Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ucuz motosikletler buldum almalı mıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI
    _halil_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XY100-E 2011
    Arkadaşlar acemi olduğum için motora fazla para vermek istemiyorum.. Acemiliği attıktan sonra 0 km adam gibi bi motosiklet almak istiyorum.. Ucuz motosiklet arayışına girdim ve bir ilan dikkatimi çekti.. Hırsızlık malı olmadığına dair faturada veriliyormuş..
    Sizce bu motorlardan birini almalı mıyım ?

İLAN İÇİN TIKLA
    - Yanlış Bir Hayat Doğru Yaşanmaz..

- Yanlış Yapmadan Doğru Bulunmaz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ntticaret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kap makinaları ve sukutur makinaları bulunmaktadır ))

çöpe atılacak paran mı var arkadaşım?
    Biber muhakkak yakar; ya girerken ya çıkarken...

6uven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 ( BY 1623 )
    Dostum ben olsam şahsen almam birincisi plaka ve ruhsat olayı yok Bu şekilde nasıl biniceksin ıssız köy gibi yerde binmek istiyorsan o başka tabi, bu şekilde trafikte sorun yaşarsın sadece ikincisi satmak istediğin zaman da sorun yaşıcaksın aldığın fiyatın çook altına verirsin satsan bile , üçüncü bir olayda baktığın motorlar zaten piyasa fiyatında 500 ile 1000 arası diyo zaten o gördüklerinin piyasa fiyatı o kadar örneğin o kırmızı renkli mondial 150 zatı başka bi yerde 750-800 e bulabilirsin plakalı ruhsatlı sorunsuz bi şekilde binersin satarkende sorun olmaz Benim fikrim hiç bulaşma dostum..

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Bırak bunlarla köyde tarlada, trafiğe karışmadan binecekler ilgilensin. Çürüyünce de kaldırır atarlar bir kenara.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Yedek parça temini için diyeceğim ama Çin grubunun zibilyon tane yedek parçası var zaten. Issıda binmek için alınır ama. Issıza neden gidilir o da ayrı tabi

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    ancak aynı şartlarda ama yürür vaziyette iyi bir ustanın elinde nakite dönüştürmek için değerlendirilebilir yada yedek parça.
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    500 tl çöpe atmak gibi bişey...üstelik o çöpe attıgın 500 tl nin başına 150-200 tl masraf çıkarma ihtimalide var )
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    yapma parana yazık edersin zaten plaka ruhsat yok polis yakaladımı direk alır.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    arkadaş ruhsatlıları bile aynı fiyata neden riske giresin ki
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Kuba XY100-E 2011
    Cevaplar için teşekürler arkadaşlar 0 çinli almak en iyisi galiba.. Yaza kadar ne seçim yapacağımı gerçekten merak ediyorum..

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yedek parça temini için diyeceğim ama Çin grubunun zibilyon tane yedek parçası var zaten. Issıda binmek için alınır ama. Issıza neden gidilir o da ayrı tabi

ya Engin bu zibilyon tane bizim roma rakamıyla kaç tane ediyor ???

çok merak ettim yaw!!!
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş benim gibi bir kanuni al idareten kullan bs 125 modelini aldım 4400 km deyim tık yok tek sıkıntısı jantı eğdirdim o da benim sorunum çukuru görmedim başka bişeysi yok 95 km rahat yapıyor öğrenmek için güzel sonrası işte ne alırsan sana kalmış

Motosikleti
    Kuba XY100-E 2011
    seyitster tavsiyen için teşekürler.. Kanuni bs 125 e bakmak için kanuninin sitesine girdim breton 125 fiyat ve görüntü olarak daha çok hoşuma gitti..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bu motorlarda ruhsat plaka olsa bile, parçası pahalı yeni motora acemilik kaynaklı hasar verip harcayacağın paradan çok para harcarsın. Bence

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _halil_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seyitster tavsiyen için teşekürler.. Kanuni bs 125 e bakmak için kanuninin sitesine girdim breton 125 fiyat ve görüntü olarak daha çok hoşuma gitti..
    sen bilirsin kardeş dediğimi anladıysan sorun yok kısa süreliğine kullanım için ikinci elden çok sıfır ucuz motosikletlere bak artık breton mu alırsın ne alırsın bilmem bu arada breton da çok sağlam motosiklettir komşumuzda var adam çiftçi tarla yollarında kullanıyor tarlaya gitmek için 3 yıldır falan kullanıyor tarla yollarınıda bilirsin tümsek çamur toz enduro gibi kullanımda daha sorun çıkarmadı

bu arada sıfır km adam gibi motosiklet alacağını söylemişsin daha sonra bu motosiklette 5000 km yi tamamladıktan sonra kafamda değişik motosikletler var ama karar veremedim sen ne almayı planlıyorsun ??

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    reis ilgilenirsen indirimde yaparım nakliyede benden

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...36262241/detay

EGE ULAŞIM KARGO...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    alışmak için alacaksan sıfır alma sahibinden de çokça temiz ve hesaplı ikinci eller var al 5000 km kullan fazla zarar etmeden sende sat en azından paranın hepsini çöpe atmamış olursun ve biraz nakit biriktirip isrediğini alana kadar idare et yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Kuba XY100-E 2011
    sen bilirsin kardeş dediğimi anladıysan sorun yok kısa süreliğine kullanım için ikinci elden çok sıfır ucuz motosikletlere bak artık breton mu alırsın ne alırsın bilmem bu arada breton da çok sağlam motosiklettir komşumuzda var adam çiftçi tarla yollarında kullanıyor tarlaya gitmek için 3 yıldır falan kullanıyor tarla yollarınıda bilirsin tümsek çamur toz enduro gibi kullanımda daha sorun çıkarmadı

bu arada sıfır km adam gibi motosiklet alacağını söylemişsin daha sonra bu motosiklette 5000 km yi tamamladıktan sonra kafamda değişik motosikletler var ama karar veremedim sen ne almayı planlıyorsun ??
    Honda VTR 250 , Honda CBF 250 , Yamaha YBR 250 , Hyosung GT 250‎

Şimdilik ilerde sadece bunlardan birini düşünüyorum.. Senin aklında hangi motorlar var ?

cengaver29 teşekkür ediyorum ama bu motor benim için çok kaba..

alışmak için alacaksan sıfır alma sahibinden de çokça temiz ve hesaplı ikinci eller var al 5000 km kullan fazla zarar etmeden sende sat en azından paranın hepsini çöpe atmamış olursun ve biraz nakit biriktirip isrediğini alana kadar idare et yani
    Tavsiyen için teşekürler.. Oturduğum bölgeye yakın bir yerden 2. el temiz bulursam olabilir..

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    motorların perti çıkmış o kırmızı baştaki ne halde. zaten o halde aynı motorun plaka ruhsatlı olanını alırsın 500 liraya belki daha ucuza.

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    bu herifi TDK' ya şikayet etsem müebbet hapis yer motorlar içinde diyecek birşey bulamıyorum hiç bulaşma en başta zat gördüm sanki
    bu kawasaki bir başka dostummm

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)