Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Macera Dolu Amerika :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı 54RENA54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi koparttın beni yaa yarıldım okurken eğitimli
    Haaaa evet birde o var eğitimliler hamdolsun
    bunların bayağı bir kısmı şifre yazıp 2011 e yolluyorlar sınav öncesi
    şifreler cepte
    e tabi eğitimli oluyorlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    MK arkadaş hayırlı olsun

Ben mümkün oldukça gavur sitelerini takip etmeye çalışmaktayım zaman zaman. Umarım gelişir, güzelleşir ve özellikle Kültürel deneyimler yer alır da bizlerde biraz anlama fırsatı yakalarız. en kısa zamanda inceleyeceğim Teşekkürler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:14 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorulmadın mı sen hanım abla...yorar bizim MT...
    Yaavv Metehandro Pandası

blog' a gir, daha ilk sayfada senin akrabalar ile ilgili nefis bir yazı var. Ursus Americanus

Ellerine sağlık MK Amerika
    Poturdak

MK America - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MK arkadaş hayırlı olsun

Ben mümkün oldukça gavur sitelerini takip etmeye çalışmaktayım zaman zaman. Umarım gelişir, güzelleşir ve özellikle Kültürel deneyimler yer alır da bizlerde biraz anlama fırsatı yakalarız. en kısa zamanda inceleyeceğim Teşekkürler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:14 ----------

Yaavv Metehandro Pandası

blog' a gir, daha ilk sayfada senin akrabalar ile ilgili nefis bir yazı var. Ursus Americanus

İlahi Saat farkından ötürü geç girebiliyorum biraz. Güldürdünüz beni.
    Ursus Americanus kimseye mesaj değildir "Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla" falan da değildir Gerçek, sevimli ayı işte

Geçen gün Virginia'nın sanıyorum en büyük motosiklet showroomlarından birisi olan mağazaya gittim. Güzel resimler çektim. Biraz vakte ihtiyacım var ama buradan da paylaşıcam. Bir de Motosikletli Kız blogu için bir yazı hazırlayacağım bundan. Ama size bazı sorularım olacak. Resimleri yükleyip geri döneceğim konuya.

Aaa bir de burgman 650 yazısı yazacağım motosiklet net forumu için. İçimde kaldı. Yıllarca tereddüt etmiştim almak konusunda. Bayılıyorum şimdi! Övmem lazım

Sevgiler...
    Motosikletli Kız (Selin)

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650

3 teker :)

Dün bahsettiğim resimlerden bazılarını koyuyorum nihayet:

Ben Türkiye'den ayrılmadan önce Piaggio'nun MP3'si vardı az çok bu aleti andıran. Takibi zor. Kimbilir ne 3 tekerler var şimdi orada da. Burada en favorilerinden birisi bu Can-am Roadster. O kadar çok reklamı var ki. Benim ilk defa yakından inceleme fırsatım oldu.

Ben her halükarda "iki teker" sevenlerdenim. Ama bu da müzik sistemi, acayip konforlu "seating"i ve arazi sürüş seçenekleri ile baya eğlenceli bir oyuncak gibi. Ne dersiniz?

Bu arada artık blogu bilen biliyor... Resimleriniz harika. Her hafta ancak bir bölümünü koyabiliyorum şimdilik. Bu forumdan göndermiş olanlar olabilir o yüzden hatırlatmayı borç bilirim:
    http://blogs.voanews.com/turkish/sel...ayin-paylasin/

Bu haftasonu gezer de paylaşmak isterseniz adresim: motosikletlikiz@gmail.com

Yol hikayelerini (tarafımdan biraz düzenlenmiş haliyle) yayınlatmak isteyenler de aynı maile yazabilirler.

Washington'dan hepinize sevgiler...
    Selin

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yaavv Metehandro Pandası

Muzo abi Allah seni inandırsın dün gece saat 01 sularında Suadiyeden dolmuşa bindiğimde cepten mobil nete girdiğimde bu mesajı tesadüfen okudum ve çok güldüm...

Mc Selin Teyze benim namım lakabım pandadır... ayı familyası ise kuzenlerim sayılır...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Mc Selin Teyze benim namım lakabım pandadır... ayı familyası ise kuzenlerim sayılır...
    Öyle diyorsanız, öyledir Ursus Americanus burada koruma altında. Hatırlatayım

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı MK America adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle diyorsanız, öyledir Ursus Americanus burada koruma altında. Hatırlatayım
    valla apla burda beni kimse koruma altına almıyor...ayrıcalıklı bir tür olduğumun farkındayım ama kıymetim bilinmiyor...modlar ve admin tarafından sünnet edilmek isteniyorum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    -Bir Yakın Dövüş Hikayesi-

Amerikalı ya da Türk fark etmez. Bütün motosikletçileri yollarda benzer tehlikeler bekliyor. Bu tehlikelerden bazıları önümüze çıkabilecek olan engeller, çukurlar ya da hayvanlar...

Blogda yazdığım son yazıda ilginç bir "karşılaşma" hikayesini paylaşmıştım. Bir siyah yavru ayıyla gözgöze gelişimizi! Türk motorcular "O da birşey mi burada aramadığın kadar ayı var" dediler bol bol Biliyorum... Hatırlıyorum, hatırlamaz olur muyum?

