Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Mootosiklet nakli

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar ben adanada oturuyorum,
    biliyorsunuzki istanbulda motorlar diğer yerlere göre daha ucuz ve kaliteli motorlar var.ben istanbula gitmeden internet yoluyla motor satın almak istiyorum
    soru şu nasıl buraya motoru gettirtebilirim,gitmeden vekalet alsan burda satışını alsam nasıl olur düşündüğüm motor honda cgl(125) nakliye masraflarından haberi olan var mı selamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Iki secenek var

Birincisi Istanbuldan aldigin motoru Topkapi Ambarlar bolgesine goturup Adana ya Ambar nakliyati yapan bir firma ile tasitmak.

Pazarlik yapma sansin var, ama tasima esnasinda motoru iyi koruman lazim

Ikinci secenek ise

PTT kargo

Ptt kargo motosiklet tasiyor. Sahsen sordum. Gondermek icin PTT merkez deposunda kendi adina alici olarak gondermen yeterli. Odemeni gonderir iken yapiyorsun.

Otobus firmalarini tavsiye etmiyorum. Hem pahali lar , hemde deponu bosaltmani istiyorlar,hic bir sigortasi da olmadigindan guvensiz bir tasima bence
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    en iyisi kargo, otobüste tanıdık çıkarsa oda olur ama motoru güzelce sarıp sarmalaman lazım yoksa gelene kadar çizilmeyen yeri kalmaz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    sen nerdesin bis öylesen belki yardımcı olabiliriz... EGE ULAŞIM KARGO

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Duyduğum kadarıyla PTT kargo uygun fiyata nakliyat yapıyordu
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

dostum bence git bi motoru gör sonra onu güzelce paketle alt ve yanları ızgara tahta portifin taşıyacagı şekilde içine ise köpük koy... firma bulursun fakat bence sen istanbula gidip o şekilde yapmalısın.. senn malına kimse senden daha iyi davranmaz

anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    Alıntı cengaver29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen nerdesin bis öylesen belki yardımcı olabiliriz... EGE ULAŞIM KARGO
    adana olarak yazmış ya....eğer güzel bir fiyat çekerseniz ben de Antalyadan izmite getirmeyi düşünüyorum.ama çok para olursa kargo, yaza doğru biner gelirim

Motosikleti
    Xmax250
    istanbul sarıyerden cbf500 getirmişdik birgün sonra elimize geçmişdi
    sabah 10da verdik motoru 1gün sonra sabaha karşı gelmişdi
    250tl ilkemi ışıkmı öyle birseydi nakliyatın ismi

PTT den ödemeli oluyor mu acaba en mantıklısı PTT görünüyor İstanbula gitmeden motoru almak istiyorum

Motosikleti
    xciting250i
    ben de izmirden istanbula naklettirmek istiyorum Bu konuda tecrübesi olan varsa yazsın arkadaşlar.Bu işi yapan firmalar var mı otobüse yüklesek nası olur

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Görmeden , ustaya göstermeden , vekaletle vs motor alinmaz. Üç beş motoru gözüne kestir , alta otobüsü istanbula gel , hepsini gör hangisi aklına yatarsa ilk noterden satışını al. Yaz zamanıysa binerek de getirirsin , veya topkapı ambarlarına verirsin ucuza getirirler , ama gelmeden olmaz.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ptt kargo ile görüştüm, gsr600 ü 60-110 tl arasında bir fiyata şistanbuldan mersine taşıyabiliyorlardı. fiyt değişkenliği ölçüp-tartıp ona göre fiyat verebileceklerini söylediler. ben de, 2 metreye 1 metre, 250 kg ortalamaya göre fiyat almıştım. 110 tl dediler. ama aracı ptt kargo dağıtıma elden teslim etmnen gerekiyor. çünkü 50kg. dan fazlasını ptt kargo adresten teslim almıyor

