Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Macera Dolu Amerika :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    MK America - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu saat olmuş 03.30...daha yatmadın mı eMKey...nası bi galaksiden geldin... nası bi iletişim kuruyuyorsun biz Dünyalılarla...biz dünya ahalisi gece yarıları uykunun ergenekonuna inmiş oluyoruz... full+full enerjin olsa gerek...bu arada çocukda yok dabi...ıngaa ıngaa sesi nedir bilmezsin... sütünü bir bebişle paylaşmadın dabi..tuzun kuru...

bu arada mesaili biri işin olmadığı için gec saatlere kadar oturup geç uyanıyorsun değil mi...inan motosikletle alakalı paylaşımlardan çok senin gün akışını merak ediyorum...

bu arada Reşat ARBAŞ la ahbaplığın tanışmışlığın var mı...onuda pek severiz buralarda...nam-ı diğer Donald Duck ..DD...
    Hahahaha Handro Bir hesap hatası hasıl olmuş sana Saat 3:36 şu an ama öğlen 3:36... Benim için daha gün yeni başlıyor. Daha akşama kokteyller yapılacak, X Men First Class'ın BluRay'e girmiş versiyonu keyifle izlenecek falan Bizim işin pek saati yok, doğru ama gece o saatlerde pek ayakta olmuyorum yine de. Malum, her gün 10:15'te TGRT Haber'e bağlantı yapıyorum, erkenden işte olmam lazım oluyor T.S.İ. 17:15 oluyor tabii o

Bir Reşat tanıyorum ama soyadının inan hatırlayamadım. O Reşatla da görüşmeyeli 7 yılı geçmiştir... Yani muhtemel tanımıyorumdur :(

eMKey size tatlı rüyalar diler Türkiye ;)

---------- Post added at 15:40 ---------- Previous post was at 15:38 ----------

Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Which language do you prefer ?
    Türkçe Mete Han'a uymak için de arada "cıbırca"
    Motosikletli Kız'ın Amerika Maceraları: http://blogs.voanews.com/turkish/selin/
    Twitter: @Selininmacerasi Facebook: Selin Süer

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı MK America adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahahaha Handro Bir hesap hatası hasıl olmuş sana Saat 3:36 şu an ama öğlen 3:36... Benim için daha gün yeni başlıyor. Daha akşama kokteyller yapılacak, X Men First Class'ın BluRay'e girmiş versiyonu keyifle izlenecek falan Bizim işin pek saati yok, doğru ama gece o saatlerde pek ayakta olmuyorum yine de. Malum, her gün 10:15'te TGRT Haber'e bağlantı yapıyorum, erkenden işte olmam lazım oluyor T.S.İ. 17:15 oluyor tabii o

Bir Reşat tanıyorum ama soyadının inan hatırlayamadım. O Reşatla da görüşmeyeli 7 yılı geçmiştir... Yani muhtemel tanımıyorumdur :(

eMKey size tatlı rüyalar diler Türkiye ;)

---------- Post added at 15:40 ---------- Previous post was at 15:38 ----------

Türkçe Mete Han'a uymak için de arada "cıbırca"
    valla ezbere iş yapıp şu an saat kaç sitelerinden birine girdim sana bi makara yapayım derken makara bende patladı...

taam bize tatlı rüyalar o zaman...bende yarın zabahınan nöbetim var...şov tivi bensiz yapamaz güne başlayamaz...

bizle arada sırada günlük hayatından da kesitler sun...khullar bekler... ulen amerigan dırimsı yaşıyosun valla cayır cayır...hadi çüzzz...

...

bu Reşat 50 lik ihtiyar delikanlı bir zat...

http://donald.hypermart.net/MCWeb/Li...Literature.htm

....

selametle eMKey...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650

300 Kilo Halterci Olmadan Yerden Nasıl Kaldırılır?

Motorumuzun düşmesi yeterince travmatik bir deneyim. Biz üzerindeyken düştüyse tabii önce endişelenmemiz gereken başka şeyler var! Ama diyelim ki bize birşey olmadı ya da diyelim ki motor durduğu yerde bir sebepten düştü. İşte o zaman kaldırmak bize düşebilir. Çevrede “Bir el atıverseniz de kaldırsak şu motosikleti” diyebileceğiniz birileri de yoksa üstelik!