Burada fazla miktarda sincap var. Şehirde insanlarla birlikte yaşıyorlar. Bizim ofisin dışındaki birkaç ağaçta bile yaşayan sincaplar var. Genelde halk özenle yaklaşıyor. Tıpkı "vapurdan martılara simit atmak" gibi zaman zaman Amerikan simidi diyebileceğimiz "pretzel"lardan atıyorlar, besliyorlar sincapları.

Sevimli olmasına sevimliler ama her zaman göründükleri kadar masum değiller. Bu konuda dinlediğim çok ilginç öykülerden birisi bir Amerikalı motosikletçidendi... Yakın dövüş içeren bu öyküyü yazdım

http://blogs.voanews.com/turkish/sel...e-yakin-dovus/

Siz okuyunca burada biraz gülelim eğlenelim isterim. Burada sincapların bu haylazlığına dair çok komik TV reklamları var. Bunlardan ikisi blodga. Fikir vermek için buraya da koyuyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=JzoYOmfiEjI

Bu hikayeden bahsettiğimde meraklananlar, "ne zaman yazarsın" diye soranlar olmuştu. şu anda bu satırları okuyorlarsa: İşte yazdım

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Adam neler yaşamış, hele kask içine girme muhabbeti, gözümde canlandırmaya çalıştımda trajikomik
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

sezginkalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    bu spyder tarzı motosikletlere bayılıyorum, fotoğraflarda çok güzel, bir de çok bilmişlik gibi algılamayın ama, bunlara resim demişsiniz, bende bir fotoğrafçı olarak düzelteyim istedim.
    Sezgin KALKAN
    A RH+
    0554 776 76 64

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    -Bir Yakın Dövüş Hikayesi-

Amerikalı ya da Türk fark etmez. Bütün motosikletçileri yollarda benzer tehlikeler bekliyor. Bu tehlikelerden bazıları önümüze çıkabilecek olan engeller, çukurlar ya da hayvanlar...

Blogda yazdığım son yazıda ilginç bir "karşılaşma" hikayesini paylaşmıştım. Bir siyah yavru ayıyla gözgöze gelişimizi! Türk motorcular "O da birşey mi burada aramadığın kadar ayı var" dediler bol bol Biliyorum... Hatırlıyorum, hatırlamaz olur muyum?

Burada fazla miktarda sincap var. Şehirde insanlarla birlikte yaşıyorlar. Bizim ofisin dışındaki birkaç ağaçta bile yaşayan sincaplar var. Genelde halk özenle yaklaşıyor. Tıpkı "vapurdan martılara simit atmak" gibi zaman zaman Amerikan simidi diyebileceğimiz "pretzel"lardan atıyorlar, besliyorlar sincapları.

Sevimli olmasına sevimliler ama her zaman göründükleri kadar masum değiller. Bu konuda dinlediğim çok ilginç öykülerden birisi bir Amerikalı motosikletçidendi... Yakın dövüş içeren bu öyküyü yazdım

http://blogs.voanews.com/turkish/sel...e-yakin-dovus/

Siz okuyunca burada biraz gülelim eğlenelim isterim. Burada sincapların bu haylazlığına dair çok komik TV reklamları var. Bunlardan ikisi blodga. Fikir vermek için buraya da koyuyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=JzoYOmfiEjI

Bu hikayeden bahsettiğimde meraklananlar, "ne zaman yazarsın" diye soranlar olmuştu. şu anda bu satırları okuyorlarsa: İşte yazdım
    video süpermiş ya
    yeni yazınıda dinliyorum şuanda süper teşekkürler
    seslendirme süper sürekli dinliyorum ama şu 's' ler biraz fazlamı şırıldıyo kayıttamı sorun var acaba
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam neler yaşamış, hele kask içine girme muhabbeti, gözümde canlandırmaya çalıştımda trajikomik
    Gözünüzde canlandırabildiysem ne ala Tüyler ürpertici, değil mi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:00 ----------

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video süpermiş ya
    yeni yazınıda dinliyorum şuanda süper teşekkürler
    seslendirme süper sürekli dinliyorum ama şu 's' ler biraz fazlamı şırıldıyo kayıttamı sorun var acaba
    O "s"ler benim ağzımda şırıldıyor olabilir Emin olamadım. Şimdi stüdyoda başka bir kayıt yapıp deneyeceğim. Bazen stüdyo mikrofonlarına da bağlı olabiliyor bu hassasiyet.
    Not ettim

Video süper di mi? Her izlediğimde güldürüyor beni

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:03 ----------

Alıntı sezginkalkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu spyder tarzı motosikletlere bayılıyorum, fotoğraflarda çok güzel, bir de çok bilmişlik gibi algılamayın ama, bunlara resim demişsiniz, bende bir fotoğrafçı olarak düzelteyim istedim.
    Doğru söylüyorsunuz. Dikkatsizce yazmışım. Uyarınız iyi oldu.

