi istersem paramda varsa suzuki ya da honda dan başkasına bakmam.... 2 kere 2 ondört...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    hahah :D ya bu arkadaş senin yaşın kaç harbiden ?

2010 yılı 3 aylık satış rakamı demiş artı benim verdiğim oran glabal senin verdiğin oranda hem türkiye için vede 3 aylık.artı haberin kaynağınıda belirt vede ps150 dediğin motorun satış rakamına bak türkiye sonrada xcitingin satış rakamına bak :D zaten diğerleride ucuz olduklarından satılmıştır 125 motoru 100 cc fiyatına satarlarsa türkiyede hiç motor almamış dedemde ilk motorunu alır hahah:D KONUŞTUKca batıyo ps 37 adet satmış :D mors oldun mu

ölü sezonda bile ps 37 adet satmış
    xciting ucuz olmasına ragmen 17 adette kalmış hahah:D 3.600 125 cc satarlarsa satmıştır tabiki cancincona rakip çıkmış tayvan
    Mustafa Kemal Atatürk

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu vatandaş yüzünden millet kymco düşmanı oldu ben dahil motorlar kaliteli olabilir fakat bu kadar abartılacak birşey yok bence altı üstü motor yani parası olan honda alır olmayan parası yettiğini alır kymco sadece neden sucu motoru yapıyor neden cub computer ss off rooad yapmıyor yoksa beceremiyor mu ? bak honda ya ne ararsan var ama kabullenmek zoruna gidiyor işte neyse varsa yoksa kymco birde başka bi kore malı bi araba adını bile yazamıyor bunlar eğer bizde yoksa biz birşeyden anlamıyoruz değil mi?
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ocak-Şubat_Mart.... Yani ölü sezon....
    Peki genel satışları da koy buraya.... Toplam 2010 yılının....

Çok satmak motorun kalitesine bağlı olsaydı Mondial dünyanın en kaliteli motoruydu... ,
    Senin algılamanda , olayları yorumlamanda gariplikler seziyorum.... Değişik şeyler düşünüyorsun... Nerden nereye ulaştırıyorsun konuyu...,

Bırak bu işleri recebim... Gel doğru yola... Kimse kymco yu kötülemedi... Sadece olduğu yeri bilmeni istiyorlar... Güzel motor iksayting.. Kullanmışlığımda var... Ama bana çok hantal ve cüsseli bir makina geldi..... Kişisel görüşüm bu şekilde....

Ama maxi istersem paramda varsa suzuki ya da honda dan başkasına bakmam.... 2 kere 2 ondört...
    Gel doğru yolu bul diyosun ondan sonra kalkıyosun ben suzuki ya da hondadan şaşmam diyosun.Suzukinin hangi maxiscooter'ını alacaksın?24 bin TL verip burgman 400'mü alacaksın yoksa 27 bin TL'ye burgman 600'mü.Çok merak ettim doğrusu.Ya da 13 bin'e xciting 500 alacağına 30 küsür bine yamahanın 500'lüğü tmaxı alırsın dimi.Konuşuyosun ama laf olsun torba dolsun işte.

hahah :D ya bu arkadaş senin yaşın kaç harbiden ?

2010 yılı 3 aylık satış rakamı demiş artı benim verdiğim oran glabal senin verdiğin oranda hem türkiye için vede 3 aylık.artı haberin kaynağınıda belirt vede ps150 dediğin motorun satış rakamına bak türkiye sonrada xcitingin satış rakamına bak :D zaten diğerleride ucuz olduklarından satılmıştır 125 motoru 100 cc fiyatına satarlarsa türkiyede hiç motor almamış dedemde ilk motorunu alır hahah:D KONUŞTUKca batıyo ps 37 adet satmış :D mors oldun mu

ölü sezonda bile ps 37 adet satmış
    xciting ucuz olmasına ragmen 17 adette kalmış hahah:D 3.600 125 cc satarlarsa satmıştır tabiki cancincona rakip çıkmış tayvan
    Xcitingin 17 adet satması demek onu 250cc maxiscooterlar arasında birinci yapar.Bilmem anlatabiliyo muyum?Kendi pisi 150'nle karıştırma.Seninki scooter ama xciting maxiscooter.Birde yabancı ülkelerdeki satış fiyatları ile Türkiyedeki satış fiyatları birbirini tutmuyo.Örneğin 1.000cc kawasaki(44.000 TL) ile 1.000cc honda (34.000 TL) arasında 10 bin TL fiyat farkı varken yurtdışında aralarında 1.000 Dolar (1.500 TL) fiyat farkı var.ÖTV+KDV'nin de etkisi büyük ama sonuçta arada dengesizlik var.Bu yüzden kimse yurt dışı satış rakamlarıyla Türkiye'deki satış rakamlarını kıyaslamasın.