ama senin söylediğin şekilde motor alınmaz. de ki bir tarafları kırık, çizik içinde sana gönderdiler. sen de alınca satıcıyı aradın. adam sana ne diyecek olabilir : biz sağlam gönderdik yolda olmuştur.
    görmediğin malı almayacaksın, kanımca
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Alıntı aydin67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben adanada oturuyorum,
    biliyorsunuzki istanbulda motorlar diğer yerlere göre daha ucuz ve kaliteli motorlar var.ben istanbula gitmeden internet yoluyla motor satın almak istiyorum
    soru şu nasıl buraya motoru gettirtebilirim,gitmeden vekalet alsan burda satışını alsam nasıl olur düşündüğüm motor honda cgl(125) nakliye masraflarından haberi olan var mı selamlar
    bunları boşver sıfır siparişi ver onlar nasıl ğetiricez diye düşünsünler.en azından ne geleceğini bilirsin

daha önce adanadan vana otobüsle motor getirmiştim bilet parasından fazla alıyorlar bağaj parasını

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    Alıntı cbr125races adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de izmirden istanbula naklettirmek istiyorum Bu konuda tecrübesi olan varsa yazsın arkadaşlar.Bu işi yapan firmalar var mı otobüse yüklesek nası olur
    izmir bornovada EGE ULAŞIM KARGO yardımcı olabilirler size.

Alıntı anil89tas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adana olarak yazmış ya....eğer güzel bir fiyat çekerseniz ben de Antalyadan izmite getirmeyi düşünüyorum.ama çok para olursa kargo, yaza doğru biner gelirim
    antalya merkezde şubemiz mevcut oradan istanbul samandıra bayiye gönderttirip sonra biz de buradan şehiriçi dağıtımı yapan araçlarımızla izmite kapınıza kadar getirebiliriz.
    fiyat olarak ben birşey diyemem fakat şubedekiler yardımcı olabilir...

davutyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    Bunca zaman içerisinde konuya çözüm bulundumu bilmiyorum ama ben de Trabzon dan bir enduro getirtmeye çalıştığım için biliyorum Ptt motor taşıyor yalnız fiyatlar değişti haberiniz olsun. Bunun yanında 150 kiloluk Honda Falcon a Aras kargo 140 Tl fiyat vermişti, her iki taşıma şirketi de motoru palet üzerinde sabitlenmesini istiyor.
    Nihayetinde ben bir ambar aracılığıyla getirttim motoru ama ozaman da aleti sağlıklı şekilde bağlayacak biri ve motoru indirecek bir rampaya ihtiyacınız var

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Bu iş yalan olur hocam benden söylemesi. Sonra söylemedi deme..
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

istanbuldan cbf 150 alıp otobüsle getirmeyi düşünüyorum.

selam arkadaşlar;Bursa dan Adana ya motor getittirdim
    Mart-2011 de Bursa'dan ybr aldım
    kargoyu aradım paketlememi söylediler
    PTT kargo motosiklet taşımıyorum dedi
    Bir otobüsle 100 tl ye anlaştık Mersedes otobüsün bagajı en önüne motor rahatlıkla sığdı aynalar bile üstünde geldi bagjın önüne bağlandı ve yan tarafına valiz filan kondu
    adana da teslim aldım

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ptt kargo ile görüştüm, gsr600 ü 60-110 tl arasında bir fiyata şistanbuldan mersine taşıyabiliyorlardı. fiyt değişkenliği ölçüp-tartıp ona göre fiyat verebileceklerini söylediler. ben de, 2 metreye 1 metre, 250 kg ortalamaya göre fiyat almıştım. 110 tl dediler. ama aracı ptt kargo dağıtıma elden teslim etmnen gerekiyor. çünkü 50kg. dan fazlasını ptt kargo adresten teslim almıyor
    110tl ve güvenliyse çok iyi
    bende gt250r istanbuldan alıp ankaraya getirtmek istiyorum otobüste tanıdıklar var ama otobüs bagajında yazık olur gibime geliyo gtr a
    en iyisi ptt ye güncel fiyatları sorup halletmek

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)