İşte Washington’da Harley Davidson’ın sertifikalı eğitmenlerinden birinin verdiği eğitimde bu konu ele alındı. Sizler için o eğitimi görüntüledim. Üstüne de seslendirdim. Sesli, videolu, yorumlu yazı gibi birşey oldu yani

Biliyorum, Türkiye’deki her derde deva motosiklet forumlarında sık sık bahsi geçen bir konudur. Bu konuda da çok yararlı yazılar okudum forumlarda, zamanında… Birçoğunuz zaten biliyor da olabilirsiniz. Ama bir de benden, bir de Amerika’daki eğitimden dinlemenin sakıncası olmaz değil mi?

Buyrun buradaki ( 300 Kilo Yerden Nasıl Kaldırılır?) videoyu izleyin, paylaşın, dertleşin benimle olur mu? ;)

Motosikletli Kız Selin sevgilerini sunar ;)
    eray_uluyazı ve 35emre35 bunu beğendiler.

teşekkürler MK faydalı bir video olmuş.
    yalnız daha fazla video istiyoruz. sanırım havaların ısınması gerek bunun için ha!

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı sc-aquila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler MK faydalı bir video olmuş.
    yalnız daha fazla video istiyoruz. sanırım havaların ısınması gerek bunun için ha!
    Beğendiğinize sevindim Daha çok video için iyi bir POV kamera peşindeyim. Popülerin dışında birşey almak istiyorum Umarım onunla çok daha güzel yollar, seyahatler vs çekeceğim ;) Stay tuned ;)

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Son yazıya/videoya gelen yorumlardan anladığım kadarıyla bu yöntemi görmemiş olanlar ve faydalı olacağına inananlar çoğunlukta! Yaşasın

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Henüz görmemiş olanlar için çoook faydalı eğitim videosunu bir de buraya koyalım Şu "300 Kiloyu Kaldırma" tekniği ;)

Motosikletli Kız'ın Youtube'daki diğer videolarını izlemek isterseniz birara şuraya uğrayabilirsiniz:
    http://www.youtube.com/user/MotosikletliKizSelin Zorlama yok tabii

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Evde Uygulanabilir, Masrafsız Mutluluk Terapisi - Motosikletli Kız'da ;)

Herkese Merhaba,

Türkiye'de olmasam da Facebook ve Twitter sağolsun "kafanızdan en çok ne geçiyor" biliyorum artık Gerçi bugün herkesin Sevgililer Günü ile ilgilendiğini bilmemek de mümkün değil zaten.

Dün, sevgilileri olmayanların serzenişlerini sezmişim gibi bir yazı hazırlamışım. Bugün Facebook hesabımda (Selin Süer) üzgün mesajlar yazanların çokluğunu görünce biraz derdinize derman olayım dedim.

“Kıştan sıkıldım ve motora binmek için baharı bekleye bekleye soldum!” yazdığımda öyle çok yanıt geldi ki sosyal medyada, apayrı coğrafyalarda, apayrı yaşamlarda hepimizin aynı “kıştan bıkmışlık” halini yaşıyor olduğumuzu görüp şaşırdım kaldım.

Siz yeni bir aşk için mi, yeni bir iş için mi, yeni bir egzersiz programı ya da yepyeni bir sosyal aktivite için mi bekliyorsunuz baharı bilemem… Ama ben en çok motosikletimle hayata doymak için bekliyorum, onu söyleyebilirim!Bloğa sık uğrayanlar hatırlar, hani bir yazımda demiştim ya:

“Biz motor tutkunları için motordan ayrı geçen zaman, beklediğimiz birisi her an giriverecekmiş gibi kapıya bakmaya benzer… Ruhunuzun bir parçası eksilir ya… Öyle bir sızıyla bekleriz tekrar “bütün” olabilmeyi. Motorsuz geçen zaman, arzulamaktır rüzgarla dertleşmeyi, sıkıntıları yollara dökmeyi… O yüzden işte, suratım düşer her yıl motorumu kış uykusuna yatırma günleri geldiğinde… Bir daha “bütün” olma zamanı gelene kadar “tam mutlu” olmam, olamam… Tıpkı sizin gibi…”

İşte böyle süren bir yazı yazdım. Sonunda da kısa bir Mutluluk Terapisi sizi bekliyor. Bir de Motosikletli Kız'ın mutlu fotoğrafları...

