Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Şaka makinası (Şaka gibi :( )

Motovento
    REKLAM ALANI
    txxxr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ???????
    Alıntı burakry149 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu videoda kask takanlardan biride benim enes arkadaşım bilir.Herkes kafasına göre konuşuyo.Altımızda büyük makina yokya iğneleyen çok.R1'le video çeksek herkez burda alkış tutar.Ülkemizde pist sorunu var.Yorum yazanlar acaba hanginiz trafikte böyle bi harekette bulunmadınız soruyorum size

helal olsun valla gençliklerini doyasıya yaşıyolar..kask takar yada takmaz o kişiyi bağlar, kimseyi alakadar etmez..hatırlayın bakalım ufakken babanızın arabasını kaçırdığınızı.bu nekadar tehlikeliyse en az sizin yaptığınızda bukadar tehlikeli.. sanada katılıyorum dostum bu kareketleri 600 rr veya dengi bi makineyle yapan bir sürü üye yokmu bu sitede var.onlara alkış tutanlar burda elemanları yerin dibine sokmuşlar ..elemanlara apaçi denmesinin tek sebebi altındaki küçük cc motorlar yüzünden..
    öyle 3 aşşağı 5 yukarı değil...1 aşşağı 2,3,4,5,6 yukarı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    Alıntı txxxr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun valla gençliklerini doyasıya yaşıyolar..kask takar yada takmaz o kişiyi bağlar, kimseyi alakadar etmez..hatırlayın bakalım ufakken babanızın arabasını kaçırdığınızı.bu nekadar tehlikeliyse en az sizin yaptığınızda bukadar tehlikeli.. sanada katılıyorum dostum bu kareketleri 600 rr veya dengi bi makineyle yapan bir sürü üye yokmu bu sitede var.onlara alkış tutanlar burda elemanları yerin dibine sokmuşlar ..elemanlara apaçi denmesinin tek sebebi altındaki küçük cc motorlar yüzünden..
    kesinlikle katılıyorum birçoğunuzda büyük makina var ve 125 cc grubunu apaçi zannediyor.sizde büyük makinalar var ama bunların yarısını zor yapıyorsunuz.kask takıp veya takmaması kendine size bi zararı yok

öyle yada böyle adamların 28.640 hayranı var
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle katılıyorum birçoğunuzda büyük makina var ve 125 cc grubunu apaçi zannediyor.sizde büyük makinalar var ama bunların yarısını zor yapıyorsunuz.kask takıp veya takmaması kendine size bi zararı yok

öyle yada böyle adamların 28.640 hayranı var

Motor sevgisi, motor sevdası HAREKET ÇEKMEK mi.... Teker yapamayan motorcu olamıyor mu?...

Sadece teker yapanlar mı motorcu?...

Bende de büyük makina var... Yanında ufakda var... Ama hiç yollarda bu şekilde apaçilik yapmıyorum.... Bazan bizimde coştuğumuz anlar oluyor...Ama trafikte değil...

Kask takmamasının bana da zararı var.... Motordan düştüğünde gördüğüm beyin benimde midemi bulandırıyor...
    Patlamış beyinleri görünce motordan soğuyor insanlar....
    Hiç bu açıdan bakmamıştın değilmi.....

O 20 küsür bin kişi hayran oldu diye iyi olacak kaidesi yok.... O hayran olan kişiler motosiklet bilincine daha kavuşamamış kişiler.... Ve hiç bir zamanda kavuşamayacak kişiler....
    Kimse kırılmasın şahsi görüşüm bu....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    ???????
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sevgisi, motor sevdası HAREKET ÇEKMEK mi.... Teker yapamayan motorcu olamıyor mu?...

Sadece teker yapanlar mı motorcu?...

Bende de büyük makina var... Yanında ufakda var... Ama hiç yollarda bu şekilde apaçilik yapmıyorum.... Bazan bizimde coştuğumuz anlar oluyor...Ama trafikte değil...

Kask takmamasının bana da zararı var.... Motordan düştüğünde gördüğüm beyin benimde midemi bulandırıyor...
    Patlamış beyinleri görünce motordan soğuyor insanlar....
    Hiç bu açıdan bakmamıştın değilmi.....

