Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motul 300v 15w-50

Motovento
    REKLAM ALANI
    McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    arkadaslar butun aramalarim aragmen mobil 1 yada mtul 7100 bulamadim bende motul 300v 15-50 double ester full sentetik aldim.biraz sonra degistiricem.umarim motorumdan gelen sesler kaybolur.bu yag hakkinda ne dusunuyorsunuz
    RIDE or DIE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bu en pahalısı idi. geçen hafta bakarken. aprillia rsv4 ün resmi yağı 300 v

Motosikleti
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu en pahalısı idi. geçen hafta bakarken. aprillia rsv4 ün resmi yağı 300 v
    dostum evet en pahalisi buydu benim aldigim yerde,turkiye de ne kadardir bilmem ancak ben 16.90 euro ya aldim litresini.
    RIDE or DIE

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...etik-do/detay?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...or-yagi/detay?

ilanlarda ve motulun kutusunda araç üreticilerinin yarış esnasında kullandıkları yağ ile aynı yağ demişler.

subaru ve aprillia pistlerde bu yağı kullanıyormuş mesela

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...etik-do/detay?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...or-yagi/detay?

ilanlarda ve motulun kutusunda araç üreticilerinin yarış esnasında kullandıkları yağ ile aynı yağ demişler.

subaru ve aprillia pistlerde bu yağı kullanıyormuş mesela
    dostum bakicaz artik performansina.umarim daha iyidir,viteslerde de biraz sertlik oluyo bazen umarim duzelir.yanliz turkiye de biraz pahaliymis.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:46 ----------

Arkadaslar bu arada yagi degistirirken motorun icinde biraz eski yag kaliyorya onu tamamn bosaltmanin bi yolu yokmu?eski yagim yari sentetik yeni yag ise tam sentetik eski yag yeni yagin kalitesini bozmasin diyorum.Bi arkadas gib icine su doldurup biraz calistirip calkalasakmi?
    RIDE or DIE

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    motru sehpadayken yana doğru yatırınca akıyor kalan yağ ben öyle yapmıştım

Motosikleti
    Alıntı aras1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motru sehpadayken yana doğru yatırınca akıyor kalan yağ ben öyle yapmıştım
    dostum arka sehpadayken motorun arkasi yukarda oldugundan yan ayaga aldim ve kuyruktan bastirdim yine bayaca yag akti ama illa biraz kaliyordur yine.
    RIDE or DIE

nasıl oldu. seste düzelme oldu mu?

Motosikleti
    nasıl oldu. seste düzelme oldu mu?
    valla usta calistirdim ama zaten o ses motor sicakken ve giderken yapiyor.biraz sonra cikicam.dondugum zaman yazarim.ancak motor ilk calistirmada biraz zor aldi sanki.yada ben gaz verdim yanlislikla boguldu.
    RIDE or DIE

Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla usta calistirdim ama zaten o ses motor sicakken ve giderken yapiyor.biraz sonra cikicam.dondugum zaman yazarim.ancak motor ilk calistirmada biraz zor aldi sanki.yada ben gaz verdim yanlislikla boguldu.
    çok fazla fark olmaz ama yinede kışın az zor çalışır(15 numara az kalın olduğu için) ve biraz yavaşlar ama artısı daha fazla olur sessizlik ve uzun ömür anlamında

Motosikleti
    çok fazla fark olmaz ama yinede kışın az zor çalışır(15 numara az kalın olduğu için) ve biraz yavaşlar ama artısı daha fazla olur sessizlik ve uzun ömür anlamında
    valla usta ben cok pinpirikliyim motorum konusunda.bi ses gelsin hemen moralim bozulur.motorum icin paradan kacmam yeterki problemsiz ve uzun omurlu olsun.
    RIDE or DIE

Motosikleti
    Arkadaslar simdiye kadar test surusundeydim.tikirti kesildi.eski yag ile ikinci vitese gecislerde tak diye bi ses geliyordu oda kesildi.motor 87 derece uzerine cikinca devir dusmesi oluyordu ve gicir gicir diye ses geliyordu,bu devir dusmesi de kesildi.ancak giderken gazi braktigimda motor 4 bin devirden asagi dogru yavaslarken tikirti degilde anlatamiyacagim bi ses geliyordu onceden simdi ise o kadar fazla degil ancak hafifte olsa geliyor.bu neyin sesidir cozemedim.acaba diyorumki belkide normaldir bu.
    RIDE or DIE

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de Motul 15-50 Koydum; filtremi de değiştirdim. 4000 km kadar bunu kullanacağım; vites geçişleri yumusadı. Bunun dısında herhangi bir ses zaten yoktu
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Motul 15-50 Koydum; filtremi de değiştirdim. 4000 km kadar bunu kullanacağım; vites geçişleri yumusadı. Bunun dısında herhangi bir ses zaten yoktu
    Tam sentetikmi?
    RIDE or DIE

Motosikleti
    Arkadaslar bir sure once yagimi degistirmistim (Motul 300v) vites gecislerim yumusadi ancak motordan ses gelmeye basladi,mesela 100 le falan gidiyorum isiklar gelince duruyorum 3000-2000 devir arasi cok acayip bi ses geliyor.ancak rolntide bu ses yok sadece 3 ila 2 bin devir arasi var birkac saniye rolantide bekledikten sonra bu ses kesliliyor.sesi soyle tarif edeyim.hani motorlu tetereler vardirya gaz verirsiniz sonra gazi braktiginizda zincir durana kadar bi ses cikarir oyle bi ses,Aksamda ilk defa motorun isinmasini beklerken cok acayip bi tikirti gelmeye basladi.sonra kesildi.acaba yag mi cok kalin geldi diyorum bu sezon icin?
    RIDE or DIE

n61l - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jawa 638
    servise gitseniz daha iyi degil mi? yag degisimiyle kesilen sesler geri geldiyse, yag biraz ezildigi icin olabilir.
    "yorgunum cok yorgun"

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynisini bende yaptim ama benim ki en fazla 2000 km dayaniyor.
    Yag isini cok iyi yapiyor limitlere kadar zorlasam bile hararet viteste zorlanma yada vuruntu yapmadi sadece rengi simsiyah oluyor buda zaten isini yaptigina isaret.
    aksako bunu beğendi.
    We are many...

ne yagı kullanırsan kullan mootrun içinden gelen sesleri kesmez bu bir aşınma sesidir. eksantirik zinciri uzamış olabilir. eksantirik zinciri sesi buna benzer.bazı devirlerde gelmez

Motosikleti
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yagı kullanırsan kullan mootrun içinden gelen sesleri kesmez bu bir aşınma sesidir. eksantirik zinciri uzamış olabilir. eksantirik zinciri sesi buna benzer.bazı devirlerde gelmez
    valla dostum bu dedigim ses eski yagda da geliyordu.onceleri azdi simdi daha fazla gelmeye basladi.sadece 3 ve 2 bin devir arasi geliyor bu ses.ozellikle belli bi hizla giderken yavaslayip durdugum zaman ara gaz verdigimde cok duyuluyor biraz rolantide calistiktan sonra kesiliyor.
    RIDE or DIE

bu durumda motora binmesen iyi olur. bu ses arızanın bir habercisi olma ihtimali yüksek motorcu ya göstermende fayda var

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)