Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Çevirme Anılarınız

Motovento
    REKLAM ALANI
    umutumut123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S.a Arkadaşlar Daha Motor Sahibi Değilim Fakat Yakında Bir Mobilet Almayı Düşünüyorum Aslında Honda Todaylar çok güzel şirin fakat maddiyat

Neyse Ben Alırsam Her Çevirmeden kaçıcam Mecbur Başıma Gelmeden Tecrübe Sahibi Olalım

Neyse Çevirmeye Girme Anlarınız, Kaçma Anılarınız Bizle Paylaşırsanız Hem Eğleniriz Hemde Bu Durumlarda Nasıl Davranılacağına Bakarız Diyorum...(En Azından Ehliyet Alana Kadar)

Evet Söz Sizde...
    4 Teker Bedeni, 2 Teker RUHU Taşır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sırf çevirsinler diye gece vakti bulvara çıkıyorum önlerinden polislerin yüzlerine bakarak geçiyorum yok arkadaş çevirmiyolar beni!!!!

adrenalin952 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    100 cc
    üç kere çevirmeye denk geldim hiçbirinde de ceza almadım tecrübeyle sabittir ki polise nazik davranıp lakayık konuşmayacaksınız. durduğunuz zaman hemen eksik olan şeyi üzgün bir tavırla belirteceksiniz. fakat ehliyet ve plaka yoksa yukardakileri unutun basarlar cezayı

Burak_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    her araba kullandığımda çeviriyorlar fakat motorumla bir kere bile çevirmediler beni
    Gitmek istediğinde gitmezsen geç kalmış olursun...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    valla genelde bana hep cins polisler denk geliyorlar... şöförlük yaptığımdan dolayı en az km yaptığım gün 400 km den kontak kapatıyorum.. her seferince ceza yazmak için ellerinden geleni yapıyorlar fakat nafile... burası türkiye..eds sabit radar sabit kontrol noktaları sabit... biraz farklılık yapmazlarsa işi bilene ceza yazamıyorlar....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Mondial 125 UAG, Peugeot Trekker
    Geçen yıl iş çıkışı eve gidiyorum. Büroda mesaiye kalmıştık saat 24:00,

O zamanlar ehliyetim yoktu. Birde o gün kask takmamıştım.

Hergün önünden geçtiğim va beni hiç durdurmayan polisin o gece durduracağı geldi. işaret etti motoru yanına çektim,

-Plaka var mı? dedi
    - Var dedim.
    -A2 Ehliyet var mı? dedi
    -Yok dedim.
    -B ehliyetin var mı? diye sordu
    -O da yok dedim.
    -Yahu bir git başımdan gece vakti, şimdi işlem yapacam altından kalkamayacaksın dedi.
    bende sesimi bile çıkarmadan bastım gaza gittim.
    MoToSikLeT KuLLaNMaK BiR TuTKuDuR.

::tutkuy::

umutumut123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adrenalin952 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üç kere çevirmeye denk geldim hiçbirinde de ceza almadım tecrübeyle sabittir ki polise nazik davranıp lakayık konuşmayacaksınız. durduğunuz zaman hemen eksik olan şeyi üzgün bir tavırla belirteceksiniz. fakat ehliyet ve plaka yoksa yukardakileri unutun basarlar cezayı
    Motor Ehliyeti Olmicak Ama plaka + Kask olcak ...Ama Devam Hadi Beklioruz Sizlerden..
    4 Teker Bedeni, 2 Teker RUHU Taşır

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı umutumut123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor Ehliyeti Olmicak Ama plaka + Kask olcak ...Ama Devam Hadi Beklioruz Sizlerden..
    sen suç işliyeceksin bizden tüyo mu istiyosun.
    Orgazma Dudak Büktürür

_w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    80 metre ötedeki markete gitmek için ters yönden gelmiştim marketten çıkınca bi baktım polis, ehliyet ruhsat felan sordu sonra cezayı yazdı.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    geçen eve gidiyodum baktımm bi güzel nar gibi kızarmış et döner aldım yedim çok güzel bi anımdı
    porlanoche bunu beğendi.
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    151 RS
    geçen yaz komple ehliyetsiz dolaştım sadece bi sabah polis dur dur yaptı aramızda araba wardı görmemiş gibi yaptım devam ettim, arabadan dolayı plakamı görememiştir demiştim ama 5 ay sonra ewe ceza geldi kırmızı da geçtin diye neyse kışın aldık ehliyeti marttan beri durdular durdular geçen çarşamba aynı gün 2 defa ekip durdurup evrak sordu hatta bu durum için bir topikte açmıştım.....

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    şimdilik sadece bir kere jandarma çevirmesine denk geldik arkadaşımla, ondada hiç bir eksiğimiz olmadığı için jandarma başçavuştan tebrik aldık. çok nizami olduğumuzu söyledi

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen eve gidiyodum baktımm bi güzel nar gibi kızarmış et döner aldım yedim çok güzel bi anımdı
    milletin canı çekicek abi naptın

piliç çevirme anın varsa onu da anlatabilir misin ?
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Rahmetli ortağım ile bir gün Şarköy'e gidiyorduk,yol üzerinde bir çardakta çevirmeci gördük
    "hadi işimizi halledelim de geri dönerken birer kadeh içeriz,çevirme yeriz" dedik.İki saat sonra Şarköy'de işimizi halledip geri dönerken çevirmeciyi bulamadık.Az ileride jandarma çevirdi.Rahmetli ortağım sordu,"yav buralarda bi çevirmeci olacaktı"?."Çevirmeci kaçtı" dediler,kaçak olarak içki satıyormuş.Çevirme yiyemeden geldik böylece.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ehliyeti aldıktan hemen 1 hafta olmadan kask cezası yemiştim; tüm yollar kapalı oratlık curcuna karşı şeritten gelen polis durdurmuştu :D
    20

semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    Ehliyetim yokken 1 ayda 5 kez polis çevirdi(3'ü yunus olmak üzere),ama hepsindede kafamda kask üstümde mont olduğundan sanırsam,hiçbirinden ceza yemedim.Ama 3 haftadır ehliyetim var.Sırf polis çevirsin diye önlerinden geçiyorum,yok çevirmiyorlar.Anlamıyorum bu işi yaaa.

AMA HER ZAMAN TAM KORUMA GEZERİM,POLİS ÇEVİRSEDE ÇEVİRMESEDE !!!

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    aslında seni bir evire çevire dövmek lazım ya neyse ....
    can't be worried about that shit. life goes on man.

_alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Benim rekorum:

Birkac gun once, sabah motorla ise giderken polis cevirdi,

Hepsi eksiksiz olmasinda ragmen,

Plaka yanimda yok
    Ruhsat yanimda yok
    Ehliyet yanimda yok

Sorguydu, suydu buydu derken "kasksiz binmek"ten ceza yazdi... kaskim vardi ama en az ceza bu falan dedi, ben de sesimi cikarmadim
    http://www.ataturkungencligehitabesi.com/

Okuyup da bugunu anlayamayan ahmaktir...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı _alp_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim rekorum:

Hepsi eksiksiz olmasinda ragmen,

Plaka yanimda yok
    Ruhsat yanimda yok
    Ehliyet yanimda yok
    hepsi eksiksiz olmasına rağmen, plaka, ruhsat ve ehliyet nasıl yanınızda yok? hadi ruhsat ve ehliyet taşınabilir materyaller, evde unutuldu diyelim de, plaka ne alaka? benim bildiğim plaka, araçlara sabitlenir ve araç üzerinde durur. sizinki seyyar mı? sök-tak cinsinden?

bu çevirme deyince de benim aklıma ilkokul çocuklarının iğrenç esprilerinden birisi geliyor. hani şu, "geçen bir taksi çevirdim, hala dönüyor" şeklinde olanından...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben bazen plakayı çantama koyuyorum....arkadaşta öylee yapmıştır belki...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)