O 20 küsür bin kişi hayran oldu diye iyi olacak kaidesi yok.... O hayran olan kişiler motosiklet bilincine daha kavuşamamış kişiler.... Ve hiç bir zamanda kavuşamayacak kişiler....
    Kimse kırılmasın şahsi görüşüm bu....

dostum sende haklısın bende onaylamıyorum bu görüntüleri dediğin gibi çok hayranı var diye iyi bi iş çıkartıyolar anlamına gelmez tabikide ama onların da yaşam tarzı bu demekki saygı duymak gerekir diye düşünüyorum..kaldıki bu topluluk motorcu değil bence sadece motor aşkına yeni kapılmış kişiler
    gerçek motorcu zaten bu şekilde bi hadisenin içinde yer almaz..

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Arkadaşlarını kaybetmişler. neden Öldü yada nasıl onu bilemem ama bir kayıp var. Ve hala devam edebiliyorlar. Tamam bende Teker Atmak istiyorum Motorumla Ama motoruma kıyamıyorum bunlar riskin daniskası. Otobanda Teker.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlarını kaybetmişler. neden Öldü yada nasıl onu bilemem ama bir kayıp var. Ve hala devam edebiliyorlar. Tamam bende Teker Atmak istiyorum Motorumla Ama motoruma kıyamıyorum bunlar riskin daniskası. Otobanda Teker.
    28 bin fatihası olur.
    Allah geride kalanlara sabır versin. Diğer arkadaşlarına da akıl fikir...
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Benimle aynı lisede okuyan bir arkadaşımız resmen top cambazıydı , topu yüzlerce kere ayağında başında sektirebilir ve inanılmaz hareketler yapardı hatta birkaç kez TV ye çıkmıştı. Bütün okul ona hayrandık , hepimiz onun müthiş bir topçu olduğunu düşünür büyük takımlarda oynayacağını zannederdik.

Sonra ne oldu yıllar geçti o arkadaşımız hiçbir takımda oynayamadı silindi gitti , top ile yapabildiği şeyler sahaya çıktığında futbol oyunu adına çok fazla birşey ifade etmiyordu çünki futbol bir takım oyunuydu ve etrafında dikkat etmesi gereken 21 kişi daha vardı , o ise sadece topa konsantre olduğu için ayağıdaki topu kolayca alıveriyorlardı.

Motosiklet kullanmak ile motor üzerinde akrobasi yapmak çok farklı şeylerdir birini iyi yapmanız diğerini becerebileceğiniz anlamına gelmez.

Sadece küçük hacimli motor sürücülerine "apaçi" denmez . Apaçilik bir yaşam tarzıdır kişinin altındaki motorun hacmi ile değil bizzat o kişinin tavırları ve davranışları ile ilgilidir.

Motosikleti
    ???????
    Sadece küçük hacimli motor sürücülerine "apaçi" denmez . Apaçilik bir yaşam tarzıdır kişinin altındaki motorun hacmi ile değil bizzat o kişinin tavırları ve davranışları ile ilgilidir.[/QUOTE]

Motosikleti
    Mondial 125 Uag
    ben kaskımı takıyorum montumda var her türlü hareketide yapıyorum. bana olan beni bağlar başkasını kasmaz. boşuna burda laf kalabalığı yapmasın kimse. bu hareketleri ben yapmaya çalışmadım diyen adam yalan söyler .herkes bu yollardan geçerek öğrenir motor kullanmayı öyle veya böyle.ee ondan sonra Türkiye'de motor şovu yapan yok elin gavuru yapıyo diyebiliriz ancak.önümüzden giden yokki bizde doğru şeyler yapalım ;) kim ne derse desin bu işten kimse vazgeçmez buda böyle biline
    [COLOR="Black"][B]ne tek tekerdir gözü boyayan.. ne arkada sallanan belcidir onu süslüyo olan... önemli olan tek şey ruhunu yansıtmaktır ön tekerle asvalt arasına.. o mesafede asılı gitmektir amaç...[/B][/COLOR]

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    ben kaskımı takıyorum montumda var her türlü hareketide yapıyorum. bana olan beni bağlar başkasını kasmaz. boşuna burda laf kalabalığı yapmasın kimse. bu hareketleri ben yapmaya çalışmadım diyen adam yalan söyler .herkes bu yollardan geçerek öğrenir motor kullanmayı öyle veya böyle.ee ondan sonra Türkiye'de motor şovu yapan yok elin gavuru yapıyo diyebiliriz ancak.önümüzden giden yokki bizde doğru şeyler yapalım ;) kim ne derse desin bu işten kimse vazgeçmez buda böyle biline
    katılıyorum...
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    bu hareketleri ben hiçbir zaman yapmaya çalışmadım ve motor kullanmak asla böyle bir yoldan geçilerek öğrenilmez.. önünde giden birisini arıyorsan, öncelikle kask + koruma ekipmanlarını kullanarak insanlara örnek ol.

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece küçük hacimli motor sürücülerine "apaçi" denmez . Apaçilik bir yaşam tarzıdır kişinin altındaki motorun hacmi ile değil bizzat o kişinin tavırları ve davranışları ile ilgilidir.
    Anladım, dolaylı yoldan "dansı" demeye çalışıyorsun

http://www.youtube.com/watch?v=k_0H-aCjoT8
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    çılgınlığın sonu bu olsa gerek.
    şaka makinaları kaza geçirmişler,allah tan ölümlü değil
    ama ağır yaralılar var.
    http://video.mynet.com/habervideo/Ka...ese-de/1068922
    allah ıslah etsin.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300 - 30th Anniversary Special Edit
    Yorum yapmaya gerek yok yeterince bilgili abilerimiz yorumlarını paylaşmış zaten.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    İçinde yaşadığımız toplumun karakteristik yapısını bilerek hareket etmekte fayda var.
    Apaçiliği bi halt sananlar ında elinde patlayacak yakındır.
    Yılbaşı gecesi yakalanan tacizciler için gazetelerin attığı başlık neydi...
    "APAÇİLER TUTKLANDI"
    Neymiş demekki apaçiler tacizci oluyormuş. Yarın birgün bu kılıklıları sokak ortasında linç etmeye çalışanların görüntülerini görmeye başlarsak hiç şaşırmayalım.Apaçi avına çıkan pazı faşist gençlik gurupları da şimdiden organize olmaya başlamış bile olabilirler.Bu guruplar zamanında sahilde bira içenleri denize atmak için sabaha kadar sahilde dolaşıyorlardı.Ve hala içimizde yaşamaya devam ediyorlar.
    Hiçbirşeyi abartmamak lazım. Lakin toplumumuz bazı aşırılıkları kaldıramayacak nitelikte.

Bu motorcuların bir tanesine kin beslediği için tenha bir yolda bu işlerle hiç alakası olmayan birini yoldan çıkarmak için uğraşan sürücüler de olucaktır.

Kötü örnek örnek olmaz denir. Fakat biz kötü örneği çok severiz..
    Şaka makinelerini örnek alıpta kaç gurup daha oluştu kim bilir.

bilerek hareket etmek lazım fakat en büyük eksiğimizde bilinç olduğu için bu guruplar ortaya çıkıyor.
    İçinden çıkılmaz bir kısır döngü hatta paradoksa dönüşüyor iş...
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

izm35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İJ 350''''''CBF 150
    Kim ne derse desin,ben bu çocukları taktir ediyorum .Keşke bende genç olup böyle hareketler yapabilseydim .
    Daha dün bu sitede,kim kaç kilometre yi gördü muhabbeti vardı,kimisi 235 km demiş,kimisi bilmem kaç.Düşünsenize o hızda havada uçan bir kuşa bile çarpsanız büyük tehlike
    Bu gençler , tek teker en fazla kaç km. reyle gider?en azından yaralanmayla kurtulurlar.tabiki dileğim ,kazadan uzak olmaları.

dikkat edilirse ölümlü kazalar genelde, rr, gurubu yüksek cc lerde daha yüksek,kendinizi aldatmayın,allah korusun!!!, bir kamyonun kasasına yapıştığınızda hiç bir koruma ,100 km re üstü hızda kimseyi korumaz.

MOTOR TEHLİKELİDİR...Bunun farkında olmak her zaman iyidir.
    İSTİSNAYIM KAİDEYİ FENA BOZARIM

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    bi arkadaşım var 2 tekeri birden kaldırarak gidiyor nasıl ?? muhahahahahah

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    haberlerde gördük sakamakinasinin yapabileceklerini... hic üzülmedim kimse kusura bakmasin.

sizi gidi çinciler sizi dikkatli olun çincikleriniz ikiye ayrılmasn hareket yaparken

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    Alıntı hercul3367 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çılgınlığın sonu bu olsa gerek.
    şaka makinaları kaza geçirmişler,allah tan ölümlü değil
    ama ağır yaralılar var.
    http://video.mynet.com/habervideo/Ka...ese-de/1068922
    allah ıslah etsin.
    bu cahillikleri körü körüne savunan arkadaşlar bakın video ya lütfen...

ADAM gibi kurallara göre sürseler efendi efendi grup sürüsü kurallarına göre bu kaza olurmuy du sizce...
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)