Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kullandığınız alarm marka ve modelleri nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tesla.tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge SR4 Max
    Arkadaşlar, scooter'ım için (kymco like 125) (şu "scooter"a da bir Türkçe isim verilse iyi olur) alarm almayı planlıyorum. Kullandığınız alarm markaları nedir? çok pahalı olmayanlarda. (50 lira civarına mesela) motoru çalıştırıp durdurmasına gerek yok. Motorun çalınmasına caydırıcı etkisi olsun, üstüne oturulmasını engellesin yeter.
    hepsiburada'da carub ve cyclone'un modelleri var 40-50 lira arasına. ne dersiniz? montaj gerektirmeyen alarmlardan düşünmüyorum. pili değiştirmekle uğraşmak istemem.
    Alarmla ilgili çeşitli konular açılmış ama marka belirtilmemiş. Forum kullanıcıları olarak nasıl bir motosiklet markası vermekten çekinmiyorsak kask, kilit ve alarm konusunda da marka ve model vermekten çekinmeyerek idealine yönlendirelim kullanıcıları.
    Tecrübelerinizi paylaştığınız için şimdiden teşekkürler.
    Memleketin dahilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler! M.K.Atatürk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    Oxford Boss Alarmlı Disk Kilidi kullanıyorum
    fiyatı 129.34 TL civarında
    diske kilit şeklinde motora birisi dokununca ötmeye başlıyor
    motorun çalışmasıyla veya başka bir eşyiyle ilgili değil
    ben memnunum
    ancak biliyorum ki niyetli hırsızları hiçbir şey durduramaz yeter ki fırsatını kollamasınlar
    bir iki dakikada kesebileceklerine veya kilidi açabilceklerine eminim
    veya alarmı susturabileceklerine
    zaten alarmı duymuyorum
    ancak bulunduğum mekanın 10 metre ilersinde polis klubesi var ve biraz ilerde jandarma var
    motor da bulunduğum sitenin içerisinde
    herhalde çalmazlar diye ümit ediyorum
    saygılar
    motosiklet.net üyesiyim..

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bende de Oxford Boss Alarmlı Disk Kilidi var..
    Memnunum bende..Su geçirmezliği, sağlam görünümü ve elbette alarmı olması..

Alarm için akü bağlantısı yapılmasına sıcak bakmıyorum..

Motosikleti
    Voge SR4 Max
    Alıntı volkanix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oxford Boss Alarmlı Disk Kilidi kullanıyorum
    fiyatı 129.34 TL civarında
    diske kilit şeklinde motora birisi dokununca ötmeye başlıyor
    motorun çalışmasıyla veya başka bir eşyiyle ilgili değil
    ben memnunum
    saygılar
    Eyvallah. Aslında disk kilidi 40-50 lira civarı(masterlock), alarm da bir okadar. ikisinin birleşimi olarak kullanılabilir. Mantıklı bir çözüm gibi duruyor. Yine de kilit kırılıp atıldıktan sonra alarm işlevini yitirir gibi. Motorda öten birşeyin olması daha güvenceli gibi.

Düzeltme:imla
    Memleketin dahilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler! M.K.Atatürk

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Alarmlı kilidim var benimde ancak ben birde hepsiburadaki alarmlardan 1 tane alacağım.
    07

Motosikleti
    Voge SR4 Max
    Ben de Hep.Bur.'dan alacak gibiyim. Fiyatları çok uygun. marka ve modeli buradan tespit edeyim de. cyclone'da iso 9001, CE, TSE varmış. Ama kumandası anahtar şeklinde ve kötü görünüyor. Carub'un kumandası daha şık ama nasıl olduğunu bilmiyorum.

Motosikleti
    Var
    Sustalı olan modeller de var..Anahtarı da ona uygun şekilde yaptırırsın..

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    bende x-men var yeni aldım 35 liraya aldım 15 de montaja verdım toplma 50 lira şuanda bi problem yok bütün fonksiyonlar var

montaj gerektirmenleri pek övmüolar bende alıcaktım adam sen saglama al işi montajlı takalım dediler gene karar senin
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

Atti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR-125 R
    Alıntı Fr.Sante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alarmlı kilidim var benimde ancak ben birde hepsiburadaki alarmlardan 1 tane alacağım.

aman kardeş hepsiburada'ya yanaşma derim..
    Tanrı İradesini Hakim Kılmak İçin Yeryüzündeki İyi İnsanları Kullanır.Yeryüzündeki Kötü İnsanlar ise Kendi İradelerini Hakim kılmak İçin Tanrıyı Kullanırlar..

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Alıntı Atti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman kardeş hepsiburada'ya yanaşma derim..
    Hepsiburada'dan çok alışveriş yaptım neden öyle dedin şimdi
    07

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    ben her zaman motorlarıma oto alarmı takıyorum darbe sensörlü olanlar.kedi bile üzerine çıkmaya çalışsa ötüyor.2 yıl garantili fiyatı 55 tl.er 5 ime taktım 1 hafta önce anahtarlığı sustalı olan türden,anahtar alarm bir arada kalabalık yapmıyor.markası
    http://www.hepsiburada.com/Liste/dre...tegoryId=26026
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 - Hyosung RT125 Karion
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben her zaman motorlarıma oto alarmı takıyorum darbe sensörlü olanlar.kedi bile üzerine çıkmaya çalışsa ötüyor.2 yıl garantili fiyatı 55 tl.er 5 ime taktım 1 hafta önce anahtarlığı sustalı olan türden,anahtar alarm bir arada kalabalık yapmıyor.markası
    Abi memnunsan benim motora da takar mısın alsak Ama ben aküden bağımsız kendi enerji kaynağı ayrı olsun istiyorum. Ve ninjanın pilyon selesinin altına sığar mı?

