Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: cbf mi apache mi?

Katılımcı sayısı
131. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • cbf

48 36.64%
  • apache

83 63.36%
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Cbf 150 mi Tvs Apache RTR mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    [QUOTE=piyanist_irf;2604763]aynı aileye giren 3. cbf yi kullanıyoruz bir tane daha var 3 nüde sıfır aldık burada kıyaslama yapmak istemiyorum çünkü her ikisininde artı ve eksi yanları var , biri görüntüden kazanıyorsa diğeri başka bir sebepten kazanıyor , kullanmakta, rahatlıkta, konforda , honda derim lakin apache yi kullanmadım iyidir bilmiyorum

ama 2 dakika kendinle başbaşa kal ve şu soruyu kendine sor

yarın bir gün motorunu değiştirmeye niyetlendiğinde en az zararla ve en çabuk hengini satabilirsin ? hangisinin 2 el piyasası daha iyi ? haaaa ben istediğim motoru alacağım ve benimle mezara kadar gelecek dersen boynum kıldan incedir

şahsım adına 1 beygir fazla yada şu kadar nm ,torg gücü üretiyor 140 basıyor diye yada görüntüsü diğerinden daha iyi diye asla köklü bilinen bir markadan vazgeçmem

hondaydı, apacheydi, suzukı yada kawasakıydi diye isim vermiyorum dikkat edin , fakat bazı etkenleri yine kendi adıma düşünecek olursam bilinen , servis ağı yaygın bir motosiklet varken,

kendini uzun yıllar kanıtlamamış bir markadan yana seçimimi yapmak bana yersiz geliyor tabi diyorum ya benim düşüncem bu yönde , yoksa apache güzel motordur bu karalama kampanyası değildir böyle şeyleri tartışmayıda sevmiyorum ,

amacım fikir verip yardımcı olmaya çalışmak honda yağ yakıyormuş , benim motorum 7000 km de şu ana kadar kayda değer bir yağ eksikliğine rastlamadım , her zaman her yerde söylüyorum benim işimi görüyor, benim beklentilerime cevap veriyor ben motorumu seviyorum , yağ da yaksa, 40 000 km motor da yese yine honda yine honda

gönlünün sesini dinle bırak o ne istiyorsa öyle olsun , sonuçta ben isterim en iyisine bin , en kralını al, ama gönlün dönüp dolaşacak bir gün hondaya dönecek

kal sağlıcakla [COLOR="Silver"]

valla sonuna kadar katılıyorum.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:00 ----------

[/COLOR

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:32 ----------

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabaha kadar tartışsanız yine TVS Apache RTR derim!
    honda hayat onda
    zepkynear bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Honda her sene takiyor bize dandik motorlari fahis fiyattan dha ne konusuyorsunuz. Tvs apache yardirir her turlu. Fanatiklik yapmayin

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    CBF150 mi safkan japonmuş Bildiğin made in china

TVS hindistan malıdır ve hiçbir kronik arızası yoktur . Bu forumu gezinirken çeşit çeşit konular görüyorum yok cbf yolda kaldı yok yağ yakıyor yok bilmemne . Tersini söyleyen varsa o konuları tek tek bulur koyarım buraya . Hondaya lafım yok kendini kanıtlamış bir marka ama CBF için aynı şey kesinlikle geçerli değil. Burada sadece marka diye fanatiklik yapmaya gerek yok .

ybr : Sağlam

Cbf : Konforlu

TVS: Güçlü ve hızlı

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    tvs nin tipi çok güzel...

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF150 mi safkan japonmuş Bildiğin made in china

TVS hindistan malıdır ve hiçbir kronik arızası yoktur . Bu forumu gezinirken çeşit çeşit konular görüyorum yok cbf yolda kaldı yok yağ yakıyor yok bilmemne . Tersini söyleyen varsa o konuları tek tek bulur koyarım buraya . Hondaya lafım yok kendini kanıtlamış bir marka ama CBF için aynı şey kesinlikle geçerli değil. Burada sadece marka diye fanatiklik yapmaya gerek yok .

ybr : Sağlam

Cbf : Konforlu

TVS: Güçlü ve hızlı
    Üçünün bir arada olduğu bi motosiklet yok ki. illa eksik bırakacaklar bi tarafını

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Sado

mehmet eren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Bu tartışma asla bitmez!Ama arkadaşım bende bu motor arasında çok kalıyorum ikiside aynı tatda farklı zevkteler!Benim elimde gelse hondanın çatısını ve amortisörlerini, yakıt deposunu, sabit kafa grenajını ve sadece alt motor bloğunu TVS apache ninde üst sekman piston subap grubunu, arka kuyruğunu,depo rüzgarlığını,agsozunu ve TABİKİ GÖSTERGELERİNİ, ön kelebek disk frenini birleştirseler tadından yenmez!her iki motorun iyi olan kısımlarını(yada sevdiğim taraflarını) bildiğim şeyleri yazdım artık anla hangisinin ne eksiği var!!!

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Alıntı mehmet eren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tartışma asla bitmez!Ama arkadaşım bende bu motor arasında çok kalıyorum ikiside aynı tatda farklı zevkteler!Benim elimde gelse hondanın çatısını ve amortisörlerini, yakıt deposunu, sabit kafa grenajını ve sadece alt motor bloğunu TVS apache ninde üst sekman piston subap grubunu, arka kuyruğunu,depo rüzgarlığını,agsozunu ve TABİKİ GÖSTERGELERİNİ, ön kelebek disk frenini birleştirseler tadından yenmez!her iki motorun iyi olan kısımlarını(yada sevdiğim taraflarını) bildiğim şeyleri yazdım artık anla hangisinin ne eksiği var!!!
    1 senelik konu dostum üstüne 3 tane motor değiştim
    bu kawasaki bir başka dostummm

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)