Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

motosiklet sürmek bende sinir yapmaya başladı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    motor kullanmak bendede siinir yapıyor. ama ne yapalım katlanacaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu arada tarfikte en zevk aldığım olay, yan aynaları kapalı şapşalların aynalarını AÇ MAK tır.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birşey sorucam fakat dalga geçmek yok...

Bu şurup gerçekten işe yarıyormu?
    kardeşim şurup huysuz çocukları yatırmak için (yani uyusunlar diye) kullanılıyor sempatik sinir sistemini etkileyip sizi tepkisizleştiriyor yani refleksleriniz ve çoğu kişide düşünme yeteneğini devre dışı bırakıyor
    bu arada arkadaşlar inanın bana dün bir arkadaşın arabasını aldım aldığıma bin pişman oldum 25 dakika trafik kilitlendi öyle kaldım bayağı bir cinsel içerikli laf sarfettim sürücülere karşı
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Motosikletle akşam iş dönüşü kilitli trafiğe çok da takılmadan (lambalar hariç) evime hızlıca ulaşmak bana çok zaman kazandırıyor inanın...
    Aptallık En Büyük Günahtır !

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Daha geçtiğimiz pazar günü çorum-merzifon-amasya-mecitözü-çorum yapıcaktım planım böyleydi,ama olmadı malesef.Neden peki?...

Cumartesi gecesi motoru yıkadım,yağladım,sildim,cilaladım sabaha hazır bir vaziyette bıraktım.
    Pazara sabahı yola çıktım,bir çarşıya inimde öyle yola çıkim dedim,hayy demez olaydım,çarşıya girdim fıstık yeşili hunday getz marka bir otomobil arkama dokundu dokunacak kadar yaklaştı ve sürekli selektör yapıyo.40 la gidilecek yolda artık 70km/s hıza ulaştım ''mecburen''sağım dolu önümde araçlar var,kural dinleyen kimse yok

Arkamdakine aynadan bir dakika yol vericem demek istesemde herif tınlamıyor.Neyse az ileride sağda bir boşluk buldumda sağa yanaştım hızımı 40 düşürdüm,fakat bela hala arkamda soluma geldi busefer üstüme sürdü ve beni sıkıştırdı...DURDUK

Veee ilk önce küfre maruz kaldım,biraz tartaklandım,ardından yumruklandım...Evliya tohumu değilimya,kaskım+montum+eldivenlerim sayesinde hiç bir darbeden etkilenmedim,artık vurma sırası bendesadece birtane vurdum,tam burnunun üstüne.Eldivenime ve montun sağ dirsek kısmına nerden geldiyse bilmiyorum kan sıçradı.

Başında küfür ederek bekledim ayağa kalksın diye fakat kalkmadı,bende sinirlendim öfkemi yenemeyince,motorun deposuna yumruk attım.Daha sonra yırdılar felan işte birton ıvır zıvır.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AMAN ABİLER O NASIL BİR ÖNERİDİR PASSİFLORA İÇ?

Birincisi içinde saf alkol var:
    Her 5 ml'de (1 ölçek); Passiflora Sıvı Ekstresi 700mg Alkol, Tatlandırıcı;Sakkaroz, Koruyucu; Metil paraben, Propil paraben

İkincisi:
    Dikkat gerektiren makinaları kullanmak zorunda olan kişilerde ve vasıta kullananlarda ilacın oluşturacağı santral depresif etki hatırda tutulmalıdır. Hamilelerde ancak doktor tavsiyesi ile kullanılabilir.

Yolda giderken tv seyreder gibi yola bakma yapar bu ilaç dalgınlık ve sersemlikte yapar dikkatsizlikte yapar.İki tek atta öyle bin motora der gibi birşey bu öneriniz...
    Alkol varsa içmeyelim Yok zaten için diyen yok, şakasına öyle koymuşlar.

Küçükken bana öksürük şurubu içiriyorlardı, hasta olunca. Acayip uyku yapıyordu.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    Saygısız olanlara saygısızca davranın en iyi çözüm yolu bu.

Motosikleti
    honda cbr 125
    motorsikletlere hiç saygıları yok kıstırırlar yol vermezler geçende uzun yola çıktık akşam yoldayız karşıdan kaç tane araba geldiyse hiç biri kısa farda gelmiyo hepsi uzun yakıyo yaa önümüzü göremiyoz sellektör çekiyoz ama adamlar tın la mıyo

Motosikleti
    şu anda yok
    Otobüsün sıkıştırmasına izin verecek pozisyonda olmayacaksın...ya sinirlerine hakim olacaksın ya da motora binmeyeceksin.. tabii yaşamak istiyorsan..

y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    Alıntı Turintr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hergün işe gidip gelirken motosiklet sürüyorum. Bu 4 teker şöferlerinin hiç iki teker kullanıcılarına hiç saygısı yok. Bugünbir ieet şöförü yol ayrımında beni sıkıştırdı zar zor durabildim. Motorun ön tekeri baya yalpaladı. Yetiştim bağardım aynaya bak dedim sollarken. Bakmassam ne olacak diyince. Delirdim birden... Küfür falan ettim. Dövecektim nerdeyse. Plakasını gelene kadar unuttum. Sinirden sanırım. Unutmasaydım şimdi şikayet ediyordum. Bu kadar umursamaz nasıl olabiliyor anlamadım.
    Aynı saygısızlığı araba kullanırkende yaşarsın bu sadece 2 teker mevzusu değil trafikte insanlar harbe gidiyormuş gibi heyacanlı

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    Ben asıl araba kullanırken sinir oluyorum. Motor kullanırken genelde başkalarını sinir ediyorum.

