Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

e devlet şifresi olan arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu şifreden bi ben alamadım gitti geçen gün postaneye sordum şifre kalmamış yine alamadım. şimdi arkadaşlar bu linkdeki
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41969272/detay
    motosiklete gidip bakmak istiyorum ama satılan semt ve satıcının tutarı olsun pek güven hissedemedim nedense ama yinede görmek istiyorum.bu motorun plaka sorgusunu yapabilirmisiniz? vergi borcu muaynesi ve trafik ceza sorgusunu
    bide ilan hakkında yorumda bulunursanız sevinirim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:36 ----------

satıcıya
    Duman atma,çekişten düşme,zor çalışma gibi olumsuzluk var mı?Akü ve lastiklerin durumu nedir? diye mesaj attım
    ''çekişten düşme tabiki var.olmayan motor yoktur,zor çalışma gıbı sorun yok. duğmeye bastın mı çalısıyo.duman atma çok çok az var. akü yeni. arka lastıkte yenı kış lastiği lastikleri iyi durumda. ''
    böyle bi cevap atmış
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    iyi işte adam azda olsa sorunlarını belırtmıs.
    sorunları belırten degıl. cok temız motor gel al dıyenden kork
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    Honda spacy 2001
    Araç Bilgileri
    Plaka No34FM3015
    MarkaMONDIAL
    Model2007
    Sahiplik Belge Tarihi26/09/2008
    Tescil BirimiFATİH
    Renk 1SİYAHRenk 2 BİLİNMİYOR
    CinsiMOTOSİKLET
    Çalıntı mı?HAYIR
    Hak MahrumiyetiYOK

Alıntı sayim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araç Bilgileri
    Plaka No34FM3015
    MarkaMONDIAL
    Model2007
    Sahiplik Belge Tarihi26/09/2008
    Tescil BirimiFATİH
    Renk 1SİYAHRenk 2 BİLİNMİYOR
    CinsiMOTOSİKLET
    Çalıntı mı?HAYIR
    Hak MahrumiyetiYOK
    çok teşekkür ederim.peki başka sorgulayabilceğimiz birşey varmı?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:45 ----------

Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi işte adam azda olsa sorunlarını belırtmıs.
    sorunları belırten degıl. cok temız motor gel al dıyenden kork
    haklısın aslında ama profilindeki numara başka birinin numarası sanırım o numaradaki kişi cevap vermiyo telefona bende mesaj attım sizi aradım cevap vermediniz diye 536lı numarayı verdi bana bu sefer sonra bu sabahta ilanada eklemiş 536lı numarayı.

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    bu durumlar cok oluyor. sahibinden hesabın varsa benım motoru satılıga cıkar vs muhabbetler oluyor. baska bırı ılanı acıyor
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    11.000 km de yanlız abim be
    5000 lerden sonra çinliler sapıtıyo
    daha fazla vibrasyon fln

Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11.000 km de yanlız abim be
    5000 lerden sonra çinliler sapıtıyo
    daha fazla vibrasyon fln
    bu motorla 85bin yapıpta hala yürür vaziyette olanları var satılık ilanı açmış bu modeller biraz daha iyi sanırım diğer mondiallere kıyasla

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:22 ----------

ben anlamıyorum bu adamı ya yeni verdiği telefonada ulaşılmıyo gidicem şu galeridekine bakıcam ama gri hiç istemediğim bi renk http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41858746/detay

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Bende hiçbir PTT de bulamıyorum bu şifreyi, kasten mi vermiyorlar nedir
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende hiçbir PTT de bulamıyorum bu şifreyi, kasten mi vermiyorlar nedir
    yok satıyo, gelcek diyolar ama gelmiyo anlamadım gitti

mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow-750 - 2006
    Merhaba,
    1600 TL civarında ''0'' km bulmak mevcut.Ciddi düşünüyorsanız bu şekilde de alabilirsiniz.Sonuçta arasında bir cep telefonu fiyatı mevcut.

Alıntı mutu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    1600 TL civarında ''0'' km bulmak mevcut.Ciddi düşünüyorsanız bu şekilde de alabilirsiniz.Sonuçta arasında bir cep telefonu fiyatı mevcut.
    1600tl ye hangi bayide acaba benim bulabildiğim 1800e 2007 üretim mondial 2010 üretim de asyalar var

Motosikleti
    Shadow-750 - 2006

ben bu ilanı nasıl görmemişim ya
    aradım ruhsat masrafları dahil 2000tl dedi nakitte 1900 ama siyah yokmuş ellerinde

Motosikleti
    Shadow-750 - 2006
    Süper.
    Ruhsat masraflarını kendin üstlen ve gidip bir muameleci ile anlaş.Emin ol fiyatı biraz daha indirebilirsin
    Siyah sorun değil .. Motor sıfır mı ? sıfır..Önerim lastikleri kontrol et ( lastikler eski üretim olabilir )
    Rengi sorun etme.folyo ile araba kaplanıyor..motorunu da istediğin renk yapabilirsin.

Alıntı mutu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper.
    Ruhsat masraflarını kendin üstlen ve gidip bir muameleci ile anlaş.Emin ol fiyatı biraz daha indirebilirsin
    Siyah sorun değil .. Motor sıfır mı ? sıfır..Önerim lastikleri kontrol et ( lastikler eski üretim olabilir )
    Rengi sorun etme.folyo ile araba kaplanıyor..motorunu da istediğin renk yapabilirsin.
    istediğim renk yapabilirim ama oda ruhsata işli olmaz o problemi var malesef.ruhsat masrafları 300tl tutuyomuş kendimde yaptırabilirim dediğin gibi ama 0 alınca bide rodaj olayı var. 2. elde ruhsat üstüne alma 100tl kadar

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorla 85bin yapıpta hala yürür vaziyette olanları var satılık ilanı açmış bu modeller biraz daha iyi sanırım diğer mondiallere kıyasla

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:22 ----------

ben anlamıyorum bu adamı ya yeni verdiği telefonada ulaşılmıyo gidicem şu galeridekine bakıcam ama gri hiç istemediğim bi renk http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41858746/detay
    bu çakırca motor, e-5 üzerinde..gidip konuşmuşluğumuz vardır kendisiyle, iyi birisidir.. kendisi zaten motosiklet ustasıdır.. cennet durağından inince orada benzin istasyonunun tarafında kınacı işkembe çorbacının yan tarafı hemen ..zamanında gv 250 alacaktık oradan kredi çıkmadığı için alamamıştık :(
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu çakırca motor, e-5 üzerinde..gidip konuşmuşluğumuz vardır kendisiyle, iyi birisidir.. kendisi zaten motosiklet ustasıdır.. cennet durağından inince orada benzin istasyonunun tarafında kınacı işkembe çorbacının yan tarafı hemen ..zamanında gv 250 alacaktık oradan kredi çıkmadığı için alamamıştık :(
    evet dediğin yerde biliyorumda mesaj attım 1200 e düştü siyah olsa alırdım ama gri istemiyorum 1000tl ye bıraksa alırım aslında 100tl de ruhsata gitcek çünkü

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    20.000 km 125 UKT Çinli kullanmış birisi olarak görüşlerimi belirtmek isterim.
    Çinlilerin Scooter motorları yukarıda da denildiği gibi 5000 den sonra iyi de bakılmamışsa sorun çıkarar. Vitesliler farklı onlar daha kaliteli. Parça fiyatları vs. ucuz diye yanılma. Elinden gelmiyorsa tamir bakım işi tamircilere yedirirsin parayı

Sıfır alırsan yukarıda gösterdiğin motoru durum farklı mı olur bilmiyorum. Şu anda Mondial 150 MR kullanıyorum 2 gündür. Eski versiyon Çinlilerle alakası yok. Çok güzel motorlar. Vibrasyon yok denecek kadar az. İmkanın varsa 2011 modellere bak derim.

Ayrıca sıfır km motorsiklet için Trafik+Ruhsat masraflarını yazıyorum.

Sigorta (İstanbul için Fiba Sigorta) : 110 TL (İstediğin sigortacılardan fiyat alabilirsin Fiyatlar İstanbul için 110 - 200 arasında değişiyor.)
    Ek1 Formu Düzenleme : 10 TL (Muamelecilere doldurtabilirsin)
    Trafik ve Tescil Belgesi : 117 TL (Trafik şubesine ödüyorsun)
    Plaka Basımı : 9.50 TL. (Şöförler odasından)

Toplam : 246,50 TL.

İkinci el alırsan plaka masrafın ve Trafik belgesi masrafın olmayacak Yani 9,50+50 TL. Toplam 59.5 TL. masrafın düşecek...

Ayrıca Mondial için konuşuyorum 2011 öncesi sıfır km. motorların fiyatları düştü. Elden çıkarıyorlar o eski versiyonları. Üretimleri de artık yok. 2011 de şekilleri aynı olabilir ama motor yapıları değişiyor...
    Selamlar....
    M otorcuyum ben, O na yürekten bağlıyım, T ek tekerde şahlanırken, O nun gidişine hastayım, R acing değil belki ama, EN GEÇ AKŞAMA YANINDAYIM

Alıntı Motor_Derili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20.000 km 125 UKT Çinli kullanmış birisi olarak görüşlerimi belirtmek isterim.
    Çinlilerin Scooter motorları yukarıda da denildiği gibi 5000 den sonra iyi de bakılmamışsa sorun çıkarar. Vitesliler farklı onlar daha kaliteli. Parça fiyatları vs. ucuz diye yanılma. Elinden gelmiyorsa tamir bakım işi tamircilere yedirirsin parayı

Sıfır alırsan yukarıda gösterdiğin motoru durum farklı mı olur bilmiyorum. Şu anda Mondial 150 MR kullanıyorum 2 gündür. Eski versiyon Çinlilerle alakası yok. Çok güzel motorlar. Vibrasyon yok denecek kadar az. İmkanın varsa 2011 modellere bak derim.

Ayrıca sıfır km motorsiklet için Trafik+Ruhsat masraflarını yazıyorum.

Sigorta (İstanbul için Fiba Sigorta) : 110 TL (İstediğin sigortacılardan fiyat alabilirsin Fiyatlar İstanbul için 110 - 200 arasında değişiyor.)
    Ek1 Formu Düzenleme : 10 TL (Muamelecilere doldurtabilirsin)
    Trafik ve Tescil Belgesi : 117 TL (Trafik şubesine ödüyorsun)
    Plaka Basımı : 9.50 TL. (Şöförler odasından)

Toplam : 246,50 TL.

İkinci el alırsan plaka masrafın ve Trafik belgesi masrafın olmayacak Yani 9,50+50 TL. Toplam 59.5 TL. masrafın düşecek...

Ayrıca Mondial için konuşuyorum 2011 öncesi sıfır km. motorların fiyatları düştü. Elden çıkarıyorlar o eski versiyonları. Üretimleri de artık yok. 2011 de şekilleri aynı olabilir ama motor yapıları değişiyor...
    Selamlar....
    bilgiler için saol dostum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duman atma,çekişten düşme,zor çalışma gibi olumsuzluk var mı?Akü ve lastiklerin durumu nedir? diye mesaj attım
    ''çekişten düşme tabiki var.olmayan motor yoktur,zor çalışma gıbı sorun yok. duğmeye bastın mı çalısıyo.duman atma çok çok az var. akü yeni. arka lastıkte yenı kış lastiği lastikleri iyi durumda. ''
    böyle bi cevap atmış
    11000 kilometredeki motor ne kadar çinli de olsa bakım da yapılmasa çekişi düşme duman atma gibi sorunları olmaması lazım. 4-5 bin km'den önce yağını bile değiştirmeyen 150zc kullanıcısı arkadaşımın motoru bile 20 bin km'ye kadar duman atmıyordu. Ayrıca lastik yeni midir bilmem ama kış lastiği olayı yalan. Lastik biraz dişli oldumu millet kış lastiği diyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)