Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İlk kazam ={

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Regal Raptor DD150 E-2
    İlk kazamı yapmış bulunuyorum, ne yazık ki olayın şokundan resim falan çekemedim ama oalyı anlatmak isterim. İki şeeritli bir yolda sol şeritten ilerliyordum aracın biri sağ şeritte yavaşladı bende sol şeritten hızımı arttırdım tam o sırada sola u dönüş için kafasını çıkardı ve bana yandan çarptı. Sonuç olarak motorum paramparça ={ Bende kalçam ağrıyor bide ufak tefek bi kaç çizik var. Eldiven kask mont tam takım olduğum için kazadn ucuz yırttım. Bide şansıma araç ayaşıma değilde ayağımı koyduğum yerdeki metal parçaya(Arka frenin olduğu kısım) çarptı motorun üstünden uçsamda pek bi hasarım yok.
    Herkese kazasız belasız günler dilerim. He bişey daha türk polisinin nekadar Ş.... olduğunu bugün öğrendim bana hırsız muamelesi yaptılar, gbt falan yaptılar, bana çarpan karılara çok kibar davranırken bana lan lun falan dediler, sanki suçlu benmişim gibi ={ Artık 250gram kadın gördüğü için mi yoksa motorsiklet sürücüsü olduğum için mi böyle yaptılar bilmiyorum ama sinirlerim evereste tırmandı adeta ={
    [B][COLOR="Red"]34[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]H[/COLOR][/B]oş [B][COLOR="Red"]G[/COLOR][/B]eldin [B][COLOR="Red"]3291[/COLOR][/B]

*Yeni motoruna isim arıyor:silent: [Önerilere Açığım]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Geçmiş olsun , keşke yavaşladığını gördüğünüzde huylanıp hız kesseydiniz yada bekleseydiniz geçseydi özellikle kadın şoförse iki kez düşünmek gerekir

Tekrardan büyük geçmiş olsun.
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

Motosikleti
    SYM EVO 250
    geçmiş olsun kardeş..her motorcuyu kapkaccı sanıolardır da ondan..hoşkarsılamak gerek birnevi ama onlarda haksız yani..dediğin gibi 250 grama bişe yok,sana lan lun..olmamış bu...
    işte buna dokunma !!!

QM50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Home Made Kastino Qm 50 Chopper
    Geçmiş olsun inş ilk ve son olur malesef yurdumda bu işler böyle motorcularıda adam yerine koyan yok ztn bugunde ucuz atlatıım adam jiple ustume geliyodu tam dondum adam cıktı bende dalmışım dıger trafa bakıodum bende ucuz yırttım bu 2 gunde 2. oldu verilmiş sadakam varmıs. Tekrar gecmiş olsun
    Home Made Kastino Qm 50 Mini Chopper

Motosikleti
    kanuni popcorn 90
    Alıntı dj_space_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk kazamı yapmış bulunuyorum, ne yazık ki olayın şokundan resim falan çekemedim ama oalyı anlatmak isterim. İki şeeritli bir yolda sol şeritten ilerliyordum aracın biri sağ şeritte yavaşladı bende sol şeritten hızımı arttırdım tam o sırada sola u dönüş için kafasını çıkardı ve bana yandan çarptı. Sonuç olarak motorum paramparça ={ Bende kalçam ağrıyor bide ufak tefek bi kaç çizik var. Eldiven kask mont tam takım olduğum için kazadn ucuz yırttım. Bide şansıma araç ayaşıma değilde ayağımı koyduğum yerdeki metal parçaya(Arka frenin olduğu kısım) çarptı motorun üstünden uçsamda pek bi hasarım yok.
    Herkese kazasız belasız günler dilerim. He bişey daha türk polisinin nekadar Ş.... olduğunu bugün öğrendim bana hırsız muamelesi yaptılar, gbt falan yaptılar, bana çarpan karılara çok kibar davranırken bana lan lun falan dediler, sanki suçlu benmişim gibi ={ Artık 250gram kadın gördüğü için mi yoksa motorsiklet sürücüsü olduğum için mi böyle yaptılar bilmiyorum ama sinirlerim evereste tırmandı adeta ={
    geçmiş olsnn birader... allah başka kazalar vermesin.
    Polisin davranışı hakkaten yadırganacak durumda.
    gerçekten takla atmış olmana rağmen bence ucuz atlatmışşsın.
    Merak etme onlarda allahlarından bulurular. sen moralini bozma.

