Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Burdur R 1150 GS Adventure

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda RR
    Burdur R 1150 Gs Adventuresi olan bi abimiz var, bayadır görüyorum ama konuşamıyoruz motorun üstünde olunca, eğer bu foruma giriyorsa bi mesaj falan atsa, veya tanıyan varsa söylese.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    ne renk motor _? grimi_?

Motosikleti
    Honda RR
    Gri. Ya atam hotelin önünde duruyor sanırım bu motor.

Motosikleti
    ewet atam otelin sahibinin motor senin motor gri 1000rr mı_?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:31 ----------

yalnız o motor adventure değil düz 1150 yakından gördüm sahibiyle konuştum

Motosikleti
    Honda RR
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:31 ----------

Allah allah demekki adam yanına süs olsun diye adventure yazdırmış olmalı. Haklısın. :D Yok benim motor 1000 rr değil. Kros var bende Yamaha.
    Pazar günü müze parkında buluşmuştu 6-7 motor. Orda vardı bu motor. Ayrıca atam otelin ordaki motor değil, 35 UA plakalı enduro. Atam otelin önündeki tur motoru olan bmw sanırım.

Motosikleti
    Alıntı HondaRRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah allah demekki adam yanına süs olsun diye adventure yazdırmış olmalı. Haklısın. :D Yok benim motor 1000 rr değil. Kros var bende Yamaha.
    Pazar günü müze parkında buluşmuştu 6-7 motor. Orda vardı bu motor. Ayrıca atam otelin ordaki motor değil, 35 UA plakalı enduro. Atam otelin önündeki tur motoru olan bmw sanırım.
    tamam,olabilir o zaman atam otelin sahibindede varda, ben o motor sandım 35 plka yabancı birisi olabilir.

Motosikleti
    Honda RR
    Ramazandan beri görüyorum aynı motoru yabancı birisi olma ihtimali düşük, sanırım motorcu sait biniyor motora. Gidip tanıscm bi ara. :D

Motosikleti
    şu kel sait

Motosikleti
    Honda RR
    Evet O. Ya senle bi tanışsaydık iyi olacak :D

Motosikleti
    BMW R 1150 GS ADVENTURE

extrem seninle hiç konuştuğumu sanmıyorum yada unutmuşum.bahsettiğiniz motor sahibi benim.ve benim motor adventure modelidir.

honda1000_RR seni hatırlıyor gibiyim.galiba sende yamaha xt 225 serow var.bir ara yanına uğrarım, muhabbet ederiz abicim.

Motosikleti
    Alıntı cabbaroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    extrem seninle hiç konuştuğumu sanmıyorum yada unutmuşum.bahsettiğiniz motor sahibi benim.ve benim motor adventure modelidir.

honda1000_RR seni hatırlıyor gibiyim.galiba sende yamaha xt 225 serow var.bir ara yanına uğrarım, muhabbet ederiz abicim.
    ya cumhuriyet meydanında görüşmüştük akşam birde motorun ön camında DAKAR yazıyordu. hatta bir nissan skystarla arkadaşınız gelmişti, müze parkına gitmiştiniz.demekki siz değilsiniz benim görüştüğüm.yada unuttunuz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:42 ----------

Alıntı HondaRRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet O. Ya senle bi tanışsaydık iyi olacak :D
    tanışalımda MSN ni açsana

ah said ah, arkdaşlar siz motorcusunuz motor tutkusunuz kimbilir ne güçlükklerle aldınız dimi motorunuzu burdurlusun dimi bende burdurluyum şimdi bunu size birkaç sözcüğümle ispat edeyim;) köprübaşınında 2 adet petrol ofisi, köprü başında bizim tostcu meşhur meydan cumhuriyet parkı. said in yeni dükkanda polis merkezinin orda peki bu said kim. küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum desem yeridir üçkağıtcı şerefsiz. kim dertli değil içinizden bu adamla ya kimin hakkını yemedi. Motorcuyum diye yaklaşıp kimi .... neyse arkdaşalr burdur aklı olan o adama motor götürmez ben bisiklet bile götürmem. Kel said, deli said... Ya bırakın vermeyin o adama motorunuzu sakın! hatta selam bile verilmicek karekterde biri, ben tanıdım şahit oldum aklı olan onu motor camiasına sokmaz...

Motosikleti
    Alıntı burdur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah said ah, arkdaşlar siz motorcusunuz motor tutkusunuz kimbilir ne güçlükklerle aldınız dimi motorunuzu burdurlusun dimi bende burdurluyum şimdi bunu size birkaç sözcüğümle ispat edeyim;) köprübaşınında 2 adet petrol ofisi, köprü başında bizim tostcu meşhur meydan cumhuriyet parkı. said in yeni dükkanda polis merkezinin orda peki bu said kim. küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum desem yeridir üçkağıtcı şerefsiz. kim dertli değil içinizden bu adamla ya kimin hakkını yemedi. Motorcuyum diye yaklaşıp kimi .... neyse arkdaşalr burdur aklı olan o adama motor götürmez ben bisiklet bile götürmem. Kel said, deli said... Ya bırakın vermeyin o adama motorunuzu sakın! hatta selam bile verilmicek karekterde biri, ben tanıdım şahit oldum aklı olan onu motor camiasına sokmaz...
    haklısın kardeşim, sait hakkında kulağıma çok kötü şeyler gelmeye başladı.
    boşver kendisi kaybeder...

haklısın kardeşim, sait hakkında kulağıma çok kötü şeyler gelmeye başladı.
    boşver kendisi kaybeder...
    ben çevremde ne kadar tanıdık warsa ikaz ediyorum dolandırıcı bu adam. Hasta ruhlu, yalancı...! Dediğim gibi ne yaptırın nede motorunuzu emanet et, sakın sakın.. Birde şehrimizi temsil ediyor etmesin ya etmesin istemiyoruz biz kul hakkı yiyen çocuklarına yediren bir adamı istemiyoruz. Burdurda plakasız motorla geliyor neymiş motorcuymuş ya sen kimsin! Yazıklar olsun gerçekten..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)