Motosikleti
    Voge SR4 Max
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki araba için olan alarmlar aküye yük bindirmez mi? Büyük motorlarda belki sorun olmaz ama scooterlara ağır gelmez mi? Fiyat farkları pek yok sayılır. 5-10 lira aslında.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Hersekli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi memnunsan benim motora da takar mısın alsak Ama ben aküden bağımsız kendi enerji kaynağı ayrı olsun istiyorum. Ve ninjanın pilyon selesinin altına sığar mı?
    takarız tabiki alper
    darbe sensörü sigara paketinin yarısı kadar depo altına yapıştırınca olay tamam.beyin boyu 12 cm civarı onu biryere sığdırdımmı gerisi kolay.elektrik kaynağı ayrı olsun dersen 12 volt şarjlı grup pil almalı 1100 map yeterli.ama sonuçta onuda motor üzerinde su görmeyen bir yere saklamalı.gerisi kolay müsait bir ara yaparız .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:45 ----------

Alıntı Tesla.tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki araba için olan alarmlar aküye yük bindirmez mi? Büyük motorlarda belki sorun olmaz ama scooterlara ağır gelmez mi? Fiyat farkları pek yok sayılır. 5-10 lira aslında.
    ben senelerdir kullandım hiç bir sıkıntı vermedi.sadece darbe sensörü ve diğer parçaları sudan güzel izole etmeli.sıkıntı yok.iyi tarafı sağlam olması.çin işi scooter'a da takmıştık 2 sene kullandı vatandaş satana kadar.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Alıntı Fr.Sante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı Tesla.tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Hep.Bur.'dan alacak gibiyim. Fiyatları çok uygun. marka ve modeli buradan tespit edeyim de. cyclone'da iso 9001, CE, TSE varmış. Ama kumandası anahtar şeklinde ve kötü görünüyor. Carub'un kumandası daha şık ama nasıl olduğunu bilmiyorum.
    bende yaklaşık 5 aydır alarm kullanıyorum hepsiburadadan aldım senin dediğin cyclone memnunum bir sıkıntı yok gelen anahtarın biri resimdeki gibi biri ise anahtarsız bende şaşırmıştım ama böyle olması daha iyi istediğini kullan kumandanın anahtarlı olması daha iyi kumandanın yanına anahtarı taşıma derdi olmaz .

bu
    http://www.hepsiburada.com/Liste/cyc...egoryId=253701
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

Motosikleti
    Piaggio FLY
    Aşağıdaki alarmı hem kendim kullanıyorum, hem de isteyen arkadaşlar için yurtdışından getiriyorum. Montaj ücreti, aküyü bitirme derdi yok, kediye/kamyon kornasına filan da çalmıyor...

Elimde 1 adet açılmamış kutu mevcut, isteyenlere daha fazlasını da temin edebilirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-kargo-1/detay

Edit: Pardon ilk mesajınızda montaj gerektirmeyen alarmlardan istemiyorum demişsiniz, atlamışım

Motosikleti
    Var
    Alıntı Hersekli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oldu o zaman arkaya minik bir termik enerji santrali kuralım senin motora.. Bağımsız enerji kaynağı olur işte miss

Alıntı -majesty- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşağıdaki alarmı hem kendim kullanıyorum, hem de isteyen arkadaşlar için yurtdışından getiriyorum. Montaj ücreti, aküyü bitirme derdi yok, kediye/kamyon kornasına filan da çalmıyor...

Elimde 1 adet açılmamış kutu mevcut, isteyenlere daha fazlasını da temin edebilirim.

Edit: Pardon ilk mesajınızda montaj gerektirmeyen alarmlardan istemiyorum demişsiniz, atlamışım
    MT iskontosu yapıyorsan yarın akşam iş çıkışı görüşelim hemen

Motosikleti
    Voge SR4 Max
    Alıntı -majesty- adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben istemiyorum ama isteyen arkadaş çıkabilir. İlginize teşekkür ediyorum. Alarm başlığında bulunmalı bu mesajınız da.

Motosikleti
    Sattım gitti...
    Arkadaşlar konu biraz eski ama ben genede yazayım yeni alarm alacaklar için.
    http://www.dealextreme.com/p/vibrati...ntroller-81347 burada ve http://www.dealextreme.com/p/profess...torcycle-39746 buradaki alarmlar da işimizi görebilir. Sonuçta piyasada satılan alarmlarda çin malı ve bizim güvenebileceğimiz tek şey alarmı monte eden ustamız ;)
    Bu siteden sürekli alışveriş yapıyorum kargo parası ödemeden 1- 3 hafta içerisinde ürünler elinize ulaşır.
    Saygılarımla...:)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)