Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

kaza yaptım resimli

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    korna kaldı geriye
    pendikten kurtköy tarafına baglanırken tek şerit gidiş geliş yol var. ben o yolda virajı dönerken karsı seritten gelen arac yolu ortalamış geliodu. bende heyecanla frene asıldım. adam durdu. ama ben duramadım ön teker kızaklama yaptı ve araca çarptım.ben motordan düsmedim üstündeydim hızımda fazla yoktu allahtan kaskım takılıydı. benim motorun sase feln yamuldu adamın arabanın ön tampon çizildi. derin ön kaput göçtü plakalık felen düştü. ondan sonra ben yerdeydim nasıl indigimi hatırlamıyorum hem çevreden insanlar geldi su feln içirdiler karnım acıodu zor nefes alıodum. burnum kanıodu kan durdu sonra kaldırıma oturdum aracın sahibi geldi. adama dedim abi ehliyetim yok polis cagırma dedim. adamda tamam dedi. sonra karnımdaki agrı hafiften kesildi adam dedi gel bi hastaneye gidelim dedi.bende tmm dedim ayaga kalkamadım dizlerimden yürüyemedim sase yamulunca bacaklarımı sıkıştırmış kolumdan tuttular hastaneye gittik röntgen cektirdik bişey yokmus zedelenme varmış ondan sonra istirat dedi tm dedim sonra arabaya bindik eve gidiorduk adama dedim abi nasıl yapacaz adam dedi ben kendi arabamı yaptırım sende kendi motorunu ben o zman ki yasama sevinciyle motormu düşünüom tm dedim adam beni eve bıraktı gitti sonra babama dedim baba motor kaldı orda alasana die babamda 3 5 kişi bulmus getirmişler evin camın önüne koymuslar.şuan öle duruor 500 lira masraf varmış http://www.facebook.com/profile.php?...&id=1356874386
    KaZaDaN SoNRa BiR TeK KoRNaSı KaLDuuuu....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thisfalse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan Yok
    Öncelikle geçmiş olsun.Ucuz Atlatmışsın.Yaş kaç ki ehliyetin Yok ?
    Her Zaman Kötüyü Söyle. O Zaman Kahin Olma Şansın Artar.

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum çok geçmiş olsun sana bişey olmaması sevindirici...virajlar bizler için büyük tehlike arz ediyor ve dua et ki yollar ıslak degil şu günlerde yoksa daha kötüsü de olabilirdi ki allah korumuş..motoru düşünme sağlıgın daha önemli o bi şekilde halledilir..tekrar geçmiş olsun.. ben de ufak bi kaza yapmıstım o günden beri bakkala bile gitsem kask ve dizlik takıyorum..artık alışkanlık oldu..

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Geçmiş Olsun Öncelikle Sende Bişey Olmaması Sevindiri.

Yanlız Resimler Gözükmüyor.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    geçmiş olsun!

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    geçmiş olsun

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçmiş olsun...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    korna kaldı geriye
    saolun arkadaslar hepinize tşk ederim buraya resimleri nasıl ekleyebilirim acaba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:14 ----------

thisfalse 5 ay kaldı ehliyet almama

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    geçmiş olsun

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fotoğrafları ekledim, geçmiş olsun...
    www.motorumla.net

Motosikleti
    korna kaldı geriye
    saol inzell (alp)

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Geçmiş olsun.
    Düşük hızda motor bu hale pek gelmez. Gene yavaş denmeyecek bir hızın varmış sanırım.

bende kaza yaptım kekonun birine çarptım adam direksiyona takıldı yere düştü kolu kırıldı ana yoldadık ben 9 km hızla gidiyordum lambalara geldik yavaşladım yeşil yandı hızlanmaya başladım adam karşıdan karşıya geçecekti yavaşladım sonra adam yolun ortasın kitlendi ben bi daha yavaşlayamadım adam direksiyona takıldı ben düşmedim ama adam da hasar fazlaydı

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    yavaştım diyorsun da motorunun durumu hiç bunu göstermiyor bence hızın normalinde üstündeymiş
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Motosikleti
    Honda Silverwing 600 - 2008
    500 tl mı hasar dediler sana. Ben o kadar ucuza kurtulacağınız sanmıyorum. Bu arada yaş 18 den aşağımıki ehliyet yok.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    motorun masrafına 2. elini alabilirsin aynısını

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    geçmiş olsun taksi insaflıymış polis cağırsa senin için zor olurdu ayrıca ilgilenmiş de şanslısın
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    geçmiş olsun sende önemli bir sağlık problemi olmaması sevindirici zira fotoğraflara bakılırsa ucuz atlatmışsın

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    öncelikle çok çok geçmiş olsun kardeş
    anlattığından anladığım kadarıyla hata sende
    çok basit bir motosiklet kuralı vardır baktığın yere gidersin
    önemli olan sana bişey olmaması malın canı cehenneme
    valla geçen bende ehliyetsiz şöförün birine çarptım ben motosikletteydim ama
    tamamen araba suçluydu sağda park halindeyken aniden u dönüşü yapmaya çalıştı benim hızım çok düşüktü
    bu durumlarda fren tutmuyorum genelde direk buna yandan daldım kaportasını baya bi güzel ezdim düşmedim indim motordan ayaklığa aldım sağına soluna baktım iyice motorda bişi yok döndüm arabaya baktım araba baya bi çökmüş
    döndüm şöföre tam sayacam içinden 16 17 yaşlarında bi çocuk çıktı ödü kopmuştu abi filan yaptı dur dedim sende bişey varmı yok dedi
    sanayide oldu olay dedim araba senin mi müşterinin mi? abi benim dedi
    eğer müşterinin deseydi oyacaktım benim diyince git dedim ehliyetli birini getir tutanak tutalım olur böyle şeyler çocuk hayret etti
    aslında hayret edilecek bişi yok bende o yaştayken hep babamın arabasını çalardım en az 3 tane de kazam var her seferinde babam hayatı zından ederdi
    çocukta baya ürkmüştü sonra baktım motorda hiç bir proble yok dedim git işine kaportadaki hasar da senin cezan olsun
    çocuk havalara uçtu baya bi teşekkür edip gitti
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Geçmiş olsun.Allah Korumuş..
    Benimde 09 senesinde bi kazam olmuştu..Motoru bu hale getirmiştim bende ama 80 km/h civarı bişeyleydi..Düşük hızda o şaseyi yamultamassın yani..
    Motor hakkında kendi yaptığımıda anlatıyım fikrin olsun..
    Motorum 125 mt 'idi..
    Servis 600 tl fiyat çekti.Direk sahibindene baktım 300 tl ye bile satan vardı motorun sağlamını..
    Direk gittim plakayı iptal ettim.Motorcuya hurda niyetine 200 tlye sattım..Çünkü motorun motor kısmı canavar gibi çalışıyordu ve 8000 km idi..

Şasesi yamulmuş motoru yaptırmak yerine dediğim gibi yapmanı öneririm..Kal sağlıcakla
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)