Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
31. sayfa BirinciBirinci ... 212930313233 ... SonuncuSonuncu

Macera Dolu Amerika :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    MK America - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı MK America adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dünden bu yana yazdığınız güzel şeyler için tek tek teşekkür ederim. Hiç vakit kaybetmeden fotoğrafları koyduğumu duyurmak istedim

180'e yakın (tam sayamadım belki de daha fazla) fotoğraf blogda. Ayrıntıyla inceleyebileceğiniz şekilde HD ;) Yorumlarımı içeren video da yolda. Bloğa da yorum bırakmaya fırsatınız olursa ayrı sevinirim. Olmazsa da kırılmam ;)

Tadını çıkarın ;)

Fotoğraflar işte burada: Amerika'dan Son Haberler

Motosikletli Kız (Selin)
    Eeee Bakabildiniz mi? Mutlu oldunuz mu? ;)
    dreamkiller, iptaluyelik02 ve muhahha306 bunu beğendiler.
    Motosikletli Kız'ın Amerika Maceraları: http://blogs.voanews.com/turkish/selin/
    Twitter: @Selininmacerasi Facebook: Selin Süer

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Olmaz ama bu kadarı;
    burada benzine gelen zam ile içimiz daralırken,ÖTV den inim inim ağlarken,yol diye tarlada gezerken orada o motorlar,o yollar,o ucuz galonlar
    hakikaten olmaz
    oluyorsa da ben kendi hakkımı sana helal ettim))
    htmetin bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmaz ama bu kadarı;
    burada benzine gelen zam ile içimiz daralırken,ÖTV den inim inim ağlarken,yol diye tarlada gezerken orada o motorlar,o yollar,o ucuz galonlar
    hakikaten olmaz
    oluyorsa da ben kendi hakkımı sana helal ettim))
    )) İlahi! Ama haklısınız. Özellikle buradakilerin benzinin galonu (yaklaşık 3 litre) 4 dolara (e düşünün buradaki birim para ile bu 4 TL gibi birşey) çıkınca "Benzin pahalandı" demelerine hala şaşırıyorum! Üstelik kaç senedir buradayım, hala Türkiye'de yaşadıklarımızı unutmadım! Hakkınızı helal ettiğiniz için ayrıca sağolun ;)
    speedy2 bunu beğendi.

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    @Selininmacerasi adıyla "Cik cik" ' leyen MK Amerika... Nereye gitti. 1 Haftadır yeni makaleler yokmu?

Oralarıdamı soğuk vurdu?
    Paran mı Bitti?
    "men dakka dukka"

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Buralardayım, buralardayım! Ama biliyorsunuz, bir yandan günde birkaç tane canlı yayın, bir sürü haber vs peşinde koşunca vakit kalmıyor; böyle sevdiğin şeyleri bile ihmal ettiriyor insana. Bizim meslekte su uyuyor, haber uyumuyor zira Neyse dünkü başkanlık yemin törenini de atlattık, Türkiye'ye de aktardık haber bültenlerinde şimdi sıra sizle motosiklet fuarının görüntülerini paylaşmakta

2013 Hayabusa, Suzuki Burgman 650, BMW C650 GT, Ninja'lar, Harley'ler, custom motosikletler, Moto GP'de yarışmış efsane isimlerin motorları ve daha niceleri yeni videolu yazıda 2013 Washington Uluslararası Motosiklet Fuarı'nın Motosikletli Kız gözünden videosunu izleyin, severseniz sosyal medyada paylaşın efendim

İşte bütün bu motorları görebileceğiniz video şurada: Amerika'dan Motosiklet Haberleri Devam Ediyor (Video)

Sevgiler ;)
    amaninmb bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Buralardayım, buralardayım! Ama biliyorsunuz, bir yandan günde birkaç tane canlı yayın, bir sürü haber vs peşinde koşunca vakit kalmıyor; böyle sevdiğin şeyleri bile ihmal ettiriyor insana. Bizim meslekte su uyuyor, haber uyumuyor zira Neyse dünkü başkanlık yemin törenini de atlattık, Türkiye'ye de aktardık haber bültenlerinde şimdi sıra sizle motosiklet fuarının görüntülerini paylaşmakta

