Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Motosiklet ve Köpek Korkusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir zaman Kocaeli Dağlarında gezideyken; motor kadar bitane kapıyordu bacaklarımızı
    Hahaha kardeşim o köpek degildi bildigin Attı aklima geldi simdi oturdugum yerde heycan yaptim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Chymera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bi kere Kastamonuya gidiyorum dağlık bölgedeyiz çam falan hep köy gibi yerden geçiyorum hız 90-100 km 2 tane motor önüme atladı yavaşlasam öldürecekler baya büyük o hızla kuma girdim ama nasıl kurtardım bilmiyorum normalde kurtaramam insan can havliyle neler yaptığını bilmiyorum o zaman anladım :D

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE
    Bi yerde okuyup ogrenmistm sanirim bu kopek icin bile bi teknik varmis kopek akilli hayvan siz uzaktangelirken once bekler sizin hizinizi olcer sonra yanindan gececeginiz zamana yakin kosmaya baslar yani siz uzakta gordugunuzde once vites dusurup gaz keser kopegin yanina gelmeden 2_3 saniye (motoruna gore degisebilir) once de gazi koklerseniz kopek bi anda yetisemicek kdr arkanizda kalmis oluyor.ben denemistm gayet mantikli ve uygulanabilen bi teknik.ha birden onune atlar ,sen gormezsin yandan firlsr fln gibi durumlarda cok yapcak bisey yok gibi .o kadarini bikemiyorum...

Köy yollarında kuru sıkı kesin çözüm ama her ihtimal yanıma havalı tabancada alırım.

Şehir içindekiler zaten sakin ha bazıları gürlüyor ama yağmıyor.

Motosikleti
    Asya Swift 150
    Haha köydeki durumları bilmem ama frekans falan baya teçhizatlı çalışıyor ekip :D
    En iyi yöntem bağcıklarını sıkı bağla ve ağzına yapıştır Sakın hayvanları sevmiyor yargısına kapılmayalım ama o duruma çok uyuz oluyorum ve her defasında düşme pahasına tekme atıyorum

Alıntı atilas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arazide motor kullandığım için genellikle köpeklerle karşılaşıyorum.genellikle motorun yanında koşuyorlar,ısırmak için hamle yapanı henüz olmadı.
    gazlayıp gidiyorum yetişemiyorlar.bazen üzerlerine sürüyorum kaçmaya başlıyorlar,sonrada kovalıyorlar.bazen iyice yavaşlıyorum havlamalarına FMF le karşılık veriyorum.FMF in sesi on köpeğin sesine bedel.Köpeğin tipine göre davranıyorum.yol müsaitse gazlıyorum,değilse üzerine giderek veya egzos sesiyle korkutuyorum.
    ısırmaya çalışmadıkları sürece kesinlikle vurmak aklımdan geçmez.
    edit
    pazar günü kangal la karşılaştım ,sahibi zinciri zor tuttu.kangal için tek kural kaçanın anası ağlamaz.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Malum bir çoğumuz android yada ios telefon kullanmaktayız marketlerden köpek savar olarak aratırsanız güzel bir program var şahsen denedim işe yarıyor en yüksek desibele alıp basıyorsun ekran tuşuna hayvan aptallaşıyor.. Çok yüksek frekanslı ses olduğundan dolayı uzaklaşmak zorunda kalıyor ama programları indirip de zevk olsun diye kullanmayın pls

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    köpekten korktuğu için motor almayan hiçkimse duymadım şimdiye kadar..

Motosikleti
    honda nc750 x
    http://www.indirdik.com/Ultrasonik-Kopeksavar-Kedi-Kopek-Kovucu

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)