Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

0 motosikletin plaka masrafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    gurkantosun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    merhaba arkadaşlar senet karşılığında bir Mondial 125 MH DRIFT almaya kadar verdim, ancak motosikleti almakla bitmiyor tabi, motosikleti alınca plakaya, trafiğe,kaskoya filan ne kadar bir para gider. konuyu biraz araştırdım sitede ama hep geçmiş yıllarınkine denk geldim. kısacası 0 alacağım bir motorun masrafı ne kadar olur ? bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirse çok sevinirim.

ilginiz için teşekkürler şimdiden.
    Ölmek için degil, Ölene kadar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda SW-T600
    motosiklet fiyatının üzerine 500 tl ekleyebilirsin plaka işlemleri için... kasko başlı başına ayrı mevzu motorun yaşına cc durumuna göre değişiyo....

Bir yanlışınız olmasın.Plaka masrafına 500 tl gitmez gibi.Maksimum 200 civarı diye biliyorum.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende 300tl diyim anlaşalım
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

117 tl ruhsat için trafiğe.30-40 tl ek-1 gibi belge doldurmak için takipçiye 60-100 tl arası zorunlu trafik sigortasına.15-20 tl iline göre değişir,plaka basımı için.Bu sabit maliyetindir bundan aşağı olmaz...Kasko yaptırıp masraf etme derim,yapmayabilirler astarı kılıfından pahalıya malolabilir.Eğerki takipçi yapsın dersen notere 70 tl.Vekalet ücreti ekstra takipiçinin ücretide 50 tl ye çıkar.Tşkler.

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Ben gidip kendim yaptım. Hepsi 300 liranın altında tuttu. Yaklaşık 280 civarı tuttu. Maltepe/İstanbulda oturuyorum. Buradaki emniyet müdürlüğü sorunlu emniyet. Bütün belgeler normalin 10 katı süresinde çıkıyor. ( Sanırım teftiş mi öyle birşey varmış ) bu duruma rağmen 1haftada çıkarttım.
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)