Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Tarlada 7 saat kurtarılmayı bekledi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Tarlada 7 saat kurtarılmayı bekledi
    EDİRNE’nin Keşan-Enez karayolunda otomobilin çarpıp yol kenarındaki ayçiceği tarlasına fırlattığı motosiklet sürücüsü Ergün Koç, 7 saat sonra yoldan geçen bir araçta oturan çocuğun fark etmesi ile bulundu.

Selim ŞEN/KEŞAN (Edirne), (DHA)

Edirne’nin Keşan ilçesinden Enez’e plakasız motosikleti ile giden 23 yaşındaki Ergün Koç’a bugün saat 03.00 sıralarında bir otomobil çarparak kaçtı. Kazada bacağı kırılan sürücü motosikletten fırlayarak yol kenarındaki ayçiceği tarlasına uçtu.

AYAKKABI GÖRDÜM, ABİ VAR

Kazadan sonra yerinden kıpırdamayan ve yardım bekleyen sürücüyü bugün saat 10.00 sıralarında Enez’e giden bir otomobilin arka koltuğunda oturan 4 yaşındaki bir çocuk fark etti.

Enez’e tatile giden ailenin çocuğun babasına, “Ayakkabı gördüm, Abi var” demesi üzerine, aile aracı durdurdu. Tarlada yaralı olarak yardım bekleyen Ergün Koç’u bularak Hızır Acil’i arayarak yardım istedi. Olay yerine gelen Keşan 112 Hızır Acil ambulansı ile Devlet Hastanesi’ne kaldırılan ve konuşmakta zorluk çeken Ergün Koç, kendisine gece saat 03.00 sıralarında bir otomobilin çarparak kaçtığını söyledi.

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ekibinin kaza yerinde yaptığı incelemede, motosiklete çarptığı tahmin edilen ve üzerinde amblemi olan, otomobilin ön tamponunu buldu. Polisler, kazaya karıştığı tahmine dilen Toyota marka otomobili arıyor. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

http://www.milliyet.com.tr/Yasam/Son...icleID=1273656
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Burda yapılması gereken,herkezin bildiği,tanıdığı,bir meydana çıkmalı.
    Ardından motora çarpınca kırılıp yeredüşen tamponu tabiki yanımızda getirmeli aynı zamanda tamponun sahibinide ve bir gurup medya takibinde...

Eyyyyy ahaliii şimdi burayı iyi seyredin,sizler Tofaş gurubu araç sürücüleri''istisnalar hariç'' vesiz kamyonet sürücüleri,dolmuşcular,halk otobüsleri, beni duyuyorsunuz değilmiii...

Şimdi bu elimde gördüğünüz tampon bu insan müsvettesine ait,bunun suçu yoluna giden bir motorcuya çarpıp,canını hiçe sayarak ölürse ölsün diyecek kadar cani olabilecak ruhunu hayvani güçlere teslim etmiş dürzüye,sizlerin gözleri önünde ''bu tamponuuuu''

Napıyorum lan benn,kafayı üşüttüm herhalde
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bu nasıl bir vicdandır. Adama çarpıp kaçtın, evine gittin, düşüncelerinle başbaşa kaldın, nasıl rahat ediyorsun be adam ,öldü mü , yaralı mı ,canı acıyor mu ? hiç mi düşünmezsin, rahatsızlık duymazsın. Yaralı adamı 7 saat tarlada bırakmak hangi vicdana sığar ? İnsanlar çok acımasız, çok.....

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    abi allah saklasın. ya görmeseydiler. şeref yoksunu çok memlekette.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Motosikleti
    artık yok...
    Allah korumuş yahu yine ya görmeseydi o çocuk ölüp gitmişti insan canının hiç sayıldığı bi yerde yaşıyoruz malesef ki...
    ''Gerçekler acıdır.Acıtır...''

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Beddua etmek istiyorum ben o otomobil sürücüsüne................. Elbet o veya bi yakını biner motora.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Doru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir arkadaş tofaş gurubu (istisnalar hariç ) yazmış. Ne yazık ki benim tespitlerim de yazılanları doğruluyor. Sadece motorlar için değil , araba da kullanıyorum ve hakketten de nere de o gurubu görsem kaçıyorum. İstisnalar hariç , genel de problem tipler.
    Atın yiğidine doru , adamın yiğidine deli derler.

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    O çarpıp giden insan müsvettesi e.... oğlusuna şu mübarek günde tez elden daha beterini diliyorum. 7 saat değil 7777777 saat kalsın düştüğü yerde ama ölmesin ölüp ölüp dirilsin acı çeksin hay.. oğlu..hay...Çok afedersiniz bende sabır terbiye namına hiçbirşey kalmadı artık...

Motosikleti
    Yamaha mt09
    allah korumuz ya durumu kritik olsaydı 7 saat dayanamasaydı ne olucaktı geçmiş olsun

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Bizlere Neler oluyor Böyle ?
    Eskiden , misafir perverliği, mertliği, saygısı sevgisi, merhameti ve acıması olan Türk insanlardık. N'oluyor bize böyle? Yaralanan biri oldu mu topluca imdadına koşmazmıydık. Komşumuzun üzüntüsüne ve mutluluğuna ortak olmazmıydık ? Neler oluyor bize?
    Tabloya bir bakın. Üç kuruş için kardeşini vuranlar. menffati uğruna arkadaşını satanlar, komşusunu tanımayan insanlar.Paylaşmasını unutmuş insanlar, Ahlaksız,Vicdansız, hırsız, ne oldum delisi insanlar almış yürümüş.Bizler böyle insanlar değildik.Maneviyatı çökmüş,amaçsız insan topluluğuna doğru ilerliyoruz. Emperyalist güçlerin amaçlarına ulaşmak üzereler.NE demişti Fener Rum Patriği bundan 200 yıl önce Rus ÇArı 1. Petrov'a yazdığı mektupta: " ... Türkleri ancak maneviyatını, örf ve adetlerini kırdığın zaman içerden fetih edebilirsin. " diye yazmıştı.
    Şu kazada bile maneviyatını yitirmiş , allah korkusu olmayan, vicdansız otomobil sürcüsü bence herşeyi açıklıyor. Vicdanı olsa, karekter sahibi inançlı biri olsaydı çarptığı o kardeşi hastaneye yetiştiridi..
    İnsanlık Öldü mü ? bence can çekişiyor...
    Yaralı arkadaşa acil şifalar diliyor ve bu tarz vicdansız ve korkak otomobil ve diğer dört tekerli araç kullananlara karşı daha dikkatli olmasını öneriyorum.

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    İnsanlıktan, şereften, haysiyetten hiç birşeyden nasibini almamış bir yaratık...Kaçıyorsun bari 112 yi , jandarmayı ya da bilmem neyi, ara bir kaza gördüm şurada de, o da yok resmen ölüme terketmiş...

Arkadaşların dediği gibi mercedeste de şahin de de aynı kalitede öküz çıkabilir ama, tofaş grubu, doblo combo van tipi araçlar, minibüs, ticari taksi, özel halk otobüsü, şirketlere ait şahsiyetsiz piçlerin kullandığı araçlar trafikte görünce ilk kaçılacak vasıtalar...

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Hiç olmazsa çocuğun ailesinin insanlıkla ilgisi varmış. Aman başımızı derde sokmayalım diye durmak istemeyebilirlerdi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    arkadaşlar öyle otomobil kullanıyorlar ki dünyayı gözleri görmüyor

piskolojik sebebi: otomobil son 50 yıldır türkiye sosyo ekonomik yaşamında farklı bir yere sahiptir otomobil içinde insanların ruh hali bile değişir, örneğin bir arkadaşınızın otomobiline bindiğinizde sizinle konuşması bile değişir yani daha cool daha havalı daha trip bir hale gelir otomobili olan insanlara daha farklı gözle bakılır türkiyede otomobil herşeydir..

allah hepinizin yardımcısı olsun
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

kryeck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125
    Tofaş grubu ucuz olduğu için böyle "nerde çokluk orda b.. luk" ayrıca arkadaşa çarpan araç toyota markaymış dikkatinizi çekerim. Trafikte kimin şahsiyetsiz kimin şerefsiz kimin cani olabileceğini ne yazıkki bilemeyiz. Siz sadece yakın takip eden ... ... larından ve arabasını bakımsız bırakanlardan uzak durun yeter.
    Bu arada tofaş kuş serisi aracım var.

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. O 7 saat ona 70 saat gibi gelmiştir :( Rabbim azacık insanların yüreğine merhamet versin. Bu ne merhametsizlikdir. Hadi bir hata ettin çarptın. Bari insan olmanın vazifesi yardımcı ol hatanı bir nebzede olsa telafi et. Ama nerde hata üstüne hata... Gencecik çocuğu ölüme terk ediyor... İnşallah çarçabuk zamanda bulunur ve hak ettiği cezayı alır...
    Bir garip yolcu...

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Arkadaşlar,bazı abilerim ve kardeşlerim sanki gönül koyuyolar gibi geldi verdiğim araç örneklerinden.

İnanın kinim ve nefretim hepsi için geçerli değil,zaten oradada belirttim ''istisnaların var olduğunu''

Bu örneğini verdiğim tipleri,aracın içindeki oturuş pozisyonundan farkedebilirsiniz.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Alıntı maltintash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden , misafir perverliği, mertliği, saygısı sevgisi, merhameti ve acıması olan Türk insanlardık. N'oluyor bize böyle? Yaralanan biri oldu mu topluca imdadına koşmazmıydık. Komşumuzun üzüntüsüne ve mutluluğuna ortak olmazmıydık ? Neler oluyor bize?
    Tabloya bir bakın. Üç kuruş için kardeşini vuranlar. menffati uğruna arkadaşını satanlar, komşusunu tanımayan insanlar.Paylaşmasını unutmuş insanlar, Ahlaksız,Vicdansız, hırsız, ne oldum delisi insanlar almış yürümüş.Bizler böyle insanlar değildik.Maneviyatı çökmüş,amaçsız insan topluluğuna doğru ilerliyoruz. Emperyalist güçlerin amaçlarına ulaşmak üzereler.NE demişti Fener Rum Patriği bundan 200 yıl önce Rus ÇArı 1. Petrov'a yazdığı mektupta: " ... Türkleri ancak maneviyatını, örf ve adetlerini kırdığın zaman içerden fetih edebilirsin. " diye yazmıştı.
    Şu kazada bile maneviyatını yitirmiş , allah korkusu olmayan, vicdansız otomobil sürcüsü bence herşeyi açıklıyor. Vicdanı olsa, karekter sahibi inançlı biri olsaydı çarptığı o kardeşi hastaneye yetiştiridi..
    Yaralı arkadaşa acil şifalar diliyor ve bu tarz vicdansız ve korkak otomobil ve diğer dört tekerli araç kullananlara karşı daha dikkatli olmasını öneriyorum.
    +1. Katılıyorum. Çok güzel izah etmişsiniz.

İnsanlıktan nasibini almamış otomobil sürücüsünü Allah'a havale ediyorum.
    Elbet bu yaptığının karşılığını görecektir. Haberi okuyunca ürperdim.
    Neler oluyor toplumumuza?
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

unsaloc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pegaso650-Cbf150-KLE500-F650GS
    O yol çok kötüdür , viraj eğimleri terstir.

Eğimsiz veya düzgün eğimli virajda da asvalt çökmüştür.

Bu asvalt çökünce renk değiştirmişse farkeder kıvırmaca yaparsınız , farketmezseniz eşinizi düşürürsünüz.Düşmezde tutunursa bi şekilde çok kızar , kafanıza kask atar , aşkın ve sevginin bazı anlarda anlamsız olabileceğini öğrenirsiniz.

Karanlıktır , sağ sol tarla , mera . İt,tilki,bıldırcın,tavşan,odun,tospağa,yılan,kirpi çıkmaya meyillidir. Çarpmasanız bile bu ne lan diye bakarken baktığınız yöne gidersiniz .

Yol kenarı mıcırdır , birden gittiğiniz yolda mıcır oluverir besmeleyi bitirmeden yerle yeksan olursunuz.

Gece hava sıcaktır ama inişlerde serin havayla karşılaşır irkilirsiniz.

Çeltik yanından geçerseniz vizör sivrisinek kanına bulanır dünya kızarır.

Arkadan gelen araç öyle bir göz alırki sanırsınız arkadan konandaire geliyor , karşıdan geleni hiç sormayın.
    Önünüzde gideni de son anda gördün gördün , görmedin başka yerleri görürsün.

Bu son cümle bu kazanın özeti aslında , bu 40 belkide 30km lik yolda önde giden bütün ama bütün araçların işıkları çok zayıftır ne hikmetse , göremezsin.

Gördüm dediğin ışık senin şansına önündeki aracın bir önündeki aracın ışığıdır aslında , kıvırmaca ustası olursun , istenmeyen makaslarda adrenalin patlamalarıyla yusuf senfonisi sunarsın.

Bu yolda herkesin acelesi vardır üstelik , kimi yazlığa yetişmeye çalışıyordur , kimi işine , zaten hiç kimse istesede erken kalkıp yavaş yol alayım diyemez bu coğrafyada.

Yinede şimdi burada bu satırları yazarken burnumda tütüyor , gözlerim doluyor , çok özledim oraları.

Kazazede arkadaşımıza geçmiş olsun diyorum ama o yolda kaza bitmek tükenmek bilmez malesef :(
    Sizin altınızda bez varken , bizim altımızda MZ vardı

"Tecrube, limitlerini bilmektir"

Alıntı maltintash adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tabloya bir bakın. Üç kuruş için kardeşini vuranlar. menfati uğruna arkadaşını satanlar, komşusunu tanımayan insanlar.Paylaşmasını unutmuş insanlar, Ahlaksız,Vicdansız, hırsız, ne oldum delisi insanlar almış yürümüş.Bizler böyle insanlar değildik.

Maneviyatı çökmüş,amaçsız insan topluluğuna doğru ilerliyoruz.

Emperyalist güçlerin amaçlarına ulaşmak üzereler.NE demişti Fener Rum Patriği bundan 200 yıl önce Rus ÇArı 1. Petrov'a yazdığı mektupta: " ... Türkleri ancak maneviyatını, örf ve adetlerini kırdığın zaman içerden fetih edebilirsin. " diye yazmıştı.

''maltintash'' son derece güzel özetlemişsin..

İngiliz'lerin raporları da aynı yönde idi. '' Önce bağları kopar.. Maneviyatı sil.. Parçala , böl ve yönet !... ''

Bu kazaya sebebiyet veren, sonrasında korkakça, namertçe yoluna devam eden insan olmaz..

Kaza tabiki olur.. Aracını durdur ve yardım et.. Hastaneye götür..

Sürücüyü şiddetle kınıyor, yaralı kardeşimize acil şifalar diliyorum..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    Aklıma bu video geldi http://www.zaplat.com/video/reklam_v...%BCc%C3%BCleri

Bana kalırsa çarpanında, çarpılanında ehliyeti yok. Ben olsam kimin çarptığını öğrenir üç kuruşluk arabasını benzin döker yakarım

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)