2013 Hayabusa, Suzuki Burgman 650, BMW C650 GT, Ninja'lar, Harley'ler, custom motosikletler, Moto GP'de yarışmış efsane isimlerin motorları ve daha niceleri yeni videolu yazıda 2013 Washington Uluslararası Motosiklet Fuarı'nın Motosikletli Kız gözünden videosunu izleyin, severseniz sosyal medyada paylaşın efendim

İşte bütün bu motorları görebileceğiniz video şurada: Amerika'dan Motosiklet Haberleri Devam Ediyor (Video)

Sevgiler ;)
    Yukarıdaki adrese hala gidip de videoya bakmamış olan tembel motosikletçiler için videoyu buraya da koyuyorum. E hizmetin bu kadarı artık! Youtube'a "convert" ederken meydana gelen "sallantı" ve "yazıların kayması" sorunu için kusuruma bakmayın. İzlenir halde olduğu için silip yenilemek istemedim.

Sevgiler ;)

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    bir zamanlar bir amcam vardı ben çocukken radyoda haberlerde amerika filan bahsediliyor bende amca amerikaya götürsene beni dedim oda olmaz ben hiç gitmedim uzak olmaz dedi bende hiç gitmedim diye başladım aglamaya
    ne güzel siz oradasınız ve motorla ve böyle güzel yazılar çekimler filan görünce çok mutlu oldum selin hanım.
    kısmet belki bir gün bende görürüm amerikayı .
    size teknik ekibe eleman filan lazım değilmi orda bir servis açalım oz aman çabuk gelirim

başarılarınızın devamını dilerim bu arada kandilinizide kutlarım. yazılarınızı okuyacagım

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir zamanlar bir amcam vardı ben çocukken radyoda haberlerde amerika filan bahsediliyor bende amca amerikaya götürsene beni dedim oda olmaz ben hiç gitmedim uzak olmaz dedi bende hiç gitmedim diye başladım aglamaya
    ne güzel siz oradasınız ve motorla ve böyle güzel yazılar çekimler filan görünce çok mutlu oldum selin hanım.
    kısmet belki bir gün bende görürüm amerikayı .
    size teknik ekibe eleman filan lazım değilmi orda bir servis açalım oz aman çabuk gelirim

başarılarınızın devamını dilerim bu arada kandilinizide kutlarım. yazılarınızı okuyacagım
    Saat farkından ötürü Kandil mesajınızı geç gördüm maalesef. Ama geç de olsa teşekkür ederim. Ben de herkesin geçmiş Kandil'inin mübarek olmasını dilerim- vesileyle.

Amcanızla olan hikaye iç burkucu aslında çok :( Çocukken istediğimiz yanıtları alamamak daha da kırıcı oluyor çünkü. Büyükler hayalleri birçok kez kırıldığı için bir çocuğa oranla fazla gerçekçi olup, pat diye söyleyiveriyor böyle şeyleri. Oysa çocukken herşeyin olabileceğine inandığımız en güzel dönem. Keşke bunu bozmasalar...

Teknik ekibe şu anda kimseyi aramıyorlar galiba :( Amerika bütçe krizlerini aşamadığından bizim ofise de yansıyor. Bakmayın haberler vs, iş ciddi... Ama aklımda ;)
    İlginiz için çok teşekkür ederim...

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne amerikaymış arkadaş 31. sayfadır bunu konuşuyorsunuz.

Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    Eleman alımımı var?
    Kadrolumu sözleşmelimi Başvurular nerde hani... Dolduralım Cv falan.
    "men dakka dukka"

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Saat farkından ötürü Kandil mesajınızı geç gördüm maalesef. Ama geç de olsa teşekkür ederim. Ben de herkesin geçmiş Kandil'inin mübarek olmasını dilerim- vesileyle.

Amcanızla olan hikaye iç burkucu aslında çok :( Çocukken istediğimiz yanıtları alamamak daha da kırıcı oluyor çünkü. Büyükler hayalleri birçok kez kırıldığı için bir çocuğa oranla fazla gerçekçi olup, pat diye söyleyiveriyor böyle şeyleri. Oysa çocukken herşeyin olabileceğine inandığımız en güzel dönem. Keşke bunu bozmasalar...

