Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu motor hakkında Yardım.(Rx 135)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Selamlar ilani aynen özet geçiyorum

ÖNCEDEN 2 TANE MOTORUM WARDI ONUN İÇİN SATIYORDUM DİĞERİNİ SATTIM ŞİMDİ ARABA ALICAM ONUN İÇİN BUNUDA SATICAM.MOTORA HİÇ BİNİLMİYOR.BU MOTORU Bİ KERE GEZERKEN GÖRDÜM DİYENE BEDAVA WERİRİM.MOTOR 5 SENE BİR KERE MARŞINA BASILMADAN YATMIŞTIR.HİÇ REKTEFE GÖRMEMİŞ DAHA 14.600 KMDE.ALT MOTOR OYNANMAMIŞTIR.ÖN LASTİĞİ DAHA ORJİNALDİR.KAZASIZDIR.BİR KERE SAĞA YATMIŞTIR MOTOR.RESİMLERDE NE GÖRÜNÜYOSA ODUR...DEPONUN SAĞINDA HAFİF GÖÇÜK WARDIR.

ÇOK ACİL SATILIK ÇOK UYGUN BIRAKCAM.DAHA ÖNCE 3.750 İSTİODUM

Selamlar Arkadaşlar..Antalyadayım 3.000 lira ya ybr arıyordum..3000 lirayı hakedicek bi ybr bulamadım başka motor arayışları içerisindeyim uzun yıllardır içimde rx e karşı bi sevgi var.. Sizce alınır mı ? alırsam ne gibi sorunlar yaşarım ? en fazla 1 yıl kullanmayı düşünüyorum Bu motor diğerlerine göre daha temiz gözüküyor 5 yıl yattığını yazmış arkadaş ne gibi sorunlar ortaya çıkar ? Hepinizden yardım bekliyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    arkadaşım bır yıl kullanacağım yazmışsın motosıklet denıldığı kadar temızse sorun cıkarmaz 2 zamanlı motor hadi masraf cıkardıda dersek parcaları pahalımı ucuzmu bılmıyorum ama bence 500 tl masrafta etsen seneye sende kullanmış olacağından satacağın fıyatın ne olur hemen satabılırmısın bence bunları düşün bence güncel moda olan motorlar baksan daha ıyı değilmi

mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    bana sorarsan bu motora o parayı verene kadar temizinden bi cbr 125 alınır yinede tercih sana kalmıs o paraya çok daha güzel motorlar var

söztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rx alırsan ybr den hızlı gidersin parcasını zor bulursun benzinci ile samimi olursun
    recai sen sıfır bir ybr alsana kardeşim elindeki parayı peşin ver geri kalanıda taksite bağla inan mutlu olacaksın zaten önümüz kış acele edipte sacma sapan motorlara bakma üzülme sonra

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bır yıl kullanacağım yazmışsın motosıklet denıldığı kadar temızse sorun cıkarmaz 2 zamanlı motor hadi masraf cıkardıda dersek parcaları pahalımı ucuzmu bılmıyorum ama bence 500 tl masrafta etsen seneye sende kullanmış olacağından satacağın fıyatın ne olur hemen satabılırmısın bence bunları düşün bence güncel moda olan motorlar baksan daha ıyı değilmi
    Haklısın ustam bu motor rektefe istiyormuş 250 300 lira kafadan masraf çıkartır 1 yıl içerisinde motor aksamında ayrıca 2002 model 8 yaşında bir motor
    Alıntı mettoxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana sorarsan bu motora o parayı verene kadar temizinden bi cbr 125 alınır yinede tercih sana kalmıs o paraya çok daha güzel motorlar var
    Usta inan cbr çok aradım..İnanırmısın 4000 liradan Düşük antalyada temiz cbr yok
    Alıntı söztürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rx alırsan ybr den hızlı gidersin parcasını zor bulursun benzinci ile samimi olursun
    recai sen sıfır bir ybr alsana kardeşim elindeki parayı peşin ver geri kalanıda taksite bağla inan mutlu olacaksın zaten önümüz kış acele edipte sacma sapan motorlara bakma üzülme sonra
    Teşekkürler Usta ybr 0 almayı düşünmüyorum ama 2008 ybrnin 0 modeli olsa şuan düşünmeden alırdım 2009 ve 2010 modellerini hiç sevmiyorum 1000 lira daha nakit bulabilirsem honda dylan düşünüyorum Sahibindene baktıysanız ybr antalya kısmına gerçekten fiyatlar gülünç Rx 135 bakmam aslında bi nevi efsane olması(2 zamanlı ölüm makinası olarak geçiyor 160 km hız yaptığı biliniyor Fakat 130 dan sonrası 0 güven.) ama korkutuyor rektefe istiyor benzini aşırı yiyor Gibi ? Sonuçta bi kere motor alıyoruz ( yılda 1 ) Sorunsuz olmasını isteriz hepimiz

