Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

alt yağmurluk

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar başlıktanda anlaşılabileceği gibi alt yağmurluk lazım.Montum gayet kaliteli ve damla su almıyor ancak pantolon malesef su alıyor.Bu yüzden gidipde alt üst takım olan yağmurluklar genelde 125 tl. e benim üst tarafla bi sıkıntım yok o zaman bu parayada gerek yok.Şimdi 2 tane alt yağmurluk buldum
    1. http://www.motomaxonlineshop.com/mai...u-47-0-64.html

2. http://www.motomaxonlineshop.com/mai...-258-0-64.html

öyle kurye falan değilim ama yerde kar olmadığı sürece motora biniyorum olduki yağmurda çıkmak zorunda kalırsam diye alıyorum nasıldır bunlar yorumunuz nedir?

aa bu arada birde revit marka buldum oda 35 euro

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Altı üstü yağmurluk reviti geçin ,geçen çamurda patikada düştüm cırtlamıştı iyi oldu tavsiye için teşekkürler.
    Bering daha iyidir genelde.

Motosikleti
    transalp yavrusu
    dostum bulunduğun yerde kipa varsa git orda tesco markalı yağmurluklar var alt üstelik gayet güzel ben memnununm, hiç sıkıntı yaşamadım, üstelik ayak bileği kısmında lastikli istersen sıkabilirsin.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bulunduğun yerde kipa varsa git orda tesco markalı yağmurluklar var alt üstelik gayet güzel ben memnununm, hiç sıkıntı yaşamadım, üstelik ayak bileği kısmında lastikli istersen sıkabilirsin.
    kipa yok ya :( nekadar ucuzdu ki orada?

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    2. linkteki yağmurluktan almıştım geçen hafta cuma günü aynı yerden.
    cumartesi günü patronun motorunu muayeneye götürecektim yağışlı olunca hava tedarik ettim bende kendime hemen herhangi bir sıkıntı yaşamadım işlevini başarılı bir şekilde yerine getiriyor su geçirmiyor...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. linkteki yağmurluktan almıştım geçen hafta cuma günü aynı yerden.
    cumartesi günü patronun motorunu muayeneye götürecektim yağışlı olunca hava tedarik ettim bende kendime hemen herhangi bir sıkıntı yaşamadım işlevini başarılı bir şekilde yerine getiriyor su geçirmiyor...
    hmm ilgin için sağol.

Alıntı bahadr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok alamanyada ne dost ne akraba :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Ben büyük marketlerde satılan ince naylon ceketler var ondan kullanıyorum, fiyatıda dört beş lira gibi gram su girmiyor çünki muşamba gibi, altımada avda kullandığım kasık çizmesini giyiyorum, yağmur bardaktan boşanır gibi değil varille boşalsa farketmiyor, naylon montta çin malı zaten yırtılıyo bidaha alıyorum, dört lira zaten..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)