Daha geçtiğimiz pazar günü çorum-merzifon-amasya-mecitözü-çorum yapıcaktım planım böyleydi,ama olmadı malesef.Neden peki?...

Cumartesi gecesi motoru yıkadım,yağladım,sildim,cilaladım sabaha hazır bir vaziyette bıraktım.
    Pazara sabahı yola çıktım,bir çarşıya inimde öyle yola çıkim dedim,hayy demez olaydım,çarşıya girdim fıstık yeşili hunday getz marka bir otomobil arkama dokundu dokunacak kadar yaklaştı ve sürekli selektör yapıyo.40 la gidilecek yolda artık 70km/s hıza ulaştım ''mecburen''sağım dolu önümde araçlar var,kural dinleyen kimse yok

Arkamdakine aynadan bir dakika yol vericem demek istesemde herif tınlamıyor.Neyse az ileride sağda bir boşluk buldumda sağa yanaştım hızımı 40 düşürdüm,fakat bela hala arkamda soluma geldi busefer üstüme sürdü ve beni sıkıştırdı...DURDUK

Veee ilk önce küfre maruz kaldım,biraz tartaklandım,ardından yumruklandım...Evliya tohumu değilimya,kaskım+montum+eldivenlerim sayesinde hiç bir darbeden etkilenmedim,artık vurma sırası bendesadece birtane vurdum,tam burnunun üstüne.Eldivenime ve montun sağ dirsek kısmına nerden geldiyse bilmiyorum kan sıçradı.

Başında küfür ederek bekledim ayağa kalksın diye fakat kalkmadı,bende sinirlendim öfkemi yenemeyince,motorun deposuna yumruk attım.Daha sonra yırdılar felan işte birton ıvır zıvır.
    Geçmiş olsun Mehmet hocam yahu.
    Allahtan full korumayız varya. İnşallah bu tip embesillere tekrar maruz kalmazsın. (diyeceğim ama bunların kökü kurumuyor ki heryerdeler).
    Yinede sakin olmakta fayda var.

Birde unutmadan iyiki yanında ütü yokmuş Yoksa o adamın halini düşünemiyorum.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Geçmiş olsun,
    Senin başına gelen her gün yüzlerce sürücünün başına geliyor,
    Kişisel tavsiyem ;
    öfkene hakim olamıyorsan motorlu araç kullanma,kullanıyorsan ve sürekli sinir harbi yaşıyorsan ara ver,
    Bize en çok gerekli olan şey dikkattir,dikkatimizin de en büyük düşmanı beynin sürüş dışındaki konularla meşgul olmasıdır.
    sinirli,öfkeli,dikkatsiz olduğum zamanlarda kesinlikle motosiklet kullanmıyorum,bu yüzden bazen gezinin başında dahi vazgeçtiğim,geri döndüğüm çok olmuştur.
    maksimum dikkat ve performans olmadan südüğümüz her km gerçekte büyük tehlikelerle doludur

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabahları bir ölçek al öyle bin motora bak pamuk gibi olacaksın...
    kimseye kızmadan işine gidip geleceksin...
    ben başka türlü başedemiyorum bu trafik canavarları ile , hangi birini döveceksin hangisini adam edeceksin
    bırak üzme kendini...

Motosiklet üstünde uyuklamak veya dikkat eksikligi gibi sorunlarının olmasını istiyorsa evet bu ilaç iyi bir öneri olabilir.

Bu ilaç uyku sorunları olanlar için öneriliyor tabi aynı zamanda sakinleştirici olarakta kullanılıyor.Motosiklet gibi dikkat isteyen bir aracın üstünde sakinleştirici almak büyük hata olur!!!

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet üstünde uyuklamak veya dikkat eksikligi gibi sorunlarının olmasını istiyorsa evet bu ilaç iyi bir öneri olabilir.

Bu ilaç uyku sorunları olanlar için öneriliyor tabi aynı zamanda sakinleştirici olarakta kullanılıyor.Motosiklet gibi dikkat isteyen bir aracın üstünde sakinleştirici almak büyük hata olur!!!
    Basit bir espriyi ne hale getirdiniz şimdi trafiğe çıkacam haa

hergün kask takın koruma takın deriz kimse tınlamaz , bu espriye amma açmışsınız yahu

"Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

hergün kask takın koruma takın deriz kimse tınlamaz , bu espriye amma açmışsınız yahu
    Yapılan espiri insan hayatını ilgilendiriyorsa birazdaha dikkatli olmak gerekir.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapılan espiri insan hayatını ilgilendiriyorsa birazdaha dikkatli olmak gerekir.
    anlaştık
    :
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006

Azdaha senin yüzünden bu şurubu içicektim,ya kaza yapsaydım
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i

çözüm değil ama bazende bu sonuç kaçınılmaz oluyor.. bende istanbulda hergün karşılaşıyorum ya sabır diyorum hep... bendeki eldiven normal ama yazlık eldiven en kısa zamanda eklem yerleri korumalı bir elviden almak gerekmiş anlaşılan....
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Peki ozaman bir soru daha hatta bir kaç soru daha...

1-herkez alabilirmi,reçete gerekirmi veya doktor muayenesi?

2-belli bir ölçeği varmı yoksa fondipmi yapıyoruz beni anca yumuşatırda bu
    m.şanveren arkadaş

Bu passiflora yı biz üniversitede iken, elbette cepte para yok kafa çekmek için alırdık Bir şişeyi fondip edersen emin ol hiçbişeye kızacak halin kalmaz pamık gibi kelle olursun vallah.
    Poturdak

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)