Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kim daha cok seviyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial mg 125 deluxe
    Arkadaşlar kim motosikletini hayattaki herşeyden daha cok seviyor kim motosikleti için herşeyden vazgeçebilir bekliyorum cevapları :-)))
    "NO MANITA NO DIRDIR YES ZX10 ONLY GIRGIR"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    sen önce kendi cevabını yaz bi görelim hele
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    1.Ailem
    2.Dostlarım
    3.Motorum .
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şöyle desek daha iyi olmaz mı?: Motosikletiniz için nelerden vazgeçersiniz??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:57 ----------

Mesela garajda motosikletinize yer açmak için otomobilinizi daha küçük bir modelle değiştirir misiniz?
    Yada bir şekilde ev sahibi yada patronunuzla motosiklet yüzünden tartışıp, rest çekip iş yada ev değiştirir misiniz?

Geziye/festivale katılabilmek için işinizden ne kadar zarar etmeyi göze alırsınız?
    112ciyiz

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    heralde işi çok rahat bırakabilirim .sevgilide değişir yerine motorlardan nefret etmeyeni gelir.aileyi değiştiremiyoruz ne yazıkki arabamı motormu diye bişey söylemeye gerek bile yok hafta sonu babam 2008 astrayı bıraktı ben yine sukuterimle çıktmıştım,bundan sonraki motoruma karşı; bugatti hariç hiçbir dört tekere değişmem
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    125CC
    tabiki motor dünya malıdır ve gelip geçicidir. bunu unutmamak lazım. bu çerçevede bakıyorum;
    1 ailem
    2 dostlarım
    3 bilgisayarım
    4 motorum =)

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gokmenkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki motor dünya malıdır ve gelip geçicidir. bunu unutmamak lazım. bu çerçevede bakıyorum;
    1 ailem
    2 dostlarım
    3 bilgisayarım
    4 motorum =)
    Motor kullanırken "eve gitsem de bilgisayarın başına geçsem" mi diyorsun yani
    112ciyiz

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ailem=Sevgilim>Motosiklet> Böyle gider benimkisi
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Öncelikle motorumu çok ama çok...kkk seviyorum.Ama şöyle düşününce de bu sevgiyi şizofreni derecesine getirmeye gerek yok kanımcaİşimi bırakamam,çünkü yaşamak zorundayım.Ev kirası,gıda vs...Sevgilimi eğer hayatımın kadını diyebileceğim biriyse bırakmam.Ama şu da bir gerçek,hayatınızı paylaşacağınız kişiyle hayata bakışınız ortak olmalıArabamı motor garaja sığmıyor diye durduk yere satmam.Bir şekilde motorumu garaja sığdırırımAileyi saymıyorum bileArkadaşlar lütfen yanlış anlamayın.24 yaşındayım ve motorum yüzünden işimi vs. kaybetme lüksüm yok.Belki 30 lu yaşlarımda soruya bir çırpıda hepsinden vazgeçebilirim derimYani kısacası ayı dayı meselesi(Durduk yere patrona motor yüzünden rest çekmek şimdilik yemez)
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.Ailem
    2.Motosiklet

Motosikleti
    125CC
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor kullanırken "eve gitsem de bilgisayarın başına geçsem" mi diyorsun yani
    hocam 2sininde yeri farklı. motor üzerinde çok daha eğlenceli vakitler geçiriyorum. lakin bilgisayarım olmazsa motoruma benzin alamayacağım için yolda kalma tehlikem var. bu yüzden sıralamada bilgisayar öne geçiyor.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Hastalık derecesinde tutkuyla bir şeye bağlanmak bana göre değil evet aile dostlar v.s hariç dünya malları tadını alıp onları kullanırız ama onlara bağlılık ve hayatımızın çoğu yerinde onları temsil etmek biraz boşlukta tutnacak şeyler aramak gibi sanıyorum
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    valla kırık bacağımla çabucak iyileşip motoruma kavuşmak için can atmaktayım.kardeşim ve annemin motosikleti satalım araba alalım ısrarlarına rağmen ben motosikletten vazgeçmiyor onlarla tartışıyorum ama kimse motosiklet için yada başka birşey için herşeyden vazgeçmez diye düşünüyorum
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

insanoğlundan dost olmaz birbirinizi kandırmayın

Motosikleti
    mondial mg 125 deluxe
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen önce kendi cevabını yaz bi görelim hele
    Ben herşeyden vazgecerim herşeyden çok seviyorum motorumu

Motor sadece madde...Yarın öbür gün satarsın...unutursun..Yolda bırakmasa bile lastik patlar jant üzerinde 30 km yapamazsın küfredersin....

Motosikleti
    mondial mg 125 deluxe
    Arkadaşlar hepinize fikirleriniz için teşekkür ederim hepinizin duygu ve dusuncelerine saygı duyuyorum. Benim için motosiklet aşktır yaşamasını ve sevmesini bilene

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı Nfs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sadece madde...Yarın öbür gün satarsın...unutursun..Yolda bırakmasa bile lastik patlar jant üzerinde 30 km yapamazsın küfredersin....
    biz ona yuregimizi bindiriyoruz , bedenimizi degil .
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Motosikleti
    mondial mg 125 deluxe
    Alıntı mınçıka_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle motorumu çok ama çok...kkk seviyorum.Ama şöyle düşününce de bu sevgiyi şizofreni derecesine getirmeye gerek yok kanımcaİşimi bırakamam,çünkü yaşamak zorundayım.Ev kirası,gıda vs...Sevgilimi eğer hayatımın kadını diyebileceğim biriyse bırakmam.Ama şu da bir gerçek,hayatınızı paylaşacağınız kişiyle hayata bakışınız ortak olmalıArabamı motor garaja sığmıyor diye durduk yere satmam.Bir şekilde motorumu garaja sığdırırımAileyi saymıyorum bileArkadaşlar lütfen yanlış anlamayın.24 yaşındayım ve motorum yüzünden işimi vs. kaybetme lüksüm yok.Belki 30 lu yaşlarımda soruya bir çırpıda hepsinden vazgeçebilirim derimYani kısacası ayı dayı meselesi(Durduk yere patrona motor yüzünden rest çekmek şimdilik yemez)
    Sende haklısın dostum

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    motorunuz için nelerden vazgecersınız diye olmalıymış bence soru .. böyle sorulunca biraz sacma olmuş...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)