Uğrayın, beklerim ;)

http://blogs.voanews.com/turkish/sel...uluk-terapisi/

Hepinize sevdiğiniz herhangi biriyle (eş, arkadaş, ana baba, sevgili) mutlu bir Sevgililer Günü ;)

Motosikleti
    Bisiklet Bisan :(
    İyiymiş bi yarışa ne dersin
    [B]Bir Hayalbuysam Olsa[/B]

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı pufcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyiymiş bi yarışa ne dersin
    Hız felakettir Ama acar sürücüyümdür yine de uyarayım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RTR 150
    deri eldivenler içinde ojeli parmaklar.
    fena çok fena

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı Mustanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deri eldivenler içinde ojeli parmaklar.
    fena çok fena
    Zararsızım

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    çok güzel olmus şu ses kayıdıda güzel olmus o kadar yazıyı okumak zoruma gitmişdi )
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı 10SuzAsLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel olmus şu ses kayıdıda güzel olmus o kadar yazıyı okumak zoruma gitmişdi )
    Aaa tabii. Üşenenler için yapıyorum zaten onu. Hatta blogda "Üşengeçlere Sesli Yazılar" diye bir sayfa da var. Şimdiye kadarki tüm sesli yazı ve videolar orada oluyor Lazım olursa diye:

http://blogs.voanews.com/turkish/sel...sesli-yazilar/

Hani nette gezinirken falan dinleyecek değişik birşeyler arayanlara ;)

Tam35scream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE500
    Merhabalar Selin Hanım. Yazılarınızı ve blogunuzu uzun zamandır çok severek takip ediyorum. Bu kadar geç yazmamın sebebi bütün yazdıklarınızın hepsini okuyup ona göre yorum yapmaktı. Öncelikle forum sizin gibi gezmeye bayılan, bilinçli, inanılmaz derecede pozitif, herkese aynı sıcaklıkta yaklaşan bir bayan motorcu üyesi olduğundan dolayı çok şanslı.. Zira paylaşımlarınız bizleri bir çok şeye teşvik ediyor, cesaretlendiriyor, gözümüzü başka dünyalara açıyor. Bu konuda her zaman destekçiniz ve takipçiniz olacağıma her zaman emin olabilirsiniz.

Work And Travel Yapmış bir öğrenci olarak San Diego, Los Angeles, Chicago ve Tijuana'ya gittim. Gerçekten yurtdışı insanın ufkunu açıyor. Dünya'yı sadece Türkiye'den ibaret olmadığını yaşayarak öğreniyorsunuz. Gözlemlerinizi, gezilerinizi, arkanızı güneşe verip rüzgarın götürdüğü yere gitmeyi hep gerçekleştirmek istedim. Ancak o zaman ki şartlar ve cahillik dolayısıyla sadece otobüslerle gerçekleştirdim Kocaa Amerika dile kolay bambaşka bir dünya. Aslında sadece Amerika değil benim düşüncem ruhumda var bu benim Şimdiden emekli olup evimi satıp bir karavan içine güzel bi Enduro motorsiklet, bütün dünyayı gezesim var BENİ EN İYİ ANLAYAN İNSANLARDAN BİRİ OLDUĞUNUZU YAZILARINIZDAN ANLAYABİLİYORUM !!

