Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motor almak istiyorum...Yardım...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yok ins olur
    merhaba arkadaslar ben siteye yenı uye oldum...ben bir motor almak istiyorum ama fazla bılgım yok.Ben honda today 50 türü bir motor arıyorum.Fiyatları hızı yardmcı olursanız cok sevınırım cok tessekkur ederim simdiden bu ararda yasım 16 17 olunca motor alıcam mahallede surmeye yavas yavas baslıcam 18 olunca ehlıyetımı alıcam inş ailem kabul ettı 1500 tl gbi bı butcem war...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    sn bizdaha bkle 17 ol al ehliyetini ozaman güsel birşey alırsın
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

Thisfalse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan Yok
    Üzerine 100-150 Tl Gibi Bir Bütçe Ekliyebilirsen Yuki TK 150-T20 Scooterler Var Tavsiye Ederim
    Her Zaman Kötüyü Söyle. O Zaman Kahin Olma Şansın Artar.

Motosikleti
    Yok ins olur
    Sagol baktım ama begenmedım bu arada 50 cc ne demek oluyor :D

viyana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 650 & ybr125
    500 cc'ler moped olarak tabir ediliyor. mesela today, mobylette, vs. 3-4 beygir oluyorlar ve yasal olarak 60 km/h sürattan fazla yapamiyorlar.
    motorsiklet değil MOTOSİKLET.

Motosikleti
    Yok ins olur
    Alıntı viyana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500 cc'ler moped olarak tabir ediliyor. mesela today, mobylette, vs. 3-4 beygir oluyorlar ve yasal olarak 60 km/h sürattan fazla yapamiyorlar.
    tesekkurler peki 80 km/h kac cc olur arkadasım

Motosikleti
    Yok ins olur
    arkadaslar yardım edıcek bırı yok mu lutfen ama birde Mondial 125 ZN bu motor nasıl kac km/h yapıyo kaca kac cc yardımcı olursanız sewınırm

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    17 olunca motosiklet alacaksın niye acele ediyosun ki bu kadar?
    mondial 125 zn çan çin cun senin işini görür. adında da dediği gibi 125 cc 90-100 yaparsın, tabi onun göstergesine göre.
    Sen ilk önce korumalarını al bi
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    Yok ins olur
    tesekkureler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    gt250RR Araba:Alfa Romeo 156 Luce Di Amalfi Grisi
    bulabilirsen 2.el kymco agility al daha gelirken gördüm 34.000 (küsurdu) çok sağlamdır, sen bir seneye kadar 10 tane model değiştirirsin kafamda ama çin alma genelde arkadaşlarımın hepsi 1.500 -2.000 aldıkları motorları senesi dolmadan katlıyorlar paralarını.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    50 cc alma derim bende senın gibi davranmıstım kangda 50 cc aldım cok yolda bıraktı bisikletler bile geçiyordu yolda kawai yiyordum
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

FlexMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    Alıntı barscetn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sagol baktım ama begenmedım bu arada 50 cc ne demek oluyor :D
    teknik olarak sıfırsın muhtemelen trafiğinde öyledir.Çok acele etme zamanı gelince olur.

black-man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    konu kirliği yapmayım diye buraya yazmayı düşündüm biraz uzun olucak yazılarım boyum 1,69 kilo 50-55 arası hafifki ne hafif :D eylül sonunda elimde 3.000-3.500 arası bi para olucak aklımda cross tarzı motor var racinglerdende sadece cbr125 düşünmüştüm ama cross daha bi cazip geliyor 2004 model ve üstü 2.el yamaha xt125r kestirdim gözüme abimde xl200 alalım diyor motoru güçlü imiş kararsız kaldım açıkçası A2 ehliyetim var 2-3 yıllıkta scooter tarzı motor kullandım sağa sola işe gidip gelmek için yamahaların servisinden şikayetler var sanırım ilgilenme vs Muğla/Bodrum'da yaşıyorum Bodrumlu olupta yamaha marka motorların servis ve yedek parça sıkıntısı çekenler varmıdır acaba? Bakım vs işinden anlamam pek ama öğrenicez zamanla mecburiyetten yorumlarınız ve tavsiyeleriniz iiçin şimdiden teşekkürler...

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    bence önce tarzını belirle sonrada motosiklet hakkında konuşalım cross neden düşünüyorsun toprak yoldamı kullanmayı düşünüyorsun caddede kullanıcaksan o tarzlar hakkında konuşalım karar ver bilgimizi paylaşırız
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 250 mct
    Bu kadar genç yaşta, bu kadar acemilikle hemen motorun hızını soruyorsun. Bence yanlış yapıyorsun abicim hız hiç mi hiç sağlıklı bir şey değil ve hızın yeri de şehir trafiği değil....

black-man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence önce tarzını belirle sonrada motosiklet hakkında konuşalım cross neden düşünüyorsun toprak yoldamı kullanmayı düşünüyorsun caddede kullanıcaksan o tarzlar hakkında konuşalım karar ver bilgimizi paylaşırız
    Cross tarzı motor hoşuma gitmişti açıkçası arkadaşın Ramzey QM200 vardı 2-3 kez deneme fırsatım olmuştu ayaklar yere değiyordu :D arkadaşta sana cross gider deyince şöyle bir göz gezdirmeye başladım crosslara motoru genelde asfalt yolda kullancam aldığım zaman asfalt lastiği taktıracağım oyüzden 2-3 sene değiştirmem o kesin ileride para birikince bakarız artık birazda pişince :D

s

arkadaşlar bişey sorcam ya mondial 100 ukh de hangi rengi tavsiye edersiniz hangi renge daha ii modifiye gider şimdiden teşkkrler

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    50 cc tavsiye etmem. sürünürsün valla Mondialin 150 cc scooterları var onlara bak derim. parçası servisi falan ucuz ve bol. Bakımlarını düzgün yaptırırsan sorun çıkarmaz fazla.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

arkadaşlar ben 600rr tipi bir motor düşünüyorum allah nasip ederse burdaki bir çok arkadaş gibi bende motor sahibi olacağım ama belki bu işi spor ve yaşam tarzı olarak yapan arkadaşlar soracağım soruya kızacak şuda varki motoru almadan çok iyi bilgi edinmek istiyorum 600rr tipi bir motor 90 veya süratsiz konumda km nee kadar benzin yakıyor
    aşıksan vur saza , ŞOFÖRSEN BAS[I][/I] GAZA :queen:[I][B][/B][/I]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)