Motosikleti
    Regal Raptor DD150 E-2
    Alıntı kim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun , keşke yavaşladığını gördüğünüzde huylanıp hız kesseydiniz yada bekleseydiniz geçseydi özellikle kadın şoförse iki kez düşünmek gerekir

Tekrardan büyük geçmiş olsun.
    Sağ tarafta bi sitenin girişi vardı oraya girecek sandım, sola sinyal vermiş olsa beklerdim zaten...
    [B][COLOR="Red"]34[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]H[/COLOR][/B]oş [B][COLOR="Red"]G[/COLOR][/B]eldin [B][COLOR="Red"]3291[/COLOR][/B]

kovboy03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125 Tiger250 MCT250 Süperlight150 YBR
    Geçmiş olsun malesef türk erkekleri hep böyle değilmi.İyiki üzerinde koruma ekpmanların varmış.Allah beterinden korusun.
    Ey insan!Kaf dağı kadar yüksekte olsanda Kefene sığacak kadar küçüksün.UNUTMA:her şeyin bir hesabı var;üzdüğün kadar üzülürsün!

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    5 senedir içlerindeyim, bu işe başladığım her güne lanet ediyorum. geçmiş olsun.

Motosikleti
    Regal Raptor DD150 E-2
    Alıntı ıRamazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeş..her motorcuyu kapkaccı sanıolardır da ondan..hoşkarsılamak gerek birnevi ama onlarda haksız yani..dediğin gibi 250 grama bişe yok,sana lan lun..olmamış bu...
    İşte bana da aynısını yaptılar. Allahtan sağdan soldan geçen 2-3 motorcu arakdaş durup beni kendime getirdi...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçmiş olsun...............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Versys 650
    geçmiş olsun. hiç hoş karşılanacak bir yeri yok. gerçekten üzücü bir anı olmuş.koruyucu kıyafetlerin önemi tecrübeyle sabitlenmiş oldu. umarım hasarınıda karşı taraf karşılar.

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    En önemlisi sağlıklı olman gerisini fazla takma gerçekler böyle hödük çok piyasada. Geçmiş olsun Allah korumuş seni.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    SYM EVO 250
    motoruna isim diosun , benm gibi Garip koy ;)
    işte buna dokunma !!!

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polis mi?
    midem bulandı
    Çok geçmiş olsun. lan lun konuştıklarında ağzını topla diyemedin mi?
    112ciyiz

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Geçmiş olsun kardeşim.Ben bile nasıl sinirlendiysem seni düşünemiyorum.Tamam otomobildekiler hata yapmış ama polislerin yaptığı kabul edilemez.Merak ediyorum İstanbul trafiğinde sürekli araba kullanan insanların ne zaman araba sürmeyi öğreneceğini.Sağ şeritten u dönüşüne ancak bizim ülkemizde girilir.

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Çok geçmiş olsun. Yapılan muamele kabul edilemez fakat genellememek lazım. Allah a emanet olalım...
    M otorcuyum ben, O na yürekten bağlıyım, T ek tekerde şahlanırken, O nun gidişine hastayım, R acing değil belki ama, EN GEÇ AKŞAMA YANINDAYIM

Motosikleti
    Regal Raptor DD150 E-2
    Alıntı QM50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun inş ilk ve son olur malesef yurdumda bu işler böyle motorcularıda adam yerine koyan yok ztn bugunde ucuz atlatıım adam jiple ustume geliyodu tam dondum adam cıktı bende dalmışım dıger trafa bakıodum bende ucuz yırttım bu 2 gunde 2. oldu verilmiş sadakam varmıs. Tekrar gecmiş olsun
    İnşallah, sağolasın. Bizi nedense araç ve canlı yerine koymuyolar ={

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    geçmiş olsun, korumalar sayesinde ucuz kurtulmuşsun.
    polisin yaptığınıda genellemeyelim, münferit olaydır
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Honda Cbf 600 - Yamaha xmax 250i
    Geçmiş olsun, Allah tekrarını göstermesin.
    Erol Demirtaş
    O.M.M. Gold Member

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Geçmiş olsun.
    Hataya hata ile yaklaşmak üçüncü bir hatayı doğurur. Polis'in tutumu yanlış, senin üslübunda yanlış.
    İlk ve son kazan olur umarım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)