Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kargo ile motor getirmek??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT250R (07 NYA 11)
    Arkadaşlar kargoyla motor getirtmek ne kadara patlar acaba bide kasa mı istiyolarmış ne??
    Bide otobusle getir diyenler var ama yasak almazlar diyenlerde var...Kısacası bana bi yol gosterirseniz sevinirim 500-600 kmlik bir yol,ailem motor ustunde gelmeme pek sıcak bakmıyor yoksa cok zevkli bir deneyim olabilirdi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    getireceğin motorun modelini ve nereden nereye taşıyacağını da söylersen daha faydalı bilgiler alabilirsin.
    Kargoyla en küçük evrakı bile göndermeye çekiniyorum, çünkü hiçbir kargo firması sorumluluk sahibi değil.
    Birkaç kere eşyalarım zarar gördü ve hatta kayboldu kargoda.
    Otobüsle götürmen daha mantıklı.
    Daha önce istanbuldan adanaya ve adanadan istanbula 2 kez otobüsle motor taşıdım.
    Düzgün bağlayıp yerleştirdikten sonra hiç sıkıntı olmaz.
    Tek sıkıntı her firma kabul etmiyor, insanların tercih etmediği firmalar daha rahat kabul ediyorlar.
    Bence en mantıklısı otobüs...

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Motosiklet Kargoculuğuyla Uğraşan Bir Firma War Ege Kargo Mu Neydi İsmi Bi Araştır İstersen Ayrıca En Ucuza Ptt Kargo Götürüyor.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    asya cup
    biz ramzey 100 lük cup motoru mersinden bodruma götürmeye kalktık hiçbir otobüs firması kabul etmedi nekadar para teklif ettiysek olmaz dediler... kargo şirketlerini dolaştık en ucuz götüren 450 tl dediler o da sigorta olmadan bizde mersinde satıp bodrumda tekrar aldık :D en akıllıcası buydu...
    Uğur Gündüz bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Gerçi arkadaş fiyat konusunda biraz bilgi vermiş ama kargocular motor taşımak için çinli bir motor kadar para istiyor

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    nereden nereye götüreceksin. motosikletin marka ve modeli nedir. havalar kötü binilip gelinmesi risk olur.

getirecegin şehirde illaki nakliyat ambarları vardır. bunlarla görüş fikir alışverişi yaparsın. ayrıca büyük otobüs firmalar almıyorlar ama tercih edilmeyen firmalar alabilir.

Motosikleti
    kanuni popcorn 90
    jack arkadaşımın dediği gibi ambar lojistik firmalarıya taşımaya bak. Ben istanbuldan-kayseriye 45 tl ye kanuni popcorn u taşıdımm. çok ucuza patladı bence :D

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Ankara alanya suzuki gsx600 r nakliye bedeli 500 lira mesafe hemen hemen aynı 600 km.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı bodrumlu_48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz ramzey 100 lük cup motoru mersinden bodruma götürmeye kalktık hiçbir otobüs firması kabul etmedi nekadar para teklif ettiysek olmaz dediler... kargo şirketlerini dolaştık en ucuz götüren 450 tl dediler o da sigorta olmadan bizde mersinde satıp bodrumda tekrar aldık :D en akıllıcası buydu...
    Bildiğim kadarıyla bu işi yapanlar gidip firmaların yetkilileriyle konuşmuyorlar.. işlerini muavinlerle falan hallediyorlar.. Genç arkadaşa parayı biraz göstermek yeterli olur diye düşünüyorum..

Motosikleti
    Hyosung GT250R (07 NYA 11)
    Aslında bu yaz alıcam simdilik sadece bilgi topluyorum toplam ne kadara patlar diye.Valla 98 model kawasaki zx6r yi otobuse alıcaklarını sanmıyorum ama deniycem artık olmadı ustunde gelrm, kargoya 400 450 falan vericek halim yok.biraz yakın bi sehirden bulmaya çalıscam=) tesekkurler...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    PTT karogoya sordunmu?
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Fikir olsun, Honda dylan aracımı alan arkadaş otobüsün bagajında Antalya'ya götürdü 80 tl karşılığında ocak 2010 da, (otobüs firması pamukkale )
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

Motosikleti
    Xmax250
    http://www.karadenizevdenevenakliye.....aspx?LanID=TR
    cbf 500 istanbuldan antalyaya 250tl getirdik

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    Nerden Nereye Onu Bir Yazsan Ben Yardımcı Olabilirim Sana...

EGE ULAŞIM KARGO..

mesela geçenlerde samandıradan antalya merkeze bi motosikleti 190 tl ye gönderdik...

NOT:nakliye sadece ege bölgesi içinde olucak ise yardım edebilirim :D

Alıntı bodrumlu_48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korgo şirketleri sadece sıfır ve orjinal ambalajında olan ürünleri sigortalı(garantili) taşıyor.ikinci el olan ürünler teslimat esnasında baş ağrıtacağı için peşin peşin tahahütname imzalıyorsun.şuda var yolda başına bi hal gelirse(ıslanır,kırılır,ezilir,patlar vs) onu her halukarda kabul etmekteler.olurda etmezseler meşhur 444lü numaralarından arayarak hiç uğraşmadan sorunu hallettirebilirsin.
    kurumsal müşterilere sözleşme yapılıyo.oralarda çok kargo alan gönderen bi firma varsa onun indiriminden yararlanabilirsin.
    fiyat ise şu şekilde hesaplanıyo.
    ağırsa kg
    büyükse desi.
    yani hafif ve büyük bi koli enxboyxyükseklik çıkan sonucun 3000e bölünce desisi hesaplanır
    yada boyutlarına göre ağır basıyosa direk tartarak kg cinsinden hesabı yapılıyo.
    sıfır motorların geldiği gibi bi kasa içinde gönderirsen(ayna,ön teker vs sökerek) emin ol fiyat çok aşırı düşür.
    kargoyla ilgili aklınıza takılan sorularda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.fiyat bakımından benim bildiğim bi sürat var.diğerlerini telefon vasıtasıyla arayarak elimde x kg veya x desi bi kargo var xnoktasından y noktasına kaç para tutar diye arayıp sorabilirsin.genellikle doğu gibi uzak ve kırsal bölgeler 2gün ankara bursa gibi yerlere kargo süresi 1 gündür.
    şuda var hayatta yapacağım en son şeylerden biri motoru kargoya vermek.popcorn ile bu karda kışta 70km uzağa gittim.ben zevk alıyorum kötü havalarda motora binmekten.tercih meselesi tabi

Motosikleti
    2017 nmax155. 2012 hyosungGV250
    ben mz mi ağustos ayında izmirden karabüke getirdim. 150 tl ye . fakat şahıs ötobüsü ile getirdim . araç sahibinin benden istediği motorda kesinlikle benzin ve yağ olmasın demişti. ben de dediğini yaptım. ne yakıt ne benzin hepsini boşalttım. her hangi bir sorun da olmadı.

arkadaşım ben kayseride yaşıyorum ve İstanbuldan jinlun250 yada çalik crown250 getireceğim bunu nasıl yapabilirim??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)