Teknik ekibe şu anda kimseyi aramıyorlar galiba :( Amerika bütçe krizlerini aşamadığından bizim ofise de yansıyor. Bakmayın haberler vs, iş ciddi... Ama aklımda ;)
    İlginiz için çok teşekkür ederim...
    cevabın için bende teşekkür ederim eski ortagım newcorsiy (yanlış yazabilirim) oraya yerleşti ama geri dönecek sanırım krizle ilgili sıkıntılar devam ediyormuş. tabi iş konusunda ben birazlatife olsun diye yazdım ancak kısmetimizde varsa oradan su içmek bir bahane olur geliriz .

sizin yaptıklarınız takdire deger her boşlukta eski yazılarından başladım okumaya.
    başarıların devamını dilerim.

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne amerikaymış arkadaş 31. sayfadır bunu konuşuyorsunuz.
    Yok canım, 31 sayfadır hep aynı şeyi konuşmuyoruz. Amerika'dan bildirebildiğim her yeni konu başlığını burada ele alıyoruz sadece Hem Amerika bu, konuş konuş bitmez, macera dolu ya ;)

---------- Post added at 14:24 ---------- Previous post was at 14:21 ----------

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevabın için bende teşekkür ederim eski ortagım newcorsiy (yanlış yazabilirim) oraya yerleşti ama geri dönecek sanırım krizle ilgili sıkıntılar devam ediyormuş. tabi iş konusunda ben birazlatife olsun diye yazdım ancak kısmetimizde varsa oradan su içmek bir bahane olur geliriz .

sizin yaptıklarınız takdire deger her boşlukta eski yazılarından başladım okumaya.
    başarıların devamını dilerim.
    Doğru, taşlar yerine oturacaksa bir yolunu buluyor zaten hayat

Tekrar çoook teşekkürler... Eski ortağınız New Jersey'de olsa gerek? Orada çok Türk var... Bizim buralarda o kadar değil...

Sevgiler...

---------- Post added at 14:26 ---------- Previous post was at 14:24 ----------

Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eleman alımımı var?
    Kadrolumu sözleşmelimi Başvurular nerde hani... Dolduralım Cv falan.
    Ooo kadro mu sözleşmeli mi ayrımına bile girmişiz Zaman zaman kadro açıyorlar, gözünüz burada olsun o zaman. Aklınızda bulunsun
    eray_uluyazı bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650

Bugün haber bültenini hazırlarken Dünya Kadınlar Günü ile ilgili oldukça habere yer verdiğimi fark ettim. Kendime sordum sonra "Birşeyi atlıyor muyum?" diye. Tabii atlıyordum! O yüzden uzun süredir uğrayamadığım forum sayfalarına geldim yine ve size birkaç kelamımı iletmek istedim.

Çoğunlukla erkeklerin ilgi ve hobi alanına giren, sektörün büyük çoğunluğunun erkek olduğu bir konu ve sektörde (motosikletlerden bahsediyorum tabii) yıllardır motosiklet kullanmaktan acayip keyif alan, iki tekerlere hasta bir kadını aranıza kabul ettiğiniz, kah Amerika kah Türkiye kah Avrupa maceralarını dinlediğiniz ve inanılmaz sahip çıktığınız için size teşekkür etmek istedim.

Tek bir gün değil, geri kalan tüm günlerde de motosiklet tutkumuzu paylaşmak üzere... Tüm erkek ve kadın sürücülere selam olsun.

Washington'dan, Motosikletli Kız'dan sevgiler
    okican, DALGIC_800, 35emre35 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    önce birşey yazmıştım sonra düzelttim amma sil butonu yokmuş
    Ahanda yazı böööle kaldı

bari yazmışken Gününüz Hayırlı Olmuştur Umarım
    Ve Washington'a Aleyküm Selam diyelim
    "men dakka dukka"

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önce birşey yazmıştım sonra düzelttim amma sil butonu yokmuş
    Ahanda yazı böööle kaldı

bari yazmışken Gününüz Hayırlı Olmuştur Umarım
    Ve Washington'a Aleyküm Selam diyelim
    Olsun niyet önemli. Uğrayıp da yorum bırakmanız büyük incelik. Sevgiler ;)

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu bacım, siz hiç İstanbul Metrobüs hattı için seslendirme yaptınız mı?

