Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

minübüs motor sıkıştırması ile ilgili dava NİHAYET 16 Şubat

Motovento
    REKLAM ALANI

Dostum , büyük geçmiş olsun...

Kibarlığın bitmediği yerde sinir başlar , ahh keşke o eleman karakol yerine tinercilerin mekanına düşseydi de 2 paket sigaraya , tinercilerin elinde kalsaydı , demek isterdim ama , iyiki polis eline düşmüş , yoksa burnu kırık birini karakola getirdiğiniz zaman , seni istediği kadar sıkıştırsa da sen suçlu duruma düşersin...

Tabiki yasal yollara başvurmak en iyisi...

Ama bu konuda (MOTOSİKLETLERİ FARKETMEK)bilinçsiz vatandaş çok , aslında trafikte 1 tane değil , yüzlerce hatta binlerce (HAYVAN) var...

Tekrar geçmiş olsun , saygılar, buradan bir de ESK. deki HAYVANLARA mesajım var : Eğer hayvanlık ederseniz , şehri terkedin , Eskişehir küçük bi yer ama , biz fazlasıyla büyüğüz....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Çok çok geçmiş olsun, motorcu kardeşim... ben daha motor almayı yeni düşünürken bu yazılarıda okumayı ihmal etmiyorum... Bunlar hayatın gerçekleri. Bu konulara çok dikkat etmeli ve bunların üstüne gitmeliyiz!!
    Bu konuyu bizlerle paylaştığın için teşekkürler. Umarım davanı kazanırsın ve o hayvanda(afedersiniz bende kızdım) fazlaca cezasını çeker ve diğerlerinede ibret olur..
    Allah Hepinizi, Kazadan, Beladan Korusun!:salut: Çok hız yapmayın arkdaşlar, hareket felan hiç yapmayın.. dikkat edin... Ayhan Sözen: Motosiklet Hayranlarından birisiyim işte...:queen:
    İlgi alanım sportif motorlar üzerine

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Arkadaşlar bu konu kapandı.08/04/2006...Tabiki layıki ile..

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11579

ahmetkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kafasinda Lastik Yakalim
    Böylelerine Hayvan Derseniz Hayvanlara Hakaret Etmiş Olursunuz

tahamesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Grand Dink 150
    abi çok geçmiş olsun o hayvanlardan birtanesini dövme şerefine nail oldum... hepsi şerefsiz 2 tekerlek üzerinde gidenlerin canı yok gibi düşünüyorlar... tekrar geçmiş olsun

DarkArchAnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung RT 125
    ilk defa bi forumda bu kadar uzun bi yazı okudum ve hayvan çocuklarım var derken acaba o olay anında bunun ailesi diye sormadımı kendine....

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Dava sonucunu da gördüm ayrıntısını da okudum şimdi. Allah bizleri, hepimizi böle HAYVAN lardan korusun. çok kötü bir durum. Okurken kanım çekildiğini düşünürsem, kendimi arkadaşın yerine kesinlikle koymak istemezdim... Geç de olsa biraz çok çok çok çok geçmiş olsun ..

Bolu Beyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ağzım açık kaldı desem yeridir. ya bu adam hiç sopa yemedi ya sayı saymayı bilmiyo. iyi yapmışsın kuzen.
    As technician As Possible

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler