Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

dainese torque out bot

Motovento
    REKLAM ALANI
    angorstatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 2006
    selamlar,
    fazer kullanıyorum. dainesenin torque out botundan almayı düşünüyorum. fakat bazı sitelerde bu bot için "sport" bazılarında ise "sport touring" özelliği verilmiş. botu denedim. satıcı, bu botu fazerda kullanabileceğimi söyledi fakat dediğim gibi bazı sitelerde bu bot spor kullanım için diyor. spor kullanım botlarda bilek bölgesinde bir açı olduğu için fazera uygun olmaz. bu botu kullanan, bilgilerini benimle paylaşacak olan arkadaşların yardımını rica ederim.
    sevgiler

http://img26.imageshack.us/img26/409...rosso6ross.jpg
    motorda motor, ille de motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Kullanılır yakındanda görmüştüm bi kızıl toprağa gidip denerseniz çok faydalı olur. Bu ayakkabıyla Z750 kullanan tanıdığım var çok skntı olmaz heralde
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Motosikleti
    FAZER 2006
    Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanılır yakındanda görmüştüm bi kızıl toprağa gidip denerseniz çok faydalı olur. Bu ayakkabıyla Z750 kullanan tanıdığım var çok skntı olmaz heralde
    botu denedim zaten de satıcı her zaman satıcıdır.. yoğurdum ekşi demiyor kimse.. satıcı kullanır dedi diye 600.tlyi çöpe atmak var işin sonunda..

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Botu tanimiyorum ama sport kelimesinden kastiniz, sportif arazi faaliyetleri veya pist için mi ise, degil.(resmine bakarak soyledim)

Amaciniz sportif kullanim degilse, rahatlik açisindan kisa botlar da tercih edilebilir.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Alıntı angorstatik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    botu denedim zaten de satıcı her zaman satıcıdır.. yoğurdum ekşi demiyor kimse.. satıcı kullanır dedi diye 600.tlyi çöpe atmak var işin sonunda..
    motorla gidip dener ve motorun üstüne binerek bakarsan daha rahat olur demek istedim :D
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Çok yakın bir arkadaşım 3 senedir kullanıyor, yaz kış sürekli aayağında, fazerda rahat edersin ve günlük olarak ta en rahat kullanılabilecek botlardan biri.
    GKN MOTORS

Motosikleti
    FAZER 2006
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Botu tanimiyorum ama sport kelimesinden kastiniz, sportif arazi faaliyetleri veya pist için mi ise, degil.(resmine bakarak soyledim)

Amaciniz sportif kullanim degilse, rahatlik açisindan kisa botlar da tercih edilebilir.
    kısa bot var ancak güvenli olduğunu düşünmediğim için uzun bir bot düşünüyorum..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:07 ----------

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yakın bir arkadaşım 3 senedir kullanıyor, yaz kış sürekli aayağında, fazerda rahat edersin ve günlük olarak ta en rahat kullanılabilecek botlardan biri.
    Teşekkürler GKN, elde var 1 olarak toplamaya başlayayım bu bilgiyi..

Motosikleti
    Honda
    Alıntı angorstatik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kısa bot var ancak güvenli olduğunu düşünmediğim için uzun bir bot düşünüyorum..
    Kisa bot gerçekten de bilekler için handikap.
    Fakat uzun botlar, bir zaman sonra ufff dedirtebilip, bir kenara atilabiliyor.
    Yani hiç koruma olmamasindan belli bir seviyede koruma tercih edilebilir.

Isin gerçegi motosiklet botlari gunluk hayatinizi etkileyecek sekilde olmamali.
    Uzun yol yapiyor, veya gununuzun buyuk bolumu motosiklet uzerinde geçiyorsa, bu tür botlari tercih etmeniz yarariniza olur.
    Veya motosikletinizden indikten sonra, gunluk kiyafetlerinizi,ayakkabilarinizi degisip giyebileceginiz bir imkan varsa, mutlaka alin.
    Ama ben bu botu sabah giydim mi aksama kadar ayagimda kalacak diyorsaniz,iyin dusunun derim.
    Yalniz bir noktayi onemle belirteyim.
    Insan bir zaman sonra alisiyor.
    Yani dayanirim,alisirim diyorsaniz, tabiki en dogru tercih, bu tarz bir bot olacaktir.

Motosikleti
    FAZER 2006
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kisa bot gerçekten de bilekler için handikap.
    Fakat uzun botlar, bir zaman sonra ufff dedirtebilip, bir kenara atilabiliyor.
    Yani hiç koruma olmamasindan belli bir seviyede koruma tercih edilebilir.

Isin gerçegi motosiklet botlari gunluk hayatinizi etkileyecek sekilde olmamali.
    Uzun yol yapiyor, veya gununuzun buyuk bolumu motosiklet uzerinde geçiyorsa, bu tür botlari tercih etmeniz yarariniza olur.
    Veya motosikletinizden indikten sonra, gunluk kiyafetlerinizi,ayakkabilarinizi degisip giyebileceginiz bir imkan varsa, mutlaka alin.
    Ama ben bu botu sabah giydim mi aksama kadar ayagimda kalacak diyorsaniz,iyin dusunun derim.
    Yalniz bir noktayi onemle belirteyim.
    Insan bir zaman sonra alisiyor.
    Yani dayanirim,alisirim diyorsaniz, tabiki en dogru tercih, bu tarz bir bot olacaktir.
    bazen işe giderken motorumu kullanıyorum, o zaman kısa bot rahat oluyor doğru. ancak hafta sonları gezi amaçlı çıktığım zaman 250 km mesafe altına düşmüyoruz. en son ekim sonu gibiydi galiba akçakocaya gidip geldik, dönüşte bileklerim ağrıdı. bot, uzun mesafede hem rahat hem daha güvenli diye düşünüyorum.. ama bu bot kafamı karıştırdı biraz.

Motosikleti
    Honda
    O zaman bu olmasa da bu tarz bir bot sizin için iyi olur.
    Gerçi marka olarak bir faydam olmadi ama GKN'ye güvenirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)