Sayın yolcularımız Zincirlikuyu bu hattaki son durağımızdır. Hedehödö yönüne gitmek isteyen.....

Ne iş?

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı clemenze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu bacım, siz hiç İstanbul Metrobüs hattı için seslendirme yaptınız mı?

Sayın yolcularımız Zincirlikuyu bu hattaki son durağımızdır. Hedehödö yönüne gitmek isteyen.....

Ne iş?
    Türkiye'deyken çok seslendirme yaptım ama Metrobüs hattı hede hödösünü ben yapmadım En son NTV'de yapıyordum... Neden sordunuz? Sesi mi benzettiniz?

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiye'deyken çok seslendirme yaptım ama Metrobüs hattı hede hödösünü ben yapmadım En son NTV'de yapıyordum... Neden sordunuz? Sesi mi benzettiniz?
    Yok böyle bir benzerlik. Şimdi tekrar tekrar duyduğumda kim bu yahu diye triplere giricem!!

Evet, bendim diyeydiniz ne olurdu?

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650

Birkaç gün önce yeni bir yazı yayımladım. Bloğun sıkı takipçileri zaten görmüştür ama buradan duymak isteyenler için de paylaşmak istedim. Birçoğunuzun - özellikle de grup ve kulüplerin - dikkatini çekeceğine eminim.

Yaklaşık olarak şunu anlatıyor:

"20 bin kişi, trafikte bir motorcu olarak güvenli sürüş yapabilmek ve saygı görmek için bir sessiz çığlık atıyor… Çığlığın büyüyerek tüm illere yayılması, bugüne dek bu konuda atılan adımların sesinin daha çok duyulması birer motor tutkunu olarak ortak arzumuz…"

Yazının tamamını okumak isteyenler muhakkak olacaktır İşte burada: 20 Bin Kişinin Sessiz Çığlığı

Sizi bilmem, ben ve motorum bir türlü gelemeyen baharı bekliyoruz. Baharda yeni sürprizlerim olacak tabii Özellikle Amerika Yollarında serisi sürecek. Bu arada Youtube'daki videolarımın yerini bilmeyenler için adresini vereyim. Belki seveceğiniz Amerika görüntüleri çıkabilir içlerinden:

Motosikletli Kız Selin'in Amerika Maceraları Kanalı

Washington'dan sevgiler...

Motosikletli Kız

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Merhabaaaa,

Motosiklet.net forumunu hayli özlemişim. Neredeyse aylardır sadece sessiz bir takipçi olabildim. Kusuruma bakmayın. Günlük haber bülteninin "anchor"lığını devraldığımı söylemiştim bir süre önce sizlere. Hayli vaktimi alıyor. Bloğa (Selin'in Bloğu) birkaç yazı koydum tabii, eminim takipçileri fark etmiştir ama buraya yazma, sizlerle sohbet etme imkanım olmamıştı.

Can sıkıcı günlerden geçiyoruz, biliyorum :( Güneşin altında bu konuda söylenmemiş pek bir şey kalmadı farkındayım onun da. Bir yazı yazmıştım ben de blog için, elimden geldiğince... O yüzden buradan vaktinizi almayacağım. Sizler gibi benim de yüreğim zararsız, ziyansız bir yol bulunabilmesinden, birbirimizi dinleyebilmeyi öğrenmemizden yana...

Buralara uğrayamadığım aylar içerisinde pek boş durmadım tabii. Amerika içi ve civarı gezilerime bir yenisini eklemek için çabaladım Kısa süreli de olsa, bu hayalimi gerçekleştirdim. Merak ettiğim konu, motosikletle yapmadığım bu gezinin ilginizi çekip çekmeyeceği? Ara sıra blogda "motosikletsiz" ama "eğlenceli" maceralarıma da yer vermek isterim. İlginizi çeker mi?

Kısa anketim için yanıt süresi başlamıştır "Yok ille de motosikletli macera isteriz" derseniz, anlatmam tabii

İpucu: Yukarıdaki fotoğraf, o maceraların birinde çekilmiştir (Not: Tekne benim değil canım. Nerdeeeeeeeee )

Bilmem yeterince merak ettiniz mi? O maceraları da duymak ister misiniz?

Motosikletli Kız Selin
    draggy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
31. sayfa BirinciBirinci ... 212930313233 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler