Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

moto radyo mp3 çalar-hoş görünüyo kullanan var mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    4 teker
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28266495/detay

benim 125 zn böcügüm yakışırda ama ne kadar dayanıklıdır kullanan arkadaşlar varmı aranızda? ucuz birşey ve kullanışlı gibi su geçirmezmiş ama mp3 aux girişini kullanırken içeri su alır bence ama yagmurda tutupta müzik dinliycek halimiz yok
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28266495/detay

benim 125 zn böcügüm yakışırda ama ne kadar dayanıklıdır kullanan arkadaşlar varmı aranızda? ucuz birşey ve kullanışlı gibi su geçirmezmiş ama mp3 aux girişini kullanırken içeri su alır bence ama yagmurda tutupta müzik dinliycek halimiz yok
    Link hata veriyor..Tam linki kopyalayıp yapıştırmalısın..

Motosikleti
    4 teker
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28266495/detay abicim senden başka benle muhabbet edende yok gecenin bu vakti sen yazmasan yatacam vala sabah iş var zaten
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28266495/detay abicim senden başka benle muhabbet edende yok gecenin bu vakti sen yazmasan yatacam vala sabah iş var zaten
    Bizzat bu ürünü kullanmadım ayrıca motosikletten müzik yayını yapılmasına da pek sıcak bakmadığım için kullanmam da sanırım ama eğer gerçekten yazıldığı gibi su geçirmiyorsa fiyatı uygun gibi geldi gerçi dediğim gibi karşılatırma yapabilecek herhangi bir ürün kullanmadım..

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    İlk defa goldwingteki hariç bi müzik sistemi ilgi çekti. Uzun yolda zevkli olabilir.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    4 teker
    aynen zaten bende gezilik olur die düşündüm uzun yola geziye çıkcan tın tın harika olur

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    ama 20-25 gün içinde gelecek diyor
    ticarete yeni atılan bir arkadaş herhalde, başka ilanı da yok. araştırırsan aynı ürünü daha uygun bulursun. %20 kar etmeden vermez bu arkadaş sana bunu
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    ilan sahibi bizim ilker yabancı değil,uzun yolda kullanılabilir ama egzoz sesinden duymak zor olur gibi,benim açımdan.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    bnde ona benzer bişi var usb takılanalrdan onlardan koyuyorum önume biyere montaj falan yapmıor süperde ses veriyor
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    araba için lastik ve müzik sisteminin kaliteli olması ilk önceliklerimden ancak motorda ses sistemi mp3 vs. gibi sistemleri hiç anlayamıyorum , motorda rüzgarın fısıltısı aralarda motorun isyanı , egzostun süper ezgileri varken , müzik neden ?
    müzik heryerde dinlenebilir !! kulaklarımızın trafikte gerekliliğinden hiç bahsetmiyorum...

heee adamlar goldwinge koymuş o motor değil mi diyeceksiniz , evet bence o motor değil , araba ile motor arasında bir araç...

heee 125 cc motorlara , scooterlara radyo teyp takıyorlar onlar ne diyeceksiniz bence onlarda motorcu değil....
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    Yamaha mt09
    ufak bir amfi ile yapılabilir amacına göre fiyat çok yüksek bence amfi için malzemeler max 10 tl tutar iki hpr. 10 da ona de 20 tel fiyatlarıda fazla fazla yazdım

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araba için lastik ve müzik sisteminin kaliteli olması ilk önceliklerimden ancak motorda ses sistemi mp3 vs. gibi sistemleri hiç anlayamıyorum , motorda rüzgarın fısıltısı aralarda motorun isyanı , egzostun süper ezgileri varken , müzik neden ?
    müzik heryerde dinlenebilir !! kulaklarımızın trafikte gerekliliğinden hiç bahsetmiyorum...

heee adamlar goldwinge koymuş o motor değil mi diyeceksiniz , evet bence o motor değil , araba ile motor arasında bir araç...

heee 125 cc motorlara , scooterlara radyo teyp takıyorlar onlar ne diyeceksiniz bence onlarda motorcu değil....
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

Motosikleti
    piaggio sfera 80,Biselect d3,Bisan Star 105
    Ben kendim yaptım
    Eski bitane el fenerli Radyolu ışıklı felen bitane alet vardı
    onu söktüm ışık yerlerini attım ve sadece radyo kaldı.Akü kablolarının yerinede çakmak aparatı taktım.aparatıda motara taktım.Güzelde ses çıkarıyor.:D

Qner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 500

ben kullanıyorum

ılandakı urunu yurtdısından getırttım. motoru sehır ıcı cok kullandıgım ıcın oldukca verım alıyorum. tabe kırmızı ısıkta cıstak cıstak bıraz ılgı cekmıyo deıl. mp3 player da dınleyebılıyosun. saatı de var ama akuyu bıtırmesın dıye kontaktan aldık elektırıgı. ondan saatı kullanamıyorum.
    ıstersenız foto ceker yollarım.

duyumuna gelınce 50-60 a kadar cok rahat duyuluyo
    sona zorlasıyor. ama zaten sehırler arası kullanacaksam kulaklıkla kullanıyorum.

ben tavsıye edıyorum. sarkılarla yollar hızlıca bıtıverıyo...

slmlr
    knr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)