Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İkinci el motor alacaklar, dikkat;

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrerd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tutarsız.
    Ikinci el Yamaha FZ6 motorsiklet 12.750 TL
    Arkadaşlar bu motor benim sattığım motordur!
    Motosikleti ben 46200 KM de sattım.İlandaki kilometre ortada!

Lütfen ikinci el motor alanlar, gözünü dört açsın, uyanık olsun.

Bir çok detayından dolayı eminim.En basitinden kornası turuncu ve reno 12 kornası.Ben takmıştım.Başka detaylar da var ama yazmayacağım.

Şasi no;
    JYARJ074000024625
    Motor No;
    J507E058739

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    Gecen hafta bakmistm bu motora cok para istiyor diye kalsin demistm iyiki kalsin demisim)

900rr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pc ve motosiklet
    teşekkürler kardeşim.uyarın için.

Atti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR-125 R
    duyarlılığın için teşekkürler..
    Tanrı İradesini Hakim Kılmak İçin Yeryüzündeki İyi İnsanları Kullanır.Yeryüzündeki Kötü İnsanlar ise Kendi İradelerini Hakim kılmak İçin Tanrıyı Kullanırlar..

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    Örnek bir davranış.

Mesajını alıntı yaparak,Fazer kullanıcılarının topiğine ekledim.
    facebook(Fazer Tutkunları)

ikinci el motorlarda öyle şeyler dönüyorki
    1000 rr kafadan kaza yapıyor. şase kırık aparata baglayıp düzeltiyorlar. sonra granaj 20 bin para istiyorlar.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bilgilendirme için teşekkürler arkadaş,geçenlerde bende izmir'den bir bandit bulmuştum 2004 model 15000 km de ne tesadüf demekki 15000 km standardına bağlamışlar işi.sonra vaz geçtim.
    bu tarz ilan gördüğümde hemen sahibinden.com yetkililerine mesaj atıp ilanı yayından kaldırtıyorum.bence yapmadıysan sende öyle yap ki kimsenin ağzı yanmasın.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    ne kadar dürüstçe bir davranıştır bir aracın kilometresiyle insanları yanıltıp olduğundan daha yeniymiş gibi göstermek sonuçta bir çoğumuz bu konuya duyarlı davranacağız elbette çünkü hilleyle hurdayla işimiz olmaz fakat sevgili yurdum insanı yine bunu yapan ve tc vatandaşı peki kim yapıyor bunu sen yapmıyorsan ben yapmıyorsam hayaletlermi yapıyor nitekim kısaca yapan yine biziz bireysel anlamda dürüstçe davranmak lazım sonrada kızıyoruz bizi avrupa birliğine almıyorlar diye almazlar tabi dünyaya nam salmışız bu konularda mesela....
    ok atmada onlar, b..k atmada biz, araba yarışında onlar,sidik yarışında biz,sırt üstü yüzmede onlar ,sırt üstü yatmada biz ,üretmede onlar ,tüketmede suyunu çıkarmada biz, onlar biz ,onlar biz günaydınnnn yurdum insanı
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    Ne güzel gittim 98.000km'de motor aldım bilerek görerek..

ikinci el motor.. hakikaten problem.. isteyen alınsın üstüne isteyen alınmasın.. ikinci el motor işini ticarete dökmüş adamların büyük bi kısmında ticari ahlak kalmamış.

Kazalı motorları hurda parasına alıp, çıkma parçalarla 5000 TL ye toplayıp sonra 20.000 TL ye kelepir diye satan adam biliyorum ben... daha ne olsun...
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    bilgilendirme için teşekkürler

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı excavatus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne güzel gittim 98.000km'de motor aldım bilerek görerek..

ikinci el motor.. hakikaten problem.. isteyen alınsın üstüne isteyen alınmasın.. ikinci el motor işini ticarete dökmüş adamların büyük bi kısmında ticari ahlak kalmamış.