Bu spyder'lara dair bir yazı yazacağım. Büyük ihtimalle sıradaki yazı o. Seversiniz umarım

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Çooooookkkk güzel bir haberim var

Motosikletli Kız Amerika'da blogu kısa sürede bazı mesajlarını yerine ulaştırdı!!! Akşam gazetesi benimle bir röportaj yaptı!

Hep ben yapardım röportajları, çok tuhaf hissediyorum kendimi Bu Pazar günü Akşam gazetesinin Pazar ekini alanlar sonra bana da söylesinler röportajı beğenip beğenmediklerini Sanırım internetten de ulaşılabilecek. Ben gazeteyi Türkiye'deki arkadaşlardan rica ettim. Alacaklar benim için.

Çok heyecanlıyım çok. Bunca yıldır canlı yayın yaparım hiç heyecanlanmam. Şimdi heyecanlandım işte ))

Sizle de paylaşmak istedim.

Merakla bekliyorum düşüncelerinizi ))

Selin

Motosikleti
    ooo viraGOO
    Çooooookkkk güzel bir haberim var

Motosikletli Kız Amerika'da blogu kısa sürede bazı mesajlarını yerine ulaştırdı!!! Akşam gazetesi benimle bir röportaj yaptı!

Hep ben yapardım röportajları, çok tuhaf hissediyorum kendimi Bu Pazar günü Akşam gazetesinin Pazar ekini alanlar sonra bana da söylesinler röportajı beğenip beğenmediklerini Sanırım internetten de ulaşılabilecek. Ben gazeteyi Türkiye'deki arkadaşlardan rica ettim. Alacaklar benim için.

Çok heyecanlıyım çok. Bunca yıldır canlı yayın yaparım hiç heyecanlanmam. Şimdi heyecanlandım işte ))

Sizle de paylaşmak istedim.

Merakla bekliyorum düşüncelerinizi ))

Selin

hadi hayırlısı merakla okıycam kız arkadaşıma seni örnek gösteriyorum pembe vespa alıcam sana diyorum binmem diyo bu konuda bana yardımcı olabilcek bi tavsiyen varsa dinlerim
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı SeMpaTuRk77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlısı merakla okıycam kız arkadaşıma seni örnek gösteriyorum pembe vespa alıcam sana diyorum binmem diyo bu konuda bana yardımcı olabilcek bi tavsiyen varsa dinlerim
    Bilmem ne tavsiye etsem? Blogu okusa biraz heves eder mi? Daha ne maceralar yazacağım oraya

Bir de ben pek öyle değilimdir ama genelde kadınları "giyim kuşam odaklı" şeylerle ikna olurlar. Sırf kaskı, montu, eldivenleri birbirine uuyyor ve çok şık duruyor diye vespaya binen arkadaşlarım vardı. Öyle renkli kıyafetler, süslü eldivenler falan göster arada bence

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Sırf kaskı, montu, eldivenleri birbirine uuyyor ve çok şık duruyor diye vespaya binen arkadaşlarım vardı. Öyle renkli kıyafetler, süslü eldivenler falan göster arada bence
    Süper ya
    Bir elbiseyi ucuz diye alıp sonra ona göre ayakkabı, ona göre çanta falan alıp elbiseyi alma amacını saptıran kadınlar var.

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper ya
    Bir elbiseyi ucuz diye alıp sonra ona göre ayakkabı, ona göre çanta falan alıp elbiseyi alma amacını saptıran kadınlar var.
    Ya işte öyle. Erkekler Mars'tan kadınlar Venüs'ten

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Dayanamıycam!!! Paylaşıcam!!!

Sabahtan beri artık blog üzerinden arkadaşlık kurduğum bir sürü okuyucudan mailler akıyor. Akşam'daki yazıyı görenler bana kopyalıyor. Tebrik ediyor. Yorumluyor. Ama buraya koymamışlar nedense :(

Önce utandım bu yapacağım şeyden ama çok heyecanlıyım mazur görün paylaşacağım.

İşte yazı: http://www.aksam.com.tr/motosikletli...r--35585h.html

Uyudum uyandım hala heyecanım dinmedi. İlginç... Bunca yıl canlı yayın falan hikaye. Böylesi ne tuhaf bir duyguymuş...

15 küsur yıldır görmediğim bir hocam blog sayesinde beni buldu 2 gün önce. Facebook üzerinden hasret gideriyoruz. Sürekli gözlerim dolu. Röportajla eskilere dönünce mi artık bilemiyorum canım dünden beri simit istiyor, peynirli pide istiyor. Künefe falan! Boğazda hayal kurmak :( Eski Foça'da okul arkadaşlarımı görmek :(

Çooook özlemişim özetle bazı şeyleri....

Hepinize desteğiniz için teşekkür ederim. Umarım dile getirmek istediğiniz konular için "ses" olmayı sürdürebilirim.

Sevgi ile,

Selin

sincap jet lee nin reenkarnasyonu heralde :D

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı BLCKSNRTY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sincap jet lee nin reenkarnasyonu heralde :D
    İlahi, bayadır bu kadar gülmemiştim. Aslında yazıda bu benzetmeyi kullanmak iyi olurmuş

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler