Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

aile ve motor

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar bir motor almak istiyorum. Fakat özellikle racing istiyorum. burdaki problem eşimle kullanıcaz tabi o arkada oturacak rahat kullanılıyormu bilgisi olan varmı rahatsız eden oluyormu. bunu biraz paylasalım. şimdiden ilginize cok teşekkur ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    hem racing hem aile..işin zor:D

Burak_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı mahmutmurat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir motor almak istiyorum. Fakat özellikle racing istiyorum. burdaki problem eşimle kullanıcaz tabi o arkada oturacak rahat kullanılıyormu bilgisi olan varmı rahatsız eden oluyormu. bunu biraz paylasalım. şimdiden ilginize cok teşekkur ederim
    arkadaşım konuya öyle bir giriş yaptın ki nasıl cevap vereceğiz buna.. öncelikle racing istiyorum demişsin ve sorun olurmu demişsin sanırım daha önce racing bir motor kullanmadın?? eğer öyle ise kesinlikle sorun olur hemde eşimle kullanacağım diyorsun ?
    daha açarak anlatırsan durumunu arkadaşlar daha sağlıklı bilgiler verecektir sana. saygılar..
    Gitmek istediğinde gitmezsen geç kalmış olursun...

X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    yerinde olsam endro alırdım tam aile tarzı artı büyük ve rahat olur.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı X-Fi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yerinde olsam endro alırdım tam aile tarzı artı büyük ve rahat olur.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Daha önce motosiklet kullandın mı?
    A2 ehliyetin var mı?
    Tecrübe durumun nedir?
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    bu kadar sınırlı bilgiyle tavsiye verilebilmesinin pek uygun olmayacağını düşünüyorum. kendinden ailenden ve motosiklet geçmişinden bahsederek başlayabilirsin gerekli bilgileri vermeye.
    saygılar.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Eşini motorda değilde sırtında taşımak ve kollarına fazladan iki kat daha yük binsin istiyorsan racing al, yok daha keyifli ve popoyu yayarak gitmek istiyorsan chooper tarzı bişey al derim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:16 ----------

Alıntı wanda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eşini motorda değilde sırtında taşımak ve kollarına fazladan iki kat daha yük binsin istiyorsan racing al, yok daha keyifli ve popoyu yayarak gitmek istiyorsan chooper tarzı bişey al derim..
    Atladığım birşeyi ilave etmek istiyorum bir soru sormuşun rahatsız eden oluyormu diye, racing tarzı motorlarda arkada oturuş stili malumdur, bununda bir bayan olması hasebiyle, malum denyoların yakın alakasına maruz kalabilirsin..

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Arkadaşım motosiklet kullanıyorsun diye düşünerek sana taysiyem ; Sport-Touring bir model
    Şimdiye kadar hiç kullanmadıysan; SS zor olur bulaşma bile tek kullanacaksan sorun olmaz.
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

a2 ehliyetim var bu işin aslı çimdeki sesi durduramam daha önce racıng de kullandım enduruda chaperda yanı aslında racing istememın ruhumu dinlemekten baslka acıklaması yok
    bır keresınde kız arkadasımla rahatsız bir olay yasamıstık racıng de ama sonuct a2 yıldır kullanmıyorum bıde en son kullandığım racin 900 rr dı teknolojıde sureklı ılerlıyor tabı karar veremıyorum vstrom almak ıstemıyorum 600 rr alıp keyıflwe bınmek ıstıyorum

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Bmw 650 gs al
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Burak_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    a2 ehliyetim var bu işin aslı çimdeki sesi durduramam daha önce racıng de kullandım enduruda chaperda yanı aslında racing istememın ruhumu dinlemekten baslka acıklaması yok
    bır keresınde kız arkadasımla rahatsız bir olay yasamıstık racıng de ama sonuct a2 yıldır kullanmıyorum bıde en son kullandığım racin 900 rr dı teknolojıde sureklı ılerlıyor tabı karar veremıyorum vstrom almak ıstemıyorum 600 rr alıp keyıflwe bınmek ıstıyorum
    600RR alıp keyifle binmek istiyorum diyorsun! o zaman 600RR al keyifle bin arkadaşım kimse mani olmaz sen kararını vermişsin
    Gitmek istediğinde gitmezsen geç kalmış olursun...

Motosikleti
    , yamaha ybr125 (2005) di, Bajaj 125ST (2015) oldu
    Bence chopper veya naked al arkaya sırt yaslamalı canta tak derim.
    Chopper hem yere yakındır hem sısy bar var (arkadaki için sırt yaslama yeri)
    racer yapısı gereği zaten hem sürücü hem arkcı icin rahat bir motor değil ki (oturus pozisyonu olarak)
    hem arkaya oturması zordur kişinin soldan binecekse sol ayağı ile basip kendini yukarı cekip ayağını atması lazım direk yerden ayağını savurarak binmesi zordur.

Fazer al hem racer tipinde hem roadstar/naked

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fz6 Fazer,Cbf 600 gibi makinalar hız ve rahatlık konusunda seni tatmin edicektir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Aile değilde buna benzer bir olay benım başımda zaten...
    Herhangi bir kız arkadaşımı biryere bırakayım.... Küfür etmek istemiyorum burada, bazı insanlık dışı görsüz varlıklar arkandan demediğini bırakmıyor.....
    Açık konuşmak gerekirse söz konusu eşiniz ise denemeyin derim....
    En azından Türkiye'de bu böyle..... :S

Motosikleti
    APRİLİA RS 125 ..
    arkadaşım eşine motor elbisesi giydir kopmle olanlardan bnm çok abilerim var hep eşiyle gezn zaten laf atıcak bişey görmüyorlar elbiseden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)