Mesele şu :Türkiye'de kimse 50cc fark için xciting yerine sh300'e 3.200 TL fark ödemez.Türkiyenin durumunu iyi değerlendirmek lazım.Xciting Türkiye'de satamayan bi motor dediniz bende maxiscooter sınıfında en çok satan motoru olduğunu ispatladım.Daha neyi kıvırıyosunuz

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Gel doğru yolu bul diyosun ondan sonra kalkıyosun ben suzuki ya da hondadan şaşmam diyosun.Suzukinin hangi maxiscooter'ını alacaksın?24 bin TL verip burgman 400'mü alacaksın yoksa 27 bin TL'ye burgman 600'mü.Çok merak ettim doğrusu.Ya da 13 bin'e xciting 500 alacağına 30 küsür bine yamahanın 500'lüğü tmaxı alırsın dimi.Konuşuyosun ama laf olsun torba dolsun işte.

P

Bak ÇOCUK....

Hiç bir lafı, laf olsun torba dolsun diye yazmam.... Zaten param olsa demişim... Okumuyormusun?.. Okuma yazman mı yok?....

Param yoksa da kymco ya hayatta niyetlenmem.... Sokağa atılacak param yok benim.... Gider 2. el japon alırım....

Daha gençsin.. Para nasıl kazanılıyor biliyorsan eğer, bir takım değerlendirmeleri yapman lazım...

Kimse burda sana kymco kötü tu kaka demedi..Sen kendi kendine zıplıyorsun... İnsanları 3 paralık zevklerinden soğutmayın... Git motoruna güle güle bin...

Daha da bana cevap yazma... Sana ne yazsak boş:.........

Motosikleti
    honda cbf 150 silver 2011
    Hani xciting nerede mi?Gözünü iyi aç bak şimdi sana nerde olduğunu göstereyim :

Gördün mü xciting neredeymiş.Honda gitsin 100cc motor satsın.200cc ile 500cc arası kymco markası hondanın sattığının 5 katını satmış.Honda bayileri motor satamıyoruz diye ağlasın sen hala daha honda fanatikliği yap.Yamaha niye kepenk kapattı , Türkiyede servis ve bayi ağı çöktü gitti.Koskoca yamaha 1 tanecik motor satmış.Bi tek ybr 125 satmakla olmuyo bu işler.Yukarıdaki tablo hondanın da can çekiştiğinin göstergesi işte.Globalde sh300 birinci olsa nolcek.Zaten gitmişler scootera 300cc motor takmışlar.Taksana şunu adam gibi bi maxiscooter kasasına.Ufacık motora 300cc motor.Allah akıl fikir versin.Zaten Türkiye'de sıfır çekecek sh300.Xciting250 dururken kim gider 50 cc fark için sh300 scooterına 3.200 TL fazla para öder.

İtalyanların piaggiosu , vespası , gilerası , aprillası 4'ü bi araya gelmiş anca kymco'yu geçebilmişler 200cc üstünde.Yoksa kymco'yu Türkiyede durdurabilmek ne mümkün
    yalandır bu da yaa kendisi yazmıştır wallaa sayıları o model bile yok tuır or da :D:D:D:D
    ben sınır tanımam ama bütün sınırlar beni tanır........

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti

Bak ÇOCUK....

Hiç bir lafı, laf olsun torba dolsun diye yazmam.... Zaten param olsa demişim... Okumuyormusun?.. Okuma yazman mı yok?....

Param yoksa da kymco ya hayatta niyetlenmem.... Sokağa atılacak param yok benim.... Gider 2. el japon alırım....

Daha gençsin.. Para nasıl kazanılıyor biliyorsan eğer, bir takım değerlendirmeleri yapman lazım...

Kimse burda sana kymco kötü tu kaka demedi..Sen kendi kendine zıplıyorsun... İnsanları 3 paralık zevklerinden soğutmayın... Git motoruna güle güle bin...

Daha da bana cevap yazma... Sana ne yazsak boş:.........
    Ne çocuğundan bahsediyosun sen.Yaşın kaç başın kaç?Hepimizin parası olsa gidip tiptronik vitesli burgman600 almaz mıyız?Ama kimin ona verecek parası var.Hatta gidelim 60 bin TL verip Honda Goldwing alalım.Lafta konuşmuyoruz burda gerçekleri konuşuyoruz.Adamlar kalkmış xciting satamıyo diyo.Bende kimin ne sattığını ispatladım işte.Resmi Satış rakamları ortada.20-30 bine maxiscooter satmaya çalışan japonların bu ülkede bi mok satamadığını ispatladım işte.En çok satan maxiscooter kymco.Millet 100 bin km keyfini sürüyo.Kimsenin zoruna gitmesin.Sen aradan çıkıp saçmalayıp duruyosun.Kymco'ya verip sokağa atacak param yok diyosun.Git o zaman ikinci el japon al.Onlarında kilometresiyle oynaya oynaya yalama olmamış olanını bulursun inşallah

Motosikleti
    honda cbf 150 silver 2011
    insanlar yalama olmuş oynana oynana motor olsa nolcak
    ben sınır tanımam ama bütün sınırlar beni tanır........