Burada bu motoru kullanan arkadaşlar var mı ? Görüşlerinizi almayı çok isterim

mz etz bak 251 oda 1 litre ile 25 km gider ilk motorun olacaksa tavsiye etmem ama

benim ybr yi satayım diyecem sana ben izmirdeyim
    bende ss yükseltmek icin satıcam aklına başka şey gelmesiz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    bence ybr den şaşma tamam bu da yamaha ama sonuçta düşük model temiz ybr bulma konusunda bende çok çektim koskoca istanbulda bulamadım sonra bursadan buldum gittim aldım sende çevre illerini araştır kardeşim

recai şimdi baktım antalyaya ybr fiyatlarına 2000 tl den başlıyor normal yani

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    temiz ybr ler istanbulda da uçmuş arkadaşlar fiyat olarak millet de haklı hem piyasası olan bir motor birde temizse çok iyi gidiyor hele ki mavi ve yuvarlak farlı olanlar istanbulda çok tutuluyor nedendir bilmem ben ondan aldım zaten

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    mz etz bak 251 oda 1 litre ile 25 km gider ilk motorun olacaksa tavsiye etmem ama

benim ybr yi satayım diyecem sana ben izmirdeyim
    bende ss yükseltmek icin satıcam aklına başka şey gelmesiz
    Mz düşünmüyorum 3.motorum olucak
    Alıntı runbelx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence ybr den şaşma tamam bu da yamaha ama sonuçta düşük model temiz ybr bulma konusunda bende çok çektim koskoca istanbulda bulamadım sonra bursadan buldum gittim aldım sende çevre illerini araştır kardeşim
    Usta antalyadaki %80 ybrlerin Ya Hava filtresi sökük Ya alt motor açılmış..
    recai şimdi baktım antalyaya ybr fiyatlarına 2000 tl den başlıyor normal yani
    Söztürk ustam antalyadaki çoğu ybr orjinal değil..Sadece 2008 model düşünüyorum birde
    Alıntı runbelx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    temiz ybr ler istanbulda da uçmuş arkadaşlar fiyat olarak millet de haklı hem piyasası olan bir motor birde temizse çok iyi gidiyor hele ki mavi ve yuvarlak farlı olanlar istanbulda çok tutuluyor nedendir bilmem ben ondan aldım zaten
    Bu motor hakkında görüşlerinizi almak istedim bu aralar karmaşa içerisindeyim 3.motorum olucak kendisi bundan önce ybr sahibide oldum ama çok kısa süre elimde durdu. Gönlüm tabikide ilk olarak ybr de fakat 3000 lira vericeğim tamamen orjinal arıyorum Yorumlarınıza göre rxden caymalıyım galiba.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    evet kesinlikle

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rx tavsiye etmem. Çok kaçar ama çokta yakar. Temiz ybr bulamıyorsan bi cbf lere bak bence ybr kadar kalitelidir.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Farkındaysan hemen merkes hemfikir: ybr 125,cbf 150 en çabuk satılan ve tutulan motosikletler.Ona göre fiikir edinmişsindir.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Teşekkürler bu sevda dan vazgeçmek gerek.Ybr arayışlarıma devam etmeliyim.Yorum yapan herkeze teşekkürler.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    rx hızlıdır ama gorunus ıtıbarı hos degıldır senın yerınde olsam cbf 150 cbr 125 ybr 125 arardım .

Motosikleti
    CBR600RR
    Ben bır sezon bındım rx 135 4.5 yıl once ybr cbr 125 i yanına bıle yaklastırmaz kıyaslanmazda ben hız ıstıyorum dıyosan ıyı makına gorsellıgı bı okadar kotu sayılır ancak 1,2,3 tek teker gıder saglam makına...
    Heee 3,4 bınlıra verılırmı bence verılmez ama ybr cbr ılede kıyaslanmaz.!!!
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı hondam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bır sezon bındım rx 135 4.5 yıl once ybr cbr 125 i yanına bıle yaklastırmaz kıyaslanmazda ben hız ıstıyorum dıyosan ıyı makına gorsellıgı bı okadar kotu sayılır ancak 1,2,3 tek teker gıder saglam makına...
    Heee 3,4 bınlıra verılırmı bence verılmez ama ybr cbr ılede kıyaslanmaz.!!!
    Teşekkürler ustam ybr ve cbr ile kıyaslanamaz hız konusunda kıyaslama yapmıyoruz zaten yapamayızda Sana sorum Bindiğin süre içinde masraf çıkarttımı ? başıma gelebilicek şeyler neler ve birde bu ilandaki motor hakkında ne düşünüyorsun

macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Kesinlikle bir cbr tutkunu olaraktan CBR al derim
    Sırrını herkezden sakla ve daima kuşkulu ol , çünkü akıllı olmak demek kuşkulu olmak demekten başka birşey değildir..

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı macar_93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle bir cbr tutkunu olaraktan CBR al derim
    Geçen hafta sattığım motorum cbr tarzındaydı şuanlık cbr son sırada İlk olarak ybr 2. dylan 3.runner 4.king 5.cbr olarak kafamdaki motorlar.Nedense hepside farklı sınıfta Kafam baya bi karışık Kısmetse bu hafta sonuna kadar bi motor alıcağım hayırlısı

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    orjinal ybr istiyorsun.nakliyeyi halletsen 2007 verirdim sana..daha yeni 2600km ye geldi...full+ fuull orjinal...aksi çıkarsa bedava....(kırmızı)
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)