Neyse demek istediğim hayatınza gerçekten imreniyorum. hee bu demek olmuyor ki ben sap sap evde oturuyorum bende kendi çapımda fırsat bulur bulmaz atlıyorum motorsikletime çıkıyorum şehir dışına.. günü birlikte olsa alıyorum çadırımı orada öğle uykusu geçiriyorum.. Özgürlüğü, sürekli aynı yerde yaşamak zorunda olmadığımı anlıyorum.
    Gezme isteği yeter ki insanın içinde olsun değil mi ???
    Yazılarınızı sürekli takip edeceğime emin olabilrsiniz. Sanal ortamda dahi olsa sizinle tanışmak çok güzel
    Tekeriniz hep düz bassın.
    Fırat BALBOZAN
    Kalbin Kaldırmıyorsa Fazla Acıyı, Tutmayacaksın GÖZTEPE'yi Hacı !! G.A.G.S!!!
    Sadece Ahmaklar Kask Takmaz

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı Tam35scream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Selin Hanım. Yazılarınızı ve blogunuzu uzun zamandır çok severek takip ediyorum. Bu kadar geç yazmamın sebebi bütün yazdıklarınızın hepsini okuyup ona göre yorum yapmaktı. Öncelikle forum sizin gibi gezmeye bayılan, bilinçli, inanılmaz derecede pozitif, herkese aynı sıcaklıkta yaklaşan bir bayan motorcu üyesi olduğundan dolayı çok şanslı.. Zira paylaşımlarınız bizleri bir çok şeye teşvik ediyor, cesaretlendiriyor, gözümüzü başka dünyalara açıyor. Bu konuda her zaman destekçiniz ve takipçiniz olacağıma her zaman emin olabilirsiniz.

Work And Travel Yapmış bir öğrenci olarak San Diego, Los Angeles, Chicago ve Tijuana'ya gittim. Gerçekten yurtdışı insanın ufkunu açıyor. Dünya'yı sadece Türkiye'den ibaret olmadığını yaşayarak öğreniyorsunuz. Gözlemlerinizi, gezilerinizi, arkanızı güneşe verip rüzgarın götürdüğü yere gitmeyi hep gerçekleştirmek istedim. Ancak o zaman ki şartlar ve cahillik dolayısıyla sadece otobüslerle gerçekleştirdim Kocaa Amerika dile kolay bambaşka bir dünya. Aslında sadece Amerika değil benim düşüncem ruhumda var bu benim Şimdiden emekli olup evimi satıp bir karavan içine güzel bi Enduro motorsiklet, bütün dünyayı gezesim var BENİ EN İYİ ANLAYAN İNSANLARDAN BİRİ OLDUĞUNUZU YAZILARINIZDAN ANLAYABİLİYORUM !!

Neyse demek istediğim hayatınza gerçekten imreniyorum. hee bu demek olmuyor ki ben sap sap evde oturuyorum bende kendi çapımda fırsat bulur bulmaz atlıyorum motorsikletime çıkıyorum şehir dışına.. günü birlikte olsa alıyorum çadırımı orada öğle uykusu geçiriyorum.. Özgürlüğü, sürekli aynı yerde yaşamak zorunda olmadığımı anlıyorum.
    Gezme isteği yeter ki insanın içinde olsun değil mi ???
    Yazılarınızı sürekli takip edeceğime emin olabilrsiniz. Sanal ortamda dahi olsa sizinle tanışmak çok güzel
    Tekeriniz hep düz bassın.
    Fırat BALBOZAN
    Fırat Bey,
    Kusura bakmayın. Saat farkından ötürü bir sabah kalktığımda okuduğum bu yorumunuzu yanıtlamam birkaç gün aldı. O birkaç güne ailede bir kayıp ve işle ilgili çeşitli sıkıntılar sığdırdım, geldim... Bir kere yazılarımı bu kadar dikkatli okuyan, daimi bir destekçim olduğuna çok sevindim Amerika'yı da hayli arşınlamış bir destekçi üstelik. Work and Travel'da kaldığınız yerler bana sorarsanız Amerika'nın en güzel şehrilerinden. Batı yakasını daha çok seviyorum nedense... Taşınabilmek için de fırsat arıyorum Hep Başkent, hep siyaset, hep haber gündemi... Nereye kadar değil mi?

O kadar çılgın mıyım bilmiyorum ama gezmeyi çoğu insan gibi seviyorum. Son kuruşuma kadar gezmeye harcasam, üzülmüyorum Çadırda yatamıyorum tabii sıklıkla ama kendim gezi planı yapmaya, A'dan Z'ye o planı hazırlayıp uygulamaya bayılıyorum. Şimdilik bu yollardayım bakalım... Gezmekle bitecek gibi değil ki dünya... Benimki birçok gezgin ruhlu insanın yanında hiç kalır, biliyorum...