Motosikleti
    maxi scooter dedği motorun kendi sitesinde scooter diye geçiyo maxi demek için o zevki almak için en az 400 makina lazım buda 17 adet satmış maxi scootrlar içinde en çok satan diye fasulyesini maxiden sayıyo yavhu maxi dedinmi 20 milyarlık makinalar aklıma geliyo sen onlarlamı kıyaslıyon hahahahahahhaha:D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:04 ----------

amonra34 adlı kişinin gene bir balonu patladı çünkü ps150 türkiye kim alır senin gibi kaç enayi var dedi :D bak listeye bizim 3 ayda sattımız motor adeti senin yıllık adetin kadar muhahaha:D demek 6 bin çok he kimse almazdı hee gene ne dese bu adam batıyoo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:19 ----------

birde listede honda today yok koyamamış nekadar sattığını

artı sen kymconun tüm sattığı motor adetini koy topla bir activa satış adetinle ölç bakalım allahım ne kadar aptalca .toplasan 100 motor satamamış kymco bir activa 3 ayda 920 adet satmış bu ne zihniyet konuştukça batmak bu değil miiiiiiiiii
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    konuya dahil olmak istemiyorum ama....
    sırf boşa yazıyorsunuz...
    bu adam kalkıp toyota yaris'e honda jazz a beş para etmez kadın arabası diyen bir adam...
    altındaki era yı uçurup civic ve corolla ile kıyaslayabilen bir adam...
    motorda zaten bilgisi sıfır...anlamadığı aşikar...
    arabada daha beter...
    o yüzden boşuna kendinizi yormayın...
    sorsanız honda motor teknolojisini hyundai den almıştır....

Motosikleti
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuya dahil olmak istemiyorum ama....
    sırf boşa yazıyorsunuz...
    bu adam kalkıp toyota yaris'e honda jazz a beş para etmez kadın arabası diyen bir adam...
    altındaki era yı uçurup civic ve corolla ile kıyaslayabilen bir adam...
    motorda zaten bilgisi sıfır...anlamadığı aşikar...
    arabada daha beter...
    o yüzden boşuna kendinizi yormayın...
    sorsanız honda motor teknolojisini hyundai den almıştır....
    dostum bende bundan sonra bidaha bu konuda hiç konuşmucam harbi laf anlamıyo.2 kerede balonu patladı hala konuşuyo

önceden cbf150 kullanırken toz kondurmamış şimdi satmış başkasına yağ yakıyo beş para etmez diyen biri

sonra verdiği istatiskliklerde tüm kymconun satış rakamını topla bir honda activa etmiyo 920 adet satılmış ama bunun üstüne kymco yu türkiyede tutamamışlar felaket satmış dediye ilk okul çocugunu getir o çıkan oranları bile ayır eder bide utanmadan anlamadan bunu paylaştı

benim ps150 6 bin vermek enayilikmiş diyen bu şahsiyettin 250 lik motoru 17 adet satmış benim cengaver 37 adet

hey ahali kymconun hiç bir 200 lüğü bir ps150 kadar güçlü değilarada 50 cc fark var bu ayıp değil mi? hadi onuda geçtim 125 cc ile 200 cc arasında 1 hp fark var şimdi kalkıpta en iyi scooterı kymco yapar demek ne demek hadı onuda geçtim ps150 fiyatına satıyolar o scooterları allahtan honda ps150 aldım ohhhhbeeee
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Agility city 125 olucak.
    Arkadaşlar hondada kymcoda gerçekden kalite markalar neden bu kadar kavga ediyosunuzki herkesin fikri kendine

Motosikleti
    cbf1000-cygnus

Motosikleti
    nazar boncuğuymuş oo 11 bin gene iyi gitmiş be
    Mustafa Kemal Atatürk

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    :D resital başladı gene
    dıvv dıttırı dırıduvvvvvvvvv) kaan kardeşim özelden cep numaranı at)

honda aktiva gerisi yalan.. kymco agility ile de taşıyorlar ama metal gövdesiyle aktiva. ucuz çin malı yedek parça ile topluyorlar servisler. ondan çabuk dökülüyor küçük hondalar. ama ucuz ))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:43 ----------

ilk sayfadan sonrasını okumadım)) pişman da değilim alıntıları görünce makaradan haberdar oldum)) kymcosunu benim kanki de satıyor xmax e binmiş. yok böle bir motor diyor. şehir içinde xiting biraz battal kaldı.
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Motosikleti
    Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dıvv dıttırı dırıduvvvvvvvvv) kaan kardeşim özelden cep numaranı at)

honda aktiva gerisi yalan.. kymco agility ile de taşıyorlar ama metal gövdesiyle aktiva. ucuz çin malı yedek parça ile topluyorlar servisler. ondan çabuk dökülüyor küçük hondalar. ama ucuz ))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:43 ----------

ilk sayfadan sonrasını okumadım)) pişman da değilim alıntıları görünce makaradan haberdar oldum)) kymcosunu benim kanki de satıyor xmax e binmiş. yok böle bir motor diyor. şehir içinde xiting biraz battal kaldı.
    vay kardeşim benim hemen özelden teli atayım sana
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)