Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

çevrmdekiler ön yargılı yaklaşıyor.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    keşke olsa
    Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim koptum ya aynı durum bende de söz konusu
    geçen sene ilk arabamı alıyorum krediyle benim hatun alma dedi aldım 4 teker tutkumu biliyor ne yaparsa yapsın alacaktım
    sıkıştım sattım geri kalan parayla krediyi kapatacagıma araba bakmaya başladım beni dövmeden beter etti ama gene aldım
    bu şimdi gene sıkıştım arabayı sattım motor aşkı başladı birden
    motor alacam dedim artık dayanamadı ya o ya ben dedi
    ama genede alacam ondan habersiz
    ev arkadaşımın diycem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:38 ----------

dostum benim anne baba duysa naparlar bilmiyorum 1999da bisikletle agır bir kaza geçirdim ama suç bende degildi babam ondan sonra bisikleti yasaklamıştı şimdi motor alıcamı duysa ...... ( boşluga uygun ifadeyi siz düşünün )( çokta agır olmasın )
    afferim kerataya, bak oğlum ne demiş atalarımız "at tan düşen ölmemiş, eşekten düşen ölmüş" bineceksen sağlam bişeye bin. gibi bişey söylese hiç fena olmaz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha, Türkiyede sorunları olan bir markadır .
    Türkiye distribitörü beldeyama ile yolları ayırdıktan sona henüz oturtamadılar.
    Yedek parça , servis sorunları yaşayacaksın .

Honda Transalp al derim ben .

Motosikleti
    4 teker
    Alıntı gevheri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    afferim kerataya, bak oğlum ne demiş atalarımız "at tan düşen ölmemiş, eşekten düşen ölmüş" bineceksen sağlam bişeye bin. gibi bişey söylese hiç fena olmaz..
    bu derece olumlu ince bir yorum beklemiyordum tşk ama babamın bunu diyecegini sanıyorum
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

ayktcnknyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse
    mavi prens Hocam üstünde polis kıyafeti var galiba yada ben öle gördüm. Yokmu bize Polis Memurundan temiz honda CGL125 6.500TL gibi bişe :D:D Polissin ya fiyatı artır istediğin kadar mübarek insan değil geçen böle bi ilan okudumda çok içime dokandı =)
    Asla pes etme !

Motosikleti
    4 teker
    biliyorum görmüştüm o muhabbeti az çok takip ediyorum forumu bende şahin bmw fiyatına verdim dermişim müşteriye diyordum zaten bu arabayı kimse çevirmez herkez tanıyo şekildi temizdi vesselam benzeri yoktu özel boyalı parlament mavi öyle bakkal modifiyeli şahinler gibi degildi yolda sarı dolmuşlar taksiciler 'abi satıyonmu die korna basıyolardı bide set yapmıştım açıyodum şebnem ferah rock'n roll ederekten kafa sallayaraktan 1 viteste e-5te pişiyoduk o sıcakta trafikte e birde resmiyim millet bakıyo ister istemez
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    keşke olsa
    Alıntı mavi prens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu derece olumlu ince bir yorum beklemiyordum tşk ama babamın bunu diyecegini sanıyorum
    bende sanmıyorum

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Söylenilen fiikirler oldukça makul. Bence de önce kask ve koruma giysilerini almalısın ki işin ciddiyetinde olduğunu tüm ailen anlasın.

Arkadaşlar bir de alakasız olacak ama forumun genelinde tüm üyeler HERKEZ yazıyor arkadaşlar doğrusu HERKES olacak lütfen dikkat edelim güzel Türkçe'mizi düzgün kullanalım.
    Aptallık En Büyük Günahtır !

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Senin içinden ne geçiyorsa onu yap.
    Dünyada herkes kendisi için yaşıyor. Aile, Çocuk vs. bunları geçeceksiniz.
    Hür olmak istiyorsan bekar kalacaksın, kışın yatakta donacaksın. Ödülü büyük (ÖZgürlük)
    Bazılarımız 10 dk için bu özgürlükten vazgeçiyor

Valla ailede motorla uçmayan yok. Baba-Anne-Kardeş herkes bir şekilde kervana katıldı.
    Kenbo 125 cc aldığımda tamam bu küçük yavaş git dedi.

Sonra internetten hyosung gösterdim. Bundan satın alacağım diye.
    Bu çok büyük, hızlı da gidersin. Boş ver senin motor daha güzel dedi.
    Araba varken motora mı binilir dedi. Bu arada sürekli başıma dert olan Nissan Primera SW
    vardı. Ya tüp arıza çıkarırdı. Yada diğer parçaları. Hem onu, hemde motoru sattım.

Elime güzel para geçince adam akıllı bir bilgisayar topladım. Birazda borç kapattım.
    Annem hyosung alacağım sandı. Kalan para ile aldığım Kanuni Racer 200 ile eve geldim.

Ağzından çıkan kelime aynen şöle : Gösterdiğin motor daha güzeldi. Ondan niye almadın.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    ahahaha süper yorumlar bunlar ya
    başka camiada yoktur böyle sıcak güzel muhabbetler
    @Tolga Can arkadaşıma üzüldüm mü diyeyim bilemedim, iyi şaka yapmış anneniz size
    ama en çok @mavi prens arkadaşın yorumuna güldüm
    ''kazadan önce akıllı uslu bi çocukmuşum kazadan sonra aklımda kanla akıp gitmiş''

@Xetanor
    hocam imrendirmek gibi olmasın bugün motorumla geziyorum hava çok güzel, ne çok güneşli ne de yağmurlu açık ama serin bir hava var
    yavaş yavaş şehir içinde tur atıyorum
    küçük bir şehirdeyim herkes başını bir çevirip bakıyor
    arkadaşlara korna çalıyorum vs
    (hava atmak için değil)
    o kadar güzel bir duygu ki tarif edilemez
    hayallerinden vazgeçme diyorum ben yine

Motosikleti
    4 teker
    wala siteyi arkadaşları samimi bulunca bende samimi davrandım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    keşeke biraz daha küçük bir makine tercih etseydin illa 600 lik bir makine dersen de lütfen eğitim al bu işin şakası yok kıyafet alırkende çin malından uzak dur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Al kardeş,
    kimse bizim yerimize,nasıl yaşayacağımıza karar veremez

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Motosiklet üzerinde çok uzun mesafeler katetmiş biri olarak düşüncem;evli olsam çocuklarım olsa inan çok sevmeme rağmen sorumluluklarımı daha önde tutar ve motosikleti aklımdan çıkarmaya çalışırdım.

On yıldır yoğun şekilde kullanıyorum ve bana görede malesef bu bir gerçek
    "motosiklet kullanmak tehlikeli bir şey" özelliklede ülkemiz gibi yerlerde sizce benimkidemi önyargı ?? bence iyi düşünün

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı VIA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet üzerinde çok uzun mesafeler katetmiş biri olarak düşüncem;evli olsam çocuklarım olsa inan çok sevmeme rağmen sorumluluklarımı daha önde tutar ve motosikleti aklımdan çıkarmaya çalışırdım.

On yıldır yoğun şekilde kullanıyorum ve bana görede malesef bu bir gerçek
    "motosiklet kullanmak tehlikeli bir şey" özelliklede ülkemiz gibi yerlerde sizce benimkidemi önyargı ?? bence iyi düşünün
    bu da bir başka bakış açısı;

ben 30 yıldır kullanıyorum,çoluk çocuk sahibiyim,sadece bende değil,16 yaşındaki oğlumda da motosiklet var.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben 30 yıldır kullanıyorum,çoluk çocuk sahibiyim,sadece bende değil,16 yaşındaki oğlumda da motosiklet var.
    bak abim ne güzel yazmış sonuç ta kafana göktaşı düşüp ölme ihtimalin de var her sen önlemini al takdir allahındır

Motosikleti
    4 teker
    Alıntı runbelx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak abim ne güzel yazmış sonuç ta kafana göktaşı düşüp ölme ihtimalin de var her sen önlemini al takdir allahındır
    dostum bizde HyperSoar'la pandoraya gideris bizim veledlerde evrende saklambaç oynar yıldız savaşları yaparlar artık

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Ailede senden başka motorbisiklet seven varsa işin her zaman kolaydır.
    Yoksa eğer "ASİ" olmaktan başka çaren yok.

Benim babam çocukluktan beri motorbisiklet üzerinde.
    Babam ilk P105 mi lise 1 de aldı. ben binmeyim diye parçalara ayırdığını söylemedi
    Bende çok sevindim. Okulu bitir. Teşekkür yada takdiri getir. Motor senin dedi.
    Motoru parçalanmış görünce ağlayacaktım. 1 sınıf bitmişti. 2 de kaldım bi sene de gitmedim. Ulan al motoru liseyi bari bitir dedi Bitirdim
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

30 yıllık tecrübe yani bu süre motosiklet üzerinde hayatta kalmak ,oldukça dikkat, ciddi bir yetenek ve epey şans gerektirir ..herkeste olmayabilir.

Bütün bunlar motosikletin tehlikeli bir araç olduğu gerçeğini değiştirmez.Bunu reddetmek yerine farkında olarak kullanmak bence daha reel bir yaklaşım olur.

Motosikleti
    CBR600RR
    Arkadaslar sızlere katılıyorum ancak bılemıyorum bu onyargı nasıl sılınır sukurler olsun benım ailem sahsı hıcbır ısıme karısmazlar... yanlız cevre yav herkes okadar tek fıkırlıkı sankı dunyada tek arac OTOMOBIL....
    Ben oncelıkle derımkı arkadasların onerılerıne dıkkat et dusuk cc lı makınalar konusu bırden ole 600cc seenı yorabılır ve korkutadabılır... yınede sen bılırsın...ben ıyı dusun derım ..........
    Sımdı ben ALLAH ın ıznıyle bu kıs bır motosıklet alıcam 600 veya 1000cc honda hee bak arkadas benım motosıklet tecruben 15 yıl kadar km ye vursak ben dıyım 300 sende 500 bın km buna ramen 1000cc konusunda dusunuyorum...
    Arkadaslarım ben yenı motosiklet alcam dıyorum CEVAP ya olum albı araba napcan motosıkletı kısın bınemezsın ailen le bıyere gıemessın ve buna benzer bır suru sacma sapan onyargılı teklıfler ve bende bu arkadasların sankı benı tanımıyorlarmıscasına konusmalarına sert bır selıklde karsılık verdım sımdı hepsı benımle hem fıkır decem okı ailen harıc bas FIRCAYI kardes valla benım mutlu olmamı ıstemeyen benım ne arkadasım nede yakınım olmasın..... cc olayına dıkkat!!!! Herkese iyi surusler saygılar...
    Kaybedicek birşeyin yoksa asla (arkana) bakma...:cat:

Motosikleti
    Uzun bir süre olmayacak...
    hadi ayıkla pirincin taşını deyimi vardır ya.... işte ben o pirinçleri tek tek ayıkladım ve bitti... )) alıyorum motoru..

hanımı da ikna ettim , annemi de , babamı da ve karşı çıkan diğer kişileri de

şu kafana göktaşı düşer muhabbetini açtım alayına öleceksek şayet herkes bir gün ölecek dedim...

hanımı ikna etmem zor oldu sadece.. hakkını helal etmiyordu bana valla.. trabzonda bir kaç motorcu arkadaş var ; çağırdım bunları bizim eve..

muhabbet arasında geçen konuşmalar..

- yenge bak , bu adamın birşeylerle meşgul olması gerekiyor. yoksa kafası başka şeylere kayıyor haberin olsun

- e yenge sana da araba alalım , şöyle micra , citroen c1 tarzı sende gez dolaş )

- ya yenge Allah rızası için bırak şu adamı ya.. adam özgür olmak istiyor besbelli

- hem bak giysilerini de almış.. bu giysilerle 10.kattan atla hiçbişecik olmaz

böylelikle hanımı da ikna ettik. çok şükür şu anda bi sıkıntı yok valla )

çalıştığım işyerinde vitesli acayip bi motor var (markası yazmıyor) , epey bi alıştırma yapıyorum gün içerisinde. hatta birazdan sürmeye gidecem yine.

ilerleyen zamanlarda aradığım motoru uyguna bulursam alacam inşallah..

kalın sağlıcakla

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)