Kazalı motorları hurda parasına alıp, çıkma parçalarla 5000 TL ye toplayıp sonra 20.000 TL ye kelepir diye satan adam biliyorum ben... daha ne olsun...
    aynen güzel arkadaşım ne çakallar var biz satmaya geldimi iş aman bir problem çıkmasın diye üzerine titrer eksiği gediği varsa tamamlar öyle satarız fakat bu çakal arkadaşlar her türlü dehlemeye bakar bizde iyi niyetli olduğumuz için inanırız sırf bunlardan dolayı 500 lük makinadan vazgeçip gidip sıfır cbf 150 aldım hiç olmazsa yavaş yavaş beni sorunsuz götürecek ve neresinde ne olduğunu bileceğim ...
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    ilan yayından kaldırılmış

davutyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    TEbrik ederim örnek davranış, bu arada abes olmazsa siz kaça satmıştınız çok oldumu vereli ?

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    forumda kilometreci arayanlara ders olsun..
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    işte motosiklet piyasasında bence idamı hakeden adamlar. bende GT250 R almak için bir sürü motora baktım. motorların neredeyse hepsi 5 bin km de 10 bin km deydi. baktıgım modellerde 2007 ve 2008 di. yani akıl var mantık var el arabası değil bu 3- 4 yaşında motorlar nasıl olurda 5 bin km de kalır? 10 taneden belki 1 i dogrudur. diğerlerinin hepsi dolandırıcı. ben bizzat kendim gittim baktım kazalı,şaseden kaynaklı, beyin problemli vs vs daha nelerini gördüm 5 bin km de =) şimdi açın bi bakın nekadar çok 4- 5 yaşında 5 binde hyosung gt 250 r var =) ben 2008 trafiğe çıkışlı aldım 16.500 küsürlerdeydi km si ve o 5 bin km liklerin hepsinden iyi durumdaydı =)
    Karadeniz - Giresun.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    o yüzden ne yapıyoruz tanımadık adamlardan motor almıyoruz bende 2. el almayı düşünüyorum motorcu arkadaş var sen motoru almaya giderken beni al temizse km önemli değil veya ben ayarlayayım diyor dandik motor almaz ya bana sen parayı ayarla gerisine karışma diyor eğr sizinde böyle arkadaşınız abiniz varsa ona danışın tanımadık adamla alış veriş yapmak sakıncalı sonra emekler boşa gidiyor
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    öyle fakat motorcu adamda seçici oluyor =) mesela ben özellikle karbüratörlü istedim bu yüzden 2007 ve 2008 baktım ve en güzel oldugunu düşündüğüm gri siyah rengini aradım bu yüzden kolay olmadı gidip görmek etmek vs =) e bir sürü gittiğim motorda pert çıkınca da artık giderken usta götürmek zor oldu kadrolu usta tutmak gerek bunun için =)
    Karadeniz - Giresun.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    O halde bir ilan da ben vereyim...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41320376/detay

Rize'de cıktığımız yaz büyük bir kaza yaptı. şasesi patlamıstı; kaynaklandı fakat belli olmuyor. komple çin malı grenajlar takıldı. Fakat satıcısı; kazasız boyasız deyip satmaya calısıyor. aklınızda olsun;
    kazalıyken 2000 liraya alındı. 3600 lira masraf ile bu hale geldi ve 12000 liraya satıldı.
    su an ki fiyatı görüyorsunuz
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda PS150i
    ben de geçen sene xciting 250i motorumu 27bin km de sattım bir hafta sonra baktım 7bin kmde eleman satışa çıkarmış:S

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Bu başlığın sürekli aktif olması lazım.Ahlaksızlıkların en büyüğü belki bu,hadi kuldan korkmuyolar.Allah'a nasıl hesap verecekler.Sadece ticari ahlak üzerine sure var Kuran'da...
    Cehennemlik olacaklar iki kuruşluk menfaatları için yazıklar olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)