Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

İlk kazam ={

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Her türlü devlet memurunun vatandaşla senli benli konuşması bile suç olmalı. O adam senin müşterin, ona hizmet etmek gibi bir görevin var artistlik yapamazsın. Sadece görevinin gerektirdiği şeyleri saygılı bir şekilde isteyeceksin. Kendi kendine insanları yargılayıp suçlu muamelesi yapmayacaksın.

Bu yazdıklarım bu memlekette ne zaman uygulanacak ve ne zaman bu kültüre sahip insaların kökü kuruyacak o zaman adam olacağız işte.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    güncelliyim

Üniversite Hocamın Bayan Şoförler İçin Önerisi

http://www.motosiklet.net/forum/moto...n-onerisi.html
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Geçmiş olsun...
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Motosikleti
    burgman an 400
    Bu ve benzer olaylar ne ilk ne de son olacak anlaşılan :( Kanalizasyon kapağına tekeri değmesin diye direksiyonu sağa kıran şoför, ben sağındayken beni düşürünce özür yerine üstüme yürüdü ben yerde motor yerde, özür bekliyorum ama nerdeee

blacklord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2010
    Bununla geçmiş olsun kardeş. Her polis böyle değil tabi. Böyle polislere şöyle http://www.youtube.com/watch?v=Ba40m...eature=related Ghost Rider yapmak lazım
    http://www.flashokey.com

Motosikleti
    Regal Raptor DD150 E-2
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En önemlisi sağlıklı olman gerisini fazla takma gerçekler böyle hödük çok piyasada. Geçmiş olsun Allah korumuş seni.
    Sağolasın dostum =}
    [B][COLOR="Red"]34[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]H[/COLOR][/B]oş [B][COLOR="Red"]G[/COLOR][/B]eldin [B][COLOR="Red"]3291[/COLOR][/B]

*Yeni motoruna isim arıyor:silent: [Önerilere Açığım]

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    sana polısler lan lun dediler he vaybe suçsuz oldugun halde hemde ,karıları gorduler ş*r*f*s*z ler ya bitmiş bu ulke bitmiş polısınde ekıpmanlarınında ya
    1- Ucuza alan iki kere alir
    2- Calisiyorsa kurcalama
    3- Her zaman Gülümse ve tesekkür et.Hem maliyeti sıfır hem de değerine paha biçilmez.

Motosikleti
    Regal Raptor DD150 E-2
    Alıntı ıRamazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoruna isim diosun , benm gibi Garip koy ;)
    =} O hale getirdiler malesef.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:31 ----------

Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polis mi?
    midem bulandı
    Çok geçmiş olsun. lan lun konuştıklarında ağzını topla diyemedin mi?
    Polisler geldiğinde ben yerde çömelmiş sigara içiyordum. Yalnız olduğum ve olayın şoku hala üstümde olduğu için kendime gelememiştim zaten geldiklerinde hemen kadınların yanına gidip geçmiş olsun cart curt muhabbeti yaptılar sonra bana dönüp geçmiş olsun bile demeden ehliyeti var mı senin dikkat etsene falan dediler. Yav ben motorun üstünden uçmuşum arkadaş o şekilde yaklaştıklarında cevap bile bulamadım afalladım...
    [B][COLOR="Red"]34[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]H[/COLOR][/B]oş [B][COLOR="Red"]G[/COLOR][/B]eldin [B][COLOR="Red"]3291[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    geçmiş olsun..

Motosikleti
    Regal Raptor DD150 E-2
    Alıntı RamonRojo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim.Ben bile nasıl sinirlendiysem seni düşünemiyorum.Tamam otomobildekiler hata yapmış ama polislerin yaptığı kabul edilemez.Merak ediyorum İstanbul trafiğinde sürekli araba kullanan insanların ne zaman araba sürmeyi öğreneceğini.Sağ şeritten u dönüşüne ancak bizim ülkemizde girilir.
    Sorma yaa, zaten sürücü yeni şöförmüş aracıda yeniymiş 15 günlük. Yanında ki diğer kadında sürücü kursundan arkadaşıymış ve trafik dersi veriyormuş.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:42 ----------

Alıntı Motor_Derili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Yapılan muamele kabul edilemez fakat genellememek lazım. Allah a emanet olalım...
    Teşekkür ederim dostum, amin allah dha beterinden saklasın.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:50 ----------

Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun, korumalar sayesinde ucuz kurtulmuşsun.
    polisin yaptığınıda genellemeyelim, münferit olaydır
    Sağolasın. Umarım münferittir ve bi daha ki sefere daha iyileriyle karşılaşırım =}

Motosikleti
    Regal Raptor DD150 E-2
    Alıntı Eroldem34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, Allah tekrarını göstermesin.
    Sağol dostum, amin. Kimseye göstermesin...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:33 ----------

Alıntı ertanos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.
    Hataya hata ile yaklaşmak üçüncü bir hatayı doğurur. Polis'in tutumu yanlış, senin üslübunda yanlış.
    İlk ve son kazan olur umarım.
    O anki psikolojik durumumla olabileceğim en iyi uslub aslında, ama haklısın hatadan hatalar doğar.

ozan_oz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun...
    Bir masanın arkasından konuşan, yetkiyi ele geçiren herkes ne yazık ki diğerlerine sen diye hitap etme, onları aşağılama ve tersleme hakkını kendinde görüyor... Polislerde ne yazık ki bu daha ters bir hal alıp orada burada kabadayılık yapma noktasına gelebiliyor.

Umarım bundan sonra kazasız belasız sürersiniz, tekrar geçmiş olsun...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)