Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sahibinden.com'da sahte ilan

Motovento
    REKLAM ALANI
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Öylesine sitede dolaşırken daha 2 gün önce sattığım motoun ilanın gördüm.Ve o kadar şaşırdım anlatamam.Evet bazı arkadaşlar anlatıyordu inanmıyordum.Salı günü bin bir türlü yok param yok yok yola gidecek benzinim yok diyerek benim insani duygularımı kulllanan ve bu şekilde motoru çok uyguna sattığım çoçuk daha motorun yeni ruhsatı bile çıkmadan yeniden satışa sunmuş.Evet buraya kadar sorun yok bence de normal ama sorun şu:
    ben 28100 km sattım orjinaldi kendisi 18000 km ye düşürüp öyle satışa sunmuş oyuna gelmeyelim.
    buyrun link
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31425428/detay
    hatta resım benım kendisine cekip yolladıgım resim.
    aman kandırılmayalım bu konuyu diğer yerlerede açıyorum ki zorla para biriktiren arkadaşlarımız yanmasın km orjınal degil.
    Zincirde asla değişmedi sadece yağlandı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hemen SAHİBİNDEN.COM'u uyarsaydın.... Onlar gerekli işlemi hemen yapıyorlar,sonuçta tüketiciyi dolandırmak söz konusu...

Motosikleti
    CBR600RR
    Karaktersız ınsan cok arkadasım senın bu olay ılk degıldır ben arkadasıma amanet verdıgım bısıkletı aynı mahallade bır baskasına sattıgına sahıt oldum yapcak bısey yok haklısın ıste okadar...
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    yazık çok yazık adamım diye geziyordur birde bu herif

Motosikleti
    CBR600RR
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazık çok yazık adamım diye geziyordur birde bu herif
    İyi niyetli insanlar oldugu surece bunlar hep olacak gıbı gelıyor neden kotu nıyetlı degılde ıyı nıyetlı dedım bılıyormusun cunku ıyı nıyetlı ınsanlar azınlıkta bence ve eksılmeye de devam edıyorrr...
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Alıntı hondam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi niyetli insanlar oldugu surece bunlar hep olacak gıbı gelıyor neden kotu nıyetlı degılde ıyı nıyetlı dedım bılıyormusun cunku ıyı nıyetlı ınsanlar azınlıkta bence ve eksılmeye de devam edıyorrr...
    +1905aynen

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    ne biçim insanlar var arkadaş şikayet etmeni öneririm.

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    arkadasım yanlıs anlasılma olmasın diye soruyorum. ilan sahibinin senin motorunun sattıgın kişi oldugunu nerden biliyon? adam belki sadece resmini almıştır olamaz mı? he dersen telefonu falan da uyuyor bişey diyemem ama başka bir bakış acısı sunayım ddm ben.

inanck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    farklı motor bile olsa aynı fotoğrafı kullanması yanıltıcı

Şikayet etseydiniz..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ne biçim insanlar var yaw..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Baslik pek uygun olmamis sanki, sahtekarligi "sahibinden" yapiyor sandim okudugumda

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    işte hadi bu alan adam sahtekar o sahtekarlık yapacak Allahın emri benim üzüldüğüm nokta neden dürüst bir satıcı dürüst bir alıcıya denk gelmez ben buna yanarım oysa kaç kişi gerçekten üç beş kuruşunu biriktirip motor parasını denkleştirmeye çalışıyor hemde cbr gibi başlangıç motorlarını almak için keşke birbirlerini bilsa bu sahtekarlar dinsizin hakkından imansız gelir hesabı ...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ikinci el almakta satmakta çok zor bi olay gerçekten
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    normaldir. zaten sahibinden'de araç alacak olan ve pazarlığa giren adamların %80'i öğrencidir. 40-50 yaşındaki adamlar bile, öğrenci ayağına yatıp, indirim isterler. hayır öğrenciysen ve araç alacak gücün varsa, bunu bahane edip niye özel bir indirim istersin? yok gücün yetmiyor ya da kısıtlıysa, öğrenci öğrenci ne işin var araçla?

gücü yeten alır, yetmeyen almaz. bunun için sosyal durumunu satıcıya anlatıp, sömürü yapmanın alemi yok. henüz olmadı ama bana denk gelirse fena bozarım peşinen söyleyeyim...

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    ben diyom bu ülkede 100 bini gören çok motor var sahipleri sağ olsun bi türlü göremiyoz bu yüzden :D
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Arkadaşlar Bir subap kapağının çalındığı,,kocaman adam hemde..((adam lafını hakketmiyorda) yahu namussuzluk almış başını gitmiş.en yakın arkadaşın merhametinden faydalanıp paranı çalıyor..Bunlar neki.

Motosikleti
    KAWASAKİ 2007 VN 900 ve MONDİAL RF 150
    sahibinden.com bişey yapmaz arkadaşlar yani hatalı bi ilan yok..ama alacakları uyarman lazım böyle bi kaç siteye yaz bence en azından bilgileri olur

Seyreyledim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki YK 250-4 (2006)
    Alıntı DOGAN88 adlı üyeden alıntı
    arkadasım yanlıs anlasılma olmasın diye soruyorum. ilan sahibinin senin motorunun sattıgın kişi oldugunu nerden biliyon? adam belki sadece resmini almıştır olamaz mı? he dersen telefonu falan da uyuyor bişey diyemem ama başka bir bakış acısı sunayım ddm ben.
    Bu arkadaşımızın yazdığı gibi bir durum olmasın bazen motorun kendi resimleri konmayabiliyor sağdan soldan alınıp ekleyenler olabiliyor.

Başka resim ekleyenler şöyle bir not düşmeliler tabii ki; ''Resim aracıma ait değildir görünüm hakkında şifai bilgi edinilmesi açısından eklenmiştir'' vesaire...

Ama diğer bir arkadaşımızın dediği telefon numarası vesaire uyuyorsa bu durumda iyi niyeti suistimalin önde gideni yapılmış oluyor. Yine de bunu sahibinden.com 'a yükleyemeyiz. Başlık bana da yanlış geldi.

Sahibinden Com'da sahtekarlık olsa bi nebze ama sitenin sahtekar olarak gösterildiği bir başlık olarak anlaşılıyor.
    Oturdum da Nemrut'un bahtsız tahtına,
    Seyreyledim ziyaretçileri, Kör, ruhsuz, sağır ve etten,
    Ve ruhum bin kıssa çıkardı, Bu negatif ziyaretten.

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Adam Resim bulamamış temsili olarak koymuş olabilir. Tabi Yaptığı doğrumu derseniz Hayır İnsanları yanıltması doğru degil..
    Yolver gitsin .

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)