Gördüğüm yerlere detaylı bakmayı ve bunu aynı detaycılıkla anlatmayı seviyorum. Belki insanların okumayı sevdiği de bu zaten...

Tanıştığımıza ben de memnun oldum. Böyle bir nezaket gösterdiğiniz ve bu kadar yüreklendirici bir yorum yazdığınız için de teşekkür ederim. Gezilerinizden fotoğraflarınızı ara ara atarsanız yayınlamak isterim.

Washington'dan sevgiler...

Tam35scream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE500
    Alıntı MK America adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fırat Bey,
    Kusura bakmayın. Saat farkından ötürü bir sabah kalktığımda okuduğum bu yorumunuzu yanıtlamam birkaç gün aldı. O birkaç güne ailede bir kayıp ve işle ilgili çeşitli sıkıntılar sığdırdım, geldim... Bir kere yazılarımı bu kadar dikkatli okuyan, daimi bir destekçim olduğuna çok sevindim Amerika'yı da hayli arşınlamış bir destekçi üstelik. Work and Travel'da kaldığınız yerler bana sorarsanız Amerika'nın en güzel şehrilerinden. Batı yakasını daha çok seviyorum nedense... Taşınabilmek için de fırsat arıyorum Hep Başkent, hep siyaset, hep haber gündemi... Nereye kadar değil mi?

O kadar çılgın mıyım bilmiyorum ama gezmeyi çoğu insan gibi seviyorum. Son kuruşuma kadar gezmeye harcasam, üzülmüyorum Çadırda yatamıyorum tabii sıklıkla ama kendim gezi planı yapmaya, A'dan Z'ye o planı hazırlayıp uygulamaya bayılıyorum. Şimdilik bu yollardayım bakalım... Gezmekle bitecek gibi değil ki dünya... Benimki birçok gezgin ruhlu insanın yanında hiç kalır, biliyorum...

Gördüğüm yerlere detaylı bakmayı ve bunu aynı detaycılıkla anlatmayı seviyorum. Belki insanların okumayı sevdiği de bu zaten...

Tanıştığımıza ben de memnun oldum. Böyle bir nezaket gösterdiğiniz ve bu kadar yüreklendirici bir yorum yazdığınız için de teşekkür ederim. Gezilerinizden fotoğraflarınızı ara ara atarsanız yayınlamak isterim.

Washington'dan sevgiler...
    Öncelikle başınız saolsun üzüldüm gerçekten ölümle bir çok kez karşılaşan biri olarak. Ama değiştirilemeyecek birşey işte el kol bağlı oluyor :( umarım genç veya sizi çok üzücek birisi değildir :(

Vallahi San Diego çok güzel bir şehirdi 3 ayımı geçirdim orada. Los Angeles'taki gibi büyük şehir yorgunluğu ve güvenlik sıkıntısıyla uzaktan yakından alakası yoktu. Herkes çok iyi herkes çok yardımseverdi. Ancak downtown'da kaldığımdan, yazın San Diego'nun turist çekmesinden, bu comicon fuarı ve wat öğrencilerinin gelmesi nedenlerinden kiralar çok aşırı geldi bana. Washingtonda işler nasıl yürüyor bilemiyorm Gerçi siz daha iyi bilirsiniz seçim sizin hayat sizin

dediğniz gibi yaşadığımız gezegeni boydan boya otostopla gezmek isteyen insanların olduğu dünyada bizimkisi hiç kalıyor ama seviyoruz yani

yazılarınızı çok akıcı buluyorum ve ilginç noktaları çok güzel yakaladığınızı düşünüyorum buda insanları okumaya, okumaktan sıkılmamaya teşvik ediyor ki takipçi sayınızında fazlalığı bu işin göstergesi olsa gerek tekrar tebrik ediyorum ..

Gezi fotoğraflarımı müthiş fotoğraflarım bulunmasına rağmen kameramın garantide oluşundan, telefonumunda bozukluğundan dolayı facebook'a bile atamaz oldum en kısa zamanda bir yolunu bulup veya bir çok gezgin insanın yaptığı gibi profosyonel bir fotoğraf makinası alıp atmayı düşünüyorum. attığım zaman sizede beğendiklerimden gönderirim seve seve
    Sağlıcakla kalın bizleri habersiz bırakmayın sevgiler
    Kalbin Kaldırmıyorsa Fazla Acıyı, Tutmayacaksın GÖZTEPE'yi Hacı !! G.A.G.S!!!
    Sadece Ahmaklar Kask Takmaz

hsn01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz ETZ 251 / 1991
    Merhabaaa . . 4 senede bir 29 mart oluyor bende kaçırmayım buralara bişey yazayım dedim Biraz saçma oldu ama işte ... Başınız sağolsun Selin hanım bu arada... Takipteyiz bilginiz olsun ... Sağlıcakla kalın... Tekerinize daş değmesin .

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı hsn01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabaaa . . 4 senede bir 29 mart oluyor bende kaçırmayım buralara bişey yazayım dedim Biraz saçma oldu ama işte ... Başınız sağolsun Selin hanım bu arada... Takipteyiz bilginiz olsun ... Sağlıcakla kalın... Tekerinize daş değmesin .
    İyi yaptınız. 29 Şubat demek istediniz tabii, ben anladım Çok teşekkür ederim, dostlar sağolsun...

Takipte kalın zira bu akşam Motosiklet.net'le yaptığım röportaj blogda olacak. Hem fuar hedefleri hem de forumun kuruluş öyküsüne dair... Kaçırmayın ;)

---------- Post added at 14:48 ---------- Previous post was at 13:15 ----------

Motosiklet.net'le A'dan Z'ye (http://blogs.voanews.com/turkish/sel...etle-adan-zye/)

Eurasia Moto Bike Expo fuarına sayılı saatler kaldı. Hatta belki siz, Amerika’dan yazılan bu satırları okurken Türkiye’de fuar çoktan başlamış bile olabilir ;) Ne zaman okuyacağınıza bağlı Artık görmeyeniniz kalmadı şüphesiz... Motosiklet forumlarının fuar hedefleri ve genel kuruluş amaçlarıyla ilgili bir yazı dizisi günlerdir Motosikletli Kız sayfalarında yerini aldı.

Fuar öncesi son konuk Motosiklet.net adına Erhan Erdil. Kayıtlı kullanıcı sayısı 90 bini geçen; motosiklet.net sanırım ben dahil birçoğumuz için “motosiklet forumlarına” ilk katılım noktamız.

Yunanistan gezimi motosiklet.net üyelerinin cesur gezi deneyimlerinden esinlenerek yapmıştım ;) Kimbilir sizler nelere cesaret ettiniz okuduklarınızdan sonra

Erhan’la fuar öncesi, yoğun programı içinde güzel bir röportaj yaptık. Forumu ve bu oluşumu daha da iyi anlamak için mutlaka göz atın derim. Kendinizi bulacaksınız…

Devamı için şuraya ( http://blogs.voanews.com/turkish/sel...etle-adan-zye/) başvurunuz

Teşekkürler Erhan Erdil ve Motosiklet.net ailesi...

Motosikletli Kız (Selin)
    eray_uluyazı ve 10SuzAsLa bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Sevgili Erhan sağolsun fuar telaşı bitince yaptığımız röportajı şu adreste foruma da koymuş: Motosiklet.net'le A'dan Z'ye- Röportaj

Fuar heyecanınız biraz azalınca Motosiklet.net'in kuruluş ve gelişme öyküsünü bir de buradan okumak isterseniz sizi bekler...

Bu arada tıpkı birer muhabir gibi bana haftasonu boyunca fuar fotoğraflarını yollayan herkese çok teşekkür ederim. Bloğun yapısı gereği sınırlı sayıda yayınlayabileceğim ama beni onurlandırdınız, buradan da teşekkür etmek istedim.

Sadece kendi göz zevkime hitap edenler olacak galiba Herhangi bir ayrım, öncelik göz etmeden... Gönülden Kısa süre sonra görebilirsiniz onları da blogda...

Motosiklet.net ailesine teşekkürler ;)

Motosikletli Kız (Selin)

REKLAM ALANI
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler