Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

ER 5 'ime Nazar değdi-Egzoz'u ne yapmalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bu gün protesto konvoyundan sonra motoru park ettim evin önüne.iftar yemegi için çocukları alıp arabayla gitmiştim.bizim sokakta her zaman park sorunu vardır,zaten motosikleti araç diye kaale'de almaz diger araç sürücüleri malesef,hep izah ederim ama kafaları minik almıyor ne desem.sonun'da aklıma gelen başıma geldi,Korkut ben demiştim dersin şimdi.arabayı akşam dönüşte park sorunu olmasın diye arabayı çektiğim yere motosikleti çektim ,bağladım,üzerini'de örttüm ellemesinler sağını solunu kurcalamasınlar diye. ama sağolsun bizim komşu arabayla benim motorun arasına girmek için inat etmiş,sanki başka yer yok benim motoru yatırmış yere sağolsun insan düşürdün madem bir telefon aç degilmi,ne denir böylelerine dilim dönmüyor . cadde bostan sahilden sinan arkadaşı yolcu ettim eve döndüm.baktım motor üstü örtülü duruyor,ama motorla öndeki araç arasına bizim komşu kangosunu sokmuş milimetrik mesafe.tam eve çıkıcam alt komşunun çocugu Tamer abi üst komşu senin motoru yere düşürdü demezmi zaten alalı 10 gün olmuş aman birşey olmasın diye üzerine titriyoruz ! buyur burdan yak.akşam karanlıgı gözüme görünen bizim Tiger egzoz yamulmuş,ezilmiş,egzoz tekere doğru bakıyor.sanki gidon yamuk gibi.gidon kilitliydi ondan oldu büyük ölçüde galiba.çalıştırdım motoru tuhaf bir ses yok gibi ama sabah ola hayrola.vatandaş motorun sesini duyuyor ama cama çıkıp bakmıyor bile,birde komşu.yarın bir göstereyim motoru bakalım başka bir arızası filan varmı.büyük ölçüde yaptıgı masrafa yanaşmıyacaktır ama hiç işim olmaz komşu filan,babam olsa tanımam motoruma ve ya arabama zarar vereni,huyum kurusun.
    sonuç o yanaşmazsa bir polis çagırıp tutanak tutturmak olucak,nasıl olsa sokakta şahitler'de var.eve geldiğimde uykum vardı sağolsun uykum'da kaçtı sayesinde.temennim başka sıkıntısı olmaması.
    böyle komşular insanı motordan'da sogutuyor valla.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696
    söylenecek tek bir kelime bulamıyorum... epey sabırlı biriymişsin hocam!! geçmiş olsun, tekrarı olmaz inşallah...
    Kim Ağlarsa Yalan Ağlar, Beni Bi'tek Duca'm Anlar...

Motosikleti
    Yakında olacak
    o adamı hizaya sokmak lazım,sen misin benim yeni motorumu düşüren, kendi arabaları çizilsin mahalleyi ayağa kaldırırlar
    Göze Giren Şemsiye Açılmaz:cat:

madcenter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600F
    Geçmiş olsun gerçekten sinir bozucu bir durum , Anlamıyorlar motosikletler gözlerinde değersiz

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Abi çok geçmiş olsun hakikaten çok üzüldüm başıma geldiği için daha önce cocuklar devirmişti bi keresinde evlat acısı haikaten. sıkma canınıda ya adam ödeyecek tabiki ben olsam peşini bırakmam böyle bi duruma ne denir bilememki sinir bozucu.
    Yolver gitsin .

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Abi Geçmiş Olsun. Gerçekten Motosiklet Kültürünü Geliştirmemiz lazım bu ülkede. Ama...
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    daha koruma demiri veya takozda takamadın sanırım. sadece egzozla kurtarırsın işallah. depo, sinyaller, gidon ve gidon topuzları, açık kaldıysa arka pegler, arka plastik aksam zarar görmediyse şanslısın.

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    geçmiş olsun temennileriniz için teşekkürler arkadaşlar.ama bu tarz motosikletin ne oldugunun farkında olmayan milyonlarca araç sürücüsü var malesef ve bir tanesi bir gün sizede yakın geçebilir mümkün mertebe onlardan uzak durmalı.

motora koruma demiri yaptırmıştım ama boyanma işlemi kalmıştı,sonradan vaz geçmiştim dedim takoz daha mantıklı geldi,taktırmaya fırsatım olmadan siftahı yaptırdılar sağolsun komşular.böyle komşular ....başına.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    walla ben, arabam olsa birinin çiviyle bastırarak butun boyayı saca degecek kadar boydan boya derin sekilde kazısın istemezdim.

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    arabasının kaputuna hidrolik yagı dök ..... sana yaptıgını anlasın sevgiler kawasaki de yazabilirsin ... ben olsam yapardım
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    arkadaşlar yazılarınızda kin ve nefreti körükleyecek, tahrik edici şeyler yazmayın. bi kazadır olmuş, hoş bir durum değil ama telafisi mümkün sonuçta. cana gelmedi ya, gerisi bi şekilde hallolur.

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    Geçmiş olsun kardeşim sabırlı ol al adamı karşına efendi efendi durumu anlat seni anlamazsa o zaman başka şeyler düşünürsün.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    abi komşunla konuşup masrafları kendisine fatura etmelisinki aklı başına gelmeli...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Hocam geçmiş olsun. İnş. maddi bir sıkıntı yoktur. Cana gelmesin de...

Söz komşudan açıldı da ;

Bizim bir komşuya motorun arkasına park etmemesi birkaç defa ricada bulunmuştum.

Garajda başka park yerleri olmasına rağmen adam ısrarla benim motorun arkasına park ediyordu arabasını.

Bir keresinde motorumu çıkaramadım ve motorun egzozu ile kapıya güzelce derin 1-2 çizik attım! Bilerek yaptığımı saklamıyorum. Bilerek yaptım çünkü o gün sınava yetişecektim ve ben bu arabanın sahibine birkaç defa rica etmiştim bu durumu. (adamın gıcıklığına park ettiğini biliyordum)

Bu motor buradan çıkar mı Allah aşkına?

Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Helal olsun ASM tebrik ettim öyle g. öyle y.
    Yolver gitsin .

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam geçmiş olsun. İnş. maddi bir sıkıntı yoktur. Cana gelmesin de...

Söz komşudan açıldı da ;

Bizim bir komşuya motorun arkasına park etmemesi birkaç defa ricada bulunmuştum.

Garajda başka park yerleri olmasına rağmen adam ısrarla benim motorun arkasına park ediyordu arabasını.

Bir keresinde motorumu çıkaramadım ve motorun egzozu ile kapıya güzelce derin 1-2 çizik attım! Bilerek yaptığımı saklamıyorum. Bilerek yaptım çünkü o gün sınava yetişecektim ve ben bu arabanın sahibine birkaç defa rica etmiştim bu durumu. (adamın gıcıklığına park ettiğini biliyordum)

Bu motor buradan çıkar mı Allah aşkına?

öyle deme, adam senin için sol aynayı kapamış

allahtan böyle komşularım yok (nazar değmesin) çünki böyle şeyler bnim başıma gelse gider adamın lastiklerini fln keserim heralde..

sanırım sizinde sabrınızı zorluyorlar..
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    MAdem senin aracına başka bir araç zarar verdi, tutanağını tutucaksın tutanağa şahitlerin isim ve cep telefonlarını da yazıcaksın, bir servise çekiceksin exper gelicek.
    Geriye kalan herşeyi sigorta halleder.
    Eğerki egzoz da çok hasar varsa ve değişim verirse orjinal egzoz verir muhtemelen, servisten öğren orj egzoz un fiyatını, bi tiger dan yada diğer performans egzozlardan farklı ise exper den talepte bulun, onunda işine gelicektir
    GKN MOTORS

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı BerKToprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun ASM tebrik ettim öyle g. öyle y.
    Motoru çıkarmaya uğraşırken arabayı çizmekten başka yol kalmamıştı.

Gene de çizmemeye çalıştım arabayı ama motoru yan yan tutmaktan yorulunca ve motoru düzeltine egzoz ön kapıyı hatrı sayılır şekilde çizdi.

Bunu demek istemem ama araç sahibi kendi kaşındı tabiri caizse.

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle deme, adam senin için sol aynayı kapamış

allahtan böyle komşularım yok (nazar değmesin) çünki böyle şeyler bnim başıma gelse gider adamın lastiklerini fln keserim heralde..

sanırım sizinde sabrınızı zorluyorlar..
    Aynayı da ben kapamıştım yahu
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

FlexMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    vay be İstanbulun göbeğinde sorunsuz rahatça park yeri bulduğum için kendimi şanslı hissettim

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MAdem senin aracına başka bir araç zarar verdi, tutanağını tutucaksın tutanağa şahitlerin isim ve cep telefonlarını da yazıcaksın, bir servise çekiceksin exper gelicek.
    Geriye kalan herşeyi sigorta halleder.
    Eğerki egzoz da çok hasar varsa ve değişim verirse orjinal egzoz verir muhtemelen, servisten öğren orj egzoz un fiyatını, bi tiger dan yada diğer performans egzozlardan farklı ise exper den talepte bulun, onunda işine gelicektir
    bu gün senin iş yerine ugradım ama kapalıydı dükkan Gökan,helimden almıştım adresi.benim eve çok yakınmışsın.yarın bir ara iş çıkışı sana ugrarım bir fikir verirsin.egzoz'da ezik var görünce daha iyi fikir verirsin,gidon yamuk duruyor.araç sahibiyle bu akşam konuştum gerekli evrakları yarın vericek bana güzel bir tutanak yazmalı.servisin demesi experler kafasına göre haklı,haksızı belirliyormuş sen haksızda olabilirsin dedi.vay